Keresés

Részletes keresés

Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 1 31930

Két féle tesztet tudsz vele csináltatni. Az egyiket azt hiszem a Sinlabnál csináltatja. Ez hasonló a Istenhegyishez(WB),csak az IGG és az IGM sor mellett van egy harmadik sor is. Ezt ő találta ki.

A másikat Ő csinálja egy sötét látóteres mikroszkóppal. Erről állítják többen,hogy humbuk,de hát eleinte Jézust is csak egy közönséges szélhámosnak tartották... :) 20eFt/db az ára

 

Előzmény: Nedvig (31926)
Memphi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31929

Mi a menete a Bozsikos tesztnek, hol lehet kérni? Egy éve próbáltam elérni a dokit, de nem találtam sehol...;(

Előzmény: Marobert1 (31916)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31928

46 vagyok. Futok a hegyen,mint egy zerge,de az elmúlt 4 év szenvedése miatt,nem tudom,hogy ha egészséges lettem volna,akkor most hol tartanék.

A koromhoz és a 90 kilómhoz képest gyors vagyok...csak az a régi legyőzhetetlen érzés hiányzik nagyon...

 

Előzmény: ghepard (31921)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31927

...persze, tudjuk, de ehhez olyan tudatosságra kell eljutni, amely keveseknek sikerül, még ha egész nap meditál is. Sokat próbálkoztam, eddig hiába. Meg persze a napi mókuskerék is van iskolás gyerekekkel, korán kelés,stressz, nem alvás...így hogyanlehet gyógyulni, kikapcsolni...már-már sehogy. Sokszor mondom a férjemnek, hogy lassan elszakad a cérna,nem bírom...ezer felé szaladnia 3 gyerekkel, mert aziskola diktál és mi teljesítünk.

Előzmény: ghepard (31925)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31926

Mit néz és mennyibe kerül?

Előzmény: Marobert1 (31922)
ghepard Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31925

Marobert, ez már egy kicsit az a gondolkodás, ami rajtam is kezdett előjönni 36 évvel ezelőtt. Én se kívántam már magam szétlövetni AB kúrákkal, már nyakig elegem volt. Mint írtam én már jobban tartottam a mellékhatásoktól, mint magától a bajtól. Nehéz volt abból a körforgásból kikecmeregni, de mint láthatod - nagyon sok dolgot meg lehet oldani AB és más gyógyszerek nélkül. Az ember öngyógyító képessége nagyon magas szinten van - csak használni kell és bevetni.

Előzmény: Memphi (31914)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31924

Nem lehet, hogy amikor azt érezzük, hogy a fejbőrünkön mászkálnak valamik, még a hajszálaink is mozognak, hogy azok valamilyen paraziták, nem a bacik?

Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31923

..érdekes...énshiitake gombát eszek és folyamatosan rosszul vagyok, fáj mindenem, ég a nyelvem, stb -talán méregtelenítés, nem tudom.

Előzmény: Marobert1 (31913)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31922

Ez hit kérdése... :) Amúgy nem tudom. Én a G1-en nem voltam.

Előzmény: Nedvig (31920)
ghepard Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31921

Hát már Te se vagy azért olyan fiatal, ha jól emlékszem. Már nem fog növekedni annyira a teljesítményed. Az elején meredeken, de aztán már csak szép lassan, de az is csak akkor, mikor úgymond majd mindent megteszel ezért. A trend az, hogy évekkel a teljesítmény elég drasztikusan csökken, nézd meg a világcsúcsokat. Ha idős korban még növelni is tudod a teljesítményedet (Nekem is megy, ami nagyon jó érzés), akkor meg lehetsz elégedve.

Előzmény: Marobert1 (31910)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31920

A Bózsikos teszt jobb, mint a G1-es?

Előzmény: Marobert1 (31916)
ghepard Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31919

A jó meditáció és relax hatásosabb, mint maga az alvás nemcsak szerintem.....

Előzmény: Marobert1 (31909)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31918

Nekem is az volt az a pillanat,amikor elhittem,hogy kezdek rendbe jönni,amikor elkezdtem jól aludni.

Előzmény: Döndöleg (31915)
ghepard Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31917

Hát senki se csinálhatja meg helyetted azt, amit a testednek kellene. Az orvos se, a gyógyszer se szerintem. Azzal hogy beveszed kezdődik csak a meló a testben, ha nem segítesz be, akkor kevesebb az esély a gyógyulásra.Nem könnyű bizony ha szarul van az ember, de ha annyiban hagyja, akkor csak tetéződnek a dolgok egymásra, egyikből a másikba.

Előzmény: lencsilány76 (31902)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31916

Őszintén?Nem biztos,hogy érdemes... Én már egy ideje nem hiszek abban,hogy a borrelia a fő probléma. Szerintem ezt az állapotot különféle fertőzések összessége okozza. Ezek között van olyan is,ami a tudomány mai állása szerint fel sem deríthető. Tehát a cél,nem a borrelia kiirtása kell,hogy legyen. A különféle antibiotikumok nem elsősorban a borreliára vannak hatással,hanem a számtalan más fertőzésre,amit még hordozunk. Ezért leszünk jobban tőle és nem csak azért mert kevesebb a borreliánk. A gyógyulás esélyei... minél több kórokozót megölni minél rövidebb idő alatt(tehát nagy dózisú AB) és közben minden áron óvni a szervezetet és az immunrendszert! Az AB után a lehető leggyorsabban helyre állítani a bélflórát. Mostanában egyre többet olvasok arról,hogy erre az anyatej a legjobb. Sajnos nem próbáltam,mert nem volt a közelemben megfelelő alany hozzá... :)

Ha még nem csináltattad meg a Bózsikos tesztet,szerintem azt azért még vállald be...

 

 

 

Előzmény: Memphi (31914)
Döndöleg Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31915

Most csinálok egy egy hónapos nyers vegán kúrát, azóta van ez az éjszakai izzadás. de egy ideje már többször is alszom egy huzamban 6-7 órát, amióta nyár eleje óta zapperezek.

Tegnap meglepődtem, mert a férjem külföldön volt, későn ért haza, mondta még elmegy a fürdőbe, de arra már nem emlékszem, hogy bejött volna, azaz pillanatok alatt elaludtam magamtól :)))).

 

lassan, lassan de javulok...

Persze minden nap zapper és még megy a Cowden.

Szedném én is a lyme natot de Bózsik azt írta ne. Plusz ő egyáltalán nem hisz a Cowdenben pedig nekem egyértelműen működött, Dr. Sápi is arra esküszik.

Most váltani fogok egy időre Cowdenről Zhangra, mert lehet, hogy azt már megszoktam kicsit.

Az a célom, hogy valahogy az immunrendszeremet a lyme fölé vigyem, nem jöttem még rá, miért megy ilyen nehezen.

 

Előzmény: Marobert1 (31909)
Memphi Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31914

Hát ezt örömmel hallom! Megnézem majd én is ezt a gombát, bár most épp candida diétán tartanak, nem bírta a bélrendszerem az AB-t, különben én nem szedek semmit április óta (csak max vitamint c, d). És az orvosok külben mit mondtak? Kellene még kúra a teszt eredményekre tekintettel? Őszinte leszek én tegnap amikor kézhez kaptam a 3. tesztet változatlan eredménnyel, úgy éreztem nem ülök be Esztóhoz beszélgetni újabb 11ezerért. Egy pár gyengébb napot kivéve az elmúlt 6 hónapban jól vagyok. Én elismerem Esztót, de ez az egész betegség tele van bizonytalansággal és nem akarom egy "talán"ra újra szétbombázni magam ab-vel. Te Bozsikos tesztet csináltál ha jól emlékszem, ugye? A helyemben csináltatnál még valamilyen tesztet?

Előzmény: Marobert1 (31910)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31913

Semmilyenek.

Előzmény: Nedvig (31912)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31912

A gomba mellett milyen testi reakcióid voltak? 

Előzmény: Marobert1 (31910)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31911

Milyen jellegűek azok a testi izületi és más fájdalmak, amik állandóak és nem múlnak? Szúró, égő, nyomó, bizsergő, idegentest érzés, tompa?

Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31910

Szia Memphi! Fél évig szedtem a Varga gombát. Lyme Nat. Nem régen hagytam abba. Kíváncsi vagyok mi fog történni,ha nem szedek semmit. Se vitamin ,se táplálék kiegészítő,semmi.

A sportot és a szaunát nyomom. Elég furcsa nekem,hogy azóta is folyamatosan nő a teljesítményem,de rendkívül lassan. Régen ez nem így volt,elég nehezen tudom  megemészteni,de elfogadtam.(türelmesebb lettem) Lehet,hogy a gyógyszerek mellékhatása ezt,nem tudom... Egyébként jól vagyok.

 

Előzmény: Memphi (31884)
Marobert1 Creative Commons License 2015.10.13 -1 0 31909

Valóban így van. A jó alvás a legfontosabb! A súlyos életveszélyes állapotban lévő betegeket sokszor hosszabb ideig is altatják,hogy hamarabb gyógyuljanak.

Ilyenkor nem fordítunk energiát másra,az immunrendszerünk a legaktívabb. Érdemes éhesen lefeküdni,ezzel fokozhatjuk a hatásfokot. Ezért nagyobb mennyiségben pusztul a borrelia,ami(leginkább a szaporodási ciklusokban) tünet felerősödéssel járhat.

Évekig nem tudtam aludni rendesen. Éjjel minden bajom volt és reggelre csurom vizes volt a párnám. Ez az első AB kúrám után elmúlt.

Aki rosszul alszik,mindenképpen használjon melatonint,ha ez kevés,akkor altatót! Ha nem tudtok aludni,akkor gyógyulni sem!

Érdemes megtanulni a meditációt. Én versenyző koromban autogen tréninget tanultam. Meggyőződésem,hogy ez nagyon sokat segített.

 

Előzmény: Döndöleg (31888)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31908

Az biztos, hogy sokat segít a természet közelsége. Ha nagyon s.arul érzem magam, kimegyek a kertbe és a kiscsibéken mulatozom. Mindig csodálattal bámulom az állatok öngyógyító képességét, hiszem hogy mi is képesek vagyunk rá, lehet ösztönösebben kellene élni. Egyébként mi is a városban dolgozunk, kocsival 10 perc, gyalog 45. Szomszéd kb. 300 méterre. Imádom ezt, most már nem cserélném semmire.

Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31907

Engem az ilyen élet nagyon vonz, és az a szép környezet, a természet és az állatok közelsége..nagyon szép életforma. Megvan az a hátulütője, hogy az ember kullancsközelbe is kerül, de tulajdonképpen ez már mindenhol rizikófaktor, a városi parkoktól elkezdve...

Nekem még sajnos kell a gyógyszer, mert durvák a tünetek. Sőt azt sem tudom, hogyan tovább, mert az idegrendszeri tünetek nehezen enyhülnek. De még "csak" másfél éve vagyok beteg, van időm...és ez még csak az ötödik gyógyszerkúra úgyis.

Előzmény: lencsilány76 (31906)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31906

Gyógyszerektől és kemikáliáktól én is távol tartom magam, nem is bírom. Hajat nem festek már évek óta, mosódiót használok a háztartásban, most már szinte Mindenre, a többi tisztítószertől öklendezek. De a legfontosabb az étkezésre figyelni, nekünk van saját tojás, csirke, zöldség. Pár éve vágtam bele, hogy magunknak termeljünk. Klasszisokban lehet mérni a különbséget.

at17 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31905
Törölt nick Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31904

Az ilyen nyavalyák rajtunk erősebben jönnek ki. Krónikus betegnél eleve súlyosabb lefolyású minden, több tünettel jár.

Előzmény: Nedvig (31903)
Nedvig Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31903

Ugyanez. 3napos magas láz télen, csak fekvés, semmi lázcsillapító, csak ittam, pár szem gyümölcsöt ettem valami vírus lehetett, jajgattam a fejfájástól és a betegség után valóban jobb volt pár napig. 70-valahány órát feküdtem, mert csak wc-re tudtam kimenni, nyitott szemmel pár másodperces mozgó látomásom is volt.

Előzmény: Törölt nick (31899)
lencsilány76 Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31902

Itt az isten háta mögött közben elfújja a szél a térerőt... Gehparddal egyetértek, magadon tudsz legtöbbet segíteni, akaraterővel meg hozzáállással. Persze nem könnyű, ha rosszul van az ember.. A mozgással kapcsolatban úgy értettem, hogy persze engem is inkább húz az ágy, de például most kimegyek és vágok egy kis gyújtost. Megcsinálná helyettem a párom is, de ha csak egy fél órácskát mozgok a levegőn, már segítettem az izmaimnak. Így is sorvadozok eleget az ágyban, ha régen 100% voltam, most csak 30. Ez bosszant a legjobban. A diólevélnél olvastam pont a Gyuri bácsi egy ismerősénél, hogy ő egy évig itta, de nekem sincs bajom tőle. De én is gondolom, hogy jobb közben kis szüneteket tartani.

ghepard Creative Commons License 2015.10.13 0 0 31901

Persze, 40 fok felett huzamosabb ideig egyfolytában már sok kárt okozhat. Ezért én inkább mesterségesen fel viszem a testhőmérsékletemet, majd visszaengedem, Majd újból, stb....

Előzmény: Törölt nick (31899)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!