Keresés

Részletes keresés

Nikons Creative Commons License 2013.05.12 0 0 8531

Nikon D200 váz eladó megkímélt szép állapotban 26ezer expóval, 2db akksival,

GGS lcd védővel és gyári plexi védővel, gyári töltővel, nyakpánttal. Ár fix:89.900Ft

 

3db 4gigás CF kártya -2db Lexar és 1db Promaster irányár:9.000Ft

 

Ha egyben viszed fix fix 95ezer forint + adok ajándékba egy új "L"-es phottix neoprén objektív tokot.

 

Érd: publikus mélcímen vagy a 30 négykettőnyolcegyötötöt telószámon.

 

Petesejt Creative Commons License 2013.05.08 0 0 8530

Najó, mivel nem akarok vele vesződni, még egy kis extra:

 

Akció! Aki elvisz 8 db akkut annak ajándékba adok egy töltőt!

Előzmény: Petesejt (8529)
Petesejt Creative Commons License 2013.05.08 0 0 8529

Eladó:

 

2db kompakt, Energizer NiMH akkutöltő, kifogástalan, 4 akkut tölt egyszerre (vékony - AAA - ceruzaaakkut is töltenek), 2000 Ft/db.

4x4db márkás ceruzaakkumulátor (AA), kifogástalan állapotban, tesztelve, 2500 illetve 2700 mAh kapacitásúak, Varta, Energizer, GP és Sanyo márkájúak, 2000 Ft/4db.

 

Ha valaki egyszerre vásárol egy töltőt, 2x4 db ceruzaakkuval, a kedvezményes ár összesen 5000 Ft.

 

Kompakt fényképezőgéphez, vakuhoz, bármihez tökéletesen alkalmas. Átvétel Pécsett, adok rá két hét garanciát. Érdeklődni telefonon: 70-2373737.

kisbergics Creative Commons License 2013.05.05 0 0 8528

Úgy alakult, hogy van egy ~80.000Ft-os "vásárlási utalványom" a speedshopban. Én inkább másra költeném a pénzt, nem tervez valaki ekkora értékben vásárolni náluk? (www.speedshop.hu) Rendkívül hálás lennék, ha rajtam keresztül tenné meg. (:

DimensionSeven Creative Commons License 2013.04.26 0 0 8527

Eladóak a következő fotós holmijaim:

 

http://forum.index.hu/Article/viewArticle?a=125002771&t=9085279

 

Kipróbálhatók, átvehetők Budapesten vagy Baranyában, előzetes egyeztetés alapján.

d-7 kukac freemail.hu

banderas1111 Creative Commons License 2013.04.08 0 0 8525

Sziasztok!

 

A természetfotós topikba már beirtam de hátha valakit érdekel itt a közelben is, 

Eladnám Nikon Ed - Nikkor 600mm f4 kiválló állapotban lévő objektivemet.

 

Légyszi emailben mert nem mindig olvasom a topikot, köszi.

 

üdv

 

DimensionSeven Creative Commons License 2013.03.14 0 0 8524

Szóval 3D-ben nyomod.

Érdekes, mert egy nagyobb gömbfej használata is van már annyira körülményes, mint egy 3D-s.

Előzmény: kisbergics (8523)
kisbergics Creative Commons License 2013.03.13 0 0 8523

Manfrotto 141RC az esetek 99.9%-ban. Van egy nagy teherbírású futoz féle gömbfejem is, relatíve nagy gömbbel. Azt akkor használtam, amikor még nagyteléztem vadra, de olyan mostanában nem nagyon fordul elő. ):

Előzmény: DimensionSeven (8522)
DimensionSeven Creative Commons License 2013.03.13 0 0 8522

Nincs mit. :)

 

Más: te milyen állványfejet használsz?

Előzmény: kisbergics (8521)
kisbergics Creative Commons License 2013.03.13 0 0 8521

Hű! Nagyon precíz, nagyon alapos és nagyon jól világít. Én még nem tartok itt, de jó követendő példa, köszönöm! Nagyon tetszenek a fotói! (:

Előzmény: DimensionSeven (8520)
DimensionSeven Creative Commons License 2013.03.12 0 0 8520

Balázs, ezt a srácot tegnap találtam, szerintem hasonló a portréstílusotok:

http://s4intpl.deviantart.com/

http://www.patrykmorzonek.pl/

Főleg a blogon a backstage fotók érdekesek szerintem. Meg persze a portrék se kutyák. :)

kisbergics Creative Commons License 2013.03.06 0 0 8519

Haha, szép is lenne! :D

Jelenleg jobban hiányzik a zoom sor közepe, alja. Szóval előbb lesz itt 14-24-70-200 mint a többi fix, de ha nyerek a lottón még bármi lehet. :D

Előzmény: seeman (8518)
seeman Creative Commons License 2013.03.06 0 0 8518

Ahogy nézem, előbb-utóbb össze fogod szedni az ideális fix sort! (24mm f1,4G - 35mm f1,4G - 85mm f1,4G - 200mm f2G)

:-))

Előzmény: kisbergics (8516)
ph5.5 Creative Commons License 2013.03.05 0 0 8517

Nem rossz :-)

Előzmény: kisbergics (8512)
kisbergics Creative Commons License 2013.03.04 0 0 8516

Az lett. Nem mondom, hogy nem hiányzik a 24-70, de egyelőre imádom az 1.4-es nagylátó előnyeit. (:

Előzmény: seeman (8515)
seeman Creative Commons License 2013.03.03 0 0 8515

Riporthoz a 24 f1,4G jobb lenne. A nagyobb fényerő és főként a nagyobb látószög miatt.  Képminőségük kb. megegyező, árfekvésük ég és föld.

Előzmény: kisbergics (8508)
kisbergics Creative Commons License 2013.02.23 0 0 8514

Pusztabánya, egy csinos kis kunyhó a szocreál vadászház mellett. (:

Előzmény: c_pont_hu (8513)
c_pont_hu Creative Commons License 2013.02.22 0 0 8513

Ez a hely hun vane?

Előzmény: kisbergics (8505)
kisbergics Creative Commons License 2013.02.22 0 0 8512

Jah, csak a kép lemaradt....

 

Előzmény: kisbergics (8511)
kisbergics Creative Commons License 2013.02.22 0 0 8511

Jó csere volt. (:

kisbergics Creative Commons License 2013.02.12 0 0 8510

D3s van és D700. Alkotói munkánál csak egy gép van élesben, riportnál kettő. Vegyesen dolgozom fixekkel és zoomokkal, de úgy érzem több lehetőséget nyújtana a +2FE és a tág blende mint amennyi kényelmet a zoom ad. (:

Előzmény: Nikons (8509)
Nikons Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8509

Mivel dolgozol mostanában Balázs, fixekkel? Esküvőn nem fogod hiányát érezni a 24-70-esnek, vagy két gépvázzal dolgozol?

Csak kíváncsiságból kérdem. Régebben írtad, hogy D700-al nyomod aztán hirdettél egy D7000-et is ha jól emlékszem, most mi van a D800?

 

Előzmény: kisbergics (8508)
kisbergics Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8508

Így van. Ha nem jön össze a csere, akkor én is befizetek egy 28/1.8ra - és azzal sem járok rosszul, de ez valahogy most csábítóbban hangzik. (:

Előzmény: Nikons (8507)
Nikons Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8507

Ha jól olvastam másik topikban 24mm 1.4-es nikont szemelte ki :)

Előzmény: seeman (8506)
seeman Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8506

Mire vadászol, ha eladtad? :)

Előzmény: kisbergics (8505)
kisbergics Creative Commons License 2013.02.11 0 0 8505

Bedobom ide is, hátha valaki pont ilyet keres: Nikon 24-70/2.8, doboz, tok, papírok, első/hátsó sapka, napellenző, szóval mindene megvan. Pécsett bármikor, előzetes egyeztetés után Budapesten is megtekinthető. Ára: 300.000Ft Email címem publikus. ((:

 

Meg legyen egy kép is, mert miért ne? (:

 

ne_sa Creative Commons License 2013.02.09 0 0 8504

Nagy a csend...

 

 

 

ikajli Creative Commons License 2013.02.07 0 0 8503

Tudna esetleg valaki olyan helyszínt javasolni a tágabb környéken, ahol jó (kevés zavaró tényezős) naplementés, sziluettes képet lehet csinálni? Olyasmire gondolok, ahol egy (esetleg több) modell sziluettje látszik a háttérben a lemenő nappal és minél kevesebb nagy tereptárggyal.

nagmia Creative Commons License 2013.02.01 0 0 8502

Sziasztok!

 

Ha esetleg valakit érdekel lenne egy eladó Canon 50 1.8 II objektívem. Garanciális, karcmentes darab. Uv-szűrőt és igény szerint egy nd8 szűrőt adok hozzá. Ára 22.000, nd8 szűrővel 26.000 Ft

Továbbá eladó egy Helios 44-2 m42-es obi chipes canon adapterrel 5.000 Ft-ért.

Elérhetőség: nagyadam_@hotmail.com

Átvételre vasárnap van lehetőség Pécsen vagy környékén.

ph5.5 Creative Commons License 2013.02.01 0 0 8501

Ha munkára is fotózol, akkor tudod jól hogy nem az számít mit mond a sok lájkoló, nem az számít hogy te miként értékeled a képet, hanem hogy a megrendelő elfogadja vagy sem. 

 

Na a facebookon a "megrendelő" a tömeg. A sok lájk pedig az elfogadás mérőszáma. A szint meg a béka feneke alatt... 

Előzmény: Nikons (8499)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!