Keresés

Részletes keresés

1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 225
Én is ezt gondolom, csak hát ezek nem szoríthatók be se a fizika, se a kémia se az egyéb tudományok bármelyike jelenleg ismert tárházába (pl. Kirlián-fotók).
De 300 éve még azt is nehezen hitték volna el, hogy megnyomok egy gombot, és világos lesz a szobában.
Előzmény: Törölt nick (224)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 224
Képzeld, olvastam, sőt, pont olyan hatásra kezdtem el olvasni egy időben ilyeneket, mert azok az események amelyek történtek velem, materialista oldalról nem megmagyarázhatóak. (Ezt kicsit hülyén fogalmaztam, de remélem azért érthető.:-)) Másrészről meggyőződésem, hogy ezeknek a jelenségeknek is van magyarázata, leírható törvényszerűségeik, csak még nem ismerjük.
Előzmény: 1 magyar (223)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 223
De nem, bár ezt egy orvostanhallgatónak (vagy mi) elmagyarázni nem igazán lehet. Kicsit olvasgass ezoterikával foglalkozó könyveket is (erős, de azért kicsit legalább áteresztő szűrővel).
Röhej, hogy én ajánlok ilyet, mikor mondjuk reikis és egyéb termeszgyógyász ismerőseim engem neveznek hitetlennek, mert nem fogadom el egy az egyben a tanaikat. :-)
Persze én is erősen (materialista + ateista + mérnök) az ellenoldalon állok, de nem vakon és süketen.
Előzmény: Törölt nick (213)


1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 222
Tök jó, de nem neked írtam ezeket, hanem cyberjunkie-nak :-)
Belőled kinézem, hogy nem szorulsz a tanácsaimra, nem vagy az a depis típus, neki azért írtam, mert - bár most már én is jól vagyok magammal és a világgal, és bárhol jól érzem magam (ajánlott irodalom: Kipling: The Cat that Walked by Himself - mintha rólam írta volna :-), de volt olyan időszakom, amikor eléggé magam alatt voltam (igaz, kimásztam egyedül, de legalább tanultam belőle), és hátha hasznát veszi.

nyereményt felvetted?
ha nem, holnap értemegyek, és személyesen kell átvenned! (vagy ha nem, megiszom egyedül :-)
irrgum-burgum!
(Tudom, a kutya... sajnálom. De hát az élet nem áll meg, te még élsz)

Előzmény: cemende1 (211)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 218
Nagyrészt nyertél.:o)

Bár ez az egész egy kicsit bonyolultabb ennél.:o)

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (216)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 217
Volt a közelmúltban egy olasz pasi, na, az bejött nagyon. 2 hétig még az is gyakran megtörtént, hogy gondoltam rá :-) De aztán azonnal el is múlt, mintha elfújták volna. Ez sem volt varázs, csak egy halovány, pillanatnyi lebbenés. Nem ritka az ilyesmi, de csak ennyi.

Na pontosan ilyen volt anno régen, amikor azt hittem, hogy szerelmes vagyok!:o) Jól átvertem magam, mi?:o)

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (215)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 214
Nyögjed a tippet.:o)

Most kíváncsivá tettél.:o)

cj

Előzmény: cemende1 (212)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 213
de ennyire azért nem pusztán kémia (+ fizika persze) az ember működése.

De igen. De ettől még az érzelmeink, gondolataink stb. ugyanolyan fontosak és jelentősek.

Előzmény: 1 magyar (205)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 210
csak egy programajánlat volt, de volt ott másik is (a jános :-) (egykor Európa Kiadó, még korábban Dimenzió (jazz), még korábban Cseh Tamással Levél nővéremnek)
Előzmény: Törölt nick (208)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 209
Gondolom, az, hogy jó pasi, nem merül ki annyiban, hogy jól néz ki, kell bele valami extra is, nem (agy + kisugárzás, vagy mittudoménmi)?
Legalábbis nekem a jó nő valami ilyesmit jelent (most nem akarok poénkodni a bele kellő extrával).
Előzmény: cemende1 (206)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 208
Utálom a Junkiest.:o)

Egyébként meg nagyon is tudom, hogy mi az én bajom, csak baromi nehéz beismerni.:o) De jelenleg kurva mélyre nézek magamban, szóval hazudni még akkor sem tudnék, ha akarnék.:o)

cyberjunkie

Előzmény: 1 magyar (207)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 207
1., le kéne ülni beszélgetni valakivel - jobb, ha nem túl közeli ismerős, de mégis megbízol benne; sokat tud segíteni, ha kibeszéled magadból a problémádat

2., szakíts egy kis időt magadra, lazítsd el a tested és az agyad, és gondolkozz el rövid ideig azon, hogy mi a problémád, aztán hosszabb ideig azon, hogy mit szeretnél (utóbbit jól gondold meg, mert aztán valóra válik :-)

3., lépj ki kicsit a mexokott társaságodból, menj egy 1 koncertre vagy moziba vagy bárhova _egyedül_ (előbbi jobb, mert ott tudsz beszélgetni is, lásd 1. pont) (ma pl. Junkies a PeCsa sörkertben, illetve Másik János az Orczy kertben, utóbbi ingyenes, előbbi talán 600 Ft)

Előzmény: Törölt nick (200)
1 magyar Creative Commons License 2002.06.26 0 0 205
Ez mondjuk ebben a formában nem igaz, de jól hangzik :-)
És én vagyok az egyik legkételkedőpbb, ha ezotériáról van szó, de ennyire azért nem pusztán kémia (+ fizika persze) az ember működése.

Ha mindig jön még jobb pasi, nem tudom, mit sopánkocc, hogy nem tucc szerelmes lenni (esetleg valami gyóccer, ha az agyunk úgyis puszta kémia?).

Előzmény: cemende1 (199)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 204
Na ja.:o) Ezek örök törvények.:o)

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (203)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 202
Munka elsősorban, magán másodsorban. Ilyenkor általában széthullok, ha nem vigyázok.

Még szerencse, hogy megtanultam vigyázni magamra.:o)

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (201)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 200
És azon is elgondolkodtam még ma, hogy hol is van tulajdonképpen egy ember tűréshatára. Hol van az a határ, ahol a szervezete már nem bírja és katapultál. És ha már itt tartottam a fene nagy gondolkodásban, akkor már hirtelen az is betódult az agyamba, hogy vajon én a saját tűréshatáromon belül vagyok-e még, vagy esetleg már rég túlestem a másik oldalra, csak basztam észrevenni. Ha meg esetleg még a tűréshatáron innen vagyok, akkor vajon meddig bírom még.

cyberjunkie

Törölt nick Creative Commons License 2002.06.26 0 0 198
Azon, hogy miként is van az, hogy egy életvidám, mindig mosolygós emberből, az egyik napról a másikra, egy depressziós valaki lesz, aki frankón orvosi segítségre szorul.:o(

cyberjunkie

Kellemes Creative Commons License 2002.06.26 0 0 197
a Nap mi korul kering? hmm?
Art_ Creative Commons License 2002.06.26 0 0 196
Azon, hogy aki védett parkolási övezetben lakik, mondjuk átmeneti időre, tehát nem tudja regisztrálni az autóját az önkormányzatnál, az hogy oldja meg a parkolódíjat? Lefizeti a parkolóőrt? Vagy egyszerűen baszik az egészre?
1 magyar Creative Commons License 2002.06.25 0 0 195
Biztos végig szeretett volna a te medencédben fürödni, csak nem merte megmondani. Most mexakatt a szíve.

Miért pont ő? Miért pont más?

Előzmény: cemende1 (192)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 194
Poor bastard.:o((((((((

Én is mindig ettől félek.:o( Pontosan ettől. Hogy semmi perc alatt meghalnak a cicáim, szinte egyik pillanatról a másikra.:o( Akkor aztán nekem nagyon annyi lesz.:o((((((

cyberjunkie

Előzmény: cemende1 (192)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 191
:o)
Kivételesen egész másról van szó.:o)

cyberjunkie

Előzmény: igus (190)
igus Creative Commons License 2002.06.25 0 0 190
mármint a tiedében ???

és aztán megtaláltad B-))))))

Előzmény: Törölt nick (189)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.25 0 0 189
Hogy hol a faszomba van már.:o)

cyberjunkie

jordanri Creative Commons License 2002.06.24 0 0 188
Azon, hogy senki nem ült fel a komolytalannak szánt, de gagyi botránykavaró szövegeimnek, de vannak nálam jóval nagyobb provokátorok is az Indexen, és ez így is van jól. Vagy például azon, hogy ha még egyszer egy egész napot a gép el?tt ülve kell eltöltenem, mint pl ma, meg fogok halni. Meg azon is, hogy mennyi lehet egy repül?jegy Miamiba. Meg azon is, hogy meddig lesz ilyen id?járás, mert a melegben az egy dolog hogy nyitott szemmel ébredek, de már nyitott szemmel is alszom, mint a hal. Meg azon is, hogy megnézzek-e magamnak pár botrányt ma este vagy inkább jöjjek le a netr?l végleg és vissza se jöjjek.

Meg azon is, hogy ez a topik is úgy elsüllyedt, mint a szél. Ilyen az én formám.. ilyen melegben is csak én tudok elgondolkozni.

Art_ Creative Commons License 2002.06.24 0 0 186
Ott a helyem, bébi:) Neked meg itt:)
Előzmény: Törölt nick (185)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 185
Irigyellek baszki, de nagyon!:o) Tudod mit? Cseréljünk inkább, én megyek a húsz fokba, neked meg átengedem a harmincat itt nálam.:o)

Deal?:o)

cyberjunkie

Előzmény: Art_ (184)
Art_ Creative Commons License 2002.06.24 0 0 184
Hát csak azon, hogy hogy lehetne meghackelni ezt a kurva termosztátot, mert csak nem akar 20 fok fölé menni a lakás
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 182
OFF
:o)))))
Nem voltam pontos az előbb, egyszer nekiestem ott borotvával, de össze-vissza kaszaboltam magam, nem vagyok én pasi, hogy tudjam, hogy kell borotválkozni!:o) Meg halálba idegesített, hogy másnap már szinte kezdhettem volna előlről! Ezután jött a gyanta és asszem nem is lesz más sosem.:o)

Próbáld meg egyszer szerintem a gyantát!:o) Sokkal jobb, mint a csipesz és negyedannyi idő!:o)

ON

Bocsánat, befejeztem az offolást!:o)

cj

Előzmény: cemende1 (181)
Törölt nick Creative Commons License 2002.06.24 0 0 180
OFF
Dehogy fáj!:o)) Mondjuk az tény, hogy valószínűleg más érzés, ha előtte évekig borotváltad magad. Én sosem borotválkoztam, szóval a gyanta sem fájt sosem. Sehol.:o)

ON

cj

Előzmény: cemende1 (179)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!