Keresés

Részletes keresés

forgione1 Creative Commons License 2017.06.22 0 0 31

Kár, hogy egy saját készítményeinek horribilis hasznából élő,

 

 

Ott van a hozzászólásomban, hogy a termékeit nem ajánlom, sőt óva intek tőle mindenkit.

 

Hogy miért, hát nem az áruk miatt :-)

 

De akár érdemben is hozzászólhatsz vallását és árképzését fikázó hozzászólásodon felül.... a lehetőség adott, sőt maga a szerző is várja a tényszerű cáfolatokat legyen az szakmabeli vagy csak hisztis laikus. 

Előzmény: lingar4 (29)
fertőtlenítő Creative Commons License 2017.06.21 0 0 30

+ 1 szavazat az eltüntetés mellett...

Előzmény: lingar4 (29)
lingar4 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 29

Újabb sárkányfűárus (picit lemaradva a kortól). Kár, hogy egy saját készítményeinek horribilis hasznából élő, orvosi tudásával visszaélő szcientológust reklámozol itt nekünk. Az én szememben ez még aljasabb, mint a teljesen outsider kamionsofőr vagy villanyszerelő által feltalált dolgok.

Megvárod míg kitiltanak vagy magadtól hagyod el ezt a nem neked való vidéket?

Előzmény: forgione1 (26)
forgione1 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 28

Akkor beszélj te az esélyekről.

 

Mondjuk egy 83 éves méhnyak rákos betegnél.

 

Kíváncsian várom :-)

Előzmény: nehogymaTomic (27)
nehogymaTomic Creative Commons License 2017.06.21 0 0 27

Ennek te beszélhetsz! :))

Előzmény: Szipolykaa (24)
forgione1 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 26

Gondolkozz mar el egy kicsit.

 

 

Tedd ezt, kezdve azzal, hogy a gyógyszer biznisz tiszta haszna már meghaladta a sokáig élvonalnak számító fegyver üzletet.

Ezek után legalább ne sajnáld őket, hogy tönkre mennek és mennyibe kerül piacra dobni egy pirulát, amit majd a betegeken tesztelnek :-)

 

Aztán gondolkozz el a gyógyszerek hatásosságán.

Van eredmény? Egyre több a beteg és vezető halálok a gyógyszerek mellék vagyis káros hatásainak tudható be.

Ha kapsz valamire gyógyszert, akkor annak káros hatásaira szintén újabbakat írnak fel és Így tovább.  A kör ördögi és vége halál.

 

Két lehetőséget látok, érdekelt vagy a bizniszben (lakosság gyérítés) vagy hallottál már olyan emberről, akinek a szomszédjának a másod unokatestvére dolgozott olyannal akinek az ismerősének az ismerőse valaha is meggyógyult gyógyszertől.

 

Addig pedig:

 

https://www.youtube.com/watch?v=ZXd_39cRwLU

 

Termékeiből egyet sem ajánlok, sőt óva intek mindenkit, de maga az előadás pár apró hibát kivéve jó gondolatébresztő.

Előzmény: Szipolykaa (24)
forgione1 Creative Commons License 2017.06.21 0 0 25

A topik cím esélyekről szól.

 

Ennek a 3 embernek megadatott a teljes gyógyulás, mellékhatások nélkül.

 

1, Méhnyak rák hüvelyfalra, szeméremtestre átterjedve (83 éves)

2, Mellrák, tüdő áttéttel (72 éves)

3, Vese rák (nem volt áttétes) (54 éves)

 

Azért csak három embernek (eddig) mert kipróbálták és nem söpörték le az asztalról, hogy ez hülyeség.

 

De ne félj nem erőltetem rá senkire, sőt :-)))

 

Előzmény: fertőtlenítő (23)
Szipolykaa Creative Commons License 2017.06.21 0 0 24

Ne haragudj, de te vagy elmebeteg vagy, vagy a hiszekenyek vamszedoje, vagy csak siman fingod nincs rola, mit beszelsz. Szivbol remelem, hogy csak ez utobbi.


Gyogyszermaffia: Van fogalmad rola, mennyibe kerul egy uj gyogyszert kifejleszteni? El tudod kepzelni, hany tizezer hatoanyagot kell megvizsgalni, mig talalnak egyet, amibol gyogyszer lesz? Tudod, mennyibe kerul mindez? Egyetlen vizsgalatot nem tudnal megfinanszirozni egy eleted fizetesebol, nemhogy szazezret! Vagy azt hiszed, hogy a gyogyszergyartas koltsege annyiban merul ki, hogy osszedobjak a szintezist egy autoklavban, oszt jonapot? In vitro, in vivo, sejtvonalak, allatkiserletek Klinika I-II-III, es meg az utolso fazisban is elverezhet a hatoanyag - ha mindezt nem epitik be a minden szazezredik sikeres gyogyszer araba, akkor lehuzhatja a rolot a "gyogyszermaffia", te meg eheted a homeopatias 30-szor higitott, molekularisan rezgo mandarinkacsa-majat a rakodra...

 

Gondolkozz mar el egy kicsit.

Előzmény: forgione1 (22)
fertőtlenítő Creative Commons License 2017.06.20 0 2 23

Akkor jó. Beszélgess a három gyógyulttal, mert itt beteg emberek cserélnek eszmét. Rád rohadtul nincs szükség - szerintem.

Előzmény: forgione1 (22)
forgione1 Creative Commons License 2017.06.20 -1 0 22

Immár három ember tünetmentes gyógyulása, akiről az orvosok lemondtak marhaság lenne?

 

Nézőpont kérdése! A hatalom és gyógyszermaffia számára valóban marhaság, mert ingyen gyógyultak és fizetni kell számukra továbbra is a nyugdíjat :-)

 

Még számukra és szeretteiknek nem marhaság.

Előzmény: fertőtlenítő (21)
fertőtlenítő Creative Commons License 2017.06.20 0 4 21

Csak azért írok, hogy ne az a marhaság legyen felül! :))

forgione1 Creative Commons License 2017.06.16 -1 0 20

Nincs természetes csodaszer ami az orvosi kezelés helyett kigyógyit a rákból!.... Persze mindez magánvéleményem.

 

És milyen helytelen!

 

Mert valójában csak természetes csodaszer van ami valóban kigyógyít a rákból (még az áttétesből is) mégpedig káros mellékhatások nélkül.....

Előzmény: Törölt nick (11)
judy54 Creative Commons License 2017.03.23 0 0 18

Sajnos testvérem feladta a küzdelmet márc.10.-én!

Szörnyű volt látni a gyengülését, a küzdelmét, az elmúlását. 

Remélem, már jobb helyen van, ez az egyetlen reményem!

Törölt nick Creative Commons License 2017.02.21 0 1 16

Áááá!

Senki nem fél attól, hogy ajánlani fogsz valamit, mert tudjuk, hogy azt teszed. :))

A félelemre leginkább annak van oka, akinek ajánlasz valamit!

Előzmény: Törölt nick (15)
ejzsi Creative Commons License 2017.02.20 0 1 14

Nagyon együttérzünk veled, de sajnos, semmi biztatót nem mondhatunk. Ezt a keresztet nem tudod elkerülni, súlyát csökkenteni.

Előzmény: judy54 (13)
judy54 Creative Commons License 2017.02.20 0 0 13

Sajnos a tesóm állapota napról-napra rosszabb. Nem eszik,nem iszik,nagyon gyenge. Már segítséggel sem tud az ágyból felkelni.

Informálódtam: az onko-team elküldött bennünket korábban különféle vizsgálatokra. A szövettanból kiderült,hogy grade IV. gliosarcoma,amely az egyik legagresszívebb

fajtája az agydaganatoknak. Augusztusban és októberben megműtötték, többször sajnos nem lehet. Azóta többszörös áttét alakult ki...

A különféle javasolt kezeléseket csak akkor kaphatná, ha járóképes volna. Így sajnos nem tudom, mit lehet még tenni?

El vagyok keseredve! Egy dolognak örülhetek csak,hogy semmiféle fájdalmat nem érez!

Törölt nick Creative Commons License 2016.12.16 0 0 11

Bocs de most kerűltem ide.Van remény! Engem is agydagival műtöttek aminek szövetmintája alapján kiderűlt vese áttét.Egyébként hasi és mell ct vizsgálatra biztosan elkűldik.Itt megfogják találni az elsődleges daganatot.Ha jó fizikai állapotban van a tesód akkor műteni fogják még akkor is ha van máshol áttét.Ha eltávolitják az elsődleges dagit akkor gyógyulás után vagy sugár vagy célzott kezelés.Ez nem olyn vészes mint a régi kemók.Veserákra többféle gyógyszer is létezik.Ám ez függ a rák stádiumától,grédjétől és még jópár dologtól.Gondolom mára már te is többet tudtál meg.Ha időben kapták el akkor bár ijesztő a diagnózis de a veserákosok több mint 50% meggyógyúl illetve nagyon sokáig trünetmentessé tehető.Bizni kell a kezelő orvosokban.Ma már nem egy orvos dönt a kezelésekről hanem onko team. Bizzzatok és nem feladni. Nincs természetes csodaszer ami az orvosi kezelés helyett kigyógyit a rákból! Viszont fontos az imunrendszer karbantartása sok sok zöldség és gyümölcsök. Persze mindez magánvéleményem.

Előzmény: judy54 (9)
kheiron Creative Commons License 2016.12.11 0 2 10

Sajnos nem lehet semmi biztatót mondani. 

 

 

Kapjon meg minden olyan kezelést, amivel könnyíteni lehet az életén, ha fájdalmai lesznek, akkor fájdalomcsillapítást.

 

Ennél többet nem lehet tenni.

Előzmény: judy54 (9)
judy54 Creative Commons License 2016.11.29 0 0 9

Ma voltam testvérem második szövettani leletéért az onkológián. Kiderült a második műtét után, hogy nem az a diagnózis,amelyet előzőleg megállapítottak.

(Gliosarcoma, WHO Grade IV.) hanem többszörös agyi áttét,amely a veséből indulhat ki.

Nem is tudom,hogy mit mondjak? Hála Istennek, nincsenek fájdalmai! Miután jelenleg is kórházban fekszik, az onkológus nem javasol semmiféle kezelést vagy terápiát.

Azt mondja, semmi értelme nincs.... Egyrészről örülök,hogy nem fog szenvedni a kemo és/vagy sugárkezelés mellékhatásaitól, másrészt alig tudom elhinni,hogy

ilyen hamar áttét alakulhat ki minden előzmény nélkül. Augusztusban került először kórházba, a CT alapján agydaganatot diagnosztizáltak és megműtötték.

Utána két hét lábadozás egy másik kórházban, majd "gyógyultan" hazaengedték. Egy hónap múlva hasonló tünetekkel került vissza az eredeti kórházba, ahol ismét

megműtötték, majd elküldték onko-team elé. Onnan került most vissza a második szövettan eredménye, melyet az elsővel együtt elküldtek kontrollra patológus

szakorvoshoz. Ott állapították meg az agyi áttétet. Tanácstalan és elkeseredett vagyok, tud valaki valami bíztatót mondani?

Arthur Philip Dent Creative Commons License 2016.08.15 0 0 8

Bár tényleg erősödne! Persze lehet átmeneti javulás, és az is sokat számít. 

Előzmény: Törölt nick (7)
Törölt nick Creative Commons License 2016.08.15 0 0 7

Ma találkoztam ismét a beteg férjével, aki annyit mondott, hogy több, mint egy hete a csontáttét következményeként a felesége lebénult.  Az általános állapota továbbra is rossz, úgy fogalmazott, hogy csont- és bőr, bár állítólag most úgy tűnik, mintha kezdene egy kicsit megerősödni. 

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.13 0 0 6

Köszönöm mindenkinek, aki válaszolt. Sajnos már én is úgy érzem, hogy nem sok esély van még arra sem, hogy az állapota valamelyest javuljon vagy legalábbis egy ideig stagnáljon. Néhány napja beszéltem utoljára az ismerősöm férjével, aki akkor annyit mondott, hogy nagyon rossz a helyzet. Azóta a család teljesen bezárkózott, nem nagyon kommunikálnak senkivel, én is hiába szerettem volna érdeklődni, sem a telefonhívásra, sem üzenetre nem érkezett válasz. A legrosszabb még biztos nem következett be, viszont hogy a család is ennyire befelé fordult, az nem sok jót jelent.

Arthur Philip Dent Creative Commons License 2016.08.13 0 0 5

Kedves Aggódó75, lehet,hogy nem ezt szeretnéd olvasni, de minden nap ajándék, amit még kap, főleg, ha tényleg igaz ez a 25 kg. Ha már kérdeztél minket itt a fórumon,  jó  lenne valamilyen visszajelzést kapni, hogy mi van az ismerősöddel. Nagyon sajnálom őt is, meg a családot és barátokat is.

Előzmény: Törölt nick (-)
Foresh Creative Commons License 2016.08.11 -1 0 4

Nem illő ilyet írni de már semmi esélye.

Békéljen meg önmagával, szeretteivel, mindenkivel.

Bánja meg bűneit vallja meg egy papnak, hogy feloldozhassa és szentségekkel felvértezve távozhasson lelke e világból. 

 

Azt sem javasolhatom hogy hagyjon el minden gyógyszert és kezelést.

Én ezt tenném, sőt soha nem is szedtem volna be egyet sem főleg nem mentem volna bele kemoba.

Mert ha a rák nem, de ezek biztosan megölnek!!!

 

Eleve úgy kell élni hogy egészségesen és az immunrendszert toppon tartani.

Persze az egészséges életmód nem azonos amit az agymosó média terjeszt. Kicsit utána kell járni és használni a józan észt!!

 

Az állam és a világuralom érdeke nem az hogy még több ember legyen a Földön.

Sem a nyugdíj fizetés.

Ezért aztán mesterségesen mérgezett a víz, az étel a só, miközben a gyógyszerek nem gyógyítanak csak tüneteket kezelnek miközben újabb és újabb betegségeket generálnak amikre újabb és újabb gyógyszereket kell hogy vásárolj. Majd miután elfogyott a pénzed még jól lehúznak a temetési költséggel.

Előzmény: Törölt nick (-)
B.GY Creative Commons License 2016.08.10 0 0 3

Vagy hetes.A rokonomat pár hónap alatt elvitte. 

Előzmény: Ordas (2)
Ordas Creative Commons License 2016.08.10 0 0 2

Ha egy rák esetében a primer daganat mellett megjelent már az áttét (leggyakrabban a májban), onnantól kezdve már csak fél-5 éves időhúzás.

Előzmény: Törölt nick (-)
B.GY Creative Commons License 2016.08.10 0 0 1

Kb.semmi.

Előzmény: Törölt nick (-)
sextyjanos Creative Commons License 2016.08.10 -2 0 0

Az esélyek korábban voltak meg, amik el lettek mulasztva.

 

Szólhatnék erről én is, de inkább egy jól 'összeszedett' videóval mutatnám be a gondolataimat:

 

https://youtu.be/R4iR9p9A15M?list=PL9UBjX2XUV_1zwIcRD71ahjlFrp_UQBu9

Törölt nick Creative Commons License 2016.08.10 0 0 topiknyitó

Egyik ismerősőmnél 5 éve vastagbélrákot állapítottak meg, amit műtét követett, azóta 2 sztómával él. Az akkor megkezdett kemo- és sugárterápiát a szervezete nem tolerálta, így azt leállították. Néhány hónapja óriási fájdalmakkal küzd, amik csak fokozódnak fájdalomcsillapítók alkalmazása mellett is. Kiderült, hogy csontáttéte van. Két hónappal ezelőttig az egyre intenzívebb fájdalom ellenére még aktív életet élt, dolgozott, viszont egyik napról a másikra rohamosan elkezdett romlani az állapota. Már nemhogy dolgozni nem képes, még saját magát sem tudja ellátni, állandó felügyeletre és segítséger szorul. Újabb műtétet és sugár-, valamint kemoterápiát terveztek nála, de sajnos időközben kiderült, hogy nem operálható és az állapota miatt már a sugárkezelésnek sem vetik alá. Most a csonttörések megelőzése érdekében Zoledronsav kezelést kap 28 naponta. Ezt 3 alkalommal tervezik. Az elsőt a múlt héten kapta, de attól is nagyon rosszul volt. Ezt a kezelést sem tudták a tervek szerint elkezdeni, mert vérszegénység is fellépett nála és transzfúziót kellett kapnia. Ha a csonterősítő kezelést megkapta, utána kezdenék a kemoterápiát. Kérdésem az lenne, hogy milyen esélyei vannak a gyógyulásra, vagy legalább az állapotjavulásra, ha a tüneteket még rohamos fogyás is tetézi? Másfél hónap alatt több, mint 10 kg-ot fogyott, jelenlegi testsúlya nem éri el a 25 kg-ot. Gyógytápszert írtak fel neki, amit fogyaszt is, ennek ellenére a súlyvesztés folyamatos. A családja már nem bírja nézni, hogy lényegében a szemük előtt sorvad el. Nagyon aggódom, hogy ez már egy olyan stádium, aminél nem sok esély van, hogy a beteg állapota jelentősen javuljon.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!