Keresés

Részletes keresés

AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 299
Szia csotrog,
megjöttek, épségben egészségben, csak éppen ellopták az autóból a sógorom kölcsönadott digitális fényképezőgépét, mert az ülés alatt hagyták. És mivel itthon vették csak észre, szerintem a biztosító sem fog fizetni, szóval ebből a szempontból szar van a palacsintában.

Jó éhesek voltak, Fehérvárnál rámtelefonáltak, hogy kezdjem sütni a húst, így éppen jó volt mikorra megjöttek. Róma szép de kaotikus, a közlekedés rémes.
Kiszámolták, hogy ha belevesszük a benzint, a szállást, okosabb lett volna repülővel menni. Hát így utólag könnyű okosnak lenni.

Előzmény: csotrog (275)
Lovászi Creative Commons License 2002.11.04 0 0 298
Alice, azért a sértődésen kívül el is gondolkoztál azon, amit írtam???
Nem egy Lovászi vagyok, hanem "A" Lovászi, és megindokoltam miért írtam. Sértődni lehet, ha van rá ok, én -szerintem- nem adtam rá okot... Ja, és nem véletlenül írtam ABBA a topicba, nem értem miért kell ITT arra hivatkozni?!
Előzmény: AliceCsodaországban (296)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 297
Az a gond, azt írja, hogy a böngészőben levő Java motor túl régi. Most ezt tölti, de ez 5.2 Mb. Addig beszéljünk így mert mindjárt mennem kell. Ne OFF-oljunk ennyit.
Mindenkinek bocs!
Előzmény: Zillus (295)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 296
Szia Nullikám, újra itt vagyok egy kicsit, bár nem nagyon merek már mit írni, mert a másik topicban nagyon rám szólt egy Lovászi, de azért itt vagyok és drukkolok neked.

Hogy vagy?
Pocsék az idő...
Aliz

Zillus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 295
Próbáld meg frissíteni az oldalt és akkor be tudsz lépni újra.
Előzmény: Nagynulla (294)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 294
Nem jön be rendesen az oldal, pont ahol be lehetne lépni az hiányzik. Ráadásul 2-re UH-ra kell mennem. Ha addig nem sikerül, majd utána probálkozunk, ha nem merül le közben a telefon.
Zillus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 293
Nem kell. Én sem regisztréltam magam.
Előzmény: Nagynulla (292)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 292
Muszáj regisztrálnom magam. Türelem.
Zillus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 291
Írtam neked mélt.
Várlak!
Előzmény: Nagynulla (290)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 290
Az a baj, hogy én még soha nem chat-eltem, ráadásul vodafonos internetem van ami lehetetlen lassú. De ha leírod melyik chat és , hogy csináljam állok elébe.
Előzmény: Zillus (288)
introgirl Creative Commons License 2002.11.04 0 0 289
Szia 0, bejelentkezem
Zillus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 288
Csak most tudtam írni, mert közben lefagyott a gépem. Én itthonról írok. 3. babámat várom.
Mi lenne ha belépnénk egy chatre? Ott jobban tudnánk beszélgetni.
Előzmény: Nagynulla (287)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 287
Szia Zillus!
Örülök neked, mert a férjem mh-én csücsülök és marhára unatkozom.
Hány hetes terhes vagy, hanyadik babád várod?
Miért akartál öngyilkos lenni, és hogy oldodott meg a problémád?
Előzmény: Zillus (286)
Zillus Creative Commons License 2002.11.04 0 0 286
Szia Nagy!

Én is itt vagyok. Én sem dolgozom, sőt, én is babát várok. :)

Előzmény: Nagynulla (285)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 285
Sziasztok!
Én itt vagyok, ha van valaki aki nem dolgozik.
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.03 0 0 284
Mindent köszönök!
Előzmény: csotrog (283)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 283
Tedd fel tölteni a telefont, és aludjatok valami meseszépet!
Csak Téged vártalak, hogy nyugodtan fekhessek le!
Pihenj jót!
Szép éjszakát!
Előzmény: Nagynulla (282)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.03 0 0 282
Most jobban csak nagyon fáradt vagyok. Sajnos a telefon meg mindjárt lemerül. Ha közben elmentél aludni, akkor jó éjszakát!
Előzmény: csotrog (280)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 281
Mondjad kérlek, hogy sz.rul!

Ma egész délután gombóc volt a gyomromban, pedig rizst, meg karfiol levest főztem.
Gyomorkeserűt kellett innom a sógoroméknál, hogy kicsit édesebb legyen a szám íze.
Fáradtan jöttünk haza, de az állatkák úgy örültek, hogy mégis felfrissültem.
Most meg havas eső esik, pedig még néhány kaktusza a nagyfiamnak kint van a kertben.
Ma már egészen jól tudta használni a szemét - még az állatkertbe is elmentek délelőtt, ahol sok fotót készítettek.
Már át is húzta a gépre, és megcsodáltam az új pálmaházat - én még nem voltam ott az átépítés óta.
Veletek mi szép esett ma meg?

Előzmény: Nagynulla (279)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 280
Mi újság?
Hogy vagy?

Előzmény: Nagynulla (279)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.03 0 0 279
Itt vagyok!
Előzmény: csotrog (278)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 278
Csak áldogálok, várok, várok ....
Van mire, estleg kire?

Ha 2 percen belül senki sem ír, elmegyek TV-t nézni!

Előzmény: csotrog (277)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 277
Nagy!
Sikerült a lányod udvarlójával a délután, vagy nem jött össze?
Mi újság velük?

Mi túl vagyunk a Károly napi köszöntőn.
Kérlek, ha tudsz írj, minél többet. Ma még kb 1 órát itt leszek, holnaptól azonban dolgoznom kell - nagyon összegyűlt minden munkám - és csak este tudok benézni, későn.

Előzmény: Nagynulla (276)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.03 0 0 276
Tudom hosszú, de probáld meg végigolvasni amit eddig írtam. Hisz pont ez a bajom, hogy a férjem felelősségtudatból marad velünk, miközben vágyai másfelé hajtanák. De ő lemond vágyairól és ebbe tönkremegy.
Mióta számomra kiderült, hogy érez igazán, mást sem csinálok, mint az ő szemszögéből nézem a dolgokat és megpróbálom a legjobb megoldást megtalálni.
Ő nem hagyna el még ha küldeném, akkor sem. Ha én hagyom el utánnam jön. Egyikünk sem tud élni a gyerekek nélkül. Minket csak a halál választhat el.
Egyetlen új lehetőség merült fel, hogy talán depressziós, és a depressziós nem képes szeretni. Így ha meggyógyul talán rájön mégis engem szeret, és minden rendbe jöhet. Csakhát ki kéne tartanom amíg meggyógyul. Az elmúlt éjszaka után erre most nem sok esélyt látok.
Előzmény: Falvai Rozi (269)
csotrog Creative Commons License 2002.11.03 0 0 275
Szervusztok lányok!
Szépen szaporodik a létszám. örülök.

Bízom benne Nagy is visszajön cseverészni. (mail ment)

Rozi! Biztosan nem volt időd végigolvasni az előző hetet. Nagyékról annyit, hogy Nagy a mostani lelkiválság + babaváráson túl vérnyomás, komoly súlyproblémák, és egyéb nem rendesen kezelt nyavajákkal is birkózik. Most az első ami idehozta.
A férje szervi bajairól nem tudok, de Ő meg nagyon kimerült.
Jelenleg itt vagyunk, és próbáljuk helyretenni az önbecsülésüket, és megnyugtatni őket, amennyire tőlünk telik.

Cillit:
Amig apukádék együtt voltak, soha nem volt a vallási különbségből vita? Tabu téma, vagy szőnyeg alatti volt?

Aliz:
Épségben megjött a családod? Sikerült a családi vacsora?

Előzmény: Nagynulla (268)
Falvai Rozi Creative Commons License 2002.11.03 0 0 274
Szerintem nem. Én is voltam depressziós, és ha nem is azonnal, de hatottak rám a logikus érvek is. Nem vagyok pártján a pátyolgatós betegségtartósításnak. Lehet ignorálni, amit írok, bár nem hinném, hogy a nem-pátyolgatós hozzászólások ignorálása lenne a célravezető.
Ráadásul még csak nem is bántottam Nagyot.
Rozi
Előzmény: Cillit (272)
Falvai Rozi Creative Commons License 2002.11.03 0 0 273
Nem vetettem rád követ, csak megállapítottam, hogy csúnya játszma volt. Te írtad le, ha nem tetted volna nem lehetett volna véleményem az esetről.
Rozi
Előzmény: Cillit (271)
Cillit Creative Commons License 2002.11.03 0 0 272
Rozi, a jó ég áldjon meg!!!
A depressziós emberről lepattognak a logikus érvek, és ha felelősségre inted, több kárt csinálsz, mint hasznot, hiszen már eleve túlzottan is felelősnek érzi magát minden hülyeségért, ami vele vagy a környezetével előfordult.
Előzmény: Falvai Rozi (269)
Cillit Creative Commons License 2002.11.03 0 0 271
Sajnálom, gonosz vagyok és önző, de nekem öröm volt az ipse halála, mert nem állhatott többet a szüleim közé. Atyámnak is megkönnyebbülés volt, mert nem kellett legurítania a lépcsőn, anyámat meg a végén - részegen - verte, és ráadásul anyám annyira szégyellte magát a "kiugrási kísérletéért", hogy ő is örült, mikor az illetőt eldugták a föld alá, és nem kellett többet vele (meg önmagával) szembenézni.

Tudod, én akkor kb. 12 éves voltam, és még "őszinte ember", ahogy József Attila is mondja.

Az vesse rám az első követ, aki nem örült volna a pasas halálának az én helyzetemben.

Előzmény: Falvai Rozi (270)
Falvai Rozi Creative Commons License 2002.11.03 0 0 270
Szia Cillit, ha jól értem, a családotok egyesítésének az ára egy másik ember élete volt. Elnézést, ha bántó lenne amit írok, de nekem ez jött át. Ezt elég szomorúnak tartom.
Rozi
Előzmény: Cillit (267)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!