Keresés

Részletes keresés

polovcev Creative Commons License 2020.10.17 -1 0 205824

Jézus a kereszten, mekkora egy kalap szar ez a meccs eddig. 

 

A megye III.-ban nyomtuk ennyi hibával és már az is kínosnak számított.

Miller a sör Creative Commons License 2020.10.09 -1 1 205823

Micsoda újdonság.....ja, nem kb másfél éve bukkan fel havonta. Elsőre mikor a MOL lett a Vidinél a főszponzor

Előzmény: Gyönyörű petesejt (205822)
Gyönyörű petesejt Creative Commons License 2020.10.09 -3 0 205822

Úgy hírlik Hernádi veszi át a Vidit, ti meg megnyeritek Garancsit.

Előzmény: Seejay (205814)
BELABACSI Creative Commons License 2020.10.09 0 4 205821

Az a baj, hogy kb. két hátig. Azután alkalmazkodik az itteni állapotokhoz.



ISTEN ÓVJA A MENNYEI ÚjPESTET!

 

Előzmény: wizardry8 (205819)
BELABACSI Creative Commons License 2020.10.09 0 3 205820

Teljes a nihil. Bár egy napos késéssel felkerült a tudósítás.



Pénzt mosni, szerintem csak nagy összegekkel éri meg. Nálunk (Újpest) olyan minimális összegek játszanak manapság, amiért nem éri meg a kockázatot, egy többszörös eurómilliárdos családnak. Persze aztán ki lát bele mit is művelnek.



BOLDOG ÚjPESTET!

 

Előzmény: Skywalker. (205818)
wizardry8 Creative Commons License 2020.10.08 0 3 205819

Beridze ontja a gólokat. És ez a gólzsák senkinek nem kellett...

Skywalker. Creative Commons License 2020.10.08 -1 4 205818

Meg volt 1-2 éve egy nagy hírű app is, azzal is mi lett? Már le sem lehet tölteni talán...

No mindegy, persze, már megint az a hiba, hogy azt feltételezzük, hogy ennél a klubnál normális munka folyik és nem mondjuk puszta pénzmosás.

Előzmény: BELABACSI (205817)
BELABACSI Creative Commons License 2020.10.08 -2 4 205817

El akarom olvasni mi volt tegnap a kupameccsen. Nézem a honlapot, onnan nem tudom meg mi volt az eredmény. Miért? A nemzetinépsportból legalább az eredményt és a góllövőket megtudtam. Hogy a faszban van ez, hogy egy csapat honlapja, nem közli egy hivatalos meccs eredményét és minimum a góllövőket? Az edzői hablaty, engem kevésbé érdekel, mint a meccs lefolyása. De, hogy az utóbbiról egy szó se essen, az szerintem nem csak Magyarországon példa nélküli.

sárfi Creative Commons License 2020.10.06 0 1 205816

Semmi gond, csak mire feljutnak addigra kihalunk.

Előzmény: wizardry8 (205815)
wizardry8 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 205815

És akkor most csináljuk azt mint a csalódott Manchester United szurkolók akik utálják Glazer tulajt?

Csináltak egy F.C. United of Manchester csapatot és most a 7. osztályban fociznak. :-)

 

Seejay Creative Commons License 2020.10.06 0 1 205814

Az a baj , hogy a belgát nem érdekli a megoldás . Nincs érdekeltsége abban hogy a szurkoló bejöjjön a stadionba , igénybe vegyen egy jól működő szolgáltatást , tízezreket hagyjon egy shopban , bérletet vegyen . De mindegy is , mert amíg nincs eredmény , brand ,  erős csapat , erre az életben nem találsz fizetőképes keresletet .  Mondjuk Magyarországon ezek elenyésző számok , gondolom ezért nem veszi figyelembe.  Tegyük fel 600 millió ft önrésszel , 400 millió állami támogatással van egy éppen hogy nb 1-es csapata . Épeszű ember ebbe nem kapaszkodna , de mára a magyarországi bevételei megszaporodtak . 

Talált a jelenleg működő rendszerben egy megoldást , ami biztosabb bevételi forrás , mint a jugókat , meg a szerecseneket árulni a Felcsútnak , vagy a törököknek . Persze ez nem azt jelenti hogy nem adna el bárkit akiért pénzt kap . A politikához való dörgölőzése az ami pozitívvá teszi a magyarországi mérlegét , cserében fenntartja az Újpestet , adóoptimalizáció gyanánt . 

Innentől kezdve megvalósul , hogy ha a fociba fektet akkor békén hagyják fentről mint pl Leisztingert , a b.belga számára viszont a mínuszos , és nullás évek helyett plusszosak jönnek , csak kifelé azt kommunikálja micsoda megerőltetés ez neki .  Rájött arra hogy van esélye rendszer szerűen pénzt keresni, ezelőtt hogy egy összegben eladja a klubot . 

Ezért vagyunk mi nagy szarban . Őt fentről nem bántja senki , a foci meg nem érdekli , csak próbálja minél kevesebb pénzből fenntartani a klubot . 

Sportszakmai kérdésekről ezek után itt felesleges beszélni szerintem . A takarodása az egyetlen megoldás  ,de ki zavarja el , mikor az összefonódások része ő is !? 

Előzmény: polovcev (205813)
polovcev Creative Commons License 2020.10.06 0 0 205813

Erre hogy adjak választ? Én is látom a próblémákat, de kiutat nemigen. 

 

Engem az egész szituáció azért idegesít, mert a belga alatt elérhettünk volna sokkal többet is. Megvan hozzá a pénze. Nem arról beszélek, hogy vegyen 11 játékost a német bundesligából, de adott 7 évet a Nebojsának. Ennyi idő alatt okos, folyamatos építkezéssel, kisebb befektetésekkel összerakhattak volna egy masszív kis csapatot. A fradival nem tudnánk versenyezni, de a többi csapattal igen. Már az is előrelépés, hogy felhoztak játékosokat az utánpótlásból. Hogy ezekből mi lesz, nem tudni, de legalább vannak.

 

 

Tovább megyek. Amióta itt van felépíthetett volna egy újpest-tudatot. Egy márkát, ha így jobban tetszik. Sokan azt mondanák ez lehetetlen, de én nem becsülném le 10 folyamatos agymosásának potencális eredményeit. Nézd a Red Bull-t. A 90-es évek előtt nem is létezett Ausztrián kívül, 10 évvel később már AZ energiaital volt világszerte. Holott nem csináltak semmit, csak okos marketinget. Ledobtak egy ejtöernyőst az űrből, évente finanszíroztak egy repülőversenyt Pesten és ingyen mintákat osztogattak bárokban, dj-knek etc. Az első focicsapat (Salzburg) nem volt más csak marketing lehetőség a Red Bull birodalomnak.   

Ott a bayern "mia san mia-ja". Nem találsz élő embert aki elmagyarázza neked mit jelent. Én sem tudom, pedig bajorok közt élek. 

 

 

Nem azt állítom, hogy nekünk is nyitnunk kellett volna az ázsiai piacra, mint a Dortmund tette. Az nyilván lehetetlen. Azt viszont bizton állítom, hogy semmiféle stratégiánk nincs a szurkolók, a lakosság irányába. Nem tudom miben bíztak, talán, hogy a sikerek visszahozzák a nézőket, de az elég nehezen megy valódi sikerek nélkül. 

 

 

 

Előzmény: Miller a sör (205806)
polovcev Creative Commons License 2020.10.06 0 0 205812

A Vasast biztos olcsóbb volt megszerezni.

Ha valaki holnap bekopogna a belgához, hogy meg akarja venni a klubbot, szerintem nem úszna meg 600-700 millio alatt. Ezután kirugdosna a csinovnyikokat, az edzőt, stábot, néhány játékost etc. Jönne egy új tréner, új játékosok már ott vagy 1 milliárdnal. Nem hiszem, hogy sok olyan ember van ebben az országban, aki ezt kifizetné. 

 

Ahhoz kellene egy újpesti Kósa , aki "összeverbuválna" elég nevet ahhoz, hogy elhitesse mindenkivel a lokálpatrióta összefogás létezését. A baj ott van, hogy az Újpest soha nem volt regionális klub. Nincs egy stabil, földrajzilag és szociológiailag jól körülírható bázisa. 

 

 

 

 

Előzmény: wizardry8 (205811)
wizardry8 Creative Commons License 2020.10.06 0 0 205811

A Vasas is szerzett pénzes tulajt. Csányi nagy haverja. Azért van az a reklám a mezükön.

Előzmény: Miller a sör (205808)
Miller a sör Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205810

Sajnos a töltelék embereknél hamar elfogyna a lendület egy Gyirmót vagy egy Szentlőrinc elleni meccsen maréknyi tábor lenne csak.

Előzmény: Vicenza Merda 1 (205809)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2020.10.05 0 1 205809

Engem már az se érdekelne csak végre szeretnék már kijárni mecsre és a tábor is kint lenne !

Előzmény: Miller a sör (205808)
Miller a sör Creative Commons License 2020.10.05 0 1 205808

Ja, csak pénz nélkül reménytelenül lent is maradnánk.

Előzmény: Vicenza Merda 1 (205807)
Vicenza Merda 1 Creative Commons License 2020.10.05 -1 1 205807

A legjobb tényleg az lenne kiesnénk a picsába az nb2-be és akkor ez tetves belga és sleppje eltakarodna Újpestről !

Előzmény: Miller a sör (205806)
Miller a sör Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205806

Mond, szerinted ha ez a belga faszszopó marad akkor mi következik? Hányszor tudjuk megúszni a kiesést? Évről-évre szarabb játékosokkal, tábor, nézők nélkül? Ha kiesünk már sehogy nem jön ki a matek a belgának, nincsenek tévés pénzek, nincs játékos eladás stb stb. Mi a te forgatókönyved erre az esetre? 1860? Kaiserslautern? Itt nincs brand,meg 30 ezer klubtag!

Előzmény: polovcev (205789)
Skywalker. Creative Commons License 2020.10.05 0 3 205805

Múlt héten is kinn volt, de meg is mondta, hogy ha teheti, kinéz majd.

De felőlem jöjjön, marhára mindegy, ki itt az edző. Igazából minden a világon teljesen mindegy ennél a világszégyene csapatnál.

Előzmény: wizardry8 (205804)
wizardry8 Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205804

Tegnap kint volt a tulaj a meccsen. És mellette ott ült Vígjenincs. Vissza jön ő még edzőnek Újpestre.

Előzmény: Seejay (205803)
Seejay Creative Commons License 2020.10.05 0 3 205803

Engem már nem érdekel  ki jön , de innen mozdulni kell . Teljesen leépül a klub . Pár százan lézengenek a lelátón , következmények nélkül belefuthatunk minden évben 4-5-6 gólokba , kiesés elleni harc , megaláztatások , hangulattalan szezonok , a félkegyelmű belga meg úgy tesz mint ha ez lenne a csapatépítés, és brandépítés amit ő csinál .  Ő sose akart nyerni , neki elég az elégséges .  Mivel egy normális külföldi tulaj nem volt még ebben az országban , a kispesti , maffiaügyekben érdekelt Pierro Pini , csitáék skótja McCabe , a Tatabányát olaszok vitték csődbe , a váci John Marshall , és a nemnormális b.zibelga .  A teljesség igénye nélkül , nekem nem hiányzik még egy külföldi szerencsevadász , aki gyarmatosító kiskirályként irányítja egy távoli országból a nulla teljesítményt nyújtó , szétesett , identitást vesztő klubját . 

Nem mehet ez így tovább .  

Előzmény: polovcev (205792)
Seejay Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205802

Megőrülsz , nem viccelek de Onovónak volt Kínából ajánlata a nyáron , és nem akart menni . 

Előzmény: Skywalker. (205799)
sárfi Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205801

Azért volt sok eladott labda hátul mert átvették a Risztevszki hátul beszarós, tökölős játékát, egyébként Onovó egy jó pár labdát csínybe kapott, a múlt héten nem adott el hátul labdákat, mert nem Risztevszki volt hátul.

wizardry8 Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205800

Onovonak volt még eladott labdája, csak abból kis híján nem lett gól.

Előzmény: btete (205795)
Skywalker. Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205799

És mégis hova takarodna? Akkora szar, hogy nem kell senkinek. Magyarul az elképzelhető legjobb helyen van itt nálunk. 

Előzmény: btete (205795)
sárfi Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205798

0 - 5 nél ??

Előzmény: maribor (205797)
maribor Creative Commons License 2020.10.05 0 0 205797

Mikor rugtunk golt utoljara idegenben az utolso pillabatban?

sárfi Creative Commons License 2020.10.05 0 1 205796

Én Risztevszki nyakába varrnám ezt a cumit, nem mer előre passzolni csak oldalra és hátrafelé, mindenkit elbizonytalanított, nincsen önbizalma, gyámoltalan, nem középhátvéd, a Honvéd ellen jók voltunk hátul, mert az a hátvédsor előrefelé játszott.

Előzmény: btete (205795)
btete Creative Commons License 2020.10.05 0 1 205795

A belga takarodj mellett Onovo is takarodj ! Három gólt rúgatott a Vidivel, három rossz passzából indítottak kontra támadást és fejeztek be góllal . Ez a három védős felállás nem jött be Mr. Rogan. Risztevszki nem középhátvéd hanem balhátvéd. Bár valószínűleg a covid állította össze a védelmet.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!