Keresés

Részletes keresés

Aminah Creative Commons License 2010.08.31 0 0 203
Odaát is mindig van miből összevágni a botrányos részt....:-)egy kis locsolkodás...:-)
(ez volt az utolsó, ígérem :o))
Pandus Creative Commons License 2010.08.31 0 0 202
köszi, meghallgattam (félig), mert ez annyira nem az én műfajom, hogy tényleg fájt. Ám a hiba az én vevőrendszeremben van, Félix egy zseni, nagy rajongója voltam korábban.
Előzmény: Törölt nick (201)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.31 0 0 201
Igen, volt közös előadásuk.
http://www.youtube.com/watch?v=VAeYt-swWG0
Nagyon szeretem.
Előzmény: Pandus (200)
Pandus Creative Commons License 2010.08.31 0 0 200

elütöttem egy betüt, bocs!

igen, teljesen más az eredeti, nekem mindkettő tetszik. vki itt Lajkó Félixről is írt,  volt közös daluk? erről nem tudok.

Előzmény: Törölt nick (199)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.31 0 1 199
Ha már Magdit fikázzuk, elmondom, hogy az Enya dal viszoont botrányos volt tőle... : ))) Az volt az érzésem, hogy csak hangokat énekel egymás után, zéró kapcsolattal. Meg nekem az Ederlezivel se jött be annyira, mert az "eredeti" ederlezit (a Cigányok idejéből), ami teljesen másféle üzenetű, nagyon szeretem, és azokat a "hangokat" is, akik éneklik. Egyáltalán nem "fényes" hangok, teljesen más hatás, mint a Magdi verziója.
Előzmény: BitterSweetSymphony (194)
Pandus Creative Commons License 2010.08.31 0 0 198
már megint veled értek egyet! Pont így gondolom én is. Az Egerlezi tetszett tőle, és ezzel vége is.
Előzmény: BitterSweetSymphony (194)
Pandus Creative Commons License 2010.08.31 0 0 197
semennyire se off - l. a topik címét
Előzmény: Aminah (195)
Pandus Creative Commons License 2010.08.31 0 0 196
azt irtad. h Angélában nincs meg az a karizma, ami Magdiban igen. Én meg pont fordítva gondolom. ennyi.
Előzmény: Bogyó 2 (188)
Aminah Creative Commons License 2010.08.31 0 0 195
Az idei America's Got Talent-ben is vannak nagyon jók. (bocs, nem tudom, ez mennyire off itt)


Alice Tan Ridley
Prince Poppycock
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.08.31 0 1 194

Azért ilyet nem mondanék, h Magdiban semmi sincs meg.

Nyilvánvalóan kva jó hangja van, ezt tagadni kár.

 

Viszont van, amiben egyetértek veled: Magdi nekem is ellenszenves. Azért nem is drukkoltam neki a Mega3-ban. Én sem látok alázatot,  nagyképű, mindig is az volt. Persze a zsűri is alátett ennek. Szóval valahogy egyáltalán nem szerethető személyiség sztem sem és sokan osztják ezt a véleményt is...

Viszont tehetséges, azt meg kell adni.

Persze személy szerint nem rajongok a hangszínéért, néha jó, de néhány dalnál, magasságnál kifejezetten kellemetlen hallgatni, de ez már ízlés kérdése.

Előzmény: Pandus (176)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.08.31 0 0 193
Na erre már szavak sincsenek...kész:-))
Előzmény: Aminah (185)
BitterSweetSymphony Creative Commons License 2010.08.31 0 0 192

Aztakva! Kisípolódott a fülem:-))

Ilyenkor mindig arra gondolok, h ezek színészek, akiket megfizetnek.

Előzmény: Aminah (182)
Aminah Creative Commons License 2010.08.31 0 0 191
Imádom ezt a kölyköt! :-)

Miért néznek hülyének? Én sem értem :-)))) Be szokták linkelni az eredeti Ring of fire-t, hogy ugyan már, ne vicceljek, hol van ez attól...

Ami a tinilány sms-ek, a külső és a háttérsztori jelentőségét illeti az ilyen tehetségkutatókon, szerintem mindennél beszédesebb, ha megnézzük, ki nyert ezen a döntőn...
Előzmény: Bogyó 2 (190)
Bogyó 2 Creative Commons License 2010.08.31 0 0 190
Na, de miért néznek hülyének? Adam Lambert kurva jó volt, s ő szintén olyan volt, aki előtt a zsűri hason csúszott, bizony még Cowell is.
Én nem láttam minden részt amit énekelt, de az animaxon most megy az az évad, majd nézegetem itt a megasztár-X-factor mellett azt is. Fel is hoztam a topicot.

Nekem egyébként rohadtul tetszett ez is! Eredetinek is mondták, bár nekem nagyon James Brown-os volt, de akkor is jó!
Előzmény: Aminah (186)
Bogyó 2 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 189
Jézusom! Ez nagyon durva!
Előzmény: Aminah (185)
Bogyó 2 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 188
"sztem Magdiban semmi sincs meg"

Ezt ugye nem gondolod komolyan?
Miért volt vajon tök egyértelmű az elejétől, hogy ő nyer? (Összeesküvés-elméleteket kéretik mellőzni, nem volt rájuk szükség)
Ismerőseim közül is sokan szeretik. Én pl. azért, mert lenyűgözött, hogy egy lány AC/DC-t énekel. Erősen, dögösen. Ilyet nem láttam azelőtt.Minden zene nélkül a válogatón. Aki szerint ez ott nem hang, az süket. Itt, ahol a zsűri egyből leborult előtte.
S azóta is Guns and Rosest, Queent. Ki énekelt nálunk ilyesmit? Még férfiak se nagyon. A zsűriben se volt vita egy pillanatig se róla, később is hason csúsztak előtte, nem véletlenül, meg lehet a kommenteket hallgatni, s sokan gondoljuk így.
A lemezei fogynak. Fellépései vannak azóta is, az egyik legkeresettebb előadó máig. S aztán sorba az Abba, az Ederlezi, a Rocky Horror Picture-s dal, a Sting szám, mind más műfaj, s mindet hozta egy hihetetlen hangi adottsággal, - ami nem jelent tökéletes éneket,- s emellett még egy jó előadói készséggel.

Persze, 900 ezerért lép fel. Csak azt is tedd hozzá, hogy komplett zenekarral osztozik a pénzen, két néha három gitáros, dobos, billentyűs, és egy -másfél óra egy igényes helyen. Míg mondjuk a többi "nagy" sztár egyedül kér 3-400-at egy félórás gagyi félplayback-ért falunapon. Ha jól emlékszem a Szinetár-Bereczky páros félórája 5-600 ezer, persze ketten vannak.
S teszi mindezt azért, mert ő nem két év alatt akarja összehaknizni az országot mint Gáspár Laci, aki egy éjszaka néha 3-4 helyen is fellépett. Nem zenekarral, hidd el.
Tehát a dolgok mögé kell látni, nem kell mindent elhinni Korda Gyuri bácsinak, aki kiátkozta Magdit a milliós gázsi miatt. Nyilván ezt kevesebben is fizetik meg.
Én voltam 2006-ban egy még playback-es koncertjén, de azóta nincs ilyen. Tavasszal voltam egy zenekaroson, nagyon jó volt, teltház volt egy megyeszékhely műv. házában. Egy interjúban mondta, hogy nem akar hamar kiégni, megunni a saját dalait, inkább kevesebb minőséget akar, nem a mennyiségre megy. A komplett zenekarnak viszont nyilván más a tarifája egy élvonalbeli előadónál.
Ő egy nagyon hamar felnőtt, koravén gondolkodású valaki, aki nagyon céltudatosan, s nagyon okosan kihasználva az előnyeit nyerte meg a versenyt, s már akkor elkezdett tovább látni. Okosan lerázta magáról a segítőket, összeszedett egy saját zenekart, formálja az arculatát, nincs könnyű dolga, de egyelőre jól állja a strapát. Nagyon hamar kinőtt a tinibálvány-imidzsből, dalai a 30-as, 40-es korosztálynak szólnak inkább, amely persze fizetőképesebb is, de nyilván jobban is igényli az igényesebb, elgondolkodtatóbb zenéket. Ezt megvalósítania nem sikerül neki tökéletesen, egyik lemeze se lett még igazán jó, s kibújik belőle még a nem értelmiségi családban felnőtt vadóc-lány, de próbálkozik, s felnő közben, érik, csiszolódik. Jó irányba halad. Ő olyan, akinek sok esélyt adnak az emberek. Nagyon okosan beszélgetett nemrég a Zárórában is Veiszer Alindával.
Szóval, nem kell szeretni, de a tehetségét kétségbe vonni oktalanság.

Nem elismerni, igen így akartam írni.
Előzmény: Pandus (176)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 187
Ezen még a gyerekeim is röhögtek.
Előzmény: Törölt nick (180)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 186
Ezért általában hülyének szoktak nézni, de a legnagyobb kedvencem Ő volt ezzel a dallal
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 185
Előzmény: Törölt nick (184)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 183
"Én a "ha volna még egy percem helyrehozni"ért vagyok odáig tőle, a megából."
Az is teccett nagyon :-)
Előzmény: Törölt nick (179)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 182
Előzmény: Törölt nick (180)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 181
Köszi, megvan :-)
Előzmény: Törölt nick (177)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 179
Magdiban tényleg van, pedig nem is kedvelem. De lenyűgöző a zeneisége.
Én a "ha volna még egy percem helyrehozni"ért vagyok odáig tőle, a megából.
Amúgy meg a Lajkó Félixes dolgát szeretem nagyon.
Előzmény: Aminah (178)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 178
Nekem Póka Angéla volt a kedvencem. Szerintem Angéla-Magdi döntő kellett volna, de ez lehet, hogy a botfülem miatt van:-)
Magdiban viszont van valami...valami nemtudommi...ha ő énekli a Most élsz-t, mindig bőgök. A mai napig.
Az alázat meg szerintem nem a gázsiról szól, hanem a munka minőségéről. Vagy?
Előzmény: Pandus (176)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 177
Őszi casting, 2. adás, 2. rész 9. percnél.
Előzmény: Aminah (173)
Pandus Creative Commons License 2010.08.30 0 0 176

nem az a fajta művész, akit milliók tudnának szeretni. Ahhoz ő túl elvont, ha úgy tetszik, túl magas szint. - ezzel egyetértek

 

Angélában nincs meg az az emberi karizma ami Magdiban megvan, hiába tud többet szakmailag - ennek pont a fordítottját gondolom, sztem Magdiban semmi sincs meg, legkevésbé az az alázat, amiről annyit papol. tudod, hogy 900 ezerért lép föl? bár ez tavalyi adat, lehet h azóta egymilláért.

 

biztosan magas színvonal, elismerem, de nekem akkor sem tetszik. - ez meg abszolút reális, azt is jól látod, hogy baj, hogy sokan ezt képtelenek kimondani

 

Angéla énekét egyszerűen nem jó érzés hallgatnom - őszinte vélemény, ezért becsülendő. nem lehet vele vitatkozni

 

A szomorú vasárnap valóban nagy volt, azt nem lehetett elismerni, - nyilván úgy értetted: nem lehetett nem elismerni

 

és akkor egy személyes élmény: mindig is nagy rajongója voltam Póka Angélának, 100 kilósan is, évekkel azelőtt, hogy a Megában megjelent (többször volt az rtl-n, és azt gondoltam, Póka Egon lánya). A verseny után azonban láttam egy koncerten, igaz, karácsonyi (újévi?) szabadtéri volt a Nyugatinál, tehát technikalilag sem, meghittségében sem és egyáltalán. de mégis, az előző teljesítménye alapján vártam tőle valamit. nem valamit, sokat. és meg kellett állapítanom, nagyon túlzóak voltak az elvárásaim. laposka, langyoska volt az egész. az meg az én hibám, hogy nem kerestem meg, és nem vettem jegyet egy tökéletesen kivitelezett koncertre. De amit a tv-ben láttam, az lenyűgözött.

Előzmény: Bogyó 2 (158)
Bogyó 2 Creative Commons License 2010.08.30 0 0 175
Mondjuk, ahhoz képest, hogy ő lett a World Idol, nem egy szépfiú ő se.
S ez egyáltalán nem baj, mert amúgy meg tök jó. Van mélg remény...
Ugyanakkor nem hallom, hogy nagy nemzetközi sikerei lennének, ez is igaz. Ő se lett Kelly Clarkson.
Előzmény: Aminah (171)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 174
CSak a műsor - azt hiszem, második részének az elejefelé vannak valahol. Quimbyt énekel a lány. Nem nagy cucc, de nem szoktam jól Quimbyt énekelni hallani az emberket. : )))
Előzmény: Aminah (173)
Aminah Creative Commons License 2010.08.30 0 0 173
Two duo teccik :o)
(Indeed-hez van valami link?)
Előzmény: Törölt nick (172)
Törölt nick Creative Commons License 2010.08.30 0 0 172
A mostani adásban: Indeed és Two Duo. Engem ezek fogtak meg.
Előzmény: Aminah (170)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!