Keresés

Részletes keresés

CyberCat Creative Commons License 2008.08.07 0 0 25

Röviden a válasz: nem.

 

Hosszabban: az ivaros hímeknek elég erős az illata, ráadásul dörgölőzve jelölnek is, így mindenképpen érdemes ivartalanítani őket. Így nekik és a nőstényeknek is csak egyfajta jellegzetes pézsmaszerű illata van, ezt meg vagy szereti valaki vagy nem.

Bűzmirigyből csak vész esetén ürítenek, de ez nagyon ritkán történik meg.

 

De van vadászgörényes topik és sok velük foglalkozó oldal is, ott minden részletesen le van írva, illetve vannak látogatható kennelek, görénytalálkozók, ott tapasztalatot lehet szerezni.

Előzmény: Törölt nick (24)
Törölt nick Creative Commons License 2008.08.07 0 0 24
A görény tényleg borzasztó büdös?
LINDA666 Creative Commons License 2008.07.02 0 0 23
Eladó 3 db 8 hetes vadászgörény két nöstény vadas,és egy nöstény albínó.5000 ft/db.Valamint ingyen elvihetö egy 2 éves amputált lábú vadas színű nöstény ivartalanított göri,egy albínó 1 éves ivaros nöstény göri,egy gerincsérült albínó szelíd féangóra ivartalan hím görci.Mindannyian Budapesten vannak!Érd.:2100044,06202462051.


















































































































tokmag15 Creative Commons License 2008.06.01 0 0 22
Sziasztok!

Nekem van két hím, vadas vadászgörim. Egy évesek.
Időhiány miatt,fájó szívvel válnék meg tőlük.
Csak tapasztalt görisek vagy igazán odaadó leendő gazdik jelentkezését várom.Békés megyében lakom.
Árban biztosan meg tudunk egyezni.
Ketrecük is van.

Érdeklődni lehet a +36705577573as telefonszámon vagy a tokmag15@citromail.hu -n. Kérésre képet és további infókat email címre is küldök.
323d Creative Commons License 2008.04.11 0 0 21
Helló!
A 12 éves fiam nevében írok. A junior nagyon szeretne egy vadászgörényt, fiút és lehetőleg kicsit. Miskolc környékén lakunk tehát innét kérnék ajánlatokat lehetőleg mailban.
Üdv.: 323d
Greylupus Creative Commons License 2006.02.19 0 0 20
Szia,

Én nem szeretnék újra vitát kavarni ezzel (pedig biztos az lesz belőle:(, de minden évben előkerül ez a "HEROSZ-nál vannak örökbefogadásra váró görénykék" téma. Utána minden esetben kiderül, hogy nem, nem örökbefogadhatóak a görénykék, hanem valaki tenyészti!!!! őket és pénzért lehet venni kölyköket (tapasztalat, mert nemegyszer kimentek már görényt örökbefogadni lelkes görényesek és minden esetben ezt kapták válaszul).
Ha esetleg változott volna a helyzet, akkor elnézést, de a görényes ismerettségi körömből eddig tudtommal még senkinek nem sikerült onnan görényt "örökbefogadni".

Üdv.
Kriszti
Előzmény: kardoseva (18)
bogi0908 Creative Commons License 2006.02.19 0 0 19

Sziasztok.

Szeretnék 1 lány kicsi vadászgörit, minél hamarabb, és ajándékba.

Várom válaszotokat.

kardoseva Creative Commons License 2006.02.02 0 0 18

 

 Még egyszer, és értelmesen:

 

a HEROSZ Budatétényi Menhelyén mindig vannak GAZDIRA VÁRÓ vadászgörénykék, szelídek és kevésbé szelídek. Érdemes felhívni őket. 362-3278 a számuk.

 

Ezen az oldalon vannak fent, többek között: http://www.zoldmagazin.com/belso/herosz.html

kardoseva Creative Commons License 2006.02.02 0 0 17

 

A HEROSZ Budatétényi Menhelyén mindig vannak gazidra váróvadászgörénykék, szelídek és kevésbé szelídek. Érdemes felhívni őket. 362-3278 a számuk.

 

Ezen az oldalon vannak fent, többek között: http://www.zoldmagazin.com/belso/herosz.html

 

 

Fenryr Creative Commons License 2006.01.19 0 0 16
Köszi.
Előzmény: Greylupus (15)
Greylupus Creative Commons License 2006.01.19 0 0 15

Szia.

 

Nézd meg a www.goreny.hu, www.ferret.hu és a www.mvk.hu oldalak apróját. MInd a három oldal kifejezetten vadászgörényekkel foglalkozik. Ott vannak hirdetések is.

Előzmény: Fenryr (14)
Fenryr Creative Commons License 2006.01.19 0 0 14

Sziasztok!

Eladó vadászgörényt keresek.

Bakafánt Románia Creative Commons License 2001.09.17 0 0 13
hu, en megis lecsapnek arra a gorenykere. nagyimnak elmondtam, es nagyon ra van gerjedve. legjobb baratok lennenek igy ketten! raadasul a nagyi egyaltalan nem fingos-hanyos. volt mar ugy, hogy EGY TELJES NAPIG kibirta gatyarepeszto PUZ nelkul. igaz, utana orakig kecskeket megszegyenito recsegesben bugyogott fel a nagyikam.

nagyi egyebkent tud fejenallni is. egyszer paller-sutes kozben probalkozott meg a mutatvannyal. NEM SIKERULT. akkorat zakozott, mint egy telikabat. utana egy hetig nem is fingott a jelenletunkben!

ennek oromere megettunk HARMAT a nagyi pallereibol. de az egyikbol olyan FOST-LE aradt, hogy inkabb a nagyi fejere helyeztuk.

hat, ugy hiszem, roviden bemutattam, hogy vannak meg szereto nagyik is!

Előzmény: Spanci (6)
Spanci Creative Commons License 2001.09.13 0 0 12
Sajnos közelebbit nem tudok, de majd holnapra kinyomozom a válaszokat, mert a görényke nem az enyém, csak egy havernőm megkért, hogy dobjam fel a netre.
Nekem csak csivavám és patkányom van, azok IQ-járól, főleg a patkányéról, hosszasan tudnék értekezni, viszont nem adom el:oDDDDDDDDDD
Előzmény: pipacsmező (10)
trooper Creative Commons License 2001.09.13 0 0 11
na ha ezt megtudja :) lehet, hogy akkor is kitalal valami kifogast, de azert kozlom vele a jo hirt :)

trooper

Előzmény: Spanci (9)
pipacsmező Creative Commons License 2001.09.13 0 0 10
Mi a származási helye a vadászgörénynek? Meddig él? Mekkora az IQ-ja? Milyen viszonyban áll más állatokkal, pl. kutyákkal? Ha szabadon engedik, nem csatangol el? Adjál már némi személyiségleírást!
Spanci Creative Commons License 2001.09.13 0 0 9
Nem büdös! Nekem eccer egy havernőméknek volt. Ha rendesen van takarítva az alma, akkó nem büdi. A büdös, mint a görény szólás is csak arról szól, hogy védekezésként valóban tud bűzmirigyet üríteni az ellenség eltávolítására, de ez szelíd és gondolom senkise akarja ijesztegetni vagy az ellensége lenni:o)
Előzmény: trooper (7)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.13 0 0 8
érdekes, az állatboltan nem büdös.:O))
ugyláccik kezelik valami szagelszivóval...
Előzmény: trooper (7)
trooper Creative Commons License 2001.09.13 0 0 7
majdnem eladtam, egy ismerosom szeretett volna... de tegnap felvilagositottak, hogy ez az allatt ugy egyebkent eleg budos.

trooper

Előzmény: Spanci (6)
Spanci Creative Commons License 2001.09.13 0 0 6
Bocsika, de fingós-hányós embereknek nem adok el görénykét. Túl sok lenne a szaganyag a territóriumában, aztat meg nem bírja. Szeret Ő lenni a császár.

Iffy!
Régóta ül a vállamon, és már rámszóltak a melóhelyen, hogy hogy nézek ki. Ezért is akarom eladni, mert a múltkor is nem kaptam fizetésemelést.

Előzmény: Bakafánt Románia (5)
Bakafánt Románia Creative Commons License 2001.09.12 0 0 5
mirol beszelsz? a nagyimrol? vagy a gorenyrol? mert a nagyim nagyon allat csoka am!

egyszer paller-sutes kozben fellobbant a lang, akkorat fosott. ekkor a fostos nagyi uvoltozve hagyta el a konyhat. ekkor en odamentem, es elkezdtem zabalni a mennyeien finom palacsintait. ez alkalommal is izlett, bar mindegyik paller BUDOS volt.

mikor nagyi visszajott, mar sugarban okadtam ki mindet. azert utana meg megettem NEGYET. az egyik GANY izu volt. utana leultunk pokerezn. nagyi vesztett.

hat, ez az en nagyim. nagyszeru barat!

Előzmény: Lord Iffy (4)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.12 0 0 4
és a múltkor már megdöglött.
vagy hét élete van???
Előzmény: Bakafánt Románia (3)
Bakafánt Románia Creative Commons License 2001.09.12 0 0 3
nekem kellene az a kis goreny. pontosabban a nagymamamnak vennem. meg is mondom, miert kell neki gorcsi. egyszer a nagymamam, aki istenien finom palacsintakat szokott sutni, eppen fellabon allt. melle ment egy ember, aki RETTENETESEN BUZLOTT. en voltam az. erre a nagyi elkezdet pallereket sutni. ahogy igy nyomatja ki a pallert a sutobol, raugrik egy budos majom. erre nagyi bekrepalt. utana fingott harom hatalmasat.

hat ilyen az en nagyikam. szeretnivalo teremtes, megis allat jo fej!

Előzmény: Spanci (-)
murray Creative Commons License 2001.09.12 0 0 2
küldd el nyújórkba tunkolni!:)
Lord Iffy Creative Commons License 2001.09.12 0 0 1
és mióta ül a válladon? :O)
Előzmény: Spanci (-)
noidea Creative Commons License 2001.09.12 0 0 0
0-TT--

Így néz ki?

Előzmény: Spanci (-)
Spanci Creative Commons License 2001.09.12 0 0 topiknyitó
Megkértek, hogy írjam le, eladó egy 1 éves fiú vadászgörény. Ketreccel együtt (jó nagy ketrec, maga a ketrec majdnem 10.000.-Ft) 16.000.-Ft. A görényke nagyon szelíd. Vállon ül meg minden, nagyon aranyos!
Vegye má meg valaki! Lécci-lécci-lécci!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!