Keresés

Részletes keresés

soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463225

Látod-látod, Natty...Én se a levegőbe beszéltem ám! Csakhogy nálam a szőlővenyige jutott időnként pszichológusi szerephez. Aztán mégse lopok, se csalok, se nem lettem tra...izé, hogy is mondják, na...tra....trachomás?:-) Transzvesztíta?:-) Asse. Legfeljebb transzplantált:D

Előzmény: NattyDread (463222)
tütyüke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463224

Továbbá cáfolom

 

:D:D:D:D

Egen... 

Előzmény: kertem nárciszokkal (463221)
tütyüke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463223

Hja és az ontopik kettő, az százalékos arányban megközelítette az egészen komoly 0.1%-ot a melósok között.

 

Előzmény: tütyüke (463220)
NattyDread Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463222

"Má' nem azé', de mindig úgy gondoltam: bizonyos esetekben többre mennénk egy kiadós elnáspágolással..."

 

 

Gyerekkoromban egy-két alkalommal én is kezdtem volna hiperaktíkodni, de egy-egy jól irányzott atyai füles vagy anyai fakanál meggyőzött :D

Előzmény: soyalilo (463216)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463221

Na, ez 100%, hogy nem Győzike írta......

 

http://www.nlcafe.hu/sztarok/20130711/gaspar-gyozo-levele-a-sajtohoz/

 

Megíratta valakivel...

 

 

tütyüke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463220

Szép napot :)

Tele akácfavirággal az összes hócipőm, így tolom egy kicsit a Crysis 2-t és ha végzek a csúnya bácsikkal, akkor még tán fülelek egy kis Simple Minds-ot :)

Ontopik ?

Van.

A helyi könyvtárban átverték a tulajt az "útépítő, kishazánkat kemény munka árán felépítő" ontopikok, miszerint majd hozzák a lóvét, amit elolvastak a könyvtárban (novella, regény, szösszenet).

Hozták.

Mikor a főnökük levonta a fizetésükből és odaadta a könyvtárosnak.

Változni ?

Aha...

Előbb tanítom meg a tacsit sakkozni.

 

Előzmény: Frontsebesz (463212)
NattyDread Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463219

Nem értek hozzá, de ha lehetne keverni a cuccot valami droggal, akkor önként is beszednék rendszeresen :D 

Előzmény: csekelyke (463191)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463218

Off

Ezt csak úgy, közöttünk:-)):

Csekélyke memóriájának apropóján. Tudod, olyan bajba' lettem ezzel az éhséghajigáló

(lanzafame) trollal:-). Mindig úgy jutott a neve az eszembe - a szóalkotás logikája mentén, - hogy: botafogo - buttafuoco. Bosszantott a dolog: mégiscsak egy vérbeli troll..:D

Így aztán a végén úgy döntöttem, hogy számomra, Manzoni nyomán, az lesz a neve, hogy...lanzichenecco. Landsknecht, útált osztrák pribék. Innentől mostmár vágom:-))))

On

Előzmény: kertem nárciszokkal (463215)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463217

Most, hogy Csekélyke felelevenítette a történetet, határozottan visszaemlékeztem, hogy amikor először olvastam, az volt a nagyon is kuncogós reakcióm, hogy: "Végre ráfáztak! - de szó szerint".

Gátlástalan, primitív, lefölözésre létrejött cél-organizmusok: megkapták, ami járt nekik. Aki olyan körülmények között, amilyenek között a számik élnek, megszegi az emberi törvényeket és pusztulásba kergetné a másikat, az ne maradjon a világon. De végülis: se Számiföldön, se másutt.

Előzmény: kertem nárciszokkal (463215)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463216

Te Csekélyke...bizony, csak pirulok, mert eleve a falusiak józan, rátarti bizalmatlansága él bennem a pszichiáterek iránt:-)))) - de most meg, hogy ez a Leon Eisenberg doktor (hát hogy is hívhatnák másként..?:-) bevallotta, hogy szerinte - immár másodszori megközelítésben - hiperaktív gyerek nincs is, kezdek az egyetértés felé hajlani vele:D

 

Má' nem azé', de mindig úgy gondoltam: bizonyos esetekben többre mennénk egy kiadós elnáspágolással (lett légyen a purgyé cigány vagy magyar, vagy netán akár számi, - nem számí...t!), mint az ilyen-olyanológusok jól fizetett hókuszpókuszával.

Csak azt remélem, hogy Eisenberg doktor vallomását olvassák a bezzeganya

erősen kifinomult, cigány (és magyar) rosszgyereket - állítólag - sose látott, középosztálybeli anyukái is.:-)

Előzmény: csekelyke (463179)
kertem nárciszokkal Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463215

drága csekelyke, nem semmi memória! :-) 

 

Most már nekem is rémlik, ez a menedékházfosztogatás rögtön beugrott, hogy már olvastam...

 

 

 

 

Előzmény: csekelyke (463194)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463214

"Ki az az idióta, aki az ő kemény munkás életüket össze meri hasonlítani egy hétesi vagy tiszabői öregezőével? Szeretném orrbavágni".

 

Hja, Alma, amikor arról van szó, hogy kinéz egy közpénzzel finanszírozott, jó kis tanulmányút valami távoli európai, vagy kontinensen kívüli "egzotikus" országba, akkor lilaködösék köreiben mindig van vállalkozó arra, hogy összehasonlítsuk az almát (állj! nem személyeskedünk!) a körtével.

A kemény klimatikus és terepviszonyok között mindig  győztesen helytálló, kitartó rénszarvastenyésztőket összevetni egy lusta, buja, kegyetlen parazita-néppel? Aki ezt kitalálta, te orrbavágnád - én hét hízott rénszarvasbikával rugatnám hátsón...hétszer.

A számik pedig túl udvarias emberek ahhoz, hogy kikérjék maguknak ezt a "rokonítást".

Előzmény: SzJ2 (463206)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463213

Bizony, jól látod...és ami engem felháborít, éppen ez: vagyis, hogy itt a látszatok és a kenetes hazugságok tobzódása folyik, ami mára már annyira nyilvánvaló, hogy még csak el sem képes fedni a lényeget: az erőpolitikát, a kirablást, kifosztást, durva dresszírozást - tehát a nyers erő uralmát, ami végigvonul az egész történelmen. Nem kéne hozzá ennyit szenteskedni.:(  

Előzmény: ohrana (463207)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463212

Szerintem magara valamit is ado orvos olyat nem tenne, ugyanis ez nem surgossegi beavatkozas, tehat nincs ra indok hogy miert ne futtassak le a szukseges megelozo procedurat.

 

Előzmény: SzJ2 (463203)
sesebese Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463211

Álmodj szépeket!:-))

Előzmény: csekelyke (463209)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463210

"Nekem nincs ellene kifogasom ha a kommunikacionk kiegesziti egymast. :-)"

Túltárgyaltuk....:-DDDD

 

Előzmény: Frontsebesz (463208)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463209

Megint akkora tudnánk jól dumálni, mire én kifexem....-)))

Majd eccer a cigányok és életritmuuks, napirendjük alapján beintegrálódnak hozzánk, találkozunk!

Amíg hajnalban adminisztrálok, utána kiverem a családokat a putriból, nem tudok éjszakázni, sokáig ébren lenni. Mellesleg családom van...

Frontsebesz Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463208

Talan inkabb azert, hogy arra frocskoljon minden aki a dolgok kozepebe vag. :-)))

 

 

Nekem nincs ellene kifogasom ha a kommunikacionk kiegesziti egymast. :-)

 

Előzmény: csekelyke (463204)
ohrana Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463207

 ha a "jogállam", valamint jogállamiság alapjaira emelt EU nem volna szemérmetlen hazugság, üres retorika - akkor Vámosszabadi lakóinak JOGUK volna egy egész közösség nevében nemet mondani a befogadóállomás településük közigazgatási területén tervezett létesítésére.

Igen.

Az EU szemforgatóan hangoztatja  a szubszidiaritás elvét - a döntéseket a döntések alanyaihoz legközelebb kell hozni, esetleg éppen ők is dönthessenek.

Ezzel szemben a Magyar Alkotmányról nyújorki meg brüsszeli instrukciók alapján mondanak véleményt, Vámosszabadi menekültszállójáról nem ott döntenek, hanem brüsszelből kiadják a parancsot, kell egy szálló, budapesten végrehajtják.

Ferencváros is így kaptt egy fasza hajléktalanszállót - a polgármester még alázatosan meg is köszönte..

o

Előzmény: soyalilo (463159)
SzJ2 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463206

Mammamija , azt hiszem ha ezek a szamik is ugy herevereznenek es varnak a segelyt mint putrisek , hat mar kihaltak volna. Ki az az idiota , aki az o kemeny munkas eletuket ossze meri hasonlitani egy hetesi vagy tiszaboi oregezoevel? Szeretnem orrbavagni.

Előzmény: csekelyke (463186)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463205

"Ki szereti a cigányokat? A trollok?:-)"

 

Addig, míg megfizetik busásan ! Csak addig!

Előzmény: soyalilo (463198)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463204

"Rosszul kozeliti meg a tarsadaloma kerdest. Mondjuk a harmadik gyerek utan valamelyik sosem melozott szulo tb ellatasa ugrik es azt a gyerek kapja. A negyedik utan a masik szuloe is. Aztan lehet menni Gereb Agneshez szulni, mert a korhaz mutatja az ajtot."

 

Ismersz annyira, hogy ajtóstól rontok be!Mint ama kiselefánt.  Kimondom, amit gondolok.....:-))

Nem cizellálom, jön belőlem aminek jönni köll!

TI pedig az egészet formába öntitek!...:-)))

Ezért tartalak TIKTEKET!...:-DDDDDDDD

 

 

Előzmény: Frontsebesz (463197)
SzJ2 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463203

Egy esetben tamogatnam , ha a gyermekes anyakon ott helyben elvegeznek a muvi meddove tetelt.

Előzmény: csekelyke (463183)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463202

Ezt már nem tudom másnak nevezni, mint módszeres tenyésztésnek.

Előzmény: csekelyke (463183)
SzJ2 Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463199

" A lappok kifigyelték a tolvajokat. Bumm ! Bumm ! A magyar roma férfiak holtan estek össze. Nőik, gyermekeik elmenekültek. A lappok jegyzőkönyvet vettek fel és elföldelték a holtakat."

 

ugye nalunk is elrendeznek a dolgokat , ha a bummbummoxokat utanna nem zarnak be a ciganyokkal teletomott bortonbe...

Előzmény: csekelyke (463194)
soyalilo Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463198

Valamikor - tán tavaly? - olvastam én is a történetet arról, hogy a "formájukat hozó" cigányok megjárták északon.

A számik SEM szeretik a cigányokat. Ki szereti a cigányokat? A trollok?:-)

Előzmény: csekelyke (463194)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463197

Rosszul kozeliti meg a tarsadaloma kerdest. Mondjuk a harmadik gyerek utan valamelyik sosem melozott szulo tb ellatasa ugrik es azt a gyerek kapja. A negyedik utan a masik szuloe is. Aztan lehet menni Gereb Agneshez szulni, mert a korhaz mutatja az ajtot.

 

Előzmény: csekelyke (463191)
Frontsebesz Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463196

A szamik semmiben nem hasonlitanak a ciganyokra, barmennyire is szeretnek most ezt a meset eladni (igen tudjuk, Elvis is cigany volt). A szamik sosem folytattak parazita eletmodot, kulturajuk a termeszeti eroforrasok kiaknazasara es a munkara epult. Az atlag ember egy utcan latott mai varosi szamit nem lesz kepes megkulonboztetni egy finntol, ugyanis ugyanugy oltozik es viselkedik. Innen kezdve mirol beszelunk?

 

Előzmény: csekelyke (463194)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463194

Emlékeztem, hogy volt valami a számikkal! Ott hátul az agyalapomnál bizsergett valami!...:-))))

Megtaláltam! Igaz nem mai a hír!

A számik nem szeretik a cigányokat.

 

Svédország és Finnország egy-egy fél évig tűri,
táplálja, támogatja a bevándorlókat, s ha nem akarnak és nem tudnak beilleszkedni, kiebrudalják őket. Néhány élelmes magyar roma család "kiszaszerolta" ezt a lehetőséget, s Finnországba mentek. Letelt a félév és Lappföldön keresztül Svédországba vándoroltak segélyen élni, s ha kitelt a félév, visszajöttek ugyanazon az úton Finnországba. Éveken át ingyen éltek, hat hónaponként vándorolva. Lappföld a sarkvidék széle. Hó és fagy. Évszázados hagyomány, hogy pihenőkunyhókat, faházakat talál az eltévedt vándor. A házban élelmiszer, tüzelő, meleg ruha, víz és motoros szán a továbbmeneküléshez, mert a sarki tél kegyetlen. A magyar romák fosztogatták a menedékházakat. Kellett nekik minden Svédország felé haladva. Mondom, minden, s nem hagytak az esetleges odatévedőnek semmit, hadd fagyjon meg, hadd haljon éhen. A lappok kifigyelték a tolvajokat. Bumm ! Bumm ! A magyar roma férfiak holtan estek össze. Nőik, gyermekeik elmenekültek. A lappok jegyzőkönyvet vettek fel és elföldelték a holtakat.

Más arrafelé a törvény, és más arrafelé a tulajdon fogalma is
Nem úgy mint nálunk.

 

http://blog.xfree.hu/myblog.tvn?SID=&pid=23575&n=eladasos&blog_cim=A%20lappok%20megoldott%E1k%20...

Előzmény: kertem nárciszokkal (463188)
csekelyke Creative Commons License 2013.07.11 0 0 463192

"egesz Romaniara vonatkoztatva pedig az erettsegizok 55,4 %-a vizsgazott sikeresen, tehat nem csak a magyar diakoknak tett be az idei uj metodusu roman erettsegi."

 

De nem ám!!! A 29 éves cigány politikus két tárgyból is meghasalt!!..:-)))

 

"Az idei érettségin elbukottak 78 ezres társaságának van egy különösen kerekded tagja is, a 29 éves, de még magát jól tartó Ancuţa Cârcu, aki foglalkozására nézve politikus.

A politikai sikerről álmodó díva-lévendőt két vizsgán is elvágták a „gonosz tanárok”, pedig nagy céljai vannak, és ahhoz nem ártana legalább egy érettségi diploma."

 

http://www.erdely.ma/mozaik.php?id=145100&cim=vadim_a_hibas_elbukott_az_erettsegin_a_nagyroman_bomba

Előzmény: Frontsebesz (463190)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!