Keresés

Részletes keresés

Ave Creative Commons License 2000.12.07 0 0 655
Ismét én!

Megyek cls music addon-t nézni.
Pls, akinek van szabadideje segitsen.
Jaj mikor lesz már zene!!

Ave Creative Commons License 2000.12.07 0 0 654
www.extra.hu/sockwet/ja2fixdvn.zip
Itt található a DVNJA2UB fix-je. Állítólag mükszik!

Ave

Ave Creative Commons License 2000.12.07 0 0 653
Quicksave-quicload: ALT+S ALT+L. De egyszerűbb, ha nyomsz egy H betűt.
(zene) Szerintem igen.

Ave

Bogartz Creative Commons License 2000.12.07 0 0 652
Haliho,

nemreg talaltam 1ik kedvenc jateom topicjara. Nem gondoltam volna, hogy rajtam kivul meg sokan ismerik, mert nem volt hirverese sehol a jateknak. Meg annak idejen az elso reszt imadtam (a jo oreg Ivannal), ugyhogy szervaltam netrol egy ripet - nincs zene es a szoveg is csak a rovidebbekre korlatozodik. (Enemy is cold, Haha, Bad guys, stb) Szoval jatszogattam a jatekkal, de ket okbol nem ment igazan: 1. a voodoo rush elkeni a kurzor alatti kepet, 2. nem olvastam ezt a forumot, pedig nagyon jo. De most elkezdtem ujra. Mindenki irta: "elso nap elfoglaltam drassent..." na ez nekem alapbol nem megy, mivel sosem toltok vissza, leven az ugy nem fair, kiveve ha meghal valaki, de az nem szokott elofordulni. Igy elso nap vegere erosen amortizaltak voltak az emberek. Viszont meglepve tapasztaltam, hogy ha mindket kezebe stukkert teszek a csavonak, kkor mindket kezevel lo, yeah. A masik dolog, amit itt tanultam toletek, hogy az interruptolas a legfontosabb.
Ja meg eddig fejre sosem lottem, mondvan ugysem talalom el, ezert meglepve tapasztaltam ezt a fejleesos dolgot a halal bealtakor:-) Kicsit van Commodoros Barbarian feelingje, csak nem lehet belerugni a fejebe:-)
Kerdeseim a kovetkezoek:
1. Minden sectort vegigmaszkaljak szemelyesen hogy megtalaljak a targyakat (a la jagged1), vagy az megy nekik maguktol?
2. Quicksave-quickload hol van?
3. Drasseni templomban ejjel nem talaltam a papot, raadasul be sem tudtam jutni a hatso reszbe, pedig Bull erosen rugdalta az ajtot.
4. Zene nagyon megdobja a jatekot?
5. Miguelt & Dimitrit fel lehet-e majd venni, sha igen, akkor mikor es hogyan?

MLG (Dervis) birom a stilusodat.

Bog

Ave Creative Commons License 2000.12.07 0 0 651
NAAA Helló mindenkinek!

Tök kafa. Zene és mozi kévételévelminen van. Birom a csávók dumáját. Nem kezdem új karakterel, mert a camouflage szerintem csalás lenne. Ki látott már olyat, hogy valaki a semmiből vesz elő álcázó készletet.

Szóval elkeztem, illetve belekósoltam. Addig vetem rá magamat amig a JA2-t végig nem viszem. Felnyomom a manuszkám minden képességét százra, kinyirok még pár ellent. Aztán felbérlek annyi aim-est amennyit csak tudok, van rá 10 milcsim, és lerohanom Mednát :-))). Vagy Rambózom és egyedűl a mellemet döngetve megyek be a fővárosba.
Kérdés: Ha kinyirom a tankokat, akkor ugye nem jönnek helyettük újak?

Bocs, elkalandoztam. Szóval belekóstoltam az UB-be.
Else inditottam a sztorit, hanem kapásból benéztem az AIM-hez. Sajna nekem a JA2 elején egészen váratlanul, valahol kitudja merre kinyirták Sidny-t, úgy hogy ő nálam nem pálya. De hát ilyen a zsoldos élet! :-) Mivel nem új karakterrel keztem igy az elején 35.000 pizem van.
Első meglepetésem Bobby-nak nincs meg a honlapja. Na már megint elkalandoztam. AIM: 35.000 ruppó benéztem kik vannak. Láttam Gus bátyó bent van. Felbéreltem. Inditom a sztorit. Heli baleset. A laptop tönkrement. Hárman maradtunk.

Kinefelejtsem. Experienced, unlimited time, tons of gun, ironman módban kezdtem.

Elinultam a sziklák fedezékében, piciny csapaommal. Gus-tól elvettem a G41-et az új stukit meg a kezébe nyomtam. Nehogy már nálla legyen a puska amikor nekem 100-as az mrk. Elkeztem dokisat játszani. Kis idő múlva jöttek a muksók. Menteni nem lehet :-). A sziklát kiváló fedezéket nyújtottak. 6-8 játékos jöhettet kifektettem őket Gus megérűlt. Persze sunyi módon elvettem a szerkóját :-). Mentem tovább ismét szikláról sziklára, fedezékből fedezékbe gugolva kölcsönösen fedezve egymást nyomultam keletre. Itt már keményebb volt az ütközet. Bekaptam 2-3 lövést. Ők voltak vagy 12. A csatát nem részletezem, mert akkor regény születne az meg gondolom senkit se érdekel milyen élvezetes volt. Mident elvettem tőlük ami hasznosnak bizonyult. Mentem tovább 21 ellen. Még jó,hogy éjjel volt ellopakodtam. Köv szektor. Ismét csata, majd egy figura Miguel. Dumcsiztam vele kiderült ez az. Már hárman voltunk. Közben akadt egy-két új fegyver. Egy piszoly 9mm, puska 9mm, géppityu 5.56. Csak eddig haladtam a sztorival. Mentés!
Örömújjongás után eldöntöttem, hogy JA2-ben feljavitom az custom merc-em maxira, lenyomom Deidrinyát és teljess gőzzel belevetem magam az UB rejtelmeibe.

Bocsesz a sok csevegésért, csak már annyira vártam és végre itt a nagy JA2UB!!!!

JAGGED FOREVER!!

HitMan Creative Commons License 2000.12.06 0 0 650
Sziasztok!!

Na,sajnálom,hogy nem megy a linkem.Sebaj Ave talált működőt!4500FT nem tom,megkaphatom-e.Most másra kell a lóvé!Na,mámost nem tom mit írjak!
Jagged Forever!!

Ave Creative Commons License 2000.12.06 0 0 649
Egy kis javitás: CLASS/BACKLASH AZ ISTEN!!
Ave Creative Commons License 2000.12.06 0 0 648
:-)))))
CLASS/BACKLASS AZ ISTEN!
Király!!!!

:-))))))))

Ave Creative Commons License 2000.12.06 0 0 647
Gyerekek kaptam egy fülest, illetve utánna néztem. Szerintem ti is. De nem birom megálni.
Nézzetek el a www.megadown.com/ oldalra. Most töltögetem. A zene nem jön. Azt hallottam ez a verzió működik, a dvn viszont nem. Szóval 1óra és megtudom mondani, hogy megye a GAME!!!!!!
:-))))
A DERVIS Creative Commons License 2000.12.06 0 0 646
HI!

Szerintem nem vészes! Dupla CD, magyar kézikönyv, doboz, szerintem jó vétel. Minden megszállott Jaggedesnek megéri! Én is töröm ám a fejem, hogy megveszem, bár nekem dupla CD-s változat van meg eleve, csak hát murcintott.

Üdv: DERVIS

Mike Creative Commons License 2000.12.06 0 0 645
Kene majd nekem is, ha nem birom megszerezni.
A 4500 Ft azért még mindig sok, bár végülis annyira nem...
Előzmény: A DERVIS (644)
A DERVIS Creative Commons License 2000.12.06 0 0 644
Hali Fiúk!

Sajna nekem továbbra sem sikerült még csak elérni sem ezt az oldalt, de amúgy azt én is megerősíthetem, hogy a jövő hétre lesz cracklet CD-s változat, mivel két forrásom is megígérte! / BSA Rulez! / Hehehe! Odakint már kapható valami 26 dolcsi az ára! Ebből gondolom, hogy ide haza a standard 9990.- forintos árat fogja megkapni, ergo egy darabig nem veszem meg :-(

Amúgy némi infó, ha még érdekel valakit.
Minap jártam a Tescóba és láttam a Jagged 2-őt, dobozban, magyar kézikönyvel 4500-ért.

Na üdv: A DERVIS

Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 643
DERVIS

Nekem sikerült. De valami hiba van benne, mert mindig a karakterekkel problémázik. Amint fel akarok valakit bérelni és kezdene dumálni (hiba). Ha elinditom a történetet, párpillanatig óra, aztán (hiba). Nem megy. Keresem a neten, hátha találok működő rippet.

Hi!

HitMan Creative Commons License 2000.12.05 0 0 642
Csövi All!!

getom:Lehet,hogy a videókkal van a baj!Figyelj tedd be a játék cd-t.8-)
DERVIS:Én nem töltöm az UB-t mivel karácsonyra kapom.(Amúgy ha minden igaz a hétvégén megvehető a crackelt cd-s verzió!)De én sajna mindenképpen 24.-én jutok hozzá 8-((((
Na szasztok!

A DERVIS Creative Commons License 2000.12.05 0 0 641
Szasz Fiúk!

Valakinek sikerült leszedni a psyhotepről vagy honnan az UB-t? No és látta már valaki valamelyik hazai bolt hirdetései között?

El sem tudom mondani mennyire be vagyok zsongva tőle, főleg azután, amit a freelanceren olvastam róla. A screenshotokról nem is beszélve!
Aki még nem csekkolta ki, tegye meg!
Itt a cím: www.freelancer.ag.ru/index_eng.shtml

No mék iszom egy toxi italt!

Üdv: A DERVIS

Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 640
Ok, gondoltam becsempészek egy kis poént. Ne gyilkoljuk egymást. Klasz lehet a CD-s. Várom, hogy mikor megy le a bolit ára olyan 5000Ft környékére, akkor tépek és megveszem. :-)
getom Creative Commons License 2000.12.05 0 0 639
Ja, Ja2.

2 darab CD, és az exe filé van törve, nem a CD-k:)

Előzmény: Ave (637)
getom Creative Commons License 2000.12.05 0 0 638
:)))))
Előzmény: Ave (624)
Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 637
Én majd megveszem mindegyikből az eredetit, addig meg játszom olyannal amilyen van.
getom a ja2-ről beszél? Az van meg neked tört CD-s verzióban?
Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 636
Jaj, bocs ne haragudj, nem akartalak letegezni.
Tegeződhetünk?
getom Creative Commons License 2000.12.05 0 0 635
Köszi, Hitman,

de a teljes kétségbeesés szélén sodródom, vagy mi.

Tört exé-s a game, 2 Cd-vel és tegnap generáltam saját karaktert, úgy se műxik.

Saját karaktert alkottam, plusz felbéreltem 3 embert, utána shut down a laptopot, aztán akkor béjön a térkép, ott meg aszondom, pause, erre elkezd tölteni valami helikoptert, és ... bikk-bikk... runtime error.

Sz'al nem hagytam ki valamit? Nem kell még ezen kívül csinálni valamit?

ARRRGGHHHHHHHH!!

Előzmény: HitMan (617)
Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 634
Hello, te már próbáltad a UB-t?
Mike Creative Commons License 2000.12.05 0 0 633
Szia, en pl. itt vagyok
Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 632
Még visszanézegetek, remélem találkozok valakivel!
Csáó!

ui: A DERVIS a ja2ub ott van azon az oldalon. Gamez link.

Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 631
w3.swi.hu/psyhopeth

Gyerekek nem megy :-((((((.
Pedig baró lenne!

ui: lehet új karakterrel kezdem, mert nekem kell az a camouflage speckó.

Mike Creative Commons License 2000.12.05 0 0 630
Miert van az, hogy barmilyen tema is van, kepesek vagytok egymast olni. Hagyjatok mar abba ok?
A DERVIS Creative Commons License 2000.12.05 0 0 629
Sziasztok!

Ave te szerencsésebb vagy, mint én, mert én meg sem találtam! Nem baj, még ezt az egy hetet kibírom. A kontaktom jövő hétre ígérte a full verziót! Ha átver son of the death!!!

Üdv: A DERVIS

UI: Héjj fiúk! Nemsokára megint lesz miről diskurálni!!!!!!!!!!!!!!!!!! Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!!!

Ave Creative Commons License 2000.12.05 0 0 628
Hi nekem nem megy a progi.
ERROR PLEASE REPORT THIS!!: missing file for character #51, quote #80.
Mi lehet a baj?
Talán a Windows me?
BIRDy Creative Commons License 2000.12.05 0 0 627
Ha nincs meg akkor bocs. Alnevet meg nem hasznalok, nezd meg az emailem, okostoni!
Előzmény: HUB Beco (626)
HUB Beco Creative Commons License 2000.12.04 0 0 626
Hi!

Hi hülyegyerek ki álnéven mer beugatni.

Ki mondta, hogy nekem megvan?!

Előbb kérdezz, azután pofázz. Tepsiarcú.

Ui.: Hitman jó a link. NEKI van meg.

Előzmény: BIRDy (621)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!