Satinette
2006.08.25
0 0
33
Igen, ezzel mindenhol számolni kell, amikor egy új topic nyílik, hogy örültek is beírnak mindenféle baromságokat, de aztán lekopnak...
Sőt van, aki direkt arra vadászik, hogy lenullázza az új topicockat.
Én már rutinosan úgy csináltam a sajtjaimat, hogy elve gyorsan beírtam magamnak vagy 5 hsz-t...
Őrület, hogy ezt kell csinálni... de ez van.
Előzmény: FLR-723 (27)
Műhód
2006.08.25
0 0
32
A fingás igaz.
A macskánk neve: Büdös.
(Amikor először találkoztunk vele, ölbe vettük. Utána ki kellett mosni a kabátainkat).
Amikor távol vagyunk itthonról és zaklatnak a szelek, akkor is rá fogjuk.
Azt mondjuk: -Nem én voltam. A Büdös volt!
Előzmény: FLR-723 (27)
Satinette
2006.08.25
0 0
28
Kéretik nem cikizni ezzel az összefoglalóval mán, na,
majd meglátod, amikor ide is napi ezer nick ír 6ezerszer, és már nem látod át a dolgokat, na.....
Amúgy gratula!
Akkor rakhatok fel kacsákokat meg libákokat is???? :0)
Előzmény: thomacsk (7)
Műhód
2006.08.25
0 0
18
Sziasztok!
Asztán iccsináltam amikor mek tudtam, hogy eltüntL
Műhód
2006.08.25
0 0
14
Már hárman.
Két és fél éve tünt el az egyik kedvencem.
De már nem keresem.
thomacsk
2006.08.25
0 0
11
Legfrissebbek:
Kettős kormányzás! A PoliDili , 19:52
Tomanovics Gergely zseni! A PoliDili , 19:48
Kedvenc cicáink OFF topikja Állati!, 19:53
Kovács László vetése beérett... A PoliDili , 19:50
Kirándulás szervező fotósoknak Fotó-videó, 19:09
Chavez perrel fenyegeti Izraelt A PoliDili , 19:30
Bolgár vs a Fidesz hazugsággyára A PoliDili , 19:53
Négy milliárd US dollár A PoliDili , 18:41
A világ csak illúzió? Vallás, Filozófia, 19:45
Mi a legkiábrándítóbb dolog egy csajban? Hölgyek, urak, szex, 19:53
thomacsk
2006.08.25
0 0
7
Nah, akkor is ügyi vaol...
Szóval itt tanít6juk az újakat képet rakosgatni, kertet ápolni, Kutyikat, Patikat, Höriket, Papagájokat, Halat, Vadat, s mi yoó falat, szem szájnak ingere... :))) Összefoglaló nem kell ide. Aki akarja, végig olvassa, kérdez, válaszolunk, ha tudunk :))
Előzmény: FLR-723 (6)
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!