Keresés

Részletes keresés

embeembe Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3089
Harmatot is könnyű, füvet sem nehéz, harmatos füvet meg egyenesen tengernyit találni, de harmatfüvet, pláne kereklevelűt...:)
Előzmény: Fekete Felhő (3087)
embeembe Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3088
Ja, és még csak nem is hasonlítasz hozzá? Na látod, ez a cyberkommunikáció szépsége, én meg már majdnem elhittem, hogy egy igazi húsevő növény szólított meg :)
Előzmény: Fekete Felhő (3085)
Fekete Felhő Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3087

Azzal nem szolgálhatok drága.

Ilyen nehéz lenne harmatfüvet szerezni? Vagy itt már visszatértünk a biszex lányokhoz? :)

 

Előzmény: embeembe (3086)


embeembe Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3086

Ugyan már, kedves Fölhő

 

Te most csak izgatsz engem ezzel a képpel, képet már nézegettem eleget. Ezen a fázison már túl vagyok.  Valóságos, megfogható harmatfüvel szeretnék közelebbi viszonyba kerülni :)

 

Szia

Előzmény: Fekete Felhő (3085)
Fekete Felhő Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3085

Tessék

Bár cseppet sem hasonlít rám. :)

 

Előzmény: embeembe (3084)
embeembe Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3084

Üdv,

 

Nem tom, lehet, hogy én vagyok balszerencsés, de ha én ilyen témájú csetet, fórumot, akármit találok, ott mindig a biszex lányok lányok utáni vágya jön elő, mintha a biszex az nő és nő között lenne, pedig a bi másik fele az pasi. Te is úgy hajtasz el egy pasit, mintha valami nem helyénvaló dolog lenne, ha egy pasi szeretne egy (vagy két :) biszex nővel találkozni...

 

Én is így kerültem ide - pasi létemre - hogy érdekel a téma, érdekelnek - ugyan már, csak érdekelnének - a biszex nők. 

 

Na, mindegy, nem is tudom, mi a fenének dumálok itt bele a dolgotokba :) Azt se értem egészen, hogy kerültem ide, amikor a keresőbe azt írtam be, hogy "húsevő növények" "a megszólalások között"...  Akkor most mi van? Hol vannak itt a húsevő növények? Ti lennétek azok?  :))  Nincs közöttetek véletlenül egy Drosera Rotundifolia, egy kereklevelű harmatfű? Mert nyomban elültetném a kertemben :)

 

Sziasztok

Előzmény: KleoPatra (3082)
KleoPatra Creative Commons License 2004.09.09 0 0 3083

Miért ilyen kihalt ez a topik? Miért nem jelentkezik senki?

Mi a baj??

KleoPatra Creative Commons License 2004.08.08 0 0 3082
Mint mondtam, csak NŐT keresek. Hármasban nem vagyok benne.
Előzmény: kreeg (3081)
kreeg Creative Commons License 2004.07.22 0 0 3081

Eléggé leült a topic:-(

Már egy ilyen felhívásra sem reagál senki?:-(

Csak én?:-) Mail ment.

Előzmény: KleoPatra (3080)
KleoPatra Creative Commons License 2004.06.04 0 0 3080
Hello, érdekel valakit egy magányos biszex hajlamú nő? Eddig csak fantáziáltam nőszerelemről, de mostmár a valóságban is szeretném átélni!
Keresem a párom.
Hibiscus Creative Commons License 2004.02.06 0 0 3079
Köszönöm a szavaid, buGri!
Storminginside: vigyázz Magadra!
Vanda (w): a továbbiakban részemről no comment.
buGri Creative Commons License 2004.02.06 0 0 3078
Igazad van, bocs, tényleg rosszul írtam le. És ráadásul jól összekevertem ezt a Te eseteddel. De majd azt is elolvasom valamikor, mert érdekel, hogy az általam nagyon tisztelt és kedvelt Hibi vajon tényleg figyelmetlen volt egy esetben, vagy csak másképp értelmeztek dolgokat.
Pusza.
Előzmény: Vanda (w) (3077)
Vanda (w) Creative Commons License 2004.02.06 0 0 3077
Bugri én szombaton nem mondtam hogy Hibi érzéketlen vagy durva lenne azt csak MOST írtam neki. Ilyet még véletlenül sem mondanék valaki háta mögött.

Csupán annyit mondtam - a kérdésedre miért nem nem járok a biszex lányos topicba - hogy el lettem tanácsolva a topicból elég kurtán furcsán, egy másikba. De sem érzéketlennek sem durvának nem tartottam az én esetemben.
Most viszont igen.

Hibi természetesen sejtettem hogy meglesz a válaszod és azt is sejtettem hogy nem mindenben értek majd egyet, sőt, de már magam is megbántam hogy egyáltalán kifejtettem a véleményem.
Hozzáteszem természetesen nem a reakciód miatt, csak úgy nagy általánosságban.

Előzmény: buGri (3076)
buGri Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3076
Vandababa: Elolvastam Hibi írását, nekem nem tűnik olyannak, mint ahogy mesélted szombaton. Nem érzéketlen, nem durva. Csak ő mint topikgazda ismeri nagyjából a topikjába író emberek hozzáállását, és úgy érezte, - nevezzük nevén - a Lesbian c. topik hozzászólói közelebb állnak ehhez a coming outos problémához. Mert az én érzésem szerint sem a biszexualitásában hezitál Storminginside, sokkal inkább a megnyilatkozás mikéntjében. Hibi szerintem csak segíteni akart annyiban, hogy ne számítson itt túl nagy segítségre, hiszen a rendszeresen ide íróknak nincsenek ilyen mélységű tapasztalataik. Nem gondolhatta, hogy Te hirtelen megjelensz. :-)))
Előzmény: Vanda (w) (3071)
Hibiscus Creative Commons License 2004.02.05 0 0 3075
Hogy meg vagy-e döbbenve, az a Te dolgod. De hogy én lennék az érzéketlen, aki egyedül egyáltalán írtam valamit is érdemben Storminginside hozzászólására...?! Szemben mindenki más hallgatásával? Hm. Persze, lehet.

A topik átnevezéséhez viszont semmi kifogásom nincs, itt ugyanis (ha elolvasod a topiknyitó gondolatot, valamint sok más hozzászólását) valóban "nem nagy" dolgokról van szó. Eszembe nem jutna bevallani a szüleimnek az időnkénti lányos kalandjaimat, mert túl sok közük nincs a szexuális tévelygéseimhez... :) Nekem, de úgy gondolom, a topikban író több más lánynak is, nem ez az életünk, hanem a pasijaink. Mi valóban "csak" változatosságra vágyó hetero nők vagyunk. Storminginside-nak viszont már nem ez a "problémája"...
Előzmény: Vanda (w) (3071)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3074
Most,hogy tudom figyelve vagyok, majd óvatosabban írok :o))
Én is szeretnélek már látni.Örülök,hogy jól vagy.Ha van kedved mesélni, írj.
Pussz
Előzmény: Vanda (w) (3073)
Vanda (w) Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3073
Szijja Rub:) Hiányoltalak szombaton:)
Köszönöm szépen tökéletesen:)) Figyelem ám a hozzászólásaidat ha nem is reagálok:)))
Előzmény: Törölt nick (3072)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3072
Mizujs Vandus? Hogy vagy? :o)
Előzmény: Vanda (w) (3071)
Vanda (w) Creative Commons License 2004.02.03 0 0 3071
Hibiscus. Mélyen meg vagyok döbbenve.. Ez módfelett érzéketlen megjegyzés volt. Azt hiszem át kéne nevezni a topicot, változatosságra vágyó hetero nők-nő topicjának. Mert sok éppen a biszexualitásával kapcsolatban hezitáló nő, a topic címe és jelentése miatt botor módon megosztja veled a gondjait.. Holott ugye nálatok ennyire nem komoly a helyzet.
Előzmény: Hibiscus (3070)
Hibiscus Creative Commons License 2004.01.29 0 0 3070
Szvsz a Te problémád egy másik topikhoz inkább tartozik, az ott lakók inkább tudnának segíteni Neked. "Nálunk" nem ennyire komoly a helyzet.
Előzmény: Storminginside (3069)
Storminginside Creative Commons License 2004.01.28 0 0 3069
Sziasztok!

Hogyan mondjam el a 60 éves szüleimnek, hogy 30 éves fejjel mertem bevallani saját magamnak is, hogy vonzódom a nőkhöz?
Gyermekem is van. Elég nehéz a helyzet. Meg fogják kérdőjelezni, hogy akkor az egész eddigi életem, házasságom, mindenem hazugság volt-e?

Nem bírok tovább titkolózva élni, de meg szeretném kímélni a szüleimet is.

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.11 0 0 3068
Most emiatt forgolódjak a nők után?
Hogy megmentesem a topicot?
Inkább nem.
:o)
Előzmény: SumQuiSum (3067)
SumQuiSum Creative Commons License 2003.12.11 0 0 3067
Inkább a lányok ne hagyják elsüllyedni :)
Előzmény: Kassi (3066)
Kassi Creative Commons License 2003.12.11 0 0 3066
Hmm. Ugy latom sikerult leultetnem a topicot. d:o))
Lanyok-fiuk, ne hagyjatok elsullyedni! d:o))
Előzmény: Kassi (3065)
Kassi Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3065
Azert remelem nem rontottam el a kedved! d:-(
(Kevesnek talaltam a smileykat a beszamolodban...)

Bunbano

Előzmény: Hibiscus (3063)
Hibiscus Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3064
Ilyen simán. :)
Előzmény: antipinokkió (3058)
Hibiscus Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3063
Na jó, én tiszta vizet öntök a pohárba (előbb azért kicsit elöblögetem, mert még mindig vodkás... :)

Ezzel próbálom szegény nyanyuskám renoméját is helyreállítani, meg aztán nekem sem jó érzés, hogy a gaz csábító szerepében tetszelgek, aki ezt a fiatal, gyönyörű teremtést leszbikusságba taszította (volna...).

Nem történt semmi különös.

Nem történt (sokkal) több, mint ami más csajok közt történik, ha barátnéjuknál alszanak.
Iszogattunk, ruháztunk, csecsebecséztünk, férfiak számára teljesen haszontalan további dolgokat műveltünk, mint például körömlakkok, sminkszerek, ékszerek tüzetes szemrevétele, stb.
Kitárgyaltuk a szexuális életünket, praktikákat osztottunk meg egymással. Ja, hogy mindezt a fürdőkádban? Nagyon finom kis hely is az esti, gyertyafényes eszmecserékre...
A lelkitestápolás után volt egy kis testi testápolás (de nem "olyan"!), majd kettőkör beájultunk a párnáink közé...

Sajnálom, ha kiábrándító volt a beszámoló. Viszont igaz.
És az nekem elég fontos...

Hibiscus Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3062
Csak tudnám, miért ábrázoltál kínainak??? :)))
És rajtam még rúzs sincs! :)
Előzmény: nyanyus (3048)
Borókabogyó Creative Commons License 2003.12.05 0 0 3061
Sziasztok,

Hű micsoda forgalom van itt. ;-) Bár úgy látom Nyanyus és Hibi nagyon egymásra találtak mellébeszélésben is :-))

B.B.

Törölt nick Creative Commons License 2003.12.04 0 0 3060
Tok edess:))
Előzmény: nyanyus (3053)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!