Keresés

Részletes keresés

Zsuzsánna, Anna Creative Commons License 2005.08.14 0 0 topiknyitó

15 ezerre nő év végéig az eladatlan újépítésű kislakások száma Budapesten. És akkor még nem számítottuk hozzá a nagyobb méretűeket és a vidéki újépítésű eladatlan lakásokat.

Az építési vállalkozók tönkremennek, a bankok kifizethetetlenül magas kamatokkal adnak csak a vásárolni szándékozóknak elérhetetlen hiteleket.

Családok meg az utcán, fedél nélkül. Kinek jó ez?

Miért nem vásárolják fel, de csak önköltségi, nem piaci forgalmi értéken az önkormányzatok kormányzati segítséggel ezeket a lakásokat és juttatja bérletként/megfelelő összegű- akár 1oo %-os támogatással egy ideig - bérletdíj támogatással/a rászorulóknak.

Mi a véleményetek a megoldásról?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!