Keresés

Részletes keresés

Beebite Creative Commons License 2005.02.13 0 0 164

Nekem évi 22E-be kerül, nicns kötvény örzési dij, a csere attól függ hova cserélünk, eddig főleg skandináviába és sirégiókba (soha nem ausztriába) cseréltük. A max csere dij valóban 145 € volt, de az egy 6 fős luxus apartman volt szaunával minden kinccsel Svédországban. Idén finnországra csak 120 volt, (ott is volt szauna:))

dobogómajor van, párszáz E ft-t vettük, már sokszorosan behozta nekünk az árát.

Lehet, hogy ma nem ilyen feltételekkel lehet venni. Nem vettünk újabb heteket, nem mentünk át semmilyen másik pontszámolgatós rendszerbe, mi szimplán csak csereberéljük az egyszem kis kék kétszmeélyes hetünket.

Előzmény: Relda (163)
Relda Creative Commons License 2005.02.13 0 0 163

      Kedves RCI tagok kérem írjatok a költségekről is, hány száz euróba kerül a tagság (kb:100€/év), a csere (145 €/alk), fenntartási díj (40-70eFt/év folyamatosan növekvő), kötvények őrzési díjja(3000Ft/év) és az adott üdulőbe( pl:Cserszegtomaj 60€) újabb költség, még ha ott vagy tag akkor is magyarán kétszer fizetsz, stb. Arról nem is beszélve hogy a környező országok közül csak Ausztriába van csere lehetőség, ezért az összes magyar tag ott próbálkozik.

        Gran Kanárián mindig van nagyon super üdülési lehetőség, csak a fejenkénti 100-120 eFt repülőgépjegy húzós egy négytagú családnak plusz az autó bérlés...

     Ennyi pénzért kb, 600eFt az Észak-Olasz tengerparton teljes ellátással kapok szállodai szobát!! Ja és nem nekem kell főzőcskézni mint az apartmanban!     

 

         Egyébként hasonlítsa össze valaki a Neckerman üdülési ajánlatait Ausztriaba, Németországba, Spanyolországba ráfog jönni hogy mekkora átverés az egész üdülési jog RCI.

Endyy Creative Commons License 2005.02.06 0 0 162

Szia Dzsana !

 

Ha jól értem, kb. egy időben szálltunk be, de mi a tengerpartot választottuk, Horvátország, Brac, Supetar.

Sajnos a most kézhezkapott dokumentációk, papírok alapján, - amit megjegyzem korrekten sorban megküldtek- úgy látszik, nem olyan rózsás a helyzet.

Nem ismerem pontosan az RCI hálózatát, de mi nem is abban vagyunk, hanem az INTERVAL hálózatban.

Az internetes honlapon csak a papírok birtokában egy azonosítóval és a szerződésben megadott telefonszámoddal lehet belépést generálni. Zöld számot ha hívsz, azon kedves ügyintéző jelentkezik, korrekt tájékoztatás, minden ami kell. Csakhogy ... A hetek gyakorlatilag ahogy látom nem cserélhetőek, mert nincs megfelelő mennyiségű európai kínálat a cserealapba téve. Tengerpart, nyár ??? Ne is álmodj. A tél és a síelés még bejöhet, de azt olcsóbban is ki lehetne hozni a szabad piacon, megfelelőbb kínálatból. 

Aki Európán kívülre vágyik, nem tudom hogyan illeszti hozzá a repjegyét?

 Egyenlőre kissé ideg vagyok a rendszer tényleges használhatósága és a befektetett tőke aránytalansága miatt. Legalábbis most még annak látszik.

 

Üdv : Endy

 

Előzmény: Dzsana (148)
compot Creative Commons License 2005.01.17 0 0 161

Elnézést mindenkitől.

 

Sziasztok!

 

Nem tudna valaki kuldeni, egy Kereknap meghívót, amin 1 hetes tenerifei üdülést "ajándékoznak".

Fénymásolat is jó.

compot Creative Commons License 2005.01.17 0 0 160

Sziasztok!

 

Nem tudna valaki kuldeni, egy Kereknap meghívót, amin 1 hetes tenerifei üdülést "ajándékoznak".

Fénymásolat is jó.

compot Creative Commons License 2004.12.07 0 0 159
Neked sikerült?
Előzmény: Klmarti (156)
Attika1 Creative Commons License 2004.12.03 0 0 158

Sziasztok!

 

Érdeklődve olvastam vissza a topicot.  Nekünk Siofokon két hetünk Hévizen 1x6 személyes hetünk és amerikában van 2 hetünk.  Minden évben RCI-al járunk sielni és álltalában két hétre nyaralni is.  Soha semmi gondunk nem volt a 2000 évi szilvesztert is ott töltöttük (1999 dec 31).  A hetek már több mitn 10 éve megvannak és annak ellenére mindig el tudjuk cserélni, hogy nem léptünk be a pontrendszerbe.  Szerintem nagyon sokszorosan behozták már az árukat.  Csak gondoltam egy pozitív példát is beírok ide.

 

Attila

compot Creative Commons License 2004.12.03 0 0 157

A helyzet annyit szinesedett, hogy ma megjött a levél, hogy a jelentkezési lap hiányos kitöltése miatt a jelentkezést elutasitották. Ha valaki hasonloan járt az kérem jelezze! De az is akiét elfogadták!

 

Én jogi lépések fogok tenni az ügyben, mert ez kimeriti a csalás fogalmát.

Előzmény: Klmarti (156)
Klmarti Creative Commons License 2004.12.01 0 0 156

Sziasztok! Mi is most kaptunk értesítést egy év után! Nem tagadták meg magukat,   mert 1,5 napot adtak a jelentkezés visszaérkezésére!!! Azt gondolom, hogy belefértünk, de most kíváncsian várjuk, hogy mégis mikor értesítenek a részletekről, mert eddig csak annyit közöltek, hogy december 10-én 8,05 kor indul a repülő, és 17-n 13:45-kor indul vissza. De, hogy milyen repülőtársasággal, pontosabban honnan, hová, szállás, stb. az égvilágon semmi!!!

 

Előzmény: compot (155)
compot Creative Commons License 2004.11.29 0 0 155
Egy ismerősömék most kaptak értesítést (1 év után), hogy utazhatnak Tenerifére (ez az a bizonyos ajándék út). Nem tud errről valaki valami bővebbet, hogy hol van a szállás?
Előzmény: Filipooo (124)
Zamaleki Creative Commons License 2004.11.29 0 0 154

Hévíz-Dobogómajorban piros héten 2 személyes üdülési jogomat RCI tagsággal eladnám!

 

 

iceride Creative Commons License 2004.11.26 0 0 153

Nos, elég szubjektív stílusban előadott történet, de nem mondom, hogy nem hiszem el.

Az üdülőhely valós, és király, erről tudok.

Az értékesítési stílus felettébb "érdekes"...

Előzmény: lesifotos (152)
lesifotos Creative Commons License 2004.11.25 0 0 152

Sziasztok!

 

Ajánlom figyelmetekbe az alábbi -hosszú!- történetet. Üdülési jog különös értékesítéséről szól.

 

http://www.nyugat.hu/cgi-nyugat/cikksql.cgi?cikk=14934

 

L.

bosibo Creative Commons License 2004.11.15 0 0 151

Szia!

 

Nőni a pontok száma úgy fog, ha még vásárolsz üdülési hetet, lehetőleg piros szezonban, olyat, amelyiknek jó magas a pontértéke. Persze egy ilyen újabb vásárláshoz hozzá kell számolni az újabb éves fenntartási költséget is.

Last minute útra lehet menni, fel kell hívni a magyar RCI számot, és ott azonnal megmondják, hol van szabad hely.

Hát most többet nem tudok mondani, inkább kérdezz, akár mailben is.

 

Üdv

 

bosibo

Előzmény: Dzsana (150)
Dzsana Creative Commons License 2004.11.15 0 0 150

Szia, köszi a választ, most egy kicsit elkeserítettél. És hogyan fognak nőni a pontjaim? Villámcserével sem tudok elmenni főszezonban?

Üdv

Dzsana

Előzmény: bosibo (149)
bosibo Creative Commons License 2004.11.13 0 0 149

Szia!

 

Az, hogy az adott hány pontot ér, benne van a szerződésben. Utánanézhetsz a többi nüdülőben eltöltendő hetek pont-értékeinek a www.rci.com honlapon. Nyári egyhetes üdülésre biztosan nem elég a pontjaid száma. Legalább 50ezer pont kell ahhoz, hogy jó helyekre főszezonban el lehessen jutni.

Üdv bosibo

Előzmény: Dzsana (147)
Dzsana Creative Commons License 2004.11.11 0 0 148
Vagy legalább azt mondjátok meg, hogy hol lehet ennek utána nézni!
Dzsana Creative Commons License 2004.11.04 0 0 147

Sziasztok!

Látom, egy kicsit leült ez a topic, hátha fel lehet még éleszteni. Most vettem egy 1 hetes üdülési jogot a 45. hétre (kék) Ausztriába, Murauba, Clubhotel Am Kreishbergbe. Egyenlőre még csak ismerkedek ezzel az RCI rendszerrel, és a cserelehetőségekkel, remélem majd ki tudom használni, és tényleg megéri. Ez a pontrendszer dolog számomra új, ezt az üzletkötő nem is említette nekünk. Valaki meg tudná mondani, hogy az említett hotelem mennyit ér, illetve az RCI-nál milyen besorolásban van? Szerintetek jó helyre vásároltam ezt az üdülési jogot? Előre is köszi, üdv mindenkinek!

freeze flash Creative Commons License 2004.04.28 0 0 146
Hi!

Egy kedves ismerősöm megkért, hogy rakjam fel pár helyre a hirdetését, mert megszorultak anyagilag...

Hévíz-Dobogómajori örökös üdülési jog részvények családi okok miatt sürgősen eladóak.
Névérték 1.490.000,- HUF, irányár 1.000.000,- HUF.
A jog minden év 43. hetében, 4 személyes luxusapartmanban
/nagy, amerikai konyhás nappali, 2x2 fő részére két külön szoba/
történő, a világ bármely pontján lévő üdülőkben ugyanilyen körülmények közötti elhelyezésre jogosít.
Az üdülési jog cserélhető, örökölhető, az apartman kiadható más személyeknek is.
Érdeklődni lehet: 06/30/9337-350, Hévizi Ildikó

Kösz a segítséget!

Üdv
freeze

Szilárd77 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 145
bocsi a dupláért
Szilárd77 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 144
10 éve vagyok RCI tag nekem bejött sok szép helyen voltam és minddel meg voltam elégedve
Finnország, Ausztria, Németország, Olaszország, Spanyolország, Madeira, Kanáriszigetek .... mindegyik jó volt egyhelyen sem volt semmi gondom panaszom de ha nem akarom nem cserélem el a hetem mert Dobogómajorban is nagyon jól érzem magam :)
aki nem akar ne vegyen aki akar vegyen :) én nem bántam meg:)
Előzmény: Relda (139)
Szilárd77 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 143
10 éve vagyok RCI tag nekem bejött sok szép helyen voltam és mindel meg voltam elégedve
Finnország, Ausztria, Németország, Olaszország, Spanyolország, Madeira, Kanáriszigetek .... mindegyik jó volt egyhelyen sem volt semmi gondom panaszom de ha nem akarom nem cserélem el a hetem mert Dobogómajorban is nagyon jól érzem magam :)
aki nem akar ne vegyen aki akar vegyen :) én nem bántam meg:)
Előzmény: Relda (139)
Beebite Creative Commons License 2004.02.23 0 0 142
Én is:) Most készülünk lappföldre:)
Előzmény: Szilárd77 (141)
Szilárd77 Creative Commons License 2004.02.23 0 0 141
a dobi tényleg nagyon jó nekünk van ott 2 hetünk imádom :)
Előzmény: Beebite (101)
iceride Creative Commons License 2004.01.29 0 0 140
Attól függ mihez képest. És egyáltalán mi az, hogy jó? :)
Előzmény: Relda (139)
Relda Creative Commons License 2004.01.29 0 0 139
Na most jó ez az RCI vagy sem?
borsalino Creative Commons License 2004.01.22 0 0 138
Biztos valami titkos társaságuk müködik és azért tiltottak ki:))
Előzmény: iceride (137)
iceride Creative Commons License 2004.01.21 0 0 137
A röhely az, hogy egyik nap elmentem egy ilyen bemutatóra, hogy megnézzem, hogyan dolgoznak. Erre az egyikük felismert, és be sem engedtek az előadásra, mondván, én már úgyis mindent tudok. :)))

Ejnye, mennyire félnek a konkurrenciától, pedig évek óta nem is dolgozom már ott. :))

Előzmény: borsalino (136)
borsalino Creative Commons License 2004.01.21 0 0 136
Na azt nem! Nem alázkodom meg elöttük:)Dugják fel maguknak Hévizüket és kész.Viszont ha majd megint megkeres egy ügynök/évente legalább kétszer hivnak/akkor elmagyarázom neki,hogy mit csináljanak az ajánlatukkal és miért,stb...Persze nem anyázva , hanem normálisan ahogy urakhoz illik.
Előzmény: iceride (135)
iceride Creative Commons License 2004.01.20 0 0 135
:)
Van ez így. :)
Esetleg rájuktelefonálhatnál. Nem mintha úgy gondolnám, hogy nem tudsz meglenni nélküle, de ez egyszerűen JÁR.
Előzmény: borsalino (134)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!