Keresés

Részletes keresés

Satinette Creative Commons License 2006.08.27 0 0 186
.... pedig még nincs is este! :0)
Előzmény: FLR-723 (183)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 185
Neked a kedvencedet adom :)
Előzmény: FLR-723 (183)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 184
Igyunk egy kávét, forogjon az agyunk :))
Előzmény: Satinette (182)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 183
Nálam Duracell rulezzz van most. :-))
Előzmény: Satinette (182)
Satinette Creative Commons License 2006.08.27 0 0 182

üümmmmmm, igazad vagyon.... :((((

már dél is van...

 

Befelhősödött, strand nem lesz,

szokványos, magányos vasárnap...

na persze Zsömi rulezz meg Marci rulezzz... :)

Előzmény: thomacsk (181)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 181
Uhh...! Akkor önuralom... Fórum bezár... Nah nem "papolok", bocs. :))
Előzmény: Satinette (178)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 180
Nekem nincs ilyen nagy lepkém.
Előzmény: thomacsk (176)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 179
Akkor a lapokat fújd vissza az asztalra. :))
Előzmény: Satinette (178)
Satinette Creative Commons License 2006.08.27 0 0 178

nemtud net kihúz.... :(

használja... keresget, mailen kapcsolatot tart,

kertbe külne, de lapokat viszi a szél, macerás...

strandra menne, de nincs kivel :(((

Előzmény: thomacsk (177)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 177
Net kihúz, meló rulezzz -:)) Aztán este gond? nélkül ! :))
Előzmény: Satinette (175)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 176
Van nagyobb lepkém is :))
Előzmény: FLR-723 (174)
Satinette Creative Commons License 2006.08.27 0 0 175
------ gatok... ez a bajság  :(((
Előzmény: thomacsk (167)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 174
Akkor jó ha nem félsz tőle. ~:c))))
Előzmény: thomacsk (173)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 173
Hát én nem is félek :)


Előzmény: FLR-723 (172)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 172

Ettől a póktól nem kell félni. :-))))

Előzmény: thomacsk (171)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 171
Persze. :-)) De aki fél tőle? Mehehe.... Nem fog az OFF-ba jönni -:))
Előzmény: FLR-723 (170)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 170
Oké! Akarsz látni pókót mert az is van? .:)))
Előzmény: thomacsk (169)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 169
Akkor leszedem, aztán valami zene alá és visszaküldöm majd. :))
Előzmény: FLR-723 (168)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 168
Oké! Már átküldtem neked a videót. :-))
Előzmény: thomacsk (165)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 167
Szia Satinette ! :) Jónap Neked is :)) Ne aluggyáááel légyszí ! Dógozgass...
Előzmény: Satinette (166)
Satinette Creative Commons License 2006.08.27 0 0 166

Sziasztok, nem, nem alszom, már ülök a munkám fölött, persze nem haladok vele, mert itt fórumozok..... :(

A film amúgy dvd volt, már másodszor aludtam el rajta, így valszeg 3x-ra is el fogok :)

 

Sziasztok, jó napot mára (is)!!!!

thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 165
Figyi ! Majd a Forma 1 után még leszek... Akkor a viddijóót is +csinálom. ! -:))
Előzmény: FLR-723 (164)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 164
Az egy jó film, azt láttam én is. ~:c))
Előzmény: thomacsk (163)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 163
Most belenézek egy filmbe. Csak ellenőrzöm, hogy jól írtam-e. Régi film, de nekem még nem volt meg. Egyik haverom hozta. Simon Templar (Angyal)-os film... :)
Előzmény: FLR-723 (162)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 162
Lehet hogy úgy alszik hogy még megy nála a TV.
Előzmény: thomacsk (161)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 161
Köszönöm ! Satinette azért idenézett ! :) Lehet, most is alszik :))
Előzmény: FLR-723 (160)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 160
Jóreggelt Kerületes! Tegnap tartotam a frontot de senki nem volt itt.
Előzmény: thomacsk (159)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.27 0 0 159
Jóreggelt/napot itt is. Uff, off, off... !
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 158
Sokszor én is el alszok a film alatt, ugy hogy nem vagy egyedül.
Előzmény: Satinette (156)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.27 0 0 157
Jóreggelt mindenkinek!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!