Keresés

Részletes keresés

sashimi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 32
Szamomra kellemes hirkent hatott, hogy tisztelt miniszterelnokunk 32 millioert utazik egy nem hivatalos utra. Minden ilyen dontesevel ugyanis szavazatokat veszit es noveli annak eselyet, hogy jovore mar MP donteseit kritizalhassuk.

sashimi

Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
drstrangelove Creative Commons License 2002.02.11 0 0 31
szerintem ez orban elso ugye, ami miatt biztosan birosag ele lehet majd allitani. eleg nehez lesz erre az utra rafogni, hogy nem magancelu volt, ugye...

volt a schröder nevu europai politikusnak is egy hasonlo ugye, amikor magancelu utra egy bundeswehr geppel ment, de aztan kinossa valt az ugy, es fizetett, mint a katonatiszt. remeljuk, orbannak lesz ideje errol is ertekezni kollegajaval.

bean Creative Commons License 2002.02.11 0 0 30
Látod Gedeon bá'. Ezért káros többek között a demagógia: rengeteg hasonló hozzászólást eredményez.
Előzmény: bean (19)
badcard Creative Commons License 2002.02.11 0 0 29
olvass a sorok között.
Előzmény: DEIGEN (15)
Bibike Creative Commons License 2002.02.11 0 0 28
0 értelme volt
Lewinfiú Creative Commons License 2002.02.11 0 0 27
Még azt is el tudom képzelni, hogy jogos és kényszerű lépés volt. Viszont hiba is egyben. Az emberek szemét csípi az ilyesmi. Nem szabadna labdát föledni az ellenzéknek, főleg nem egy ilyen béta verziós országértékelés után.
Azért ha megnézzük a JFK-ről, vagy a LaGuardiáról hány gép repül óránkánt Bostonba, meglepő szám jönne ki, és mivel valszleg a kis charter nem gyorsabb, mint a nagyok, még átszállással együtt sem bizti, hogy sokkal tovább tartana az út.

Nekem az egész nem tetszik, bár illik a pökhendi, szemtelen, kihaénnem FIDESZ image-hoz.

hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 26
vagy mindkettot leultetni. lehet valasztani.
Előzmény: Fekete_Péter (25)
Fekete_Péter Creative Commons License 2002.02.11 0 0 25
Ilyen alapon a Szabadit is szabadon lehetne ereszteni, nem?
Előzmény: minderbinder (1)
Mélerdémon Creative Commons License 2002.02.11 0 0 24
Valtozik a vilag. A valasztasok utan meg mindenki buszken meselte (marmint azok akik jobbkezzel szoktak rarantani), hogy Orban nem pocsekol, mert first classon (vagy business, nemtom) utazik. Azota bejatszik a verszem. Lesz itt meg Orban Force One is. :)))
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
ne2ne Creative Commons License 2002.02.11 0 0 23
?????????????????
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 22
mi is az egyik vadpont dr bela ellen? hogy dragan es pazarloan utazott kulfoldre?
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
minderbinder Creative Commons License 2002.02.11 0 0 21
"32 millio egy ilyen hivatalos utra nem is biztos hogy sok"

EZ NEM EGY HIVATALOS UT, ugyanis a hirek szerint az amerikai kormanyzat embereivel hivatalosan nem fog talalkozni. Az egesz arrol szol, hogy Orban "B-kozep" igy az uralkodasa vegen megprobal minel tobb plecsnit levadaszni. (Az egesz nem erdekelne az embert, ha nem az adofizetok penzebol finanszirozna nagyuri hobortjat.) Szoval a 32 milla kifejezetten sok egy egynapos kiruccanasert es a hozza tartozo vacsoraert!

A diszdoktorra valo avatasnal pedig az a szokas, hogy vagy a delikvens maga, vagy az adomanyozo intezmeny fizeti a koltsegeket. Tekintve, hogy ez egy kibulizott cim, az adomanyozo egyetem a jelek szerint nem tarja az ugyet szamukra akkora megtiszteltetesnek, hogy kifizesse a fiu koltsegeit.

Az egesz ugyben a legszomorubb az, hogy az amerikai elnok nem all szoba a magyar miniszterelnokkel, mikozben nemreg a roman es a szlovak fonokoket fogadta. Elobb-utobb azert csak sikerul a fiuknak Magyarorszag presztizset teljesen lenullazni!

Előzmény: Nagydög (5)
PAPEN Creative Commons License 2002.02.11 0 0 20
Ilyen skandallumot!
Mit képzel a magyar miniszterelnök;-).
Szerintem is, menetrendszerinti járattal kellett volna mennie a turista osztályon, és vannak ott olcsóbb szállodák is, meg lehet a McDoniban is enni.
aki ilyeneket mond, az forduljon orvoshoz.

Van egy javaslatom: amit medgyessy megszerzett a Grecsotól, azt fizesse be a Meh kasszájába, és akkor ne mlesz olyan drága mások szemében sem az út. a Medgyessy Consulting úgysem adott be adóbevallást 2000-ben.

Na, ez is van olyan demagóg, mint a topic felvetése.

bean Creative Commons License 2002.02.11 0 0 19
Már nagyon hiányoltunk egy újabb demagógot a fórumon. Január 20-ig hol voltál? Azaz milyen néven folytattál ámokfutást?
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Nagydög Creative Commons License 2002.02.11 0 0 18
"...a múltkori angliai - én ki merem mondani - szabotázs miatt jobb is..."

Mindig is a batorsagodert tiszteltelek leginkabb. :)

Nagydög

Előzmény: McAtti (16)
DJ Leninváros Creative Commons License 2002.02.11 0 0 17
Horn Gyula az 1996-os olimpiára, Atlantába saját tulajdonú Zaporozsec 1.1 DeLuxe típusú személygépkocsival utazott, s Atlantában az 1956-ban kifdisszidált másodunokatestvérénel éjszakázott a garázsban.

A megmaradt 5 millió forintot szétosztotta a szegények között.

(MTTI)

Előzmény: polgártárs (11)
McAtti Creative Commons License 2002.02.11 0 0 16
Ismét a proletárok biztos meggyőzése: az irigység.
Nem tudjuk hányan mentek, mi a program, a 32 mila lehet hogy sok, lehet hogy kevés, de egy utcaseprő biztos hogy sokallja. (Igaz, ő a tiszta golfokra is ráüt, mert csípi a szemét.)
Tényleg röhej, hogy ez a kormány, ami nyilvánosságra hozza az utazásokat, árakat - oszt fikázzák.
Akkor fikáznám én is, ha mondjuk három hasonló úttal párhuzamba állítva látnánk, hogy mennyibe kerül.

És ha már bérelt repülőgépről van szó, talán Kökény et.-t kellne megkérdeni, ő szakértő a rep.gép bérlési díjakban. (Nekünk többe is került, mint 32 mila, de ezt az utcaseprők nem tudják.)

(Egyébként teljesen tökéletesen megértem, hogy bérelt géppel megy: a múltkori angliai - én ki merem mondani - szabotázs miatt jobb is, ha nem utazik a Malévval.)

Attila

DEIGEN Creative Commons License 2002.02.11 0 0 15
Keves badcard!
Köszi a hozzászólást.
Esetleg saját meglátásod, érvek, vagy ilyesmi?
Előzmény: badcard (12)
Pontifex Maximus Creative Commons License 2002.02.11 0 0 14
Komoly ellentmondás van az egész szövegben...

...magyar választási kampány sajnálatos módon előbb kezdődött a vártnál... DE ...a kormányfő korábban bejelentette: március 20. előtt nem vesz részt a kampányban.

AKKOR MÉGSEM KELLETT VOLNA ENNYIRE SIETNI...

Savanyú a narancs.

Tisztelettel

Pontifex Maximus

badcard Creative Commons License 2002.02.11 0 0 12
Ez harmatgyenge...
Gyere vissza valami jobb replikával, mert még megsajnállak. :)))
Előzmény: Triumphator (8)
OHunter Creative Commons License 2002.02.11 0 0 10
]:-)
Előzmény: Triumphator (8)
DEIGEN Creative Commons License 2002.02.11 0 0 9
Kedves furzschrank!

Nekem erről a 32 millióról az jut eszeembe, hogy nehány éve járt Orbán Kanadában menetrendszerinti járattal. Akkor valamilyen MALÉV-es ügyintéző nem állt a helyzet magaslatán és a stáb fele Londonban maradt, Ö is csak az utolsó pillanatban fért fel valamilyen gépre.

Én sem kockáztatnám ezt meg mégegyszer a miniszterelnök helyébenm hogy valamilyen SZDSZ-es vagy MSZP-s szinpatizáns "elnézzen" valamit. Másodszorra ilyen szitu sokkal nagyobb blamázs lenne az országra nézve. Azért már mégse vagyunk Albánia. Ilyen felfokozott, hülye választási hangulatban az ilyen "elnézésnek" van realitása.

Így csap át a minőség nmennyiségbe.

A maléves hülyeséget is "mi magyarok " csináltuk a választási dilit is "mi magyarok" csináljuk, kifizesse meg ennek a költségtöbbletben megjelemő árát? Mi magyarok.

Egyébként lehet, hogy menetrendszerinti géppel nem lehetett ezt az utat lemenedzselni.

Különben is egy magyar miniszterelnök nehogy má' ne dönthessen ilyen ügyekben, ettől még juthana elég bakancs a terhes anyáknak.

Előzmény: furzschrank (7)
Triumphator Creative Commons License 2002.02.11 0 0 8
Medgyessy biztos saját zsebből és nem az MSzP részére kiutalt állami támogatásból repked Brüsszelbe... Horn is a könyveinek jutalékából utazgat(ott) Németo.-ba, amikor megkapta a lipcsei varrógégyár érdemjelét a német újraegyesítésért.

Olyan jó ez a kis hír, rávilágít a "baloldal" lelkületére, ami hazafias, nemzeti, önbecsülő.

Gratulálok.

furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 7
Bánnám is én azt a 32 misit, ha az elmúlt 4 évben csak ennyi veszett volna oda a közpénzekből...
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 6
Szerintem nincs is semmi probléma. A jogászszakma mindmáig utolérhetetlen csúcsteljesítménye annak megmagyarázása, hogy a "hetente" kifejezést hogyan lehet értelmezni. :-) Ezért már kijár egy díszdoktori cím. :-) Sőt talán a Nobel díj is.
Előzmény: Gedeon bá a nők bálványa (-)
Nagydög Creative Commons License 2002.02.11 0 0 5
Jajj, gyerekek! Ne ma'! Most miert kell szerencsetlen Orbant mindenert utni? Gyalog azert csak nem mehetett. 32 millio egy ilyen hivatalos utra nem is biztos hogy sok. Hogy volt-e ertelme az utazasnak, az mas kerdes, hiszen mar van egy nullkilometeres jogi diplomaja. :)

Nagydög

Fine Tune Creative Commons License 2002.02.11 0 0 3
Ja, Horn BKV-val utazott.
krix_krax Creative Commons License 2002.02.11 0 0 2
Csak azon aggódom, hogy lesz-e elég narancs ezen az olcsón bérelt repülőn? Talán belefér még a költésgekbe fejenként egy-egy kiló? S ha visszafelé nem tart ki, javaslom a cseresznyét!

Undorító az egész, amit Orbán művel. Én is bérelt repülőn akarok mától fogva munkába járni, mert vagyok én is olyan fontos, mint ő! (Talán még fontosabb is ? :)))

Előzmény: Boss (0)
minderbinder Creative Commons License 2002.02.11 0 0 1
Ennyi penzert mar ott is maradhatna orokre. -:))

Egyebkent meg az elmult hetekben a fideszes diplomaciai agytroszt kudarcot kudarcra halmozott.

Mostmar csak azt szeretnem tudni, hogy maganprogramjaim lebonyolitasahoz vajon nekem is berelne magangepet a kormany az adofizetok penzen. Na egye fene, megelegszem ha menetrendszeru jaratokra fizetnek be, de azokon ragaszkodom az elsoosztalyhoz!

Boss Creative Commons License 2002.02.11 0 0 0
Miért, stoppal kellett volna mennie?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!