Satinette
2006.08.27
0 0
182
üümmmmmm, igazad vagyon.... :((((
már dél is van...
Befelhősödött, strand nem lesz,
szokványos, magányos vasárnap...
na persze Zsömi rulezz meg Marci rulezzz ... :)
Előzmény: thomacsk (181)
Satinette
2006.08.27
0 0
178
nemtud net kihúz.... :(
használja... keresget, mailen kapcsolatot tart,
kertbe külne, de lapokat viszi a szél, macerás...
strandra menne, de nincs kivel :(((
Előzmény: thomacsk (177)
Satinette
2006.08.27
0 0
166
Sziasztok, nem, nem alszom, már ülök a munkám fölött, persze nem haladok vele, mert itt fórumozok..... :(
A film amúgy dvd volt, már másodszor aludtam el rajta, így valszeg 3x-ra is el fogok :)
Sziasztok, jó napot mára (is)!!!!
Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!