Magyar Kupa – Magabiztos mezőkövesdi továbblépés

Egyrészt nagyon durván szarul nézett ki a pálya.

Másrészt legalább a tizit illet volna berúgni. Így tényleg maradt egy kis rossz szájíz.

Előzmény: Törölt nick (368)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.06 0 0 368

A Mezőkövesd egy hatost vágott a Magyar Kupában a III. kerületi TUE-nak!

Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 367

Egy kicsit égő a súlyos vereség, de most kijött a több osztálykülönbség a két csapat között!

Előzmény: G666 (364)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.05 0 0 366

Mit lehet csinálni? Azért a Mezőkövesd egy középszintű Nb1-es klub, míg a III. Kerület egy Nb3-as élcsapat. Nagyon sok különbség van a kettő között... Bár bevallom, hogy én is soknak tartam a 6 kapott gólt, de azért nem haragszom a játékosokra. Buzsáky Ákos majd felépít egy stabil Nb2-es csapatot az évek folyamán és annak nagyon örülhetnek majd Óbudán! :)

Előzmény: sergiototta (363)
doncike Creative Commons License 2018.12.05 0 0 365

Már egy osztály és nagyon nagy különbség.

Kettő meg pláne.

Nyilván a meccs lefolyásától is függ: az adatbankban azt látom, hogy majdnem fél órát kihúzott a csapat kapott gól nélkül, 0-1 volt a félidő.

0-2 (51. perc) után is még tartották magukat bő negyed órán át, mert a 67. percben jött a harmadik és ebben az időszakban 18 perc alatt lett 0-2-ből 0-6.

Engem csak lokálpatriótaként érdekel a Kerület (nem tartom magam igazi szurkolónak), de számomra egy harmadosztályban szereplő csapattól ez egy fájó, de elfogadható vereség egy NB1-essel szemben.

G666 Creative Commons License 2018.12.05 0 0 364

Én is így gondolom, hogy ez elég gáz. Ki lehet kapni, de azért ez már szégyen.

sergiototta Creative Commons License 2018.12.04 0 0 363

Szerintem 6 gólt hazai pályán azért nem kéne kapni egy Mezőkövesdtől.

Előzmény: Törölt nick (362)
Törölt nick Creative Commons License 2018.12.04 0 0 362

21 év után volt Nb1-es csapat a Kalap utcában! Gurított egy hatost a Mezőkövesd ellenünk, de üsse kő! Remélem, aki ott volt a meccsen, nagy élménnyel távozott! Még ha a Kerület csak asszisztált is az eredményhez, de sok mindent le lehet szűrni e találkozóból! Ilyen mérkőzésből kellene egyre több! :)

A farmeringes?

Vagy az a másik, akinek a sztájlisztya eredetileg cirkuszi majmokat öltöztetett?

Előzmény: Törölt nick (358)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.29 0 0 358

Kedves Szurkolóink!
Örömmel jelentjük be, hogy csapatunk meghatározó tagja, Rabatin Richárd 2020-ig meghosszabbította szerződését a III. kerületi TVE-vel.
Gratulálunk Ricsi! Sok sikert óbudai kék-fehérben!

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.28 0 0 357

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.28 0 0 356

Köszi szépen! Ez fel sem tűnt, hogy van shop! Ezer hála! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.26 0 0 353

Nem tudja valaki, hogy III. Kerület sálat hogy szerezhetek? :) Előre is kösz!

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.26 0 0 352

DIGI Sport, Reggeli Start - Buzsáky Ákos

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.25 0 0 351

Nagyon szép lett a gyep! :)

Fotó a III. Kerület hivatalos Facebook oldaláról való!

Előzmény: doncike (350)
doncike Creative Commons License 2018.11.22 0 0 350

Meg a gyeppel.

Le van takarva fóliával, ki is van írva, hogy tilos rámenni.

Előzmény: Törölt nick (349)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.22 0 0 349

Ez egy kiváló kezdeményezés, hogy buszt indítanak a szurkolóknak az idegenbeli meccsekre. Ez a III. Kerület nagyon jól felépített klub. Jó ehhez a családhoz tartozni, mert itt sokat foglalkoznak a rajongókkal! ;)

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.20 0 0 348

Elindult egy szurkolói kezdeményezés, amelynek célja, a csapat szervezett szurkolással történő buzdítása. Aki szeretne csatlakozni a szurkolói csoporthoz, és részt venni annak megszervezésében azt várjuk 2018. november 30-án pénteken délután 4-re a klubházba.

Legyen igazi meccshangulat Óbudán és az idegenbeli mérkőzéseken is! Hajrá Kerület!

doncike Creative Commons License 2018.11.19 0 2 347

Megkönnyeztem :D

Előzmény: Törölt nick (346)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.19 0 0 346

Helyszíni riport: Buzsáky saját ultra csoportja és az nb1.hu villámháborúja a biztonságival

Újabb képek az Ultras Buzsákyról

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.17 0 0 345

Remek képek és videók az Insta oldalon! A Pénzügyőrt is legyőzte a Buzsáky-csapat! Jó lesz ez fiúk! :)

Törölt nick Creative Commons License 2018.11.14 0 0 344

Én egyedül szoktam menni Gödöllőről a meccsekre! De biztos vannak olyan szurkolók, akikhez csatlakozhatsz! Bár ebben az évben már nem hiszem, hogy megyek! :O

Előzmény: pipacsmező (342)
Törölt nick Creative Commons License 2018.11.14 0 0 343

DIGI Sport, Reggeli Start - Boros Júlia, Fenyvesi-Kisteleki Orsolya

pipacsmező Creative Commons License 2018.11.14 0 0 342

Egyszerre szoktatok indulni idegenbeli meccsre? Szívesen csatlakoznék, ha lehet. Indulás mikor, melyik kocsmából? Gondolom, hogy a 29-es busszal.