2db kompakt, Energizer NiMH akkutöltő, kifogástalan, 4 akkut tölt egyszerre (vékony - AAA - ceruzaaakkut is töltenek), 2000 Ft/db.
4x4db márkás ceruzaakkumulátor (AA), kifogástalan állapotban, tesztelve, 2500 illetve 2700 mAh kapacitásúak, Varta, Energizer, GP és Sanyo márkájúak, 2000 Ft/4db.
Ha valaki egyszerre vásárol egy töltőt, 2x4 db ceruzaakkuval, a kedvezményes ár összesen 5000 Ft.
Kompakt fényképezőgéphez, vakuhoz, bármihez tökéletesen alkalmas. Átvétel Pécsett, adok rá két hét garanciát. Érdeklődni telefonon: 70-2373737.
Úgy alakult, hogy van egy ~80.000Ft-os "vásárlási utalványom" a speedshopban. Én inkább másra költeném a pénzt, nem tervez valaki ekkora értékben vásárolni náluk? (www.speedshop.hu) Rendkívül hálás lennék, ha rajtam keresztül tenné meg. (:
Manfrotto 141RC az esetek 99.9%-ban. Van egy nagy teherbírású futoz féle gömbfejem is, relatíve nagy gömbbel. Azt akkor használtam, amikor még nagyteléztem vadra, de olyan mostanában nem nagyon fordul elő. ):
D3s van és D700. Alkotói munkánál csak egy gép van élesben, riportnál kettő. Vegyesen dolgozom fixekkel és zoomokkal, de úgy érzem több lehetőséget nyújtana a +2FE és a tág blende mint amennyi kényelmet a zoom ad. (:
Bedobom ide is, hátha valaki pont ilyet keres: Nikon 24-70/2.8, doboz, tok, papírok, első/hátsó sapka, napellenző, szóval mindene megvan. Pécsett bármikor, előzetes egyeztetés után Budapesten is megtekinthető. Ára: 300.000Ft Email címem publikus. ((:
Tudna esetleg valaki olyan helyszínt javasolni a tágabb környéken, ahol jó (kevés zavaró tényezős) naplementés, sziluettes képet lehet csinálni? Olyasmire gondolok, ahol egy (esetleg több) modell sziluettje látszik a háttérben a lemenő nappal és minél kevesebb nagy tereptárggyal.
Ha esetleg valakit érdekel lenne egy eladó Canon 50 1.8 II objektívem. Garanciális, karcmentes darab. Uv-szűrőt és igény szerint egy nd8 szűrőt adok hozzá. Ára 22.000, nd8 szűrővel 26.000 Ft
Továbbá eladó egy Helios 44-2 m42-es obi chipes canon adapterrel 5.000 Ft-ért.
Elérhetőség: nagyadam_@hotmail.com
Átvételre vasárnap van lehetőség Pécsen vagy környékén.
Ha munkára is fotózol, akkor tudod jól hogy nem az számít mit mond a sok lájkoló, nem az számít hogy te miként értékeled a képet, hanem hogy a megrendelő elfogadja vagy sem.
Na a facebookon a "megrendelő" a tömeg. A sok lájk pedig az elfogadás mérőszáma. A szint meg a béka feneke alatt...