Keresés

Részletes keresés

csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 329
Megyek aludni én is.
Nincs mese.
Virágos álmokat mindenkinek!
Előzmény: csotrog (328)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 328
Az én szám is tátog. A szemem meg ég.
Egy rövid mesét kérek még!
Előzmény: Nagynulla (326)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 327
Várjuk meg, mig ki akar jönni Ő.
Ha lehet beszéld rá, maradjon, amig csak jól érzi magát odabent. Különben is. Akkor őt is cukkorlni fogják, mint engem: Katyika, dróton jár a dereka.
Jó érezted délelőtt magad a férjed mhelyén?
Látom volt kivel beszélgetned. Aranyosak ezek a lányok!
Csuda jó kedvem van, hogy jobban vagy(tok)!
Előzmény: Nagynulla (326)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 326
Alíz neked is jó éjszakát!
Mire ideférek a géphez mindenki elmegy aludni.

Csotrog! Minden esélyed megvan a 25-ére, nem hiszem, hogy sokkal tovább húznám. Az is lehet, hogy beindítják. Mondjuk ahhoz vissza kellene mennem a klinikára.

Előzmény: csotrog (322)
meow Creative Commons License 2002.11.04 0 0 325
A gondolat szabad. A lényeg a tett. Olvastam, egyébként. Tépelődni, rágondolni, hezitálni rajta szabad. De minden egyes esetben, valahányszor megküzdesz vele, erősebb leszel. Lehet, hogy újra és újra kudarcként éled meg, hogy a gondolat előjön, de akkor is fejlődsz tőle.

Jó éjt nektek is! Próbáljatok meg aludni is egy kicsit, jó?

Előzmény: Nagynulla (324)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 324
Szia Meow! Dehogy haragszom.

" Miért csalódtam volna benned? Semmi olyat nem tettél, ami csalódásra adott volna okot"

Látszik, hogy nem voltál szombat este, éjszaka net közelben. Nem, éppen nem tettem. De a gondolataim...hagyjuk.

Ha még olvasod a válaszom akkor jó éjszakát!

Előzmény: meow (319)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 323
Jó éjszakát Aliz. Gyorsan álmodni akarsz egy gyönyörű unokát? Úgy legyen!
Előzmény: AliceCsodaországban (321)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 322
Akkor lehet, hogy mégsem november végi baba lesz - pedig azt hittem hogy egy napon születünk (25-n)
A kg-s méretek alapján még legalább 4 hét van hátra.
De jó volna látni nekünk is!
Előzmény: meow (320)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 321
Elmentem aludni, pá!
Szép álmokat.
meow Creative Commons License 2002.11.04 0 0 320
Igazolhatom, a baba - és a fénykép minősége is - gyönyörű, volt szerencsém látni. És képzeljétek, a győzelem (V) jelét mutatja az anyukája méhében! Abszolút győztes típus, nemde? :-D
Előzmény: Nagynulla (317)
meow Creative Commons License 2002.11.04 0 0 319
Ne haragudj, időközben telefonos lelkisegélybe mentem át, természetesen azon az egy vonalon, amin egyébként netezek, emiatt kicsit nem voltam itt.
Miért csalódtam volna benned? Semmi olyat nem tettél, ami csalódásra adott volna okot, sőt, napról napra fejlődsz, ami engem örömmel tölt el. És különben is, agyon dicsértél alább, szóval köszönöm! :-)

Elég, amit írtál, de csak holnap fogok levelet gyártani, ma már hív az ágy, négykor kelni kell, brrrr!

Annak külön örülök, hogy kezded látni azokat a jeleket a sorstól, amik a maradás mellett szólnak. :-D Nagyon jó, hogy már nem csak a rosszakat tudod látni, hanem a dolgokban rejlő útmutatást is.

Előzmény: Nagynulla (313)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 318
Az ötödikhez - hi hi hi hi hi
Előzmény: Nagynulla (317)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 317
Szia Csotrog!
Nem, azt most nem mondta, hogy hány kiló, de 3 hete, 77x91-es fejnél 1800g-ra becsülték. Biztos van már vagy 2 kilo.
Ez az UH egyébként nem vmi jó, de én háromszor voltam Kecskeméten 4D-és UH-án. Az kitűnő UH. (Látnátok milyen képet csináltak róla, szerintem nagyon szép.) Például ott vették észre, hogy van egy daganat a méhemben(4x5cm) és valószinűleg ez okozta a két vetélést, meg ennél a terhességnél is a panaszaimat, mivel a méhlepény éppen a daganaton tapadt meg.

Nem mondom, hogy az én férjemnek 27 évesen a 4. gyereke született, mert látjátok hova jutottunk.

Előzmény: csotrog (314)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 316
Nekem is azt mondták, fejvégi fekvés még a 8.ik hónapban is, pedig én éreztem hogy nem lehet egészen igaz, mert állandóan a hugyhólyagomat rugdosta, meg nagyon nyomott a feje a bordám alatt - mikor megszületett, volt is egy mély benyomódás a fején, ott ahol a bordám volt, akár hiszed akár nem, ez persze pár óra alatt eltünt.
Ja és max. 2,80-kg-ra saccolták, ehhez képest 3,5 kiló lett, és farfekvéses, és a feje is elég nagy volt szerintem, legalábbis a többi babához képest a szülészeten.

Szerintem nem fog megfordulni akármilyen szépen kéred, és bizony lehet, hogy ő döntött úgy, hogy nem hagyja elmenni az anyukáját.

Biztosan szép formás baba lesz, a császárosok mind olyanok.

Előzmény: csotrog (314)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 315
Valszinű egyszerre írtunk - már megint a telepatika! (Ha tehetném, kiutaznék 1 évre az ausztrálokhoz, hátha él még olyan benszülött, aki megtanítana némán beszélgetni)

Lassan én is olyan vagyok, mint Móricka. Mindenról eszembe jut valami.
Valamikor réges régen... még ovisok voltak a gyerekek, szilveszteri mulatozást rendeztünk a szomszédékkal. Náluk buliztunk, nálunk fektettük le a gyerekeket. Az enyémek voltak a legkisebbek. Összejött majdnem egy focicsapatra való csemete. Negyedóránként jártam át "megnézni" őket, hogy jól alszanak-e. A párom elunta a dolgot, utánam jött. Közölte némi sóhajtozás után: "tudom, ha rajtad múlna, mind a mienk lenne". Gyönyörűek voltak.
.... Most viszont jobb, hogy nem annyian maradtunk egyedül.

Előzmény: Nagynulla (313)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 314
Szervusztok!
Hibát, hibára halmoztam - úgyhogy javítgathattam egészen idáig.

Hány kilósnak tippeli a doki a babát?

(A nagyfiammal ugyan elküldtek UH-ra 2x is - leírták: fejvégű fekvés, kicsi koponya. 27 éve lassan. Aztán mikor kivették belőlem 36-os fejjel, farosan, kétszer a nyakán a köldökzsinórral hálistenkedtek, hogy nem hagyták a normál szülést. Most is olyan nagy a feje, hogy nem volt Pesten akkora sablon, amire kalapot tudtak volna csinálni. A legnagyobbat is 2 számmal kellett még kézzel tágítani.)

Tényleg későn érnek a fiaink - vagy túl korán. A kisebbikem 22 évesen állandóan gyereket akart, most meg lassan 25 lesz, a barátnője szeretne - neki nem akaródzik babázni. Akkor én is azt mondtam, hogy 1-2 évet várjanak, amig állásuk, keresetük folyamatosan lesz - most van. A nyárra én sem bánnám, ha lenne.

Előzmény: Nagynulla (311)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 313
Alíz! Nem, a magzatvíz normális. Kb. 85x90 lenne jó. Beszélni fogok vele, hogy forduljon meg, ha még hallgat rám. Sokat ártottam neki azt hiszem.
NEM AKAROK CSÁSZÁRRAL SZÜLNI. Vagy ez megint egy égi jel? Hogy ne tudjak elmenekülni?

Egyébként láttam az unokámat is, 16mm-es. Már látom, hogy ez is nekem fog fájni a legjobban. Mármint ha elvetetik. A férjem ezt egyszerűen tyúkanyó szellemnek hívja.

Meow! Itt vagy még? Hogy telt a hétvégéd? Irjak levelet, vagy elég amit itt olvastál. Csalódtál bennem?

Csotrog! Visszaértél már?

Előzmény: AliceCsodaországban (312)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 312
Nem lehet az, hogy esetleg túl sok a magzatvíz és torzít az UH?
Mekkorának kellene lennie a fejének az orvos szerint?

Ami a fiút illeti - ezek a mostani fiatalok legszivesebben 30 éves korukig lennének kamaszok. Haverok, buli Fanta stb. Még nem jöttek rá arra, hogy addigra kialakulnak a bogaraik, és utána sokkal nehezebb beleszokni az apaságba meg egyébbe.

Az én 27 éves lányom, akinek a férje még egyetemista (egyévvel fiatalabb, de később kezdett egyetemre járni, még van 2 éve - aszondja nekem, hogy ő még nem akarja apaságra kényszeríteni a vejemet, mert még fiatal. Majdnem elkáromkodtam magam. Pedig amúgy szeretem a vejemet, de azért fűr alle felle jobb hogy külön vagyunk...

Előzmény: Nagynulla (311)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 311
Sziasztok!
Végre sikerült beüzemelni a gépet. Ugyhogy itt vagyok. Bár a férjem már kérdezte, hogy mikor jöhet ide.
A babáról: Azért félek,mert az orvos igen pesszimista. Nem hiszi, hogy ilyen nagy fejű gyereket meg tudok szülni.(éreztem én, hogy nagy, de a kövérséggel magyaráztam) A császárral meg az a baj, hogy hájas, vastag a hasfalam. Az orvos szerint lehet, hogy még karácsonykor is bent leszünk. Ja és csak az első kettőnél vágtak, a harmadiknál szülés után 2 órával már lifteztem, ültem stb.

Nem haragszom senki másra, csak magamra, de nagyon.
Örülök, hogy itt vagytok! Főleg neked MEOW!

Sajnos nem úgy néz ki, hogy a fiú el akarná venni a lányom. Sőt, azért akarja rábeszélni az abortuszra, mert nem érzi magát elég érettnek (26 éves) a gyerekhez.

meow Creative Commons License 2002.11.04 0 0 310
Itt vagyok, ha kellek, Nagy! :-)
csotrog Creative Commons License 2002.11.04 0 0 309
Szervusztok lányok!
Egy kicsit muszály volt benénznem - mára a legsürgősebbeket elvégeztem, csak még postára és az orvoshoz kell mennem angyfiam miatt (tp-s papír). Addig pár percet itt töltök.

Nagy!
Bocsánatok kérek, ha bántottalak - nem szándékos volt - fájdalmat sem akartam okozni. Örülök, hogy nem haragszol rám!
Nekem már 3 csaszim volt - nem mondom, hogy fájt, mert altattak - az volt benne a legrosszabb, hogy nem tudtam mire ébredek. Lesz gyerekem, nem lesz, 6 feje van, vagy 8 lába. szóval jobb lett volna ott lenni. A műtét utáni fájdalmakat is ki lehet bírni - kicsit tovább tart, mint szülés után. Előnye viszont, hogy ülni tud az ember(már ha a katétert is kivették).

Aliz!
Örülök, hogy jelentkeztél. 9-10 körül még visszajövök, akkor hosszabban tudunk fecserészni.

Cillit - hol vagy?
Rozi - hol vagy?
Este lesztek, ugye?!

Előzmény: Nagynulla (300)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 308
Nofene, lehet, hogy akár férjhez is megy a lányod és megoldódik a dolog, ha a fiú felvállalja nem?

Ami meg a legkisebb lányodat illeti, én nem tudom milyenek ezek a fejméretek, hirtelen úgy néztem, hogy cm és elszörnyedtem, de aztán láttam hogy mm és akkor meg nem ismerem, én annyit tudok, hogy az én lányaim 36 és 34 cm-es fejkörtérfogattal jöttek a világra, méghozzá mind a ketten farfekvéssel, sőt én is így születtem. Én nem is tudom hogyan kell fejjel előre szülni meg születni... :-))) A farfekvéses szülés nem egy nagy durranás, ugyanúgy megy minden, csak éppen a feneke jön ki először - mármint az anya szempontjából. Az ő szempontjukból az a helyzet, hogy gyakoribb a csípőficam, a nagyobbik lányom is kengyelben volt 9 hónapos koráig.
Akkor van baj, ha pl. az egyik lábát hátranyújtja vagy ilyesmi. De ha normális embriópózban van, ugyanolyan szülés mint a többi. Minden egyebet meg ma már kimutat az UH. De hát mit magyarázok itt neked, te nagymester vagy a szülésben énhozzám! :-)))

Előzmény: Nagynulla (307)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 307
Hát úgy megy ez manapság, hogy beléptek a chat-re, és elkezdtek másokkal levelezni. Egy idő után már csak egymással beszélgettek, tul. képpen praktikus, hogy először belülről ismerik meg egymást. Bár a fiú küldött fényképet, így a lányom könnyebb helyzetben volt. Aztán túl lassúnak találták a chat-et és telefonon folytatták. Az utolsó 2 hétben mióta a srácnak vodás telcsije van (így ingyen beszélnek), már 60 órát beszélgettek. Aztán jött a találka. A srác tudta, hogy a lányom kövér, viszont azt nem tudta, hogy nagyon szép, ugyhogy nem csalódott. A love elkezdődött. Miután beszéltünk a sráccal és láttuk a lány elszántságát, megengedtük, hogy egy szobában aludjanak. De én is fent voltam akkor éjszaka, nem hiszem, hogy bármi is történt volna.

A nagylányom barátja már tudja, ha minden igaz ma jön az anyjával beszélgetni hozzánk.

Most a legkisebb lányommal van a legtöbb bajom. 87x101 mm a fejének a két átmérője, és a fenekét mutatja a világnak(Kinéz egy császár). Nem akarja vki megszülni helyettem?

Most megyek haza, aztán töltjük a telcsit. Este jövök. Addig is puszi mindenkinek!

Előzmény: AliceCsodaországban (304)
Lovászi Creative Commons License 2002.11.04 0 0 306
Nem haragszom. (Mi okom lenne rá?!) Csak nem szoktam kutyafuttában komoly dolgokról írni, csak másokat leteremteni :-)))
Órám lesz, este írok.
Előzmény: Nagynulla (303)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 305
Ja, és a nagyobbik lányod barátja mit szólt a dologhoz vagy még nem tudja?
Előzmény: Nagynulla (303)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 304
Hogyan sikerült így interneten megismerkedniük?
És nem is látta eddig még fényképről se? És a fiú se, vagy hogy van ez manapság, ez az én időmből kimaradt... :-)

Végül is nem aludtal egy szobában?

Előzmény: Nagynulla (303)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 303
A nagylánnyal most megyünk UH-ra. Még mindig nem döntött, de talán hajlik arra, hogy megtartsa. Remélem nem olvassa ezt az oldalt, mert nem szeretném befolyásolni. A másik lányom most szomorú, mert hiányzik a barátja. De jól sikerült a hétvége nekik. Nem volt csalódott a fiú, pedig félt a leányzó, mert hát ő is elég kövér.

OFF: Lovászi! Nem kaptad meg az e-mail-t, vagy haragszol rám?

Előzmény: AliceCsodaországban (302)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 302
Mi van a lányokkal?
Előzmény: Nagynulla (300)
AliceCsodaországban Creative Commons License 2002.11.04 0 0 301
Nem vagyok megsértődve, és el is gondolkoztam, azért nem merek mit írni, a két topicot meg vica-versa olvassák úgyis.
Előzmény: Lovászi (298)
Nagynulla Creative Commons License 2002.11.04 0 0 300
Szia Aliz!
Nekem nyugodtan írhatsz, már edzett vagyok. Igaz néha kiborulok (egyszer már te is tapasztaltad), de veszem az akadályokat. Örülök, hogy itt vagy.
Most jobban vagyok, mert eljöttem a férjemmel, így nem vagyok otthon egyedül.
A tegnapelőtti éjszaka volt nagyon rázos. Biztos olvastad. Nem sokon múlt.
Ráadásul Csotrog is beolvasott egy kicsit, igaza volt egyébként, de akkor megint magam alatt voltam.
Csak titokban jegyzem meg, hogy az említett Lovászi néha tényleg kemény tud lenni, velem is szokott, de ami a szivén az a száján. És soha nem rossz szándékból teszi.
Előzmény: AliceCsodaországban (296)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!