Keresés

Részletes keresés

em Creative Commons License 2001.07.31 0 0 7
nade ahhoz, hogy az ember igenyesen nyaraljon nem kell belepni mindenfele "klubba"....
Előzmény: iceride (6)
iceride Creative Commons License 2001.07.31 0 0 6
Nahát akkor kezdjük azzal, hogy én egy ügynök vagyok...

Szóval aki sohasem volt RCI-szállodában, ne fikázza.
Aki sohasem élvezte az előnyeit, ne hívja pénzkidobásnak.
És akinek meg nincs meg az igénye a színvonalas nyaralásra, az zárja be magát klotyóba, és ne nézze hülyének azt, akinek megvan az igénye.

Aki pozitív benyomást szeretne szerezni, az nézzen utána a kanári-szigeteki Amphi Beach Clubnak, vagy a Hollywood Mirage-nak.
Vagy említhetném a Club Holtel Eilat-ot (Izrael).

Vagy még ezer mást.

Ice, az ügynök

UI: A siófoki Serenia szálloda egyébként a konkurrenciáé...:)

em Creative Commons License 2001.07.30 0 0 5
hello,
en egyszer voltam ilyen eloadason, de pozitiv tapasztalatom az nem volt, ugyhogy ugy latom ehhez a topikhoz nem fogok sokat hozzaszolni....
(amugy baromi kivancsi vagyok, hogy van-e olyan ember, akinek pozitiv tapasztalata van...persze az ugynokeiken kivul...)
Előzmény: Asterixx (-)
Husky Creative Commons License 2001.07.30 0 0 4
Hali !
R.C.I
Szerintem már olvastad valahol az én R.C.I-vel kapcsolatos hozzászolásaimat. Nos szerintem baromira megéri a dolog ! Mi ( illetve szüleim ) minden évben 2 hét üdölőjoggal rendelkezünk és eddig mindig sikerült mindehol a lehető legjobban érezni magunkat. Anno Apám volt Japánban ( Fuji maszás ) két hetet és már akkor megtérült az ára ( 1 hét akkor 160 DM volt egy 5*-os üdülöben - Nagano mellett ). Általában telenként Teneriffére veszük igénybe a lehetőséget de már le lett tesztelve több hely több üdölje is. ( pld Málta, Szicilia, Japán, Teneriffe kb 6 hely ).
Üdülési jog itthon.
Azért kell, hogy legyen R.C.I csere lehetőséged viszonylag olcsó áron. A miénk ( Héviz és Harkány - baromi jó csereérték !!! A nyugati nyugdijas fürdözök miatt mindig egyböl megy. Van amikor "Kék" héttel sima ügy a "Piros" hét tengerparti helyeken ).

Összefoglalva:
Ha hosszabb időre akarsz menni távoli helyekre vagy nyugodtan akarsz bárhol pihenni egyénileg akkor viszonylag olcsón ( 180-240 Dm/hét ) meg tudod tenni.

Előzmény: Asterixx (0)
chromax Creative Commons License 2001.07.30 0 0 3
Pozitív tapasztalatok? :)
1x voltam egy RCI előadáson, ahol minduntalan egy épülő Siófoki luxusszállót emlegettek...az azonban, hogy mindez melyik utcában lesz, már nem ment egyik lelkes előadónak sem :)

Akinek nincs hova kidobni a pénzét, csatlakozzon :)

Előzmény: poljot (2)
poljot Creative Commons License 2001.07.30 0 0 2
Látod hogy jár az akit nem nulláznak? :)
attus Creative Commons License 2001.07.30 0 0 1
Én 0 tapasztalattal rendelkezem.
Előzmény: Asterixx (0)
Asterixx Creative Commons License 2001.07.30 0 0 0
Üdv.!
Több topik is foglalkozik ezzel a témával a Törzsasztalon. Az eddigi hozzászólások zöme bíráló.
Ezért ez a topik a pozitív vélemények és TAPASZTALATOK (ha léteznek) helye.
Asterixx Creative Commons License 2001.07.30 0 0 topiknyitó
Üdv.!
Több topik is foglalkozik ezzel a témával. Az eddigi hozzászólások zöme bíráló.
Ezért ez a topik a pozitív vélemények és TAPASZTALATOK (ha léteznek) helye.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!