Keresés

Részletes keresés

voelgyi Creative Commons License 2006.08.23 0 0 210

Sziasztok!

 

Ha budapesti vagy Delta, akkor a Pólus beli darts üzletet ajánlom (asszem szintén novoparts) az egyszerűtől Phil The Power Taylor nyilaiig minden kapható. MOndjuk én softra 16g nem ajánlanék súlyosabbat, mert szétviszi a táblát.

 

No igen a desert classic... háát. A megszokott premier ligás arcok után jó volt az ismét felbukkanó régieket látni, legalább egy eredmény erejéig. (Dudbridge, Beaton, Lewis, Part) Már láttam Newtont játszani, akkor sem bírtam nézni, és most sem.Lloyd teljességgel megérdemelte a csúnya verést, Mardlet sajnáltam, akárcsak Baxtert (no jó a Parttól ki lehet kapni)

 

Üdv.

Előzmény: Koborlo79 (209)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.23 0 0 209

Hali delta!

 

Sok mindentől fögg a döntés.Mivel akarsz játszani,steel vagy soft?vagy mindkettő?

Ha mindkettő akkor érdemes szerintem egy 18-g ost vásárolnod mindkettőből.

Ha csak soft szerintem akkor is 18-g ost vegyél.Ha csak steel akkor azt ki kell tapasztalnod milyen lesz jó,de a klubban az idősebbek szerintem látni fogják,hogy mi lesz a megfelelő.

 

Én fehérváron vásárolok,a novoparts kft-nél,elég jó üzletük van,drágább és kevésbé drágább cucc is van,ezekhez van tok is,de persze vannak külön rendelhető tokok is ha neked azok jobban bejönnek,de kérdezd nyugodtan meg ott a klubba srácokat,tuti tudnak jó üzleteket.

Előzmény: deltaalfa (207)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.23 0 0 208

 

Igen közben már nekem is eszembe jutott,az asszonnyal való küzdelem ,de elvileg pont nem lesz olyan film ami érdekelné,így remélem meguszom.:))

Néztem tegnap a Las vegas desert classic összefoglalóját,hát mit mondjak elég össze vissza volt nem ?Na mindegy,volt egy-két meglepetés is,ez a Newton nevezetü aki a Mardl ellen nyomta,milyen kitekeredett modon dobott má állat volt ,azt így is lenyomta.Lloyd is megérdemelten kapott ki,kiváncsi leszek a folytatásra.

deltaalfa Creative Commons License 2006.08.22 0 0 207
Sziasztok!
Most kezdtem járni játszani, Budapesten.

Láttam sok embernél saját nyilakat, én is szeretnék.

Hol tudnék vásárolni, ahol esetleg tartót is kapni.

Ti hova jártok?

Köszi
voelgyi Creative Commons License 2006.08.22 0 0 206
Még a végén túl korán lesz. Közben ugyanis rájöttem, hogy egy előnye volt a késői kezdésnek, hogy a sorozatok véget értek és az asszony már nem nem akart tévézni... :-))
Előzmény: Koborlo79 (204)
danken75 Creative Commons License 2006.08.22 0 0 205
Ha egy fotót beraknál, biztos tudna segíteni aki már több féle gépen játszott (esetleg más-más kijelzősön). A lényag mindenesetre az, hogy a számok mellett 3 mező "gyulladhat" fel. Ez azt jelenti, hogy aki megdobja a szektort, az egy ilyen "rovátkát" "elhelyez" a táblán a megfelelő szám mellé. Dupla kettő, tripla három rublikát jelent. Mellesleg a 3 az nyitja, vagy az utolsó azon szektorra dobó játékosé zárja azt a mezőt. Valami ilyesmi szisztéma szerint lehet, csak más a grafika...
Előzmény: csucsucsucsucsucsu (180)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.20 0 0 204

Hát igen jöhetne egy kilenc nyilas az biztos.Állat volt mikor Barny megdobta.Megfricskázta a nagyokat rögtön az elsö profi versenyén,jó játékos,de,hogy az elödöntöben mi volt vele azt a jó ég tudja.Mondjuk szerintem így elsőre ez is szép teljesitmény,de ha egy kicsit jobban bele jön akkor fog még borsot törni a jó öreg Taylor orra alá.

 

Las Vegas desert verseny lesz jövöhéttől,és igen korábban lesz a most keddi 21.30-kor kezdödik,az azutáni héten meg 20:30-kor,hála az égnek végre egy kicsit korábra tették.Még a végén lesz ismétlés is.

voelgyi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 203
Érdekes pali ez a Taylor. Volt már olyan, hogy a fejemet fogtam, hogy milyen szarul játszik (pl. tavaly a vb elődöntőn Mardle ellen), de valahogy ekkor is nyer. Mondjuk az nem volt szép tőle, hogy tegnap csak 4-re találta el kiszállónál a d20-t. ja és egy 9 nyilasat is dobhatna már...
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 202

Azt most nem tudnám megmondani melyik verseny lesz,lasvegasi azt hiszem,az az amit modassz?de tényleg tök mindegy csak legyen.

 

Valószínű,hogy kikapott volna Barny is,de szerintem senki nem tudja most megverni Taylort,de milyen érdekes, pont a csoprtköröknél tűnt föl,hogy Taylor mindig,csak egy kicsivel jobb az ellenfélnél.Barny 106-os átlagot probukált akkor Taylor109-et.

Láttad a döntöben Scholten ellen elég volt a 102,mert Scholtené"csak100"volt.

Esztméletlen egy faszi.Mi lenne ha valaki folyamatosan 110vagy a fölött produkálna?????Szerintem akkor annál dobna többet,de 25-30év dartsozás után nem lehet mást várni.

voelgyi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 201

Jut még eszembe, 1999-ben kaptam egy echo 1004 (ha jól emlékszem) elektromos táblát. Annyiban láttam az előnyét, hogy nagyobb társaságban jobban lehet ilyennel játszani, mert nem kell írogatni, és nincs vita, hogy mi mennyi (mert ugye, ha nem verseny akkor lehet inni, és ezzel arányban romlik a matematikai képesség is :-)).

 

A Desert Classic lesz a jövő héttől? Bár végül is mindegy, a fő hogy legyen :-), és ha jól írtad akkor egy órával hamarabbtól.

 

Üdv

Előzmény: voelgyi (200)
voelgyi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 200

Feketében is láttam a Pólusban.

 

Szerintem Barney-t - hú de indiszponált volt az elődöntőben -  is megverte volna Taylor (most nem mondom, hogy lásd csoportkör, mert akkor nem Scholten játszotta volna a döntőt). Még a döntetlen is viszonylag sima lett volna, csak kiengedett a végére.

 

üdv.

Előzmény: Koborlo79 (199)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.17 0 0 199

Szevasztok!!!

ks.igen közben már leesett,hogy olvastam is.Én is szívesen elmennék egy ilyen versenyrse,de miket beszélek el is megyek egyszer sőt versenyzőként megyek.

Tudod a remény hal meg utoljára.

 

v:jó régen kezdted 10-év az nem piti,szerintem itt palotán,ahol lakok még soft-ról is csak hébe-hóba beszéltek 10-éve,nem mintha mostanra változott volna  a helyzet .

Én is egy osb-lapot raktam a táblák alá,amúgy én még nem láttam védőgyűrűt sehol,de olyan drágán nem is vennék az tuti.

Tényleg szerintetek miért piros mindig????????????Van valami  szerepe vagy valaki egyszer pirosat csinált azt ez terjedt el?Te milyen szinben láttál?

 

 

A meccsek állatok voltak,már az elödöntök is,sajnos Barny kikapot,én neki drukkoltam,de a hullaszállító Scholten lemosta,pedig szerintem Barneveldnek van némi esélye Taylor megverésére.

Kezdödik ám egy másik verseny közvetittése jővő kedd 21:30-kor sport 2.

Nem baj ha felvételről is,de adják,én imádom nézni,és örülök,hogy láthatom a legjobbakat.

voelgyi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 198
Taylor
Előzmény: voelgyi (197)
voelgyi Creative Commons License 2006.08.17 0 0 197

Sziasztok!

 

Kb 10 éve vettem meg az első (steel) táblámat, azóta űzöm hobbiszinten ezt a sportot, bár az utóbbi időben elég ritkán:-((( Egyetemi éveim alatt voltam a csúcson különösen vizsgaidőszakban - egész nap otthon két dartsozás között kis tanulás.

Nekem a 18 g nyilak (pedig van még 24 g készletem is) jöttek be igazán, valószínűleg azért mert nincs vastag mardle-i karom:-)

Lehet, hogy nyitott kapukat döngetek, de szerintem a legjobb honi darts oldal a www.souldc.hu , ők versenyeket is szerveznek.

Valakinél felmerült, hogy mivel lehet védeni a falat a nyilaktól. Én ezt úgy oldottam meg, hogy a falra a tábla alá felfúrtam egy  1m x 1m fatáblát, de azóta már láttam, hogy itthon is lehet kapni a táblára húzható gyűrűt (kb annyiért mint egy jobb táblát).

Korán fekvőknek: Tazlor tegnap (tudom felvétel de csak Sport2 van) lealázta Scholtent.

 

a 180 legyen velünk

üdv mindenkinek

V. 

Előzmény: ks196 (196)
ks196 Creative Commons License 2006.08.14 0 0 196
Az #50-es hsz-t olvasd el, ott leirtam a versenyrol par dolgot.

Előzmény: Koborlo79 (195)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.14 0 0 195

Szevasztok!

 

Hát Horst nem is kell egy Taylornak lenni,ő egy külön fogalom a dartsban.Milyen dartsgépen dobáltok steel,vagy soft?Gondolom soft,ritka még a steeles kocsma,az én környékemen semmi,sajnos.

 

196:végülis ez egy kocsma sport nálunk,de a versenyeken,nálunk és külföldön is tiltják a piázást,de hobby szinten egy kocsmában nincs mese.

Kiváncsi lennék egy olyan klubra ami egy kocsmába székel?Kötelezö fogyasztani?

Nekem mondjuk nem lenne ilyen problémám mert ha dartsozni akarok akkor vezetnem kell hozzá,így a piálás is kizárt,de ha lenne rá lehetöség és,csak haverokkal egy kocsmában dobálgatnánk.....mit mondjak szerintem nem egy sör,de nem is kettö lecsuszna.Azt,hogy a teljesitményt lerontja olyankor kit érdekel,de az biztos,hogy romlik a koncentráció.

Milyen versenyen is voltál pontosan?Én is szeretnék elmenni majd valamikor,ha lehet versenyezni is,de megnézni is jó lenne egyet.Házi versenyeken már részt vettem,de az nudli volt.

 

 

ks196 Creative Commons License 2006.08.11 0 0 194
En jatszogattam, ha visszaolvasol a hozzaszolasaim kozott akkor kiderul hogy egyszer voltam egy versenyen...nezokent. Ja es kizarolag steel.
Igazabol nekem az a bajom a dartsal amellett hogy szerintem fantasztikus sport, hogy alkohollal egyutt nem megy. Marpedig ha osszejovok dobalni vkivel akkor biztos nem kolazgatunk. Ha meg iszok 1 sort akkor erezhetoen kevesbe tudok koncentralni. Szal ugy nincs ertelme jatszani.
Előzmény: Koborlo79 (192)
horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.11 0 0 193
inkább csak szurkoló vagyok, kébá ha kéthavonta dobálgatok egy-egy órát néhány havarral ha betévedünk egy olyan helyre, ahol van tábla, meg hát nem vagyok egy Phil Taylor... 
Előzmény: Koborlo79 (192)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.11 0 0 192

Szeva Horst!

 Szurkolós tv-nézős,és otthon illetve munkahelyen történő hobby steel dartsozás.

De már nagyon érik,hogy elmegyek egy klubba,és megprobálkozom valami versennyel.

És te??????Csak benézőbe?Mert látod itt csak én vagyok legény a gáton,a többiek egy beszólás után,valami rejtélyes ok miatt eltűnnek.Te dobálsz?Hobby?Verseny?

vagy csak szurkolós dartsos vagy?

horst_fuchs Creative Commons License 2006.08.09 0 0 191

áá, egy darts topic...

hobby vagy szurkolói darts?

Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.05 0 0 190

Halihó!

 

Tán a szemem káprázik,vagy halucinálok,hogy irtál?

Végre valaki,de nem ám úgy csinálsz mint a kishableány,egyszer beírsz azt jó van.

Köszönöm a gratulációt.Hát igen nehéz a fránya harmadik nyilat beledobni,van amikor 18-ba dobom úgy szétesik a koncentrációm,de sokat szoktam kis 180-at dobni (121-135) :) meg azért 140-en is sikerül,de nem nagyképüzök nehogy elriasszalak.

Milyen készletet akarsz venni?Ha egyáltalán akarsz?

Én vettem magamnak egy unicornos- Lloyd készletet,de elkapkodtam,mert bevoltam sózva,és megvettem,ez volt az egyetlen "profi" készlet ,a baj az hogy 18g-os és könnyünek érzem.Jó lenne mondjuk egy jobb játékos véleményet kikérnem mert lehet,hogy dobótechnika hiba,mert hogy lehet,hogy egyszer megy mint állat,utánna meg 4-5cm-kel alá dobalok a célnak.Nem tom,de eladni szerintem nem igazán tudnám,hogy vegyek másikat.12000ft-volt,talán a feléért ha megvennék.

Hogy dobáltál?hobbi szerűen,vagy clubba?Versenyen voltál?

Steelbe vagy sofba?Igazából ennyi.Remélem benézel többször.Én csak 3-naponta tudok jönni,de amint láttad jöttem,még egyedül is.:)

ks196 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 189
hi,
en sajna mar nem dobalok honapok ota, de azert a kozvetiteseket igyekszem kovetni.
Kene uj keszlet is meg legfokepp tobb ido. gratual a 180akhoz tudom milyen jol tud esni, meg hogy 2 t20 utan milyen nehez a 3ik.

ja es hajra Mardle!!
Előzmény: Koborlo79 (188)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.08.02 0 0 188

Megint semmi.de miért?????????????ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Senkit nem érdekel a darts?

Senki nem akar egy jót dumálni,a dobálasról,meg midenről ami darts??

A remény hal meg utoljára .Valaki szánjon meg egy szenvedő dartsozni imádó egyént:ENGEM!!!!SoS SoS SoS

Na jó csak magam szorakoztatom.de kit érdekel,elvagyok:)))

Ma is gyakoroltam a melóhelyemen egy 180-an sikerült.Mostanában már általában sikerül van amikor több is,tök király.Egyszer remélem eljutok egy versenyre és kiprobálhatom magam,és akkor.............majd jó agyon vernek azt kulloghatok.:)))

Héj ha netán valaki olvasná ezeket,akkor ne csak nézzen hanem irjon is!

DE ha nem majd én irok magamnak,mig teljesen be nem gyogyozok ZZZZZZZZZZ

 

üdvözlet magamnak:)))

Előzmény: Koborlo79 (187)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.07.15 0 0 187

hahó hahó!!!!!!!!!!!!!

Megint én,nem baj majd csak jön valaki.

Azóta is sikerült 2-db 180-at dobni.Éljen Éljen.

Na majd jövök,és biztatom magam.:)

Gyerünk komám csak így tovább.:)))))))))))

Koborlo79 Creative Commons License 2006.07.12 0 0 186

Na szép sehol senki.Nem baj elujságolom magamnak,hogy tegnap gyakorlás alatt 5-db 180-at sikerült dobnom,tök király örülök mint állat.Az asszony meg majd agyon ütött úgy obégattam otthon szááááááázzzzzznyolcvaaaaaaan!!!!!!!!!!!!!

Igazából ennyi.Szombaton jövök megint.

Remélem akkor is itt leszel:):)

Koborlo79 Creative Commons License 2006.07.09 0 0 185

még mindig senki?????

Mi van veletek??????Mindenki kivan tikkadva???

Koborlo79 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 184
Hát az sajnos úgy szokott lenni.Majd egy pár hónap múlva mi is láthatjuk,de az is valami.Én ennek is örülök.Bár ami most megy szerdánként(király),de miért ilyen későn adják?Nem hiszem el,hogy nem lenne más időpont.Minden más sportnak van hely korábban,meg megismétlik ezerszer,ezt bezzeg nem.Na jó nem morgok ezért is hálás vagyok.
Ariel Creative Commons License 2006.07.03 0 0 183
gondolom mindenki a lasvegasi versenyt (desert classic) nezi eloben :DDDD
par honap mulva talan a sport.tv is leadja..
Előzmény: Koborlo79 (182)
Koborlo79 Creative Commons License 2006.07.03 0 0 182

 

Na mi van nyaraltok?Pedig már reméltem,hogy nem egy kihalt fórum,de a remény hal meg utoljára.Én jövök háromnaponta töretlenül.

A darts és a 180-an legyen veletek!

Koborlo79 Creative Commons License 2006.06.30 0 0 181

Szevasztok!

 

Ja tudom,hogy meg van késve a közvetítés,de ez van.Legalább ezt láthatjuk még ha nem is élőben,bár azt nem tudom,hogy miért ilyen későn van,néha alig tudok föntmaradni.

 

Az elektromos táblával én azt csináltam,pont a krikettnél,hogy nem dobáltam hanem kézzel addig nyomkodtam mig rá nem jöttem,hogy hogy számol,de az ennyémben több krikett is van:büntető pontnak számolja a pluszt,nem büntinek,meg mit tudom én.Probálgasd,csak össze jön!

 

Véletlen nem tudja valaki,hogy kinyert szerdán:Taylor vagy Barneveld?

A végéről lemaradtam.köszi

Ja még annyi,hogy esetlég lesz valami verseny,inkább steel,fehérváron vagy veszprémben esetleg a közelükben?Tudja valaki?Szívesen megnéznék egyet.

Kiváncsi vagyok,hogy hogy müködhet.

Járt már valamelyötök,kisebb nagyobb ilyen versenyen?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!