Keresés

Részletes keresés

JLA-158 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463156

Akkor még jóval kevesebb cigány volt.

Előzmény: Lanzafame (463144)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463155

A magentával bemásolt kisalföld cikk alól egy komment:

 



A vámosszabadi civilek napi 2 pár buszjáratot szerveznek Győrbe a menekülteknek. Facebook-on jelentették be.

 

 

:-D

Előzmény: kertem nárciszokkal (463149)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463154

A vámosszabadi lakosok egyöntetű és jogos tiltakozásának (EU)-diktatorikus, szégyenletes semmibevételével kapcsolatban a legtökéletesebb komment a frontsebész 463062. Egyetlen szót nem lehet hozzátenni.

Előzmény: kertem nárciszokkal (463149)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463153

Az esténkénti "zenészeknek" egy poszt... :)

 

http://radicalpuzzle.blogspot.hu/2013/07/kontarok-helyett-szinvonalat.html

 

..

....

 

Tehetséges zenészek igenis vannak. Pénznek pedig ha valamire, akkor erre lennie kell.

Hadd kövessek el még egy szentségtörést. A stíluson is változtatni kellene. Pontosabban meg kell szüntetni a korunkban elharapózott zenétlen zenének (óbégatásnak és csörömpölésnek) az egyeduralmát. Hiába, hogy a tizen - és huszonévesek már ahhoz szoktak hozzá, és nekik már az az etalon, de ha eredményt karunk elérni, akkor bizony vissza kell rugóznunk a komponált és melodikus, igényes zenék és dalok felé. A rendesen és gondosan megkomponált, és nem csak összelapátolt zenék összehasonlíthatatlanul jobban hatnak az érzelmekre.

Arra is gondolni kell, hogy ha tágítani akarjuk a nemzeti radikalizmus táborát, akkor az eddigiekhez képest sokkal inkább meg kell célozni a harmincas-negyvenes vagy még idősebb korosztályokat, és őket a rap vagy más hasonló (egyébként multikulti eredetű) zenék nem vonzzák. Nekik melódia kell és gondos kidolgozottság.

Most pedig csak mintaképpen hallgassunk bele például a svéd Therion zenéibe, és gondolkodjunk el rajta, hogy mennyivel jobban járnánk mondjuk az ilyen és hasonló irányokkal. De ez csak egyetlen példa. Illusztráció a kidolgozottságra.

 

 

kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463152

Unatkoznak, mert nincs elég nácizási lehetőségük más topikokon.... :-s :-s

Előzmény: soyalilo (463150)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463151

Csak a közelmúltban volt néhány ilyen eset... :-(((

 

És mennyi van, amit nem akarnak felderíteni.... Lsd. a szoljon.hu újságírói által oknyomozott esetek.....

 

 

Előzmény: soyalilo (463148)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463150

Há' mi van ma?:-))))))))) A TROLLOK megint kaptak x óra gyakorlórepülés-időt???:-)))

kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463149

Vámosszabadi - járulékos veszteség

Ha jól tudom járulékos veszteségnek nevezik a katonai akciók során a civil infrastruktúrában, illetve a civil emberéletben jelentkező veszteségeket. Vámosszabadi lakói az elhúzódó közel-keleti és észak-afrikai konfliktusok járulékos áldozataivá váltak. A kormány[...] Bővebben! Tovább »

forrás: Blog.hu

 

 

 

A vámosszabadi lakosságnak azonban nagyon sokba fog kerülni a kormány olcsó megoldása. A ingatlanjaik értéke egyelőre nehezen meghatározható mértékben, de biztosan csökkenni fog. A befektetők pedig ...

http://www.kisalfold.hu/gyori_hirek/menekulttabor_-_ujabb_fejlesztes_maradna_el_vamosszabadin/2338124/

Újabb vámosszabadi vállalkozás jelentette be, hogy eláll fejlesztési szándékaitól, ha a település határában megkezdi működését a mintegy 220 főt befogadó nyílt menekülttábor. A bővítési szándékától most visszalépő vállalkozással együtt már 140-re emelkedett a meg nem valósuló munkahelyek száma a településen.

 

...

Egy nemzetközi pezsgőtabletta gyár, mely Vámosszabadin kívánt üzemet és gyártó, fejlesztő központot létesíteni, már kedden bejelentette, hogy eláll a több millió eurós beruházási szándékától, amennyiben a menekülttábor megvalósul a tervezett beruházásnak helyet adó ingatlannal szemközt.  A cég korábban 120 munkahely létesítését helyezte kilátásba.

A kormány szerint az új létesítmény munkahelyeket is fog teremteni. Ez gusztustalan hazugság. A menekülttábor személyzete állami alkalmazottakból fog állni. ( Esetleg kiszervezik egy havernak, de a lényegen ez nem változtat.) Ezeket a munkahelyeket az adófizetők pénzéből fogják teremteni. Minden egyes állami szektorban létrejövő munkahelyért a privát szektorból kell forrásokat elvonni, általában adóztatás formájában.

Persze elsősorban nem ez izgatja a vámosszabadiakat, hanem a közbiztonság. Ami érthető, hiszen nem sok jó hír érkezik a menekülttáborok környékéről. A biztonságérzet megfizethetetlen. Az illetékes rendőrfőnök a kedélyek hűtése érdekében egyelőre fűt-fát, lovasrendőrt ígér.

A belügyminiszter meg legfeljebb küld majd néhány traffipaxot az új flottából.

Előzmény: soyalilo (463097)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463148

Méghogy "vételár":DDDD!!! Meg "teljes vételár":DDDD!!!

Ilyesmiről szó sincs. Arról azonban igen, hogy az uzsorás az áldozat minden pénzét, jövedelmét elveszi és éhezésbe kergeti a szerencsétlent. Aztán, amikor már tényleg képtelen egy fillért is fizetni, a "fennmaradó tartozás"(???) fejében - egyszerűen viszi a házat. Ha van. A vele összedolgozó korrupt ügyvéddel megíratja a fiktív szerződést és addig veri a (legtöbb esetben szintén cigány) tulajdonost, amíg az akár a saját halálos ítéletét is aláírja.

 

Magyarokkal ezt másképp csinálja a cigány lakásmaffia. Mindenki tudja: közelébe édeskedig magukat a kiszemelt - gyenge: alkoholista, féldemens, stb. - alanynak, aki legtöbbször védtelen és idős is, és egyszerűen szerződés-aláírásra kényszerítik. A következő lépésben elviszik magukhoz, csicskának a disznóólba.:( A végén, nem ritkán, még meg is ölik.   

Előzmény: nótbuk (463143)
Lanzafame Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463147

"amikor őket bántják az anti-magyarok, a hideg lelkű zombik."

 

:DDDD

Előzmény: soyalilo (463033)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463146

Ez is " védett állat legel védett növényt"  kategóriába tartozott...? Ezért megpluszdézték őket egy felfügg-gel?

 

http://www.sonline.hu/somogy/gazdasag/felfuggesztett-borton-a-kaposvari-zsidotemeto-megrongaloinak-506356

 

 

Lanzafame Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463144

erre a forumra különösewn illő idézet:

 

"Az 1940-es évek elején Csík Vármegyében volt 40 állami gondozott, most csak a Csaba testvér gondozásában működő otthonokban 2000 szociális árva él. „Ebből a 2000 gyerekből egy sincs, akinek az apját a románok vagy a cigányok verték meg. Az alkohol, a lustaság, a felelőtlenség, a naivság – ezek viszik jégre a családjainkat” – vélekedik Böjte atya"

Előzmény: Törölt nick (463131)
nótbuk Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463143

Sztem még ők fizettek kp.-ban az uzsonnás CB-nek, nemhogy nem a teljes vételárat nem fizette ki...

Előzmény: kertem nárciszokkal (463136)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463142

"...elvágom a nyakadat, kibelezlek és hasonlók....:s"

 

Nárcisz-nárcisz: javíthatatlan vagy:-) Makacsul úrinő:-)

Előzmény: kertem nárciszokkal (463136)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463141

Eszem a pici trollszivit, de gyönyörű példáááány!!!!!:-))))))))))

Előzmény: Vulpes Corsac (463134)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463140

Volt már ilyen eset, hosszú napokig nem tudtunk napirendre térni fölötte. :-((((  Persze valszeg ON esetekben bejáccik a +D.

 

Abszurdisztán! :-((((

 

 

Előzmény: Vulpes Corsac (463121)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463139

Ez vajon u.az, mint a 127-esben linkelt cikk...?

 

Dobozi utca - egyértelműen ON környék. Még a nyóckeren belül is elég kemény hely....

Előzmény: kibédi medve (463109)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463138

Nem arról volt szó, hogy alapfokon min. 3 év az árvizi- v. hasonló katasztrófahelyzetben elkövetett lopás....?

 

Vagy megpluszdézték őket? :-((((((((

 

 

Előzmény: Törölt nick (463098)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463137

Az a dolgokban a mindig megdöbbentő, hogy ezeket a józan ész sugallta nyilvánvalóságokat egyfajta "protest song"-ként kell kifejteni blogokban, közösségi oldalakon, médiában - jóllehet természeteseknek kéne lenniük. Fordított világban élünk.

 

 

Igen. :(((( A normalitásért kell küzdeni, mert a devianciát engedik normálisnak lenni a politikusok. :-((((((((

Előzmény: soyalilo (463097)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463136

http://www.police.hu/hirek-es-informaciok/legfrissebb-hireink/napi-hirek/elfogtak-az-uzsorast-nograd-megyeben

 

videó is van hozzá...

 

A Nógrád Megyei Rendőr-főkapitányság Bűnügyi Osztálya  uzsorabűncselekmény és zsarolás bűntettének megalapozott gyanúja miatt folytat  büntetőeljárást - őrizetbe vétele mellett -  B. Sándor 45 éves  bátonyterenyei lakos ellen. A jelenleg rendelkezésre álló adatok alapján a gyanúsított 2012. év elejétől napjainkig havi rendszerességgel rászoruló személyeknek 100 százalékos kamatra adott több ezer forintos kölcsönt. A gyanúsítottnak visszafizetett összegek elérték a családok összjövedelmét, így cselekményével a sértetteket súlyos nélkülözésnek tette ki.  Megállapítást nyert az is, hogy a 45 éves férfi testi épség és élet elleni súlyos fenyegetéssel arra kényszerített több személyt, hogy a tulajdonukban lévő ingatlanokat nevére írassák át, annak ellenére, hogy azok teljes vételárát a sértetteknek nem fizette ki.

 

..

..

 

Gondolom a kivastagított rész azt takarta, hogy "elvágom a nyakadat, kibelezlek", és hasonlók....."  :-s

 

 

 

kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463135

Jájjdeszíííp....! :-DDD

 

 

Előzmény: Vulpes Corsac (463134)
Vulpes Corsac Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463134

Előzmény: Törölt nick (463131)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463133

Csak a szokásos, olvtársak: TROLLVESZÉLY!

soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463132

"A saját határaikat védik"

 

Azokat védi ma is, természetesen, mint az olasz, mind a spanyol haditengerészet a hagyományos eszközökkel és módszerekkel. Ez azonban ma már nem elég. Egységesített, közös katonai fellépésre volna szükség, amely az "európai határokat" volna hívatott védeni - ami kényes kérdés, mert nem létezik valamiféle "Európai Egysült Államok", amelynek közös felégvizei volnának. Ezzel együtt, az összehangolt határvédelem - szárazföldi viszonyok közepette - máris működik, a Schengeni Egyezmény alkalmazása formájában.

Nem vagyok jogász - EU-szakjogász meg végképp nem, - tehát nem mérvadó a véleményem.

Azt hiszem azonban, hogy a déli felségvizek közös - és dekláraltan az emigrációs nyomás kiegyenlítéséhez ill. közömbösítéséhez szükséges - védelme lehet a két érintett ország elhatározása. Formailag talán igen (mondom, nem tudom!) de látjuk és tudjuk, hogy a neoliberális, ködlovag EU-bürokraták olyan jogokat is magukhoz vonnak (ld. jelentések készítése tagországok belső viszonyairól), amelyekkel a csatlakozási szerződések értelmében nem is élhetnének.

Ha tehát Olasz- és Spanyolország úgy döntene, hogy egyesített tengerészeti erőkkel, célzottan a migrációs hullám ellen védekezik, feltételezem, hogy a brüsszeli vörösdanik és taváris tavaresek azonnali szanciókat sürgetnének a két rasszista, antihumánus és az emberi jogokat(!!) sárba tipró tagország ellen. Szankciókat, amelyek a jelentős költségvetési deficittel és az e miatt indítandó EU-s eljárások fenyegetésével kűzdő Olaszországot érzékenyen érinthetnék. 

Előzmény: anyul (463129)
nótbuk Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463130

A megélhetési PC elemzők is szerepet játszanak az öntököndöfésben. Itt már egyenesen azt írja, hogy elkényeztetett svédek gyújtogattak, ha volt is közöttük néhány bengáli v. cigány az mindegy...

 

http://www.magyarhirlap.hu/megrengett-a-sved-mintatarsadalom

Évtizedeken át az elkényeztetett és jólétben élő svéd fiatalok tanulmányaik után nem álltak azonnal munkába, mert nem voltak rászorulva, a szociális támogatások rendszerére támaszkodva tekintettek a jövőbe. Ilyen értelemben az elemzők szerint szinte mindegy is, hogy a gyújtogatók „őshonos” svéd fiatalok vagy „külföldön születettek leszármazottai”.

 

Előzmény: ohrana (463111)
anyul Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463129

"Európa déli partjait ma már közös haditengerészeti egységekkel kellene megóvni"

 

Ezt talán az olaszok+franciák+spanyolok meg is tehetnék, mert ehhez sok köze nincs az Eu-nak. A saját határaikat védik.

A papírok nélkül érkezőket pedig rögvest vissza is szállíthatnák, mert a személyazonosság eltitkolása nem véletlen.

A tömeges bevándorlók kötelező befogadása semmivel nem indokolható, főleg, amikor itt a több milliós rejtett tartalék. Arról nem is szólva, hogy ezrek úgy érkeznek Európába, hogy közben tucatnyi más országon keresztül jöttek. Oszt mi a jó fenéért nem ott telepednek le, ha csak nem az eu-i szochálóban való lébecolás az igazi céljuk.

Előzmény: soyalilo (463115)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463128

Messziről kell kezdenem a választ. Az életben - az élethez - mindig volt bizonyos fantáziám, de...fantaszta sosem voltam. Most azonban, amikor fordított logikájú, abszurd világban élünk, ha nem vagy fantaszta, nem vagy realista. A valóság maga öltött fantasztikus dimenziókat.

Az, hogy az EU Emberi Jogi Bírósága kártérítést ítél meg egy pofátlan visszaesőnek, fentiek jegyében egy speciális logikába illeszkedik. Egy stratégiai koncepcióba. Abban a - ma még megfoghatatlan - Új Világrendben, amelyről annyi szó esik, valóban úgy tűnik, új hasznosítási formákat szánnak ennek az országnak, amely az EU-ba való belépéssel ismét függő viszonyba, "csatolmányi" szerepbe került. Központi fekvésű, jó klímájú, többféleképpen kiaknázható terület: meg kell teremteni a feltételeket ahhoz, hogy kontinensen belüli - vagy kívüli - , nagyobb anyagi potenciállal rendelkező birtokosokhoz jusson.

Hogy lehet ezt realizálni? Olyan viszonyokat kell teremteni, amelyek az őslakosokat tömegestől és rövid időn belül távozásra bírják. Abszurd viszonyokat, magyarán. Ezzel két legyet üt egy csapásra, akinek ez a célja: területet szabadít fel és képzett, olcsó munkaerőt nyer a kontinensen vagy azon kívül.

Minden - a logikával ellentétes, látszólag indokolhatatlan - intézkedés, jelenség csak ezzel magyarázható, szerintem.

Csak egy apróságot: az olasz börtönök is túlzsúfoltak (főként migránsokkal!), és a komfortviszonyaik átlagban rosszabbak a hazaiakénál. Mégsem reális, hogy a strasbourgi bíróság kártérítést ítélne egy onnan protestáló bűnözőnek. Nincs olyan érdek, ami ezt diktálná...

Előzmény: ohrana (463125)
Lakuda Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463127

2006-ban volt egy nagy családi cirkusz távoli rokonokkal, ahol azok a mondatok is elhangzottak, amik a levélben is olvashatók ... ha bebizonyosodik, hogy az áll a levél mögött, akire mi gondolunk, letöltendő börtönbüntetést is kaphat ezért, hiszen már korábban is fél lábbal a börtönben volt.

 

ezek szerint van más börtöntöltelék is Gáspárék családi köreiben aki felfüggesztettel megúszta a korábbi stiklijeit

Előzmény: kertem nárciszokkal (463088)
Csam_ur Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463126

Családi idill!

VIII. kerület.

Bicska.

Na vajOn?

Kikre is jellemző mindez???

 

http://www.alfahir.hu/keselesig_fajult_egy_csaladi_vita

ohrana Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463125

Persze, tudjuk.

Az USA nagykövet tiltakozna először és leghangosabban, ha mondjuk, Ferenc József-földön berendeznénk a mi kis Guantanamónkat. - Az EU bírósága meg a magyar börtön minősége miatt a rabnak kártérítést ítél meg?

 

o

Előzmény: soyalilo (463123)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!