Keresés

Részletes keresés

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 194
Poor bastard.:o((((((((

Én is mindig ettől félek.:o( Pontosan ettől. Hogy semmi perc alatt meghalnak a cicáim, szinte egyik pillanatról a másikra.:o( Akkor aztán nekem nagyon annyi lesz.:o((((((

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (192)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 191
:o)
Kivételesen egész másról van szó.:o)

cyberjunkie

Előzmény: igus (190)
igus Creative Commons License 2002.06.25 0 0 190
mármint a tiedében ???

és aztán megtaláltad B-))))))

Előzmény: Törölt nick (189)


Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 189
Hogy hol a faszomba van már.:o)

cyberjunkie

jordanri Creative Commons License 2002.06.24 0 0 188
Azon, hogy senki nem ült fel a komolytalannak szánt, de gagyi botránykavaró szövegeimnek, de vannak nálam jóval nagyobb provokátorok is az Indexen, és ez így is van jól. Vagy például azon, hogy ha még egyszer egy egész napot a gép el?tt ülve kell eltöltenem, mint pl ma, meg fogok halni. Meg azon is, hogy mennyi lehet egy repül?jegy Miamiba. Meg azon is, hogy meddig lesz ilyen id?járás, mert a melegben az egy dolog hogy nyitott szemmel ébredek, de már nyitott szemmel is alszom, mint a hal. Meg azon is, hogy megnézzek-e magamnak pár botrányt ma este vagy inkább jöjjek le a netr?l végleg és vissza se jöjjek.

Meg azon is, hogy ez a topik is úgy elsüllyedt, mint a szél. Ilyen az én formám.. ilyen melegben is csak én tudok elgondolkozni.

Art_ Creative Commons License 2002.06.24 0 0 186
Ott a helyem, bébi:) Neked meg itt:)
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 185
Irigyellek baszki, de nagyon!:o) Tudod mit? Cseréljünk inkább, én megyek a húsz fokba, neked meg átengedem a harmincat itt nálam.:o)

Deal?:o)

cyberjunkie

Előzmény: Art_ (184)
Art_ Creative Commons License 2002.06.24 0 0 184
Hát csak azon, hogy hogy lehetne meghackelni ezt a kurva termosztátot, mert csak nem akar 20 fok fölé menni a lakás
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 182
OFF
:o)))))
Nem voltam pontos az előbb, egyszer nekiestem ott borotvával, de össze-vissza kaszaboltam magam, nem vagyok én pasi, hogy tudjam, hogy kell borotválkozni!:o) Meg halálba idegesített, hogy másnap már szinte kezdhettem volna előlről! Ezután jött a gyanta és asszem nem is lesz más sosem.:o)

Próbáld meg egyszer szerintem a gyantát!:o) Sokkal jobb, mint a csipesz és negyedannyi idő!:o)

ON

Bocsánat, befejeztem az offolást!:o)

cj

Előzmény: cemende1 (181)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 180
OFF
Dehogy fáj!:o)) Mondjuk az tény, hogy valószínűleg más érzés, ha előtte évekig borotváltad magad. Én sosem borotválkoztam, szóval a gyanta sem fájt sosem. Sehol.:o)

ON

cj

Előzmény: cemende1 (179)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 178
cj: tüsszentési maradványok ... :-))

Miért kell nekem délután 60 fokban angolra mennem ... ???

Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 177
Miért nem gyantáztatsz inkább? Sokkal jobb és még ritkít is (mondjuk nekem nem nagyon van mit:o)). Én mindenhol gyantáztatom magam, így sosem érhet az a meglepetés, hogy a bikinibugyin áttüremkednek a szálak.:o)

Egyébként meg azon gondolkodtam el, hogy vajon mitől tiszta pöttyös a monitorom?:o) Leköptem volna, vagy csak a tegnapi dinnye maradványai vannak rajta?:o)

cj

Előzmény: cemende1 (175)
Purusa Creative Commons License 2002.06.24 0 0 176
Ki is lehet tépkedni. Egyenként. Ezüst csipesszel.
Előzmény: cemende1 (175)
Art_ Creative Commons License 2002.06.23 0 0 174
Hogy ez a D-209 ügy valószínüleg műbalhé. Meg hogy nagyon ráérhetnek ezek ott, hogy ilyenekkel foglalkoznak.
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.23 0 0 173
Azon, hogy néha miért vállalok túl sokat, túllépve ezzel a kereteimet.:o(

cyberjunkie

wellington Creative Commons License 2002.06.22 0 0 171
Annak ellenére, hogy totál nem érdekel a foci. és egy meccset se néztem vagy 15 éve, azon, mikor rugdossák ki végre a törököket a vbről.
Előzmény: Törölt nick (170)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 170
Nem, tényleg van olyan. De ez attól van szerintem, hogy a lakásukba, a cuccaikba ivódik be, mert mondjuk nincs pénzük két-három évente kifesteni, nagyon-nagytakarítani... nem koszosak, hanem a falak, a szekrények, a bútorok átveszik az évek óta elfőzött ételek, telente érlelt birsalmák, láynkorból őrzött fényképek szagát/illatát. És bármely illat hosszú távon "szaggá" válik... ezt érzed a szegényebb kisöregeken. Én szeretem ezt, olyan emberiek tőle. Szeretek olyan lépcsőházba bemenni, ahol idősek élnek, takarosak, komótosak, mosolygósak, néha panaszkodósak, az öreg, megsárgult falaik között...
Előzmény: Törölt nick (169)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 169
Biztos kifogtam egy rahedli túrázót.:o)

Egyébként meg aszittem, hogy csak nekem fixa ideám az öreg szag.:o)

cyberjunkie

Előzmény: Törölt nick (168)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 168
Attól függ, milyen öregek. A nagymamám 76 éves, ágyban fekvő beteg, és abszolút nem büdös. Sőt, még "öreg szaga" sincs.
Előzmény: Törölt nick (167)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 167
Azon, hogy miért büdösek az öregek. És egyúttal azon is, hogy én is ilyen penetráns büdös leszek-e öregkoromban.

cyberjunkie

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.22 0 0 166

Hogy egyes embereknek miért látszik messziről a lelke?
[Itt köszönöm meg, nem akarom megtörni a varázst :)]

Aztán azon is, hogy némelyek hogy tudják elkapni azt a szót, mozdulatot, pillanatot , ami éppen akkor kell, fontos, szükséges.

Art_ Creative Commons License 2002.06.22 0 0 165

Azon, hogy vajon bajnok lett-e a Feyenoord, vagy Hollandia lett tán a világbajnok, vagy ma nősül a rotterdami imám, vagy mégis mire ez a kúrvanagy lárma. Erre kiderül, hogy csak a törökök picsázták el a szenegáliakat. A "Sterren van de Half Maan" étterem- és gyorsbüfében. Is. R.J. rulz foreva, irány a festői Észak-Afrika! Fogyik a magyar.
zebrina Creative Commons License 2002.06.20 0 0 164
Pistike azt mondja a bolhának:
- Bolha, ugorj! - és a bolha ugrik.
Pistike kitépi a bolha lábait és felszólítja a bolhát:
- Bolha, ugorj! - és a bolha nem ugrik.
Végkövetkeztetés: ha a bolhának kitépik a lábait, megsüketül...
Előzmény: Törölt nick (162)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.20 0 0 162
Igaz.:o) Leszel még szerelmes, ne szarj be!:o)

Én meg azon gondolkodtam el, hogy milyen türelmes lettem mostanában!:o) El tudok számolni (legalább is, a statisztikáim szerint mindenképpen több esetben, mint mondjuk 10 éve) háromig, mielőtt kiborítom a szart.:o) Mondjuk a végeredemény ugyanaz, a szar mindenképp borítva van, de azért közel sem mindegy, hogy hogy!:o)

Hiába!:o) Öregszik az ember. Több is a ráncom, mint mondjuk 5 éve, bassza meg!:o) A türelem biztos ráncot szül. Valamit valamiért, megtanulhatnám már végre!:o)

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (159)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.20 0 0 160
persze, hogy meg fogja.
a másik meg marhaság.
Előzmény: cemende1 (159)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.19 0 0 158
Igen, akkor van - nálunk. De Görögország déli részén amikor kinn voltunk ilyentájt (egy last minute-et csíptünk el, valóban last minute volt, szerda délben olvastam a hirdetést, hogy befizetés du. 6-ig, indulás pénteken :-), ott már javában szezonja volt, a paradicsomokat meg már mind le is szedték, ott voltak elszáradva a szárak az utak melletti földeken.
Előzmény: Törölt nick (157)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 157
Háááát, nem tudom, de én gyerekkoromból úgy emlékszem, hogy a dinnye szezonja anno július vége, augusztus eleje-közepe volt. Júniusban még hírét sem hallottuk! Bár az tény, hogy akkoriban banánt sem lehetett kapni nyáron...

cyberjunkie

Előzmény: 1 magyar (156)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.19 0 0 156
Valószínűleg import (ha szerencséd van, igazi görög - ott ilyenkor már szezonja van).
Előzmény: Törölt nick (154)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.19 0 0 154
Hogy hogy a picsába lehet, hogy már finom a görögdinnye, pedig még csak június közepe van???:o

cyberjunkie

Art_ Creative Commons License 2002.06.19 0 0 153
Hogy hogyan bírnám ezt a nagymellű pincérlánykát kiudvarolni a melltartójából.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!