Keresés

Részletes keresés

eroberter Creative Commons License 2011.08.19 0 0 284

"úgy néz ki sinen van az ügy"

 

Csak ne jöjjön a vonat...

Előzmény: KicsiDIO (281)
Darwin Creative Commons License 2011.08.17 0 0 283

Captivity (2007)

 

 

innen:

http://www.imdb.com/country/ru

 

KicsiDIO Creative Commons License 2011.08.17 0 0 282

Bocsi szóval Merci-vel vettem fel a kapcsot.:)

 

KicsiDIO Creative Commons License 2011.08.17 0 0 281

Szia!

 

Nagyon köszi de merci-vel felvettem a kapcsolatot és nagyon segíítőkészen állt hozzá a dologhoz.

Még egyszer nagyon köszönöm a felajánlást de úgy néz ki sinen van az ügy.

 

köszi és üdv: DIO

Előzmény: oimuka (277)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.08.17 0 0 280

Én már intézem neki.

Előzmény: oimuka (277)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.17 0 0 279

www.tfile.ru - mindenki számára nyitott, ingyenes orosz torrent oldal.

Előzmény: KicsiDIO (276)
Törölt nick Creative Commons License 2011.08.17 0 0 278

Elmondjam a sztorit, és a csattanót?

 

Nem vagyok szinkrontolmács, de egy esetleges filmnézős topic talin szívesen válllalok alámondást.

Különösen mert nem sokat beszélnek a filmben, és akkor sem pörgősen.:)

Más kérdés, hogy Дмитрий Шевченко annyira hiteleesn alakítja a zárkózott művészembert,

hogy sokszor alig lehet kivenni, hogy  mit dünnyög az orra alatt.

Szóval sajnos a nyelvet tanulóknak nem tudom ajánlani, viszont tipikusan az a film, ahol kevés szóból is ért az ember.

Előzmény: lantana0224 (274)
oimuka Creative Commons License 2011.08.16 0 0 277

Szia! Kérésed számunkra parancs:D Szóval az általad keresett film az nCore magyar trackeren fent van, ha tag vagy, letöltheted. Ha meg nem, én letöltöm, de hogyan küldöm át neked? Van torrent programod?

Előzmény: KicsiDIO (276)
KicsiDIO Creative Commons License 2011.08.14 0 0 276

Sziasztok!

 

Elnézést, hogy így ismeretlenül betoppantam közétek, de keresek egy orosz filmet aminek a címe Zhara-Forróság.

Tesóm látta de nem az egészet és szeretném meglepni vele mert áradozott róla, hogy micsoda jó film volt.

Ha tudnátok segíteni nagyon meg köszönném!

 

Üdv: DIO

oimuka Creative Commons License 2011.08.08 0 0 275

A Másához nincs sajna semmilyen felirat. Ezért lobbizok szinte fél éve.Olvass hozzászólásokat lennébb . SZóval olyan valakihez kell fordulni,aki tud oroszul. A film alapján írja le a szöveget, ha megvan az orosz szöveg, itt van olyan, aki le tudja és le is fordítja. Szóval az orosz nyelvű kéne először. Ha van valami jó híred, értesíts, mert engem is nagyon érdekel. A film nekem is megvan, de felirat nélkül mit ér??

Előzmény: lantana0224 (274)
lantana0224 Creative Commons License 2011.08.05 0 0 274

Sziasztok!

 

A Mása című filmhez keresek feliratot. Tudnátok segíteni honnan tudnám leszedni, akár angolul is, vagy el tudná vki küldeni?

Köszi!

Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.07.12 0 0 273

IVAN VASZILIEVICH CÍMŰ "IDŐGÉPES VÍGJÁTÉK"

 

még több kép:a "sci-fi filmek képekben" topikban

Liuna05 Creative Commons License 2011.07.09 0 0 272
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.06.27 0 1 271

Visszatérés az űrből című film.

 

Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.06.24 0 0 270

El nem küldött levél

ifjú padavan Creative Commons License 2011.06.18 0 0 269

Még annak idején láttam az Éjszakai őrséget, aztán pár év múlva láttam, hogy kapható nálunk is a teljes könyv sorozat. De csak mostanában jutott rá időm, hogy el is olvassam. Ahogy az első részt olvastam, gyanús volt, hogy bár nem nagyon emlékszem már a filmre, de mintha az teljesen másról szólt volna. Aztán befejeztem a könyvet, elkezdtem olvasni a Nappali őrséget, és úgy döntöttem, hogy akkor megnézem mégegyszer a Bekmambatov filmet. Nem sokáig jutottam vele, mert rögtön az első jelenet (vagyis a második, mert az első egy bevezető jelenet volt) a második köny nyitójelenete volt (azzal a különbséggel, hogy a könyvben nem Antonnal, hanem egy idegen ember nővel játszódott ez le), úgy döntöttem, hogy inkább megvárom a film nézéssel amíg befejezem az összes könyvet. Aztán most néztem az IMDB-n, hogy a filmből csak két rész készült. Spoilerezés nélkül fel tud valaki világosítani arról, hogy akkor ez most hogy van? Filmben összefoglalták 2 részben a 4 könyvet (azóta 5, de úgy tudom a Káosz őrség már csak egy utóhatás), vagy csak szünetel a forgatás? És egyáltalán mennyi köze van a filmnek az eredeti regényhez? Még csak a Nappali őrség első harmadánál tartok. Megnézhetem a filmeket vagy érdemesebb megvárni amíg elolvasom az Utolsó őrségig és csak utána fimezni?

Amraam Creative Commons License 2011.06.14 0 0 268

Holnap, vagyis Szerdán 21:00-tól a hableány című,2007-es orosz vígjátékot adja majd a DunaTV.

 

Más. Az oroszok új filmet készítettek a csernobili balesetről. Itt az előzetese:

http://www.youtube.com/watch?v=4vR_TiLh7NQ&feature=related

Törölt nick Creative Commons License 2011.06.08 0 0 267

Igen. Szívesen.

 

Előzmény: Merci-autósbolt (265)
oimuka Creative Commons License 2011.06.08 0 0 266

Hát igen, könnyű azt mondani....A gond az, hogy a filmhez semmilyen felirat nincs, vagyis nem tudok róla. A magyar filmekhez sincsneke magyar feliratok. Ha lenne hozzá angol, már régen megoldottam volna. Csak a "nyers" film van meg.

Előzmény: Törölt nick (264)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.06.07 0 0 265

Nagyon kedves tőled.

Intézkedem...

Orosz Sci-fiket is vállalsz?:-)

Előzmény: Törölt nick (264)
Törölt nick Creative Commons License 2011.06.06 0 0 264

Ha megszerzitek az orosz feliratokat, lefordítom szívesen.

Előzmény: Merci-autósbolt (263)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.06.01 0 0 263

:-) még csak a képek kimentéséig jutottam.

Oroszul van nekem is.

Előzmény: oimuka (262)
oimuka Creative Commons License 2011.05.31 0 0 262

Felirattal nézted, vagy tudsz oroszul? Nekem is megvan oroszul, de nem találok feliratot hozzá.Aki tud oroszul, igazán vehetné a fáradságot és készítsen egyet .Már két hónapja ezen lógok.

Előzmény: Merci-autósbolt (261)
Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.31 0 0 261

Ezúton is köszönöm szépen a MÁSA című filmet.

Merci-autósbolt Creative Commons License 2011.05.20 0 0 260

eroberter Creative Commons License 2011.05.14 0 0 259

KÖSZI

Remek oldal!

Előzmény: Törölt nick (257)
oimuka Creative Commons License 2011.05.12 0 0 258

S feliratot hol lehet szerezni hozza?

Előzmény: Törölt nick (257)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.10 0 0 257

Itt minden orosz film megvan: www.tfile.ru

Előzmény: oimuka (256)
oimuka Creative Commons License 2011.05.09 0 0 256

Szia!Igazat adok neked,talán én vagyok kissé türelmetlenebb a kelleténél.Hidd el,hogy az a bizonyos jószándék bennem is megvan.Nekem is több száz filmem van,ha valamire igényt tartasz és megvan nekem vagy meg tudom szerezni,szívesen elküldöm.Térítésmentesen.Nem egy filmritkaságot töltöttem fel a youtube-ra csak azért,hogy mások is megnézhessék.

Előzmény: Törölt nick (255)
Törölt nick Creative Commons License 2011.05.08 0 0 255

Pedig azt hittem, mi ezt privátban a minap már lefixáltuk.

 

Soha filmet ilyen gyorsan még nem szereztem meg, mint ezt a MÁSÁ-t – pedig engem egyáltalán nem érdekel –, éppen ezért csodálkoztam, hogy senki sem jelentkezik érte, a közvetítő fórumtárs valahol elveszett. Neki is írtam korábban, hogy nekem nem életcélom számomra ismeretlen embereket térítésmentes DVD-kkel traktálni, ezért nem hiszem, hogy ezeket a projekteket alapvetően nekem kéne melegen tartanom.

 

Mindenesetre ahogy mi megbeszéltük, holnap elküldöm az ő címére a lemezt. Remélem, ugyanúgy megkapja majd, mint a korábbi küldeményem. Hogy ő hogyan juttatja el hozzád, azt majd Ti megbeszélitek. Részemről ezzel végleg le is zártam ezeket a DVD-ügyleteket, mert valahogy nem úgy mennek, hogy mindkét fél elégedett legyen. A jó szándék ugyan megvolt bennem, de mint tudjuk, a pokolba vezető út is jó szándékkal van kikövezve.

Előzmény: oimuka (254)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!