Keresés

Részletes keresés

kaviat Creative Commons License 2003.02.17 0 0 406
ha valakinek van kedve és ideje, csináljon már ide egy olyan verziót, ahol az összes lény be van karikázva [kivéve persze a fák]

imádom az ilyen képeket

.kav]4t neofittnesspop

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.17 0 0 405
Ja, és most egyáltalán nem vagyok biztos benne, hogy a patakban megbúvó szellemlény nő. Rám inkább egy nagyon szép kreol fiú benyomását tette.
Előzmény: AliceCsodaországban (404)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.17 0 0 404
Sast, bölényt nem találom, pedig már kifolyt a szemem. Hun van?
Előzmény: komancs (402)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.17 0 0 403
Az eddigi tapasztalatok alapján én már most azt mondom, hogy ennél biztos több figura van.:-) A múltkor is majdnem a duplájára nőtt a talált állatok száma...
Előzmény: komancs (402)
komancs Creative Commons License 2003.02.17 0 0 402
Ez valami rejtő kép.
Az emberalak az még aránylag könnyen megtalálható, de el van rejtve még:két macskaféle, egy szarvas, egy medve, egy sas, és egy bölény.
Az alak egy vízesésből nő ki és egy trófeát tart a feje fölé.
Előzmény: goldfinger (401)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.16 0 0 401
No, jöjjön hát az újabb kép!:-) Később még áttanulmányozom, és mondom, hogy én mennyit találtam.






goldfinger Creative Commons License 2003.02.16 0 0 400
Oké, holnap napközben fel fogom tenni!
Előzmény: AliceCsodaországban (398)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.16 0 0 399
Dehát azt már én is mondtam, hogy azzal lőtték le a gépet!:-)
Előzmény: kaviat (397)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.15 0 0 398
Igen, légyszi rakd fel, ha tudod! :-)))
Előzmény: goldfinger (396)
kaviat Creative Commons License 2003.02.15 0 0 397
bocs, még a repülőshöz.. itt szerintem két gép volt eredetileg, de a pasi lepuffantotta az egyiket a lézergézájával.. ez a kütyü nem távcső, hanem ágyu

.kav]4t neofittnesspop

goldfinger Creative Commons License 2003.02.15 0 0 396
Amikor óhajtjátok, felrakom majd az eddigi, talán legsikeresebb kép következő darabját.:-)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.02.13 0 0 395
de az is lehet, h ez egy tipikus turistafotó.
a fazon pont úgy áll ott a szerkezet mellett mint a turista a pénzbedobálós távcső mellett, alatta elterül a szép táj. ez is lehet magyarázat, afurcsaságokat meg tudjuk be egy párhuzamos dimenziónak:)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.13 0 0 394
Mögötte pedig egy villanyvilágítással ellátott cserépkályha, haranggal a tetején.
Előzmény: komancs (393)
komancs Creative Commons License 2003.02.13 0 0 393
A szerkentyű egy áramfejlesztőre emlékeztet egy zongora tetején.
Előzmény: Kham (383)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.13 0 0 392
Amúgy jó a kép!:-)

Csak sajnos mennem kell.

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.13 0 0 391
Jó lenne tudni, mi is az a szerkentyű. Engem egy betonkeverőre emlékeztet leginkább, szóval nem tudom, hogy ez most egy békés tudományos eszköz (mondjuk a pasas ruházata nem katonai egyenruha, tehát feltételezhető, hogy az), vagy egy lézerágyú vagy ilyesmi... ezt azért nem érteném, mert azért akármilyen nagy is a célpont, háttal nem szokás célozni.

(És tényleg, lehet, hogy csak fél karja van, de az is lehet, hogy a köpeny eltakarja.)

Előzmény: goldfinger (390)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.13 0 0 390
Hmm, nekem rögtön az esett le, hogy az öreg bizony szétdurrantott valami légi eszközt, a darabkái is ott szálldosnak.
komancs Creative Commons License 2003.02.13 0 0 389
Szerintem a repülőgép elpotyogtatott valamit, és azok közül eltrafált egyet a szerkentyűvel ez a tag. Nem tudom eldönteni hogy félkarú-e az ipse v csak furcsán tartja a kezét. És vajon miért áll háttal? Estetleg vakítja a fény?
Előzmény: Kham (383)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.13 0 0 388
Na és mi van akkor, ha mondjuk ez a csillagász akkor éppen azt fedezte fel, hogy új megváltó született, és ez a csillag vezet oda? Csak éppen senki nem hitt neki, aztán a bolondokházában végezte?

Vagy ezzel a szerkentyűvel éppen felrobbantott valamit? Mondjuk egy másik repülőt?

DE az is lehet, hogy míg az öregúr éppen hátat fordít a jelenségnek, egy helyre kis bolygó éppen megsemmisül, amit éppen előtte fedezett fel, aztán ebbe bolondul bele?

Előzmény: vkibitoroljaanevem (387)
vkibitoroljaanevem Creative Commons License 2003.02.13 0 0 387
szerintem az nem helikopter, hhanem egy ilyen régi duplaszárnyú..
a képről meg az első benyomásom az volt, h a nagy nyári melegben midőn a hőmérő higanyszála 40fogik kúszott, egy őrült professzor megvalósította az én régebben ilyenkor titkon dédelgetett állmom, és megépítette a napírtó ágyút, majd egy gombnyomással felrobbantotta az egészet a francba:) (persze, ez csúnya dolog, így újabban én is inkább csak egy eltakaró szerkezetről álmodozom:) ).
a repülő viszont talány.. ezexerint
a) régebben járunk az időben, de akkor ez csak fikció, mert a nap ugye még megvan
b) éppen egy légibemutató közben követte el barátunk a merényletet
c) a nap szétrobbanása nemvárt zavart okozott a téridőrácson, és az így keletkezett időrésen átcsusszant az említett szerkezet
Előzmény: AliceCsodaországban (386)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.12 0 0 386
Oppá!
Oppáoppá!
Kivilágosítottam a képernyőt, és tévedtem. VAN növényzet, sőt, egy helikopter is látható az égen.
Tehát az első benyomás máris megdőlt - pedig de szép lett vóna!
Előzmény: AliceCsodaországban (385)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.12 0 0 385
Kopár, mondhatnám holdbéli táj. Egyetlen szereplő: egy furcsa ruhába öltözött férfi, aki egy - vélhetően - csillagvizsgáló szerkenytű mellett áll. Nem belenéz, csak úgy áll mellette, bal kezével egy kapcsolót nyomogat, ami miatt egy piros lámpa ég, félig pirosra festve az amúgy kék klepetust, amiben van. Érdekes dolog, hogy a táj zöld, bár növényzet nem található. Most szivesen írnám azt, hogy napkelte vagy napnyugta előtt vagyunk, ha lenne nap, de nincsen. Csupán egy távoli égitest világít éles kék fénnyel. Mivel tudomásom szerint földünket nevezik kék bolygónak, hajlok arra, hogy a képen nem jó öreg Gallileo Gallilei látható, hanem valaki egészen más, és a kép nem a földön, hanem egy másik égitesten készült.
Holnap tovább gondúkodom.
Előzmény: Kham (383)
Kham Creative Commons License 2003.02.12 0 0 384
:)))
és mégis mozog!
Előzmény: Kham (383)
Kham Creative Commons License 2003.02.12 0 0 383
Na nézzük megy-e?

AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.12 0 0 382
"...mivel bemutatója igencsak forró hangulatúra sikerült, amint ez a képen is megfigyelhető: a keltákat képviselő döntőbiró Blondbart StreifigHose annyira felizgatta magát, hogy eleredt az orra vérre majd pár pillanaton belül, a közönség ovációja közepette, elalélt."

Vagy esetleg túl sokat locsolt magára a BronzArkani parfümből, és tekintettel a hőségre, a döntőbíró hanyattvágta magát. :-)

Előzmény: Kham (379)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.12 0 0 381
Én csak örülnék neki!:-)

Mellesleg kezdesz visszatérni a tőled megszokott kitaposott ösvényre, most már egész biztos vagyok benne, hogy ez valóban egy szépségverseny egyik jelenete.:-) Taramis meg Kimmeria:-DD Aquilónia nincs? Meg az ékes korona?:-))

Előzmény: Kham (380)
Kham Creative Commons License 2003.02.12 0 0 380
Csak azt szeretném még mondani, ha goldfinger címzetes képberakó nem ellenzi, lehet hogy holnap megpróbálok én is felhelyezni egy-két képet. Már ha van rá igény persze.
Kham Creative Commons License 2003.02.12 0 0 379
Nos szerintem a következő lehetett a helyzet: AliceCsodaországban ebéd után véres feminista forradalomról ábrándozik:)
Holott a képen a Miss BronzeWorld szépségverseny egy jelenetét láthatjuk, amit sokévtizedes hagyomány szerint a ZöldGyíkfejKő tisztáson került megrendezésre. A művész Miss Cimmeria-t polgári nevén Taramis LangeSchenkel von Minibikini harci vértezetes bemutatóját örökítette meg. (Mivel annak idején viszonylag kevés estélyt rendeztek, az estélyiruhás felvonulás teljeséggel hiányzott a Miss BronzeWorld-ről.) Miss Cimmeria öltözetén a hagyománytisztelet és a közelgő vaskort beharangozó szexuális forradalom elemei keverednek. Vérrel borított egykezes kardja szinte kötelező jellegű felszerelési tárgy a Miss BronzeWorld versenyzőinél, ez a hagyományos eszköz sokkal jobban kiegészíti az öltözetet mint a pallos és a kétkezes harciszekerce. Bal kezében sorszámát tartja, amit sajnos nem láthatunk mert a képet megörökítő művész a dobogó rosszabbik oldalán tudott csak elhelyezkedni a nagy tolongásban. Bőrcsizmája átlagosnak mondható, bár lábvértjei valóban kissé formabontóak. Kézvédői szintén megszokottak, bár a könyökvédők hiánya a nézőközönséget a szabad könyökpuszi lehetőségére hívja fel. Hosszú fekete haja a legutolsó cimmeriai divat szerint van hullámosítva amit egy vékony homlokpánt egészít ki. Azonban lánszoknyája, amit mérete miatt leginkább csak láncbugyinak hívhatunk, igencsak erotikus jellegű. A hasíték, a hagyományos combvért második rögzítőcsatjig bevágásnál jóval feljebb ér egészen a derékövig. Láncinge szintén a kezdődö szekszuális felszabadulás jegyében hasfalát egyáltalán nem takarja, és a dekoltázs is igen merész, már-már többezer évvel megelőzi korát és a dodonnai jósok által megjövendölt Baywatch c. sorozatra emlékeztet.

Taramis LangeSchenkel von Minibikini joggal számíthatott a K.E 15643-as évi Miss BronzWorld címre, mivel bemutatója igencsak forró hangulatúra sikerült, amint ez a képen is megfigyelhető: a keltákat képviselő döntőbiró Blondbart StreifigHose annyira felizgatta magát, hogy eleredt az orra vérre majd pár pillanaton belül, a közönség ovációja közepette, elalélt.

Előzmény: goldfinger (364)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2003.02.11 0 0 378
Nos szerintem a következő leetett a helyzet: túl az üveghegyen, a nők fellázadtak, és a feministák ragadták magukhoz a hatalmat. Választójogot akartak meg ingyen szoláriumot, alanyi jogon járo make-upot, egyenlő fizetést stb. Megszervezték magukat, és harcba szálltak a macsók ellen. A régóta tartó háborúság egyik pillanatát lárjuk, mikor az egyik harcos feminista közösség egyik egyede, aki nem is annyira harcos, az erdőn átsétálva belebotlott a hullába, megszemlélte, körbejárta, és mivel anélkül nem mehetett vissza a faluba, hogy legalább egy férfi haláláról be ne számoljon, szépen kicserélte a halott véres kardját a sajátjával - most épp azt a pillanatot látjuk, mikor körbenéz, hogy nem vette-e észre valaki, mert akkor végre hazamehet és leveheti magáról azt a rengeteg hülye vasat, amit ebben a nagy melegben viselnie kell.
Előzmény: goldfinger (377)
goldfinger Creative Commons License 2003.02.11 0 0 377
Őseink véres kardját?:-))))
/me el is kezdett énekelni:-)
Előzmény: AliceCsodaországban (376)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!