Keresés

Részletes keresés

ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1652

A kommentelők ízekre szaggatják azt a 444-es transzjuliskát. :-D 

 

És ez is a kommentelők ajánlásával...   Ugye nincs propaganda.... 

 

 

https://labrisz.hu/content/_common/attachments/file6.pdf?mkt_tok=OTA3LU9EWS0wNTEAAAGJrB374DvNB7YO8ai_gG-XiZzGjBNaUzPwFZIvUDigdmGvd-UWfU_IlIyOlQyZrbESEoKN6ObrgbE-LJzOH2WQJBVqAh1XU8i5TM38Cdm_8Ose76ojHA&utm_source=mandiner&utm_medium=link&utm_campaign=mandiner_202302

 

 

Készült a Nyílt Társadalom Alapítványok támogatásával.

Előzmény: 3A3a (1647)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1651

Köszi, ezt nem ismertem. Rá fogok nézni...

Előzmény: Törölt nick (1648)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1650

Na, elkezdődnek azt álságos feldemhedések...?? Pfffff! 

 

Miért nem képesek felfogni, hogy itt nem transzfóbságról van szó, hanem egész egyszerűen ez a versenysport megcsúfolása! Megfejelve azzal, hogy az állítólag nem létező genderpropagandát tolják le folyamatosan a normális emberek torkán... :-s 

Előzmény: 3A3a (1647)
3A3a Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1649

Szoktam őt is

Előzmény: Törölt nick (1648)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1648

Ezt is lehet hallgatni, érdekes meglátások - a pasas hajlandó a gondolkodásra, kombinálásra.

https://www.youtube.com/@Vermietertagebuch

Előzmény: 3A3a (1646)
3A3a Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1647

„Ez a reggel kezd nagyon sok lenni” – Sebestyén Balázsék is megnézték a transznemű finn jégkorcsolyázó videóját

 

Ezer dolog miatt lehet utálni Sebestyén Balázst De nem tartozik ezek közé, ha egy kontyos férfiről azt mondja, hogy kontyos férfi.

 

Sebestyén Balázs többször elmondta a rádióban, hogy nem transzfób ...miközben olyan transzfób szöveget nyomott le, amit hallva a komplett Fidesz-KDNP állva tapsolna.

 

 

Előzmény: ásítósmacska (1636)
3A3a Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1646

a videóit szoktam nézni, ha éppen valamit csinálok ami mellett szólhat 

Előzmény: ásítósmacska (1645)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1645

a pi-news-on én is olvasgatom az Reichelt rovatot...

Agyrém! 

Előzmény: 3A3a (1644)
3A3a Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1644

németeseknek itt van egy kis műsor hogyan készítik fel a gyerekeket már az óvodában és bemutatnak egy boldog családot, ahol a 2 éves gyerek döntötte el hogy mi legyen a neve és még nem döntötte el, hogy mi legyen a megszólítása

 

https://youtu.be/MEpRS8mTB0Y

 

beteg világ

Előzmény: Törölt nick (1641)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.03 0 0 1643

Pelikán óta eltelt sok évtized, ám a jelek szerint helyben topogunk, vagy talán csak körbejárunk.

Előzmény: ásítósmacska (1642)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.02 0 0 1642

 Ebben az esetben be kellett látnunk, hogy a német társadalom még nem áll készen

 

 

Ahogy Pelikán elvtárs is megmondta a Tanúban... "ideológiailag nem vagyok elég képzett"  

 

:-DDD

 

Mindenki szembejön velük az autópályán, és ez nem tűnik fel nekik... 

Előzmény: Törölt nick (1641)
Törölt nick Creative Commons License 2023.02.02 0 0 1641

2019-ben nagy feltűnést keltett, amikor bemutatták az első nemnélküli "Barbie babát". Három évvel később ezt a Barbie-t most már levették a polcokról. Ok: a kutyának se kellenek. A cég most a polgárokat hibáztatja.

 

Mattel bukása a gender Barbikkal

BERLIN. A Mattel játékgyártó cég a kereslet hiánya miatt leállította a nemi szempontból semleges Barbie-figurák sorát. "A nemek szempontjából semleges baba logikus fejlemény volt, és jól mutatja, milyen messze jut egy társadalom. Ebben az esetben be kellett látnunk, hogy a német társadalom még nem áll készen” – sajnálkozott a döntés kapcsán szerdán Sebastian Trischler, a Mattel németországi főnöke a „t-online” híroldalon. A baba nem fogyott jól, de a Mattel csak  segíteni akart a gyerekek fejlődésében, mert tudja, hogy "a diszkrimináció fiatal korban kezdődik" és meg kell mutatni, hogy a világ sokféle. "Végső soron csak egy lehetőséget  tudunk biztosítani, de a szülőktől függ, hogy aztán milyen játékokat adnak gyermekeiknek" - magyarázta Trischler. 

A "Barbie" baba klasszikus játék, 64 éve kapható  és a toleranciára nevelés jegyében már hallókészülékkel, túlsúllyal, bőrbetegséggel vagy épp kerekesszékben is beszerezhető.

 

(a https://www.t-online.de/finanzen/unternehmen-verbraucher/unternehmen/id_100121312/barbie-hersteller-mattel-das-kinderzimmer-wird-politisch.html és a Junge Freiheit nyomán)

3A3a Creative Commons License 2023.02.02 0 0 1640

Börtönbe kerülhet az X-Faktor sztárja, aki szerint homoszexuális válhat heteroszexuálissá

 

Ha egy heteroszexuális homoszexuálissá válik, azt coming out-nak hívjuk és ünnepelni kell. Ha egy homoszexuális hetero lesz, az lehetetlen, ha pedig erről még beszélni is mer, az bűncselekmény.

ásítósmacska Creative Commons License 2023.02.01 0 0 1639

Na de most komolyan...  Mi köze ahhoz a leszbiségnek, hogy kivezette a válságból az országot?????

 

 

A világ első leszbikus miniszterelnöke kivárta a sorát, majd kivezette Izlandot a válságból

 

ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.31 0 0 1638

Uramisten..... ! :-(((((

 

Még ha valóban transz is az a gyerek (vannak erős kétségeim...), most tényleg "elefántemberként" körbemutogatja a nagyvilágnak, mint egy bazári majmot? :((((  Nem gondol a gyerek további életére?

Hogy lehet ilyen barom egy szülő?

 

SImán rá lehetne húzni minimum a kiskorú gondatlan (és szándékos) veszélyeztetése BTK paragrafust! Biztos van hasonló a többi ország törvényei közt is...

Előzmény: 3A3a (1637)
3A3a Creative Commons License 2023.01.31 0 0 1637
ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.30 0 0 1636
Abszolút Igazság Creative Commons License 2023.01.27 0 0 1635

"komoly szerepkülönbségek tapasztalhatók a fiúk és a lányok között. A fiúk fiút alakítanak, a lányok pedig lányt."

 

Ez tűrhetetlen! Hát mit képzelnek ezek?!? Azonnal meg kell kezdeni az ideológiai átnevelésüket.

Gondolom, szexelni sem akarnak progresszív haladó módon - csak fiú lánnyal, mint az állatok... :-/

 

Most komolyan, még a végén a muszlim bevándorlók fogják képviselni a normalitást a svédek között, mit is mondjunk erre.

Előzmény: ásítósmacska (1631)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1634

Kínjukban már nincs jobb dolguk, mint ilyen sz.rságokon rugózni? 

 

 

Előzmény: Wic (1633)
Wic Creative Commons License 2023.01.26 -9 0 1633
Wic Creative Commons License 2023.01.26 -8 0 1632

 

komoly szerepkülönbségek tapasztalhatók a fiúk és a lányok között. A fiúk fiút alakítanak, a lányok pedig lányt.

 

Szégyen ez az egész svéd oktatáspolitikára nézve!

 

Egy muszlim se akar csillámpóni, vagy vizilóba ültetett kismacskavirágszál lenni!

 

Előzmény: ásítósmacska (1631)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1631

Védett állat legel védett növényt? Nem píszík az eredmények...

 

https://mandiner.hu/cikk/20230126_pilhal_gyorgy_gender_svedorszag_kulfold

 

Svédországban a tanfelügyelőség a korszellem slágertémáinak elfogadottságát vizsgálta a migrációs hátterű tankerületekben. Harminc iskolában 15-16 évesek hozzáállását mérték fel olyan kérdésekben, mint a homoszexualitás, a szexuális orientáció, az abortuszhoz való jog. A hivatal az intézetek kétharmadát elmarasztalta, amiért »demokratikusnak« nevezett kérdésekben nem teljesítettek megfelelően.

Egyes helyeken például széles körű idegenkedést tapasztalnak a homoszexualitással kapcsolatban: »nyugtalanító módon jelentek meg a nemi különbségek a tanulók gondolkodásában«. Sok fiú elutasította az abortuszhoz való jogot, sőt macsó módon gondolkodott a férfi–női szerepekről. Elsősorban az iszlám származású diákokkal volt baj. Az egyik iskolában, ahol tíz diákból hat volt migrációs hátterű, a tanárok arról panaszkodtak, hogy komoly szerepkülönbségek tapasztalhatók a fiúk és a lányok között. A fiúk fiút alakítanak, a lányok pedig lányt.

ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.26 0 0 1630
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.23 -1 0 1629

Az Észak-Rajna-Vesztfália tartományban élő gyerekeket nemváltoztatásra ösztönzik. A CDU iskolai minisztere, Dorothee Feller  úgy látja, nincs szükség intézkedésre. 

Egy kis tananyagrészlet:

 

A hatodik osztályos feladatlapok azt tanácsolják a serdülőknek, hogy „minél hamarabb” műtessék meg, ha úgy érzik, rossz testben vannak. Ezenkívül a gyerekeknek össze kell párosíani  olyan fogalmakat, mint a „pánszexuális” vagy a „demiseszexuális”, és foglalkozniuk kell a transzszexualitással. A serdülőknek azt is megtanítják, hogy sok nem létezik, és ezek bármikor megváltoztathatók. 

 

A munkalapokon többek között ez áll: „Zeynep úgy érzi, rossz testbe született. Szeretne minél hamarabb megoperálni, hogy végre férfiként élhessen.” Azok a szülők, akiknek ez problémájuk van, felvehetik a kapcsolatot a tanárokkal – írta a szülőknek egy kölni igazgató az újság információi szerint

 

 

Előzmény: semsarm (1610)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.20 -2 0 1628
Előzmény: Wic (1627)
Wic Creative Commons License 2023.01.20 -6 0 1627

És, hogy jön ez ebbe a topikba?

 

Előzmény: Törölt nick (1626)
Törölt nick Creative Commons License 2023.01.20 -2 0 1626

 

- Ismeri Orbán Viktort?

- Úgy, ahogy minden magyar állampolgárnak illik ismernie az aktuális miniszterelnököt, úgy igen.

- Barátok?

- Nem vagyunk barátok, de tisztelem, mint az ország miniszterelnökét.

- Találkozott már vele személyesen?  

- Nem. Volt már nálunk a faluban, de nem fértem be a faluházba, akkora tömeg volt. Közelről láttam.

- Más politikusokat se ismer?

- Nem.

- Állami tendereken indult már valaha a cége?

- Nem, soha.

 

 

2016-ban három gázszerelő volt a leggazdagabb 100 között.

(Mészáros és Szathmári a másik kettő. Történnek ilyenek.

Ráadásul:

"A leggazdagabb baloldali milliárdos Veres Tibor, a Wallis tulajdonosa – aki persze máig élénken bizniszel az állammal vagy a nemzeti bankkal –, ám nála is NER-közelibbé vált az utóbbi évek során Leisztinger Tamás”
/Forrás: valaszonline.hu/

Hát így lesz mindenki NER-lovag, ballib körökben.)

Előzmény: Wic (1614)
ásítósmacska Creative Commons License 2023.01.20 -2 0 1625

azt még nem írta, hogy "irónia vót.."?  Ja, az valaki más. :-D 

Előzmény: Wic (1624)
Wic Creative Commons License 2023.01.20 -6 0 1624

TE írtál egy baromságot,

 

Nem, nem azt írtam. Rajtad kívül értette is mindenki.

:))

 

arra hasonló stílusban írtam.

 

Mármint, hogy most próbálsz kihátrálni abból, hogy beszoptad, amit írtam.

:))

Van ilyen, mással is megtörtént már, viseld el...

 

Egyébként visszateszlek az X alá. 

 

Ez most ígéret, vagy fenyegetés?

Bármelyik is, kérlek, csináld, csak gyorsan!

:))

 

Előzmény: a-benetton (1623)
a-benetton Creative Commons License 2023.01.20 -2 1 1623

TE írtál egy baromságot, arra hasonló stílusban írtam. Tehát, te írhatsz baromságot, arra nem lehet ugyanabban a stílusban válaszolni. Amit én írtam a hülyeségedre az komoly, amit meg te az meg vicces. Hát ja.

 

Másolgathatsz nekem ide bármit! Szellemileg nagyon kezdesz leépülni, "elvtárs", ez látszik az utóbbi egy évi írásaidból! Egyre nagyképűbb próbálsz lenni, egyre okosabban képzeled magad, pedig...

 

Szerintem kérj tanácsot attól aki ért ehhez! Én legfeljebb kigúnyollak, ami inkább árt az állapotodnak, mint használ.


Egyébként visszateszlek az X alá. Nem vagy szalonképes vitapartner. Vitapartner sem vagy. Erre nekem nincs időm. Nekem nem főfoglalkozásom a propaganda terjesztése.

Előzmény: Wic (1622)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!