Keresés

Részletes keresés

amarok0 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 269
Ördögpirula és Angyalbogyó,
tudod, hogy ez és az utána következő nehány kép már elviselhetetlen??
Nem elég baj nekem a hajnaloként horgásztanyára (motorkerékpáron, hátizsákban )járó kis puli vidám csaholása?
Előzmény: Ördögpirula (263)
amarok0 Creative Commons License 2002.12.14 0 0 268
Micsoda, neked már fehér porhavad van ott valahol az Alpok-alján??? Nekem itt a Mátraalján mág csak minusz 16 fokom, szürkén és szárazon.
Skótjuhász fütyül az egészre: naphosszat repdes a kertben, esténként meg ha be van parancsolva a szobába, szenvedve fekszik a (rosszul záró) ablak(ok) alá.
Angyalbogyó nem szorul védelemre, de mindig fellázadok, mikor ujjabb és ujjabb fotókkal csap sziven.
Nem veszek el, csak nagyon ritkán jutok géphez -, anyám emelgetésétől már tönkrementek a féloldali izületeim, de most ugy látszik, hogy jövő keddtől lesz hozzá vki, és én visszamehetek dolgozni. (Látod, ez egy OFF!)

Jujj, hogy irigyellek egy saját, főnöktelen mühelyért, bármennyit is kell dolgozni ott...

Előzmény: lufikukac (260)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 267
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 266

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 265

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 264

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 263

Előzmény: Ördögpirula (262)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.14 0 0 262
No,ehhez mit szóltok?
íimg src="http://user.tninet.se/~vac868d/girlix.gif">
ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.12 0 0 261
ÖP
lufikukac Creative Commons License 2002.12.12 0 0 260
Köszönöm!
Történelmi esemény, hogy most először fogok tudatosan OFFolni. Ezután meg igyekszem tartani magam a szabályokhoz.
Nos szerintem nem oly vészes, ha néha-néha becsúszik a pulik mellé más is a topicba, hiszen egymás közt vagyunk. No, de vissza a pulikhoz!

Ma reggel fekete pulikutya társaságában fehér porhóban szürke párás erdőben futkároztam. Feltöltődtem egy egész hétre.És még egy jó hír: Mindkét kutyámat láttam kijönni a házukból! Egyelőre külön-külön, de ez is nagy szó, hogy bent voltak. "Rendes gazdi épít házat a kutyájának, de rendes puli úgyis a küszöbön alszik". Nem tudom mi lelte őket. Eddig erőszakkal sem lehetett betuszkolni őket. A hideg miatt meg nyugodtan ki-be mászkálhatnak és mászkálnak is a fűtött műhelybe. Úgy látszik most lettek ólérettek.

Előzmény: vikiviki (259)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.12 0 0 259
lufballonbogarivadek: (hogy tartsam magam a szokasokhoz) Offolni azt jelenti, amit OP az elobb leirt. Semmi bajom OP-vel,de en egy masik topicon ket akkora ellenseget vettem a nyakamba ugyanemiatt, hogy inkabb szoltam neki, mielott ugy jar, mint en.
Amugy meg ha valami szemelyes problemam lesz valakivel(ami nem szokott lenni, kiveve, ha cs*get a forumon), akkor irok neki majd egy mailt. Szoval szep toled, hogy meg akarod tolem vedeni, de teljessen felesleges:)

Mail ment OP-nek is, de a kocsijarol meg a munkahelyerol csevegtunk, ezen kivul meg akarom hivni cappuccinora,mert nem sok ismerosom van Pesten.

Na,ez fent pl szep nagy OFF volt,mert nem sok koze volt a pulikhoz.

Előzmény: lufikukac (255)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.12 0 0 258
nem trukk.Az enyemisigy szokott kinezni. Avval akivetellel,hogycsak tiszta vizbe megybele. A szore fele teljessen szaraz szokott lenni meg egy hosszabb uszas utan is. (elterul a viz tetejen)
Előzmény: lufikukac (254)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.11 0 0 257
Offolás=nem a topic témájához kapcsolódó képet,szöveget berakni,beírni.....
A fogyás-futás iromány elé is lehetett volna írni....
Ördi pl. offtopic kutya,mivel itten a Pulikról van szó.....:))))
Érthetően írtam?
ÖP
Előzmény: lufikukac (255)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.11 0 0 256
:)))))
Köszönöm!
Nem trükk szvsz!Ha abból indulok ki,hogy Ördi(aki persze offtopic kutya lévén Mudi) imád úszni,akár januárban is.....
ÖP
Előzmény: lufikukac (254)
lufikukac Creative Commons License 2002.12.11 0 0 255
Mondjátok el nekem golyóstollhoz szokott maradinak: mit jelent az "offolni"?
Talán bizony kirúgni Angyalbogyót, mert megmutatta nekünk a nyomott orrú kocsiját? Vagy nem tetszik a haja színe?
lufikukac Creative Commons License 2002.12.11 0 0 254
Gazda itthon dolgozik a saját műhelykéjében, két rangsorban alatta lévő eb pedig állandóan a lába alá fekszik. Egyéb esetekben meg egymást csesztetik de ritka, ha valamiben egyetértenek. Talán a macskakergetés. Bár ez is vitaok, mert Pamacska amíg szingli volt, az egyik macskánkkal folytatott meghitt bensőséges viszonyt. Időnként a kapcsolat elmélyítésével is megpróbálkozott, de ez a macska rövidsége miatt nem sikerült. Azután jött a NŐ. Ráfeküdt a lábtörlőjére, beleivott a vizébe, beleevett a tányérjába, a kis cafka macskát meg állandóan zargatja. (Így lett aztán kiscicánk a szomszéd kandúrjától.) Szegény Pamacsom, úgy él mint egy házsártos házisárkány megtört férje, akinek csak akkor van egy kis nyugta, ha az asszony elküldi kenyérért otthonról.

Társaságban nem illik idegen ebet csókolgatni! Ne csodálkozz! Előfordul, hogy kutyás ismerősnél járok és csak a hazavitt szagmintáért is olyan nézéseket szoktam kapni...!

Angyalbogyócskát az összes 104 kilómmal védelmembe kell vennem! Igenis küldjön csak ilyen képeket! Bár szerintem a fürdőzős puli az trükk. Ilyet az enyémek aligha tennének.

Előzmény: amarok0 (252)
amarok0 Creative Commons License 2002.12.11 0 0 253
BOLDOGAN JELENTEM:

az Illatos uti 2 puli gazdára talált, méghozzá mind a kettő EGYÜTT!!!!

amarok0 Creative Commons License 2002.12.11 0 0 252
Szegény Pamacs!
Te is ismered a vezérállat-ügyet: tehát, a falkavezérhez csak EGY kutya tartozik, a többiek már rangban csak ez után a kutya után következnek. Másrészt meg ha a gazda naphosszat távol van, 2 kutya jobban eltölti együtt a napot, mint egy kutya egyedül. Bár - ki tudja.
Skót kisasszonnyal is nemrég mi történt: találkoztunk kinn a pampákon egy fiatal vizslát sétáltató középiskolással, mi beszélgettünk, vizsla Skóttal akart játszani, nos, ez utóbbi annyira megsértődött, hogy egy idő után angyali természetét feledve - kimutatta a foga fehérjét, a szó legszorosabb értelmében is, és utána egy napig romjaiban hevert. Jó, nagyon tetszett az ifju vizsla, őhelyette azzal foglalkoztam, és átvettem attól néhány reppenő puszit...
Hosszadalmas mail akkor megy, ha pénteken kivárok egy gépet, kinyilik a freemail, és én reáülök!
Előzmény: lufikukac (237)
amarok0 Creative Commons License 2002.12.11 0 0 251
Ördögpirula,
ezért a képért bármiféle középkori kinzás kevés neked!!!
Előzmény: Ördögpirula (245)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 250
regényke befejezve,küldve.....
ÖP
Előzmény: vikiviki (249)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.10 0 0 249
kerem a levelet!!

(hiszti:)

Előzmény: Ördögpirula (247)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.10 0 0 248
jo. johet:) imadok levelet kapni:))
Előzmény: Ördögpirula (247)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 247
jó a mailcímed?menne magánba....de leírtam a Fordban is anno.....:))))
Sió Szöszi!:))))
Előzmény: vikiviki (246)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.10 0 0 246
hulyeskedtem:) (amugy meg mert mindig anyagi gondjaid vannak)
demost meg elfelejtettem mirol akartam irni:)(A HAJSZINUNK,UGYE...)
Amugy ha mar off,hogy sikerult az az affer a kocsiddal?
Előzmény: Ördögpirula (244)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 245

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 244
?????minek nekem hitelkártya?

Ugye megbocsi mindenki?

ÖP

Előzmény: vikiviki (243)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.10 0 0 243
Ford topic az mas. ott en is szoktam Offolni. De itt nem ismerjuk egymast szemlyessen, ezertlehet,hogy nem szolnaknekd, csak hulyenek neznek. az meg a legszarabb.
Amugy nem kene neked mondjuk egy hitelkartya?:)
Előzmény: Ördögpirula (241)
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 242

ÖP
Ördögpirula Creative Commons License 2002.12.10 0 0 241
Én nem tudni,hogyan kell szolidan linkelni.....:))))
1x mindenki kibírja....:))))
Csak válaszoltam....
Fordban már volt...
És +szoktam hogy 1 pár topicban ,ahol vagyok,mindenről megy a téma....
És ez nem is annyira off,mint amit a fijúk szoktak offolni a fordban.....
De azért Bocsika,ha zavar valakit!:)))
ÖP
Előzmény: vikiviki (240)
vikiviki Creative Commons License 2002.12.10 0 0 240
ezt nem a Ford topicba kellett volna betenni es ide max vmi szolidan belinkelni? Engem nem zavar, de azt hiszem, boven kimeriti az OFF fogalmat, azonkivul szegeny pulisoktol ne vard el,hogy ismerjek caprit:)))
Esetleg csinalj egy Ordogpirula topicot,es irj be oda mindent, vegyesen:) (Ford-puli-mudi-munka-sressz-fogyokura-gyerekek:))

vikiviki,a kekec. De inkabb en mondjam meg,mint valami ^joakarod^
Tudod, szokek tartsunk ossze:)))

Előzmény: Ördögpirula (239)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!