Keresés

Részletes keresés

FeZ_ Creative Commons License 2018.06.09 0 1 730

Szerintem tegyél mások véleményére és diktáld a divatot!

:-)

 

Előzmény: Gzu01 (728)
BearGabor Creative Commons License 2018.06.05 0 0 729

Használják sokan. Én ahogy járom a várost sok "rollerman"-t látok. Komoly emberek öltönyben, suhancok hátizsákkal. Ez a két véglet. Szerintem a praktikusság a döntő érv. Amúgy szerintem divatos rollerezni :)

Előzmény: Gzu01 (728)
Gzu01 Creative Commons License 2018.05.31 0 0 728

Sziasztok! Segítsetek légyszi! Elektromos rolleren gondolkodom. Pár buszmegálló és némi gyaloglás miatt nem szeretnék bérletet venni. Fontos a hordozhatóság, mert vonatozok is. Szerintetek mennyire néznék ki bután egy ilyen rolleren a 185cm magasságommal és a 100kg testalkatommal? :) Még csak messziről sem láttam ezt a szerkezetet.

xtctraxx Creative Commons License 2018.05.24 0 0 727

Aki venne Xiaomi M365 rollert olcsón annak javaslom a GearBest-en most még van rá kupon 379$-ra.

 

Menete:

 

1. Belépsz vagy beregisztrálsz az oldalra.

2. Ezen a linken lévő rollert kosárba teszed. Fontos, hogy ne változtass rajta semmit, ez a raktár fog működni csak!

3. Az ár alatt a terméklapon van egy ilyen sor: Coupon: $379.99 $379.99 $379.99. Itt kattints rá az egyik kuponra (nekem mindháromra rá kellett, csak az egyiket fogadta végül el).

4. A kupon bekerül EZEN az oldalon a listába.

5. Rákattintasz a kuponkódra, az automatikusan vágólapra kerül.

6. A kosárba belépsz, tovább lépsz a "Proceed to Check out" narancssárga gombra kattintva. ERRE kattints, ne a paypal checkoutra!

7. Átlép egy másik oldalra, ott a roller felett ellenőrizd a postázási címet, a roller alatt találsz egy ilyen sort: Use Coupon , alatta pedig egy ablakot amibe írhatsz.

8. Beilleszted a kupont amit előzőleg másoltál (control+V vagy jobb klikk és beillesztés)

9. Rányomsz az "Apply" narancssárga gombra, a kedvezményt jóváírja,a végösszeg lassú de adómentes postával átvált 379,99$-ra.

10. "Place your Order" narancssárga gombra nyomsz az oldal alján.

11. Paypallal fizetsz, az már menni fog. Postacímet ekkor is ellenőrizd le, mielőtt a fizetésre kattintanál!

 

Jelenleg ez a legolcsóbb forrás amit találtam erre a rollerre, aki szeretné így megvásárolhatja kedve szerint amíg tart az akció, nekem 06.29-et ír, nyilván bármikor visszavonhatják, állítólag olcsóbban nem lesz mostanában.

Most még egész jó a dollár, de rohamosan növekszik az értéke, szóval aki venne szerintem ne hezitáljon, mert lesz ez még újra 300Ft ha ilyen ütemben drágul.

goped.hu Creative Commons License 2018.05.19 0 0 726

Sziasztok!

 

Goped Sport rollerem eladó.

SOS, kell a pénz. max hétő 05.21-estig.

 

99.999ft

nagyon jó állapot, szinte gyári, nem szokásos pusztulat......

homedefi2 Creative Commons License 2018.05.13 0 0 725

Elektromos rollerre cserélem 1:1 vagy egyeztetéssel, ha szükséges:

 

érdeklődés: homedefi@citromail.hu

Home Defender  három 12-es és egy 24-es tár, 175e.

BearGabor Creative Commons License 2018.04.24 0 0 724

A képek alapján (jófogás) eladó? Ha igen, mennyiért? 

Előzmény: matejunior (723)
matejunior Creative Commons License 2018.04.23 0 0 723

Benzinmotoros roller robogó óriás egyedi

 

Benzinmotoros Roller Robogó Óriás méretű egyedi építésű saválló vázból.
52cm 5.2LE.A motor vadonatúj még bejáratós tuningon esett át így 6.2LE.!! (100kg-val 59-60 Km/H.!
Pocket bike kerekek rajt első 4"-os a hátsó 4.5"-os (Nem akadály neki a rossz út viszony:).!
Elöl hátul tárcsafék.Kitámasztó.Fényvisszaverő elől hátul.2T olaj és minőségi 95-ös benzin kell bele.!
Egy élmény vele száguldani.! ;_).Abba biztos vagyok,hogy még egy ilyen fajta rollerral nem találkozol össze.!: ))Igazi szörnyeteg.:P

 

 

 

 

BearGabor Creative Commons License 2018.04.05 0 0 722

Csak román oldalt találtam erről az akkuról. Tuti munkaakku? Nem csak valami olcsó, UPS-ba való akku ez?

 

Én innen vettem anno zselés akkut, és ezek jók is, szerintem itt nézegess:

 

https://www.elektromoskerekpar.com/osszes_akkumulator

Előzmény: lilikuku (721)
lilikuku Creative Commons License 2018.04.05 0 0 721

well 12v 12ah

az elején nagyon jó volt de egyet mar cserélnem kellett mert a 3 akkuból 1 zárlatos volt vadi újonnan..ezt ki is cserélték garanciába.

Egy darabig jo volt aztán egyre kevesebb hatótáv.Most kb 3-4km max.

GaborBear Creative Commons License 2018.04.02 0 0 720

Pontosan milyen akkut vettél, mennyiért és hol?

Előzmény: lilikuku (719)
lilikuku Creative Commons License 2018.03.24 0 0 719

Soha ne vegyetek pb akkut rollerbe.

Most vettem 3db 12amperest és mar sehol az erő.Kb 30 feltoltés

lilikuku Creative Commons License 2018.03.23 0 0 718

lilikuku Creative Commons License 2018.03.23 0 0 717

Kész :)

Fordítókorongos Creative Commons License 2018.03.01 0 0 716

Szia!

Köszi a választ,azóta már működik egy vezetékes órával!

Nem a kerékfordulattal volt a bibi,- a reed relé bírta a kiképzést- ,hanem a motor keltette mágneses,vagy frekvenciás impulzusok zavarták az óra wifi jelét.

Abban a pillanatban mérte a sebességet,ha már elengedtem a gázkart,ha ráhúztam megint bezavarta és visszaállt nullára...

Egy óra tönkrement így,becseréltettem egy vezetékes típusra azóta már jó.

Az enyém 24V , 500W, Lithium 16Ah akku,elöl minimális rugózás,hátul fix, szíjhajtásos.

Sajnos megvétel óta már csökkent a végsebesség és a hatótáv,remélem csak a hidegtől van és még nem kezdi megadni magát az akksija.

~ fél éve használom heti 5x,melóba járok vele napi 3-4Km-t,kíváncsi lennék,hogy ilyen megterhelés mellett meddig fogja 

húzni az akksi csomag benne?

Üdv.:Korongos

Előzmény: jaklac (680)
lilikuku Creative Commons License 2018.02.21 0 0 715

Nekiálltam megcsinálni a kecskét.

Ha a gyári szabályzóval nem sikerül megcsinálni a gépet akkor is megoldom mert megjött ebay-ról egy 60A-os irányváltós pwm szabályzó potméterrel.Legfeljebb beépítem azt és kész a madár.

Majd megpróbálok képeket csinálni de most egyenlőre rommá szedtem és nekiálltam leganézni mert szétcsapattam a havat meg a sarat az udvarban :)))

lilikuku Creative Commons License 2018.02.14 0 0 714

Hello.Még mindig direkt áramú a gépem.Egyszerűen nincs időm rá.Viszont ma vettem észre hogy már nem megy annyira végsebességre mint ahogy kéne,pedig teljesen fel van töltve.

Ha ilyen hamar lehervadnak az akkuk akkor átépítem benzinesre,mert fél évente 30 ezerért akkut venni azért nem egy jó dolog.

jaklac Creative Commons License 2018.01.28 0 0 713

Szia. Bocs, hogy most írok, németből rendeltem az Ebay-en, hogy ne legyen egyéb költség rá. Viszont lehet elfogyott, mert nem találom. Az akkuján észre sem lehet venni, hogy romlott volna, pedig 700 km van benne már.

Előzmény: pity74 (696)
BearGabor Creative Commons License 2018.01.23 0 0 712

A gázkar kapjon 5V-t és GND-t (0V) ( ezek tipikusan piros és fekete szálak.), majd a gázkar állásától függően 0V és kb 4V közötti értéket kell mérni a jelvezetéken.

Előzmény: lilikuku (710)
2.2dcis Creative Commons License 2018.01.19 0 0 711

Szia! Te az ország mely részén laksz?

Előzmény: lilikuku (710)
lilikuku Creative Commons License 2018.01.17 0 0 710

összezártam de nem történik semmi.Gázkarnál mit mérjek hol?

a szabiból nem jön ki semmi a gázkar felé

BearGabor Creative Commons License 2018.01.17 0 0 709

A motor melletti egy kapcsoló, gondolom a gyújtáskapcsoló, a kis kör alakú az a töltő csatlakozó aljzata lehet, de nem hiszem, hogy be volna kötve a motor áramkörébe, az csak optikai "egybeesés" szerintem. Valószínűleg a roller testpontjára csatlakozó, műanyagvédett csúszósaru lehet. A gázkar vagy hüvelykujjas adagoló felismerhető biztosan, a mellette lévő pedig tippem szerint a feszültségmérő. ( vagy akku telítettségjelző). A gyújtáskapcsolót zárd rövidre, avagy a piros vezetékére kösd rá az akkupluszt, az akkumérő meg, ha nincs akkor se baj, attól még kellene mennie. Gázkart ellenőrizted?

Előzmény: lilikuku (707)
lilikuku Creative Commons License 2018.01.16 0 0 708

közben megfejtettem.Megvan mik azok de hiába kötöm így be akkor sincs semmi.

lilikuku Creative Commons License 2018.01.16 0 0 707

Heló.Találtam egy ilyet és nem vágom mik ezek

https://farm2.staticflickr.com/1509/26423588960_1b55c749cc_o.jpg

 

motor gázkar akku rendben

 

a gázkar mellett van egy fekete valami.

Mi az?nekem ilyen nincs.

Egy kék piros kábelre megy egy kapcsoló.Két fekete kábellal.

az ok.

aztán egy fekete piroson rajta van valami amit megint nem értek nekem nincs ilyenem.

ha jól latom onnan még át van kötve a motor negatív részére is.

szóval nem véletlen hogy nem megy.

BearGabor Creative Commons License 2018.01.15 0 0 706

Az ignition switch a gyújtás kapcsoló. Elvileg, amíg nem ad a vezérlő felé tápot (a legtöbb vezérlőn a bejövő pozitívra kötve meg is van az "állandó gyújtás"), addig nem működik. Az indicator pedig az akku feszültség szintjét kéne mutassa. Semmi doksit nem küldtek a cuccok mellé?

Előzmény: lilikuku (703)
lilikuku Creative Commons License 2018.01.14 0 0 705

Hello.Próbáltam összezárni dolgokat többször is de nem jutottam előrébb.

Nemsokára megjön az új szabályzó.Ha azzal se megy lesz eladó 2 db.

24/500 wattos

36/800 wattos

 

2.2dcis Creative Commons License 2018.01.13 0 0 704

Na ,én nem értek hozzá!Bár magam építettem át egy rollert,de ott minden adott volt.

Nincs tanulókábel a vezérlődön,az valami olyan szál ami egy vezeték amin van egy csati és kijön a vezérlőből és visszafordul oda ,vagy két kábel amin ellentétes csati van.Ha találsz ilyent akkor azt kell összekötni és indulás után oldani.De most egy vihart kavarok és három nap után fellendül a topik

Előzmény: lilikuku (703)
lilikuku Creative Commons License 2018.01.09 0 0 703

Az ignition switch és az indicatort nem vágom

Valaki írhatna erről mik ezek.

Még mindig probalkozok fék féklampa motor akku gazkar a helyen azonban sehol semmi

olyan mintha ki lenne kapcsolva

Ha az ignition switch-et összezárom és huzok egy kis gazt valami sipol a dobozban.

Gázkaron nem tom hogy kell merni barmit is.ott akarhova rakok merőmuszert sehol semmi

 

GudmanG Creative Commons License 2018.01.08 0 0 702

Sziasztok!

Esetleg nem hentereg valakinél két darab (első-hátsó) motoros roller kerék?Bármit meghallgatok ha volna eladó!

Köszi

lilikuku Creative Commons License 2018.01.05 0 0 701

Köszönöm a segítséget de akármit próbálok néma csend van.

Gyújtás kapcsoló megy jelzi hogy tele a 2 akku

gázkar bekötve.

Fékes dolgot megpróbáltam.Valaki ért ezekhez a szarokhoz mert tuti én vagyok béna.

Remélem 1-2 hét és megjön az új elektronika.Nem mintha ez nem az lenne.

Ha annál is ugyanez van eladom az egészet :)

Vagy marad direkt áramú az egész nem tudok mit tenni.

Valaki Siófok környékéről aki ért hozzá?

 

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!