Keresés

Részletes keresés

zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.25 0 0 86390

Vannak példák, ismerek én is, nagyon jó példákat is, de általánosságban a házasságok párkapcsolatok semmivel nem lettek jobbak. Rosszabbak lehet, hogy igen de az internetnek ahoz sincsen semmi köze.

Előzmény: alrgiii (86389)
alrgiii Creative Commons License 2016.01.24 0 0 86389
Én 35 évesen találtam feleséget. A szomszédban nem voltak megfelelő nők.
Előzmény: zöldkomcsi. (86388)
zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.24 0 0 86388

Szerintem van az. Az interneten a számát tudod növelni de minek? Annak, a semminek. )-: szóval máson múlik ez a dolog. alkalmi kapcsolatokra a net alkalmasabb az nem vitás, úgy látom csökken is kupik száma, a net kiszorítja.

Tudok példákat, hogyan tudnék, netn alakult és sok éve élő kapcsolatokra, de olyanok voltak mindég is, nem jobbak a házasságok így se semmivel mint amikor még a szomszéd lányt vették feleségül.

Talán a nyugdíjasok, azok járnak legjobban ezzel a lehetőséggel?

Előzmény: Boszorka (86387)


Boszorka Creative Commons License 2016.01.24 0 0 86387

100 lelkes faluban nincs választék. Az internetes társkeresőben viszont van. Lehet levelezni és sok mindent megtudni. Ha igéretes a dolog lehet telefonálni ha még telefonon is igéretes, akkor lehet valami semleges helyen találkozni. Nem biztos, sőt! hogy az első bejön, viszont az is kis változatosság az életben ha elbeszélgetünk, írásban, telefonon és esetleg személyesen emberekkel. Aztán lehet nemet mondani. Kis kitartással meg lehet találni azt akit keresel. Persze a lécet a saját szemmagasságodba kell emelni. Pl. egy 8 általánost végzett alkalmi munkás ne keressen egyetemet végzett nőt. Szóval az elvárásoknak reálisoknak kellene lenniük.

Előzmény: zöldkomcsi. (86385)
alrgiii Creative Commons License 2016.01.24 0 0 86386
Lottóötös évente 2-3-szor van, házasságból viszont évente többtízezret kötnek. És a lottóval ellentétben ez nem csak a szerencsén múlik (persze egy kevés abból sem árt hozzá).
Előzmény: zöldkomcsi. (86385)
zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.23 0 0 86385

Egy pár 100 lelkes faluban valakinek az egyáltalán lehetséges kapcsolatainak a szám pl 10, ha regisztrál társkereső oldalakra kilép az internetre akkor ez a szám megemelkedik pl 10 000 -re. És? ez nem egyéb mint annyi, mint ha a lottó ötöst nem 10 hanem 10 000 játékkal akarja eltalálni, az eredmény ugyan az, nem nyer nem kap semmit.

Ennek ellenére vannak párkapcsolatok (igaz egyre hidegebbek, önzőbbek, felszínesebek) és mitől függ a sikere? Mindent én tudjak? )-:

alrgiii Creative Commons License 2016.01.23 0 0 86384
A fórumozás nem rossz ötlet, nekem is volt 3 randim innen, viszont előtte 10 évig semmi. Szóval ha találni is akarsz társat, érdemesebb kifejezetten keresni. A feleségemmel biztosan nem találkoztam volna máshol.
Előzmény: _Barbara_ (86366)
zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86382

háááát..... talán nem....bár lehet, hogy újabban igen, úgy életemben 58 vagyok, több nőt láttam kihasználva érzelmileg mint férfit anyagilag.

 

Előzmény: Boszorka (86381)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86381

Megjegyzem általában arról hallani, hogy a nőket húzzák le a pasik. Igen fantáziadús dolgokat hallottam és olvastam már. Ilyenkor mondom, hogy na igen, a nők hülyék. Lehet, hogy most érkeztünk el a tökéletes női egyenjogusághoz.:-)))

Előzmény: zöldkomcsi. (86379)
alrgiii Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86380

Esetleg a körülményekről is írhatnál. Miért, mennyit, stb. De 99,9999999%, hogy sima lehúzás. Én olyan trükkel találkoztam annak idején, hogy telefonkártyáját töltettette volna fel velem (a kifogásra már nem is emlékszem). Nem töltöttem fel.

Előzmény: zöldkomcsi. (86377)
zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86379

Ennyire egyszerű lenne? )-:

Előzmény: Boszorka (86378)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86378

Eszedbe ne jusson! Miért küldenél? majd ha teljesít kap, már ha professzionális a hölgy.

Előzmény: zöldkomcsi. (86377)
zöldkomcsi. Creative Commons License 2016.01.22 0 0 86377

Pénz küldözgetés ismeretlen nőnek? Tapasztalat, vélemény?

eutin Creative Commons License 2016.01.20 0 0 86376

:-))))))

 

Szellemileg igen aktívak lehettek még ahogy a mondataidból kiolvasom, ami nagyon jó dolog, biztos megvan minden nap a magatok kis öröme, ahogy én gondolom . :-)

Előzmény: Boszorka (86375)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.20 0 1 86375

Kösz. de 80+ -ban vagyunk már. Semmi újulás, örülünk minden napnak és élvezzük az életet.

Előzmény: eutin (86374)
eutin Creative Commons License 2016.01.20 0 0 86374

Mindez méltányolandó dolog minden téren amit így most leírtál - elmeséltél magadról. Érdekes és különleges történeted van... :-)))) Remélem a párkapcsolatod sikeres marad, mindig meg tudtok majd újulni valamiben hogy tovább tudjátok gördíteni a közös utatokat az eddig sikeres vonalon.

Előzmény: Boszorka (86373)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.20 0 0 86373

Lehetőségem bármi lehetne, de miután 10 éve internetes társkereső oldalon ráleltem a társamra, nem keresek már semmit. Egy év kitartó és célratörö keresés után találtam meg és igen elégedettek vagyunk azóta is. Mindezt azután, hogy saját bemutatkozásomba beleírtam, hogy totál önellátó vagyok, de háztartás vezetésére alkalmatlannak érzem magam.:-)))

Előzmény: eutin (86372)
eutin Creative Commons License 2016.01.20 0 1 86372

Sajnos az arányokat illetően igazad van, rendszeresen hallom különböző emberektől,akiket más-más területekről ismerek, hogy az arányok valóban hasonlóak, mint amit te is itt megemlítesz, legalábbis nyugdíjas klubokban. Viszont más körökben, lehet, hogy más az arány. Itt a helyi kaktuszgyűjtők körében például-igaz ez nem nyugdíjas klub- épp fordított az aktívan a taggyűléseken résztvevő nők és férfiak aránya.  Igaz nem tudom neked mik a lehetőségeid, én itt kiemeltem most valamit, de lehet , hogy erre te azt írod, hogy felétek ilyen klub a fasorban sincs.Nézelődni kell. :-)

Előzmény: Boszorka (86371)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.20 0 0 86371

Biztos lehet. Én nem találtam rá ezekre a lehetőségekre, vagy a könnyebb utat választottam eleve. Nyugdíjas klubokban átlag 1 férfi jut 10 nőre, de legalább akkor jól kialakulhat a versenyszellem.:-)))

Előzmény: eutin (86370)
eutin Creative Commons License 2016.01.20 0 0 86370

Valakinek bejön valóban az internetes társkeresési módszer is, nem kizárt. Viszont idősebb korban is lehet érdeklődési kör szerint  különböző címmel ellátott rendezvényekre-klubokba-kiállításokra vagy általános nyugdíjas klubokba járni-ha már ebben a korban van valaki- személyes kapcsolatteremtési lehetőségekként nemcsak a fiataloknak való diszkók maradtak.

Előzmény: Boszorka (86368)
Boszorka Creative Commons License 2016.01.16 0 0 86368

Nem értek egyet veled, de ha neked nem jött be akkor nem jött be. Sok ismerősöm van és jómagam is akik igenis társkereső oldalon ismertük meg az igazit. Egy bizonyos kor után, már nem is igen van más mód, de aki fiatal az próbálkozhat diszkoban is.

Előzmény: _Barbara_ (86366)
_Barbara_ Creative Commons License 2016.01.08 0 0 86366

A való életben is csalódhatsz, ha úgy ismerkedsz meg valakivel, de az internetes társkeresés meg még jobban zsákbamacska, ott mindenki azt mond amit akar, több vasat is tarthat a tűzben mindenki, miközben állítólag komoly társat keres, de ez  közel sem így van,és nem is akar ezen változtatni, satöbbi. Ha szerencséd van bejöhet így is az igazi, de nálam ez a lemez nagyon nem jött be. Erőltetett is. A természetes ismerkedés jobb, még ha lassabb folyamat is. Ott is érhetnek csalódások, de több életszerőség van benne, mint az internetes társkeresésben. Inkább regisztrálj be ilyen fórumokra, és csak beszélgess itt másokkal, nem erőltetve semmit, ha szimpatizálni kezdesz itt valakivel, akkor így az interneten keresztül is kialakulhat valami köztetek, és úgy tudtok majd már találkozni, hogy az természetesebb szituáció lesz már. Az első randi izgatottsága meglesz, de nem teljesen vakrandi lesz mégsem, ismered a másik embert már, akivel találkozgatsz. Nem olyan , mint amikor e-maileket váltogatsz csak valakivel egy társkereső oldalról. Az e-mailekben mindenki jobban ködösíthet, színesíthet magáról, a lehetségesen kialakuló kapcsolatotokról, jobban udvarolhat. A fórumokon mindenki őszintébben nyilatkozik viszont, jobban megismered a többi ember valós énjét, ha itt jössz össze valakivel, akkor kevésbé kell tartanod attól, nem e csalódsz majd benne az idők folyamán. Másabb, mint egy internetes társkereső oldalon felszedett xy.

Guszti85 Creative Commons License 2015.11.06 -2 0 86365

Sziasztok!

Hát nem tudom. Társkeresés. Nos ez egy érdekes téma, mert ez változó. Lehet társad a szexben a beszélgetésben, a háztartásban. Nekem az a meglátásom, hogy az esetleges érettebb hölgyek sem vesztették el azt a tulajdonságukat, hogy érezzenek. Mindenhez kell érzelem. Szerintük(nők). Ha neked csak szexre kell valaki, akkor azt nagyon ügyesen kell kivitelezni, a fent említett ok miatt. Ha azonban neked tényleg társ kell akkor viszont add meg azt amit kér. Ismerkedj meg vele. A beszélgetés és az odafigyelés neten is sokat számít.  

 

Nekem ez a véleményem.

Boszorka Creative Commons License 2015.09.23 -1 2 86364

A helyzet az, hogy ez nem egy társkereső oldal. Anno azért nyitotta valaki, hogy eszmét cseréljenek azok akik sikeresen vagy sikertelenűl ismerkedtek az interneten.

Rengeteg társkereső oldal van, ott kellene próbálkozni. Sok sikert!

csakszex967 Creative Commons License 2015.09.23 -1 0 86363

Százhalombattán a környéken, vagy a 22. kerületben valaki vagy valakik??
Sok mindent kipróbálnék!

Törölt nick Creative Commons License 2015.09.23 -2 0 86362

Siófokon lakom. 29 éves vagyok. Kaposváron, a Csokonai Vitéz Mihály Főiskolán végeztem, informatikus könyvtáros - magyar tanár szakon. Jelenleg Fehérváron dolgozom, könyvtárosként egy szakmunkás suliban.

 

Hobbim zenehallgatás, olvasás, sétálás a városban, haverokkal lógás. Szórakozni, vagyis bulizni ritkán járok. A bulizás nálam inkább társaságfüggő, mint helyfüggő. Egy jó társasággal bárhová beteszem a lábam, legyen az diszkó, bár, koncert, házibuli stb. Valójában a bulizás négy dologtól függ: pénz, kedv, társaság, idő. A zene terén nem kötöm magam semmilyen zenei stílushoz; meghallgatom én a diszkót, a rappet, a rockot, a punkot, bármit, ha igényes. Régen sportoltam, úsztam, futottam, fociztam, birkóztam, tornáztam otthon, de mostanában nincs rá időm.

 

Elég szolidan öltözködöm: bőrcipő vagy sportcipő, farmernadrág, ing vagy póló, pulóver, hideg időkben kabát.

 

Általában este nézek TV-t (egy-két órát, nem többet). Híradó, néha egy-két film. Legtöbbször a netről töltök le filmeket. Szeretem a vígjátékokat, filmdrámákat, akciófilmeket, történelmi filmeket. Neten az email-okat, híreket szoktam megnézni, filmeket töltök le, online rádiót hallgatok.

 

Elsősorban Somogy megye, Fejér megye és Budapest környékéről keresek magamnak társat.

 

Elérhető vagyok az alábbi email címen:

krasznaizoltan86@gmail.com

Guszti85 Creative Commons License 2015.09.17 -2 0 86361

Szia!

Egyelőre beszélgessünk és majd alakul vagy nem. Próbát megér. Feltéve ha egy fiatalabb pasira vágysz

Előzmény: Katthie (86342)
Zoli188 Creative Commons License 2015.09.14 -1 0 86360

Vas megyében keresnék partnert.Sportos,vékony,megbîzható,barma hajú,kék szemű srác vagyok.

fiu3030 Creative Commons License 2015.09.12 -2 0 86359

Székesfehérvár és környéki lánnyal ismerkednék aki jár vagy szeretne járni nudizni.Email: krisz180@citromail.hu skype: fiufiu-23

csakszex967 Creative Commons License 2015.09.11 0 0 86358

Százhalombattán, a környékén vagy a 22. kerületben valaki?
Minden érdekel, mindent kipróbálnék!!

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!