Keresés

Részletes keresés

hakijani Creative Commons License 2012.01.28 0 0 24530

Üdv. Szögkeresőt keresek ajánlatokat emailban várom !!

Vandras Creative Commons License 2012.01.26 0 0 24529

Ez az Alföld:

 

 

 

 

 

Alföldi hegy (Ludashalom)

 

 

Az alfold északi vége:

 

 

 

Előzmény: Vandras (24528)
Vandras Creative Commons License 2012.01.26 0 0 24528

'Dél-Alföld", ez meglehetősen tág földrajzi megnevezés. Szerintem, ha az alföld déli részén lakik valaki, az DÉL-ALFÖLDI. (egyébként ha a Mátra tetején laknál és úgy érzed, hogy DÉL-ALFÖLDI vagy, akkor az.)

 

 

Előzmény: Törölt nick (24527)
topoly Creative Commons License 2012.01.26 0 0 24526

Akarsz róla beszélni:)?

Előzmény: Törölt nick (24525)
hakijani Creative Commons License 2012.01.26 0 0 24524

Sziasztok itten tök jó hogy van egy ilyen topik is ,ha Tibi barátom nem mondja nem is tudom :D

k.edina Creative Commons License 2012.01.25 0 0 24523

Az első képen lévő őszapó gyűrűs lehet, hogy a Kubikban lett gyűrűzve.

Előzmény: Vandras (24522)
Vandras Creative Commons License 2012.01.25 0 0 24522

Szombaton, 28.-án a "Növényvédőn" Hmvhely Rárósi u.110. délután 3-tól lesz egy kis összejövetel, projektor, vászon laptop lesz, hozhattok képeket is. Program: képnézegetés, beszélgetés, meg ami jön.

 

Konyhaablakból:

 

 

 

 

 

tyutyus Creative Commons License 2012.01.13 0 0 24521

Amélie (csodálatos élete) kedvence :)

Előzmény: nemethla (24520)
nemethla Creative Commons License 2012.01.13 0 0 24520

Laposkavicsdobálás = kacsázás

Előzmény: tyutyus (24519)
tyutyus Creative Commons License 2012.01.13 0 0 24519

holt-tisza-kavics? :-)

Előzmény: nemethla (24518)
nemethla Creative Commons License 2012.01.13 0 0 24518

Hol a kavics?

Előzmény: Vandras (24516)
Vandras Creative Commons License 2012.01.02 0 0 24516

Mártélyi kacsázás.

 

 

 

 

 

Viktorfoto Creative Commons License 2012.01.02 0 0 24515

Mindenkinek BÚÉK!

Mi még Magdival elcsíptük az év első napjának utolsó napsugarait :-)

 

Jajca Creative Commons License 2012.01.01 0 0 24514

Engem ma reggel/délelőtt nem vitt rá a lélek, hogy fotózni menjek, délutánra meg beborult... így maradnak az óév utolsó napján készült képek. Nem is annyira érdekesek, de a séta az nagyon jól esett. BÚÉK! ;-)

 

       

 

  ő egy Kontyos réce

Előzmény: Vandras (24513)
Vandras Creative Commons License 2012.01.01 0 0 24513

Jó reggelt, remélem már mindenki eleven (leg    alább egy kicsit). Reggel séta az öreg E-1-el. Nem igazán vidám, de ilyen is van.

 

 

    

 

 

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.31 0 0 24512

B.U.É.K.

 

kardosprof Creative Commons License 2011.12.30 0 0 24511

Ötletes :)

 

 

Boldog Új Évet és Fényeket mindenkinek :)

Előzmény: Vandras (24510)
Vandras Creative Commons License 2011.12.30 0 0 24510

Sziasztok!

 

Elkezdem au Új évezést, mert ha gyerekeim hazajönnek, akkor nekem nincs helyem a gépnél. Tegnap este készült a konyhába.

 

 

Pietro83 Creative Commons License 2011.12.29 0 0 24509

Sziasztok! Töltök fel pár fotót a 2011.12.28-i Találkozón készült fotóimból. Szép Napot! JA és Boldog Új évet Mindenkinek! :)

 

Üdv.: Pietro

Jajca Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24508

Békés, Boldog Karácsonyt Kívánok Mindenkinek! Minden kép(p) egy élmény

exc525 Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24507

Békés, boldog Karácsonyt kívánok én is mindenkinek!

 

Előzmény: Fo_Jo (24506)
Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.24 0 0 24506

Szeretetben Gazdag Boldog Karácsonyt Mindenkinek!

Jajca Creative Commons License 2011.12.11 0 0 24505

Jó régen nem találkoztunk már, így különösen jó volt ez a röpke két óra, amit ott tölthettem Veletek. Jó kis hely ez Vandras, a makrózás előadásod meg jóféle volt! Kösz mindent! :-)

Előzmény: exc525 (24504)
exc525 Creative Commons License 2011.12.11 0 0 24504

Kösz a mai napot Vandasnak, EveRYnek és a többieknek úgyszintén kik jelen voltak a DAF talin... ;-)

Jó lenne még január elején egy ilyet összehozni...

A találkozón készült képekből tegyetek már ide is fel párat...

Jajca Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24503

Kösz! Szép is volt a Hold halo. ;-)

Előzmény: Fo_Jo (24501)
Vandras Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24502

Én a Balatonnál voltam, ezek ma reggel készültek. Azért reggeli képe, mert a naplemente az giccs.

 

         

 

 

        

 

       

 

 

Fo_Jo Creative Commons License 2011.12.09 0 0 24501

Szia Jajca!

Tök jó a holdas képed!

Grat! :-)

Előzmény: Jajca (24498)
greeniguana Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24500

:D

Előzmény: tlight (24499)
tlight Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24499

Könnyű annak akinek ilyen spanja van ;-)))

 

 

Előzmény: greeniguana (24497)
Jajca Creative Commons License 2011.12.06 0 0 24498

Üdv.! Már hallottam rólad förster-től... de csak jókat! ;-)

Előzmény: greeniguana (24497)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!