Keresés

Részletes keresés

baltech Creative Commons License 2004.06.20 0 0 91
Uszadékot fogtál?
Nem lehet megheggeszteni?
Előzmény: Törölt nick (90)
vami1 Creative Commons License 2004.05.31 0 0 89
Sziasztok

Helyhiány miatt meg kell válnunk szeretett mahagóni csónakunktól. Feltettem róla egy képet a következő címre: http://kep.tar.hu/vami/index.phtml?aid=27651339

A segítségeteket kérném a típus és a gyártó (~HKOVACS v. KARSAI) meghatározásában és, hogy hol tudnánk eladni.
Kb. 20 évveé ezelőtt vettük nincs róla semmi adatunk.

Köszi
Zoli

LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.05.04 0 0 88
Szia!

Van egy Géczi-2 Szegeden, 300 ezerért, részletekért keress meg, de ne a reg. beli e-mailen, hanem:

radios@satrax.hu

LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.04.23 0 0 86
Mivel 4 kW alatt nem regisztrációköteles, ezért elég a sima adásvételi szerződés a szokott formában, két tanúval. Azért, ha valami egyedi azonosítója van a hajótestnek (gyári szám) azt jó beleírni, illetve a motorszámot is.

Horvátországi üzemeltetéssel kapcsolatban nincs infom. Hívd fel a felügyeletet!

Előzmény: BMW Power (84)
Miko Creative Commons License 2004.04.23 0 0 85
Üdv Urak!

Még mindig van két eladó csónakmotorom. Mind a kettő Johnson 40 és 75 lovasak. Ha érdekel valakit, írjon a mélemre.

Köszi

BMW Power Creative Commons License 2004.04.23 0 0 84
Sziasztok!

Tök amatőr vagyok hajózás terén, ezért egy alap kérdéssel kezdenék:

Van, vagyis lessz egy felfujható merevalju csónakom egy 5Le-ős motorral.
Itthon tudomásom szerint minden engedély és hajólevél nélkül nyugodtan használhatom. De a nyáron le szeretném vinni a Horvát tengerpartra, ott használhatom-e ugyanigy? Mennyire távolodhatok el a parttól?

A fenti csónak megvételekor milyen papirokat kell kapnom? Mire kell ügyelnem? Adásvételi stb...

Válaszokat előre is köszönöm!
Üdv. István

dedus Creative Commons License 2004.04.23 0 0 83
Felhívtam a felügyeletet,és ott megerősítették amit már mástól is hallottam,hogy a horvátok nem szólnak,ha nincs tengeri engedélyed,a parttól 3 tmf távolságig.Ebből is látszik,hogy komolyan rámentek a turizmusra,nem szivatják feleslegesen a látogatót.
LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.04.22 0 0 82
Mivel nekem kb. 10 éve van, és azóta cserélték a régi tipusúakat (én már az újat kaptam) ezért fel sem merült bennem, hogy létezhet másfajta.

Hívd fel a felügyeletet, az a biztos.

Előzmény: Navyblue (81)
Navyblue Creative Commons License 2004.04.22 0 0 81
Haho, nekem nem az, ez meg meg sem fordult a fejedben? Nem gyomorbol tettem fel a kerdest.
Előzmény: LUCzI FERencz (80)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.04.22 0 0 80
Igen az. De ha nem lenne nemzetközi, akkor mi a szent sz..ért lenne 3 nyelvű?
Előzmény: Navyblue (79)
Navyblue Creative Commons License 2004.04.21 0 0 79
Ezek szerint a kozelmultban kiadott magyar engedely nemzetkozi?
Előzmény: LUCzI FERencz (78)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2004.04.21 0 0 78
A magyar kishajóvezetői nemzetközi. Érvényes Európa összes belvizére, ahol egyébként kisgéphajóval közlekedni lehet.
Ez azonban nem jelenti azt, hogy jó a tengeren is.
Amennyire én tudom, a horvátok saját motoroson, és max 400 m-ig a parttól elfogadják tengeren is, de ez nem biztos.

Ha nem így van, ne engem szidj!

Javaslom, hívd fel a felügyeletet, és ők megmondják!

Navyblue Creative Commons License 2004.04.21 0 0 77
Nem, kulfoldre nyilvan nemzetkozi kell...
Előzmény: dedus (76)
dedus Creative Commons License 2004.04.21 0 0 76
Üdv!
Valaki meg tudná mondani,hogy a horvát adrián elfogadják-e a belvízi kishajóvezetői engedélyemet?Levinném a motorcsónakomat,de nem akarok ott is vizsgázni
Kösz!
dedus
baltech Creative Commons License 2004.03.02 0 0 75
Hali!

Használt Z-hajtást keresek megvételre, kb 70 LE-s mocihoz.Ha tud valaki valamit, kérem írjon!

erebe Creative Commons License 2004.02.01 0 0 74
Üdv Mindenkinek!

Alumínium rocsótestet keresek. Ha valaki tud a mostani APV Rt.-s kínálaton túl eladót, ne fogja vissza magát :-))

Köszönettel:

Erebe

Esteleg más alu motorcsónak test is szóba jöhetne, természetesen árajánlattal.

baltech Creative Commons License 2004.01.10 0 0 73
Úgylátom, mostanában nem csónakázik senki sem.)))))))))
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 72
kösz!
Előzmény: LUCzI FERencz (70)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.23 0 0 71
egy ismerősöm szeretne tárgyalni a két motorról- ennyit tudok... ha ez lehetséges
Előzmény: LUCzI FERencz (70)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.12.23 0 0 70
Megkérdezem, eladó-e még?

Van egy olasz VEGA hajótest vizsgázott futóval együtt eladó ugyanitt. Ennek a hajólevelén szerepel a Vihar motor. Ha van rá érdeklődő, felteszem a hajó képeit a netre.

Előzmény: Törölt nick (69)
Törölt nick Creative Commons License 2003.12.21 0 0 69
egy ismerősömnek viszont kéne, meg tudnád adni a tulaj számát? mailben. köszönöm!
Előzmény: LUCzI FERencz (67)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 68
sajnos az nem. mindenesetre köszönöm a segítséget!
Előzmény: LUCzI FERencz (67)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.27 0 0 67
A kettőt 25-ért? Álmodtad!

40-be elviheted, de ez aztán a minimum.

Előzmény: Törölt nick (66)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.27 0 0 66
két napon belül 25e. kp-ért elviszem ha belemegy a tulaj.
Előzmény: LUCzI FERencz (65)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.24 0 0 65
Na, kozben beszeltem a tulajjal. A 2 motorbol kiszallna 50 ezerert. Az egyik motor regisztralt, hajolevelen szerepel, a masiknak semmi papirja, de a Hajozasi Felugyelet ezeknel a kiserteku motoroknal elfogad egy sima adasveteli szerzodest.
Viszont pontositok: Mindket motor gyakorlatilag egesz, az egyik nincs osszerakva, viszont gazkarja egyiknek sincs, mindketto taviranyitos.
Előzmény: Törölt nick (64)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.24 0 0 64
érdekel, egy hasonló átalakított van egy nekem, kéne mégegy egy rocsóhoz. ha egy árat tudnál mondani már közelebb járnánk. sajnos az árakat nem ismerve nem tudok mondani összeget, mert az enyém nagyon régóta megvan.
Előzmény: LUCzI FERencz (62)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.23 0 0 63
Ide a topicba irjal, mert a reg. beli e-mail cimem mar regen nem el.
Előzmény: Törölt nick (61)
LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.10.23 0 0 62
Debrecenben, ill. Hajduszoboszlon erdekel a motor?
Van egy teljes, oninditos Vihar, tavvezereltre atalakitva, (nincs rajta a gazkar) es egy hianyos masik, potalkatresznek, aminek van gazkarja. Arat nem tudok most mondani, mert nem az enyem a motor, de ha visszajelzel, megkerdezem. Mennyit erne meg neked?
Előzmény: Törölt nick (61)
Törölt nick Creative Commons License 2003.10.22 0 0 61
sziasztok!

szükségem lenne egy önindítós vihar motorra, ha valakinek van eladó kérlek "szóljatok"!
kösz, üdv!

LUCzI FERencz Creative Commons License 2003.09.15 0 0 60
Tudom, hogy idény vége van, de azért...

Eladó egy 35 LE kétütemű, kéthengeres SELVA rövid tribes csónakmotor, rendezett papírokkal, kevés üzemórával, a Tiszán volt használva, nagyon jó állapotban van, önindítós, és külön akkutöltő generátor is van beépítve. Van hozzá egy egykaros, vagy egy kétkaros bowdenes irányváltó, 24 lit. müa tank, és tartalék hajócsavar. Jelenleg távvezéreltre van átalakítva (kézi gáz és kormánykar leszerelve, de megvan hozzá.)

Ugyanitt, de ettől a motortól függetlenül, van egy teljes bowdenes kormánymű is eladó, vezetőgörgőkkel, mindennel együtt.

Nem az enyém a motor, az egyik haveromé, de rajtam keresztül érdeklődjetek.
A regisztrációbeli mailcímem már nem él, a jelenlegit bizonyos okból nem írnám ide, érdeklődjetek itt a topicban, időnként be fogok nézni.
Árat most nem tudok, de rövidesen lesz.

Ja, Hajdúszoboszlón van az egész.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!