Még több érdekes cikk a totalcar.hu-n!
Balra Jobbra

Keresés

Részletes keresés

ZEMA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 71
:-))))))))))))valahogy igy...
Előzmény: capri-3 (70)
capri-3 Creative Commons License 2001.06.12 0 0 70
csip-csip

ZEMA hopp:)

Előzmény: ZEMA (69)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.12 0 0 69
Capri3:

Köszi hogy aggodsz:))))))
Pihenni majd ráérünk a temetöben is....Hisz csak 1x élünk...:))))))))

Üdv.Zema

P.s.:jaaa.. a kis prelüt figyelgetem de rendessen...mikor becsippan a radar már az ablaknál is termek:))))

Előzmény: capri-3 (68)
capri-3 Creative Commons License 2001.06.11 0 0 68
miert nem alszol te ilyenkor ZEMA???

csak nem a pre-t figyeled?:)

Előzmény: ZEMA (67)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.11 0 0 67
EISACE:

Hála az égnek semmit se szedtek ki eddig soha (ezt csak csöndben mondom és erösen kopogtatva az asztalt alulrol:)))Még legutoljára a telefont se vitték el pedig ott vigyorgott a kihangositoban ,persze ott a folia is segitett....Le is mennék hidba ha fejgépemet megugrasztanák:(((((

na ..Üdv.Zema

Előzmény: Veisace (66)
Veisace Creative Commons License 2001.06.10 0 0 66
ZEMA

Legalább sikeresen üzemelt vagy kiszették a rádiót.

Előzmény: ZEMA (64)
kivi Creative Commons License 2001.06.09 0 0 65
Zema,
elindult a postagalamb.
ZEMA Creative Commons License 2001.06.08 0 0 64
EISACE:

Egyébként a rablásgátlás csak az ajto becsukása után élesedik ....nem az ajto nyitásnál....

Ma ajánlottak egy vadi uj riaszto családot ami beszélö modullal is rendelkezik....állitolag 1-2 héten belül hoznak 1-et tesztelésre....ha jo akkor beleugrom a forgalmazásába...

A hondámban és a család többi kocsijában is Caesar van....sajna sokszor üzemelt is ...vagy a 8. üveget cserélem a Preludömön:((((((

Üdv.ZEMA

Előzmény: Veisace (63)
Veisace Creative Commons License 2001.06.08 0 0 63
ZEMA

valamilyen normálisabb hatósugarú pager nincsen?

a 210-es

"Ha járó motornál valamelyik ajtót kinyitják, akkor 30 másodpercen belül meg kell nyomni egy elrejtett nyomógombot, különben a 30 másodperc elteltével a sziréna először csipog, azután szirénázik, indexek villognak, majd a motort is leblokkolja"

Na ez nagy marhaság ez nem hiányzik naz autómból.

ILyen árban te szíved szerint melyik riasztó típust ajánlanád?

Előzmény: ZEMA (62)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.08 0 0 62
EISACE!

Asszem a 210-es komplett szett....sziréna,2 távkapcs, ütésérzékelö, nomeg a rablásgátlás,kétszintes hatástalanitás....

..Mig a 205-ös:1 távkapcsolo,gk. kürtjére kötendö, no sziréna, no kocc...ez egy kifutó széria, ezt váltotta fel a 210-es(némi tökéletesitésekkel)....

Sziréna téma:nem tul hangos sajna amit hozzáadnak...bár ez a szériátol is függ mikor melyik van raktáron...

TelefonosPagerrel nem foglalakozom mert tul drága a megbizhato tipus és nincs rá kereslet még a 10millás autokba sem:)

FRESCHO:Ha FALCOrol kinyomozol vmit nekem is szoljál léci mert némi ujrakodolás elkéne egy ismerösnek....

üdv.ZEMA

Veisace Creative Commons License 2001.06.07 0 0 61
ZELMA

Most olvasom a neten a ct-210Ues 23900 a ct-205U-s meg 15900 akciós mi a különbség a kettő között?
Annyi hogy a 210ben van rablásgátlás? Megéri az a rablásgátló mit tud csinálni?Nem volna érdemesebb beszereltetni együtésérzékelőt inkább a 205ösbe? meg egy akkus szirénát az plusz 7900 ás még mindíg csak 22900ft.

Előzmény: Veisace (60)
Veisace Creative Commons License 2001.06.07 0 0 60
ZEMA

A Caesarban milyen sziréna van? Mekkora a Db-e?
a ct-210 mennyibe kerül?

Hallottam olyan riasztóról is olyasféle mint a pager csak fejlettebb. A telefonodon jelez hogy baj van. Egy olyan mennyibe kerül? És annak menyni a hatótávolsága?

Előzmény: ZEMA (45)
frescho Creative Commons License 2001.06.07 0 0 59
Sziasztok!

A gepemben aksi lekoteset kovetoen nem uzemel a riaszto. Allitolag ujra kellene programozni. hol foglalkoznak Falco riasztoval? Esetleg valami leras, hogy hogyan kellene csinalni?

Bye

Fresi

kivi Creative Commons License 2001.06.07 0 0 58
ZEMA,
levelet kaptál.
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 57
Bocs! Most látom hogy 36eFt! Még ennyit is megér..:))))
Előzmény: end0 (56)
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 56
Nos, csak a prospektusban szereplő cégeknél érdemes beszereltetni a riasztót (Mivel elvittem egy általam sokra tartott híradástechnikai szakihoz aki már nem 1 riasztót szerelt be, és a használati utasítás alapos áttanulmányozása után nem vállalta a beszerelést..)én a XIII.ker. Reiter F. u.-nál szereltettem be kb. 10eFt volt emlékeim szerint!

Éles riasztásra még nem volt ok,ezügyben nem tudok nyilatkozni! Viszont én +szereltettem be egy belsőtéri mozgásérzékelőt is!

A sziréna amit így adnak elő: "3-hangú, 128dB sziréna. Nem "játék" hang" szerintem karcsú,úgyhogy érdemes beszereltetni egy +önakkus szirénát!

Mindent összevetve (most akciósan) 32eFt ennyit mindenképpen megér!

Előzmény: Gotfroa (55)
Gotfroa Creative Commons License 2001.06.06 0 0 55
Szia!
Hol, ki, mennyiért rakta be? Volt-e már alkalma, hogy riasszon, (éles teszt) vagy még nem érte támadás a kocsidat?
Got
Előzmény: end0 (54)
end0 Creative Commons License 2001.06.06 0 0 54
Nekem ilyen van,(kb.1éve) és eddig semmi gond nem volt vele!
Előzmény: Gotfroa (50)
Mogorva Creative Commons License 2001.06.06 0 0 53
Szerintem az a lényeg, hogy ne egy sziréna legyen, hanem több... Egyrészt ha az egyiket ne adj isten megtalálják és sikerül kiiktatni, akkor még mindig ott üvölt a másik... Amellett, hogy egy zárt térben baromi nehéz lokalizálni egy ilyen erős hangforrást. Meg aztén fáj ám rendesen. :))
Én két darab 160dB-es piezosugázós olcsó szirénát fogok benyomni a két első ülés alá. Szedje ki a CD fejegységet, ha tudja. :))
Előzmény: Eclipseboy_ (52)
Eclipseboy_ Creative Commons License 2001.06.06 0 0 52
Én most gondolkozok a riasztóm cseréjén és pontosan ez jutott eszembe, hogy a szirénát az utastérbe kellene beszerelni a kivülállókat úgysem érdelki ha megszólal.
Előzmény: Mogorva (42)
Mogorva Creative Commons License 2001.06.05 0 0 51
Nekem egy Eurocar 125P nevű riasztót javasoltak, beltéri radarral, központi zár és ablakemelő modullal, bezserelve 50 körüli áron.
Ismeri valaki ezt a típust?? Esetleg tapasztalat ezzel kapcsolatban? Megköszönném...

Eurocar riasztócsalád.

Gotfroa Creative Commons License 2001.06.05 0 0 50
Érdeklődöm, hogy van-e valamelyikőtöknek tapasztalata/tudomása az AMAX3540EK szerkezetről? A neten (www.secalarm.hu) találkoztam eddig csak vele, de nagyon kellemesnek hangzik... aztán ki tudja?
Got
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 49
ZEMA
bocsi és köszi
Előzmény: ZEMA (48)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.04 0 0 48
EISACE:

Te inkább maradjunk a ZEMÁnál:))))))
Persze hogy tudja ezek má mind tudják...ebben még reléegység is van tehát ha nincs benne centrál akkor csak 2 v. 4 motort kell hozzá venni és nem kell vezérlö elektronika....

Előzmény: Veisace (46)
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 47
ja és ez a pagert lehet vibramotorral is szerelni tudod ha mondjuk Dizsiben vagy akkor nem hallod.
Előzmény: Veisace (46)
Veisace Creative Commons License 2001.06.04 0 0 46
Zelma

Amit te ajálntál az tudja vezérelni a központi zárat?

Előzmény: ZEMA (45)
ZEMA Creative Commons License 2001.06.04 0 0 45
EISACE:

A Caesar elég megbizható riasztó....már több mint 100-at beszereltem belöle(2db-bal volt 1000HUF-os gond).....nem tudom hogy melyik tipusát nézted ki....de most a CT-210 est szereltesd be amiben egy jopofa rablásgátlás is van...
A pagerröl meg annyit hogy nekem már segitett....500 méteren belül álltam a egy háztömb másik felén és a riasztot nem halottam csak a pagert....éjszaka is jo ha elég mélyen alszol akkor erre biztos megriadsz:)))))

Üdv:ZEMA

Előzmény: Veisace (44)
Veisace Creative Commons License 2001.06.02 0 0 44
Sziasztok

az autoriasztok.hun Caesar nevü riasztókat árulnak szerintetek milyen?
+14000ért adnak olyan távkapcsolót ami jelez neked ha buzerálják a kocsit.
Csak az a baj hogy 500-800merig jó. most félig csinálnak egy értelmes dolgot. mire jó 500mig?

Előzmény: sramk (43)
sramk Creative Commons License 2001.06.01 0 0 43
Hi mindenkinek!

META riasztót akarok szereltetni az autómba.
Két típust ajánlottak. Az egyik az M870A, a másik az M2087. Az utóbbi többet tud, de állítólag nem olyan megbízható.
Van valakinek gyakorlati tapsztalata ezekről a típusokról?

Üdv: sramk

Mogorva Creative Commons License 2001.05.30 0 0 42
Az ilyen esetek megelőzésére alkalmas lehet, két darab nagyteljesítményű 120-130 dB hangnyomást keltő sziréna elhelyezése az utastérben. Tolvaj legyen a talpán, aki a két fájdalomküszöb fölött üvöltő rejtett sziréna mellett nekiáll kiberhelni a berendezést a kocsiból. Persze ettől a szélvédőt még beverik, hogy bejussanak. :(

Én most újitok be egy PUG 205 TD-t. A hátsó kalaptartóban van két nagyméretű Pioneer hangszóró... előre félek, mi lesz, ha valami baromállat kinézi magának.

Mindenesetre meglepő élményben lesz része, mikor a csomagtartóba és az utastérbe elhelyzetett szirénák rázendítenek. Persze a szomszédoknak is, de ez kit érdekel ilyenkor?? Komolyan gondolkodom valami leselejtezett tűzoltóautó sziréna beszerzésén is... :) Annyit megér, amennyi helyet elvesz a csomagtérből.

Előzmény: johnblow (41)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!