Keresés

Részletes keresés

dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 276

a baj, h minden bokornál megáll...mert a km nem lenne sok

kocsival 15 perc alatt benn vagyunk

Előzmény: dobsika (273)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 275
Sziasztok itt is!
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 274
Köszi ! Jó pihenést a mai napra Dobsika !
Előzmény: dobsika (272)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 273

menetidő olyan 35-40 perc

papíron

de van h késik

meg ki kell menni a megállóba, meg onnét

nekem haza is

van kb 8 perc gyaloglás

szval egy jó órát

kell rászámolnom

Előzmény: thomacsk (271)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 272

én fóton át járok rákospalotára

és így 15 km-es bérlet elég

ez havi 8330.- (még azt hiszem épp most emelkedik 09.01-től....mint minden.

Előzmény: thomacsk (271)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 271

Mennyi a menetidő egy óra ? Meg persze időre kell kiérni.

Bérlet mennyi ? Azért kérdezem, mert valamilyen kertes, földszintesbe szeretnének költözni az ismerőseim felétek Dunakeszin...

Előzmény: dobsika (269)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 270
sajnos, így lesz vagy 7-mire hazaérek. :-(
Előzmény: dobsika (269)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 269

busz...

Előzmény: thomacsk (268)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 268
Érted jön Dámod ? Vagy buszozol ?
Előzmény: dobsika (267)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 267
jajj már katasztrófa ez a  hosszú nap...de jó lesz már indulni haza :-))))
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 266
hi-hi ez jó...
Előzmény: Satinette (263)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 265
Nagyon helyes...ide is kerülhet minden egyéb. Én is ezt írtam. :-D
Előzmény: thomacsk (262)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 264

Szia Satinette ! :))) mehehehihi  :) :) Bocs... Nagyot röhögtem a

szerelek = szeretleken   :)))

Előzmény: Satinette (263)
Satinette Creative Commons License 2006.08.28 0 0 263

thomacsk, nézd el,

de azt olvastam:

 

FLR Most még szeretlek, ......

 

ehelyett, hogy:

FLR Most még szerelek,...... :)))))))))))

 

asszem, az agyam vezérelte a szavak olvasását.... .:)

Előzmény: thomacsk (262)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 262

Sziasztok itt is !

 

Satinette, köszönöm az észrevételed. Hidd el, nem a hozzászólásszám növelése a cél, ezt én sem így gondoltam.:)

Dobsika, Köszönöm a megértésedet ! Ide gondoltam például a kacsás képeket, vagy a kertápolást, vagy az ajánlott receptet/recepteket. :)

FLR Most még szerelek, de átküldtem a vidijjót Neked !

dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 261
Örülök, h ez a közösség kialakulóban van.
Előzmény: dobsika (260)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 260
dorinesz kedvenc cicáink hsz-éhez:Valóban nálunk semmi se off. Azaz engem pl. sose zavart, ha cicákon túl másról is írunk. Pl. kertről, patikról...stb mert a fő cél: egy olyan topik közöség (cicacsapat) létrejötte, ahol ha más nemis, de a cicaszeretet összeköt bennünket.
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 259
Persze megértjük. De már annak örülünk hogy benéztél ide is. :-)))
Előzmény: dobsika (258)
dobsika Creative Commons License 2006.08.28 0 0 258
Most olvastam Thomacsk emailjét, h megnyílt a Kedvenceink off topikja. Nem ígérem, ha sűrűn itt leszek, mert -ezt már Thomacsknak is írtam...-a munkámmal is muszáj haladni és már annak is örülök, ha  a Kedvenc cicáink topiknál képben vagyok. Sokan lettünk - az elmúlt hónapok alatt- és én szeretek mindent visszaolvasni, mindenki hsz-ére igyekszem reagálni. Szép napot, jó topikolást!
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 257
Azért ha készen vagy a gépel akkor szóljál nekem. És akkor beszélhetünk a gmailon.
Előzmény: thomacsk (256)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 256
Nah meghozták a gépet !
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 255
Igen! Ha majd haza jöttem, akkor majd küldök neked képeket Pécsről. :-)))
Előzmény: thomacsk (254)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 254
Látom mész Pécsre. Vigyázz az úton ! Fényképeket csinálsz ?
Előzmény: FLR-723 (253)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 253
Oké! Akkor majd holnap beszélünk ott.
Előzmény: thomacsk (252)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 252
Addig még gépet is hoznak. Nekilátok a videónak és a képnek !
Előzmény: FLR-723 (251)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 251

Oké! Majd délután beszélhetnénk a gmailon. Majd itt szólok neked hogy mikor. :))

Előzmény: thomacsk (250)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 250
Írtam Dobsikának, ahogy ígértem. Csak Neki ! :)
Előzmény: FLR-723 (249)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 249
Igen egyszerű!
Előzmény: thomacsk (248)
thomacsk Creative Commons License 2006.08.28 0 0 248
Oks. De elég egyszerű, nem ?
Előzmény: FLR-723 (247)
FLR-723 Creative Commons License 2006.08.28 0 0 247
Szia Kerületes! Gmailon csak probálkoztam. :-))
Előzmény: thomacsk (246)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!