Keresés

Részletes keresés

Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 280

Ahogy látom egyszerre írtunk.

 

a fenntartás ára %-ban van asszem.

 

Minek a %-a? Te fix Dobogomajort vettél vagy floating rendszert?

 

a cseredíjat fizetem 90-145€ között, de ez minimum 4felé oszlik.

 

Mert 4 személyes apartman ugye? Apartmanokat általában is egyben szoktak kiadni, tehát ha egyedül mész egy 6 fős apartmanba, akkor is ugyanannyit fizetsz.

 

sose mentem 45 napossal (mindig legalább egy fél évvel előbbre foglalunk)

 

Nem azt írtad, hogy így tudod a kék hetedet pirosra cserélni? Fél évvel előtte megadjátok hogy nagyjából hova, de a pontos időpont és helyszín mozoghat (Fekete Erdő, Skandinávia így említetted)

 

Le tudnád írni az éves költségeiteket?

Előzmény: Beebite (278)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 279
Jó rendben, tehát te egy elégedett ügyfél vagy aki nem óhajt további részleteket elmondani.
Előzmény: Beebite (277)
Beebite Creative Commons License 2006.02.11 0 0 278

tehát:

rosszul láttad. nagyon.

nem. a fenntartás ára %-ban van asszem.

a cseredíjat fizetem 90-145€ között, de ez minimum 4felé oszlik.

nyáron vagy télen megyünk csak. (síelni és/vagy nyaralni)

sose mentem 45 napossal (mindig legalább egy fél évvel előbbre foglalunk)

 

egyéb:

utálom a tengerpartot, oda nem megyek, bár állítólag oda könnyű cserélni. Ezt nemtom.

válogatok, ha nem tetszik, visszaadom.Keresnek másikat.

 

Előzmény: Anti-timeshare (276)
Beebite Creative Commons License 2006.02.11 0 0 277
rosszul láttad.
Előzmény: Anti-timeshare (276)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 276

Ha jól látom, te több mint egy millió forintért vetted a jogot.

25 ezer a fenntartási költség? Dobogómajor nem drágább?

Minden évben valamennyit ráfizetsz (plusz a tagsági gondolom)

Nagyjából mindegy mikor mész nyaralni/telelni (gondolom iskolás gyerek nincs)

Elfogadod a "last minute" 45 napos ajánlatokat.

 

Eddig pontos, vagy félreértettem valami?

Milyen egyéb szempontok vannak, amiket figyelembe érdemes venni?

Előzmény: Beebite (274)
rali Creative Commons License 2006.02.11 0 0 275
A szövegből ítélve azoknak gondoltam őket.
Előzmény: Anti-timeshare (273)
Beebite Creative Commons License 2006.02.11 0 0 274
Már leírtam egy másik time-share topicban kb 2 éve. Azóta már több cserénk is volt. Megtalálod.
Előzmény: Anti-timeshare (270)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 273

http://www.junkies.hu/

 

Elég punkosan néznek ki

Előzmény: rali (272)
rali Creative Commons License 2006.02.11 0 0 272
nem tudom, csak a szöveget találtam.
Előzmény: Anti-timeshare (271)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 271
Kik ezek a junkies? Jó a zene is?
Előzmény: rali (267)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 270

Nagyon örülök, hogy van itt egy elégedett vevő, aki nem is fikanick.

 

Mi az elején vettük, és már rég lenyaraltuk/leteleltük az árát.

 

Mondanál néhány tényt is, hogy ezt mire alapozod? (mennyiért vettetek nagyjából hol, milyen éves költségeitek vannak, mennyire használjátok ki stb.)

 

Szerinted így mennyit költötök hetente a szállásra?

 

Köszi

Előzmény: Beebite (264)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 269

Viszont mindazt amit ide írtok, ugyanaz a bíróság hitelrontás miatt bírságot szabhat ki. Nem is keveset. Mert ez itt van, regisztrlt felhasználókkal.

 

Ezt kifejthetnéd bővebben. Így nagyon rosszul hangzik (csak feltételezem, hogy nem azt akartad írni, amit írtál)

 

hha a jeges srácnak van igaza, és a szerződés nem hagy maga után kivetni valót és egyformát állít a bíróságon minden tanú (eladó), akokr hogyan bizonyítja - sajnos -bárki, mi történt valójában? S ami még szomorúbb, hagy egy hitelrontás miatt indított keresettel még a cég nyerhet is, mert pl itt a fórumon leírtak feketén fehérhen tartalamzzák a véleményeket. Bármennyire szomorú, ez kb. igy néz ki.

 

Tehát ha én leírom, hogy a magyar TS cégek 4szeres áron árulják az üdülési jogot megmutatva, hogy mennyiért árulják és mennyiért lehet venni, akkor hitelrontást végzek?

Ha leírom, hogy egyetértek iceride-al abban, hogy a magyar TS értékesítők hazudnak, az hitelrontás?

Az ha leírom egy nyilvános fórumon a véleményemet, az hitelrontás?

Google segítségével keress rá "review" + hotel, car, service, "marketing consultant" szavakra. Tele az internet hitelrontással.

Szóval ha nem is vagyok jogász, de azért annyit látok, hogy ez nagy zöldség.

Előzmény: Tenerife (263)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.11 0 0 268

Az idézetekkel arra mutattam rá, hogy a te hozzászólásaidat lehet úgy értelmezni, mint bújtatott propagandát. Mivel értesz a marketinghez, tudod, hogy ez mit jelent.

 

Mert amig a ténykehez, az általad javasolt összehasonlításokhoz ragaszkodunk, addig nem lehet semmi gond.

 

Szerintem nagyon sokszor kértem már itt tényeket. Akkor te se személyeskedj, hanem írjuk össze első lépésben azokat a szempontokat amiket lehet értékelni (objektíven vagy szubjektíven). Én már adtam pár szempontot, adhatnál te is.

 

jó lenne a másik oldaLT is hallanui, de itt nincs másik oldal

 

Igen jó lenne a másik oldal tényeit meghallgatni. De csak iceride személyeskedései a másik oldal.

 

360.000 Ftból meg lehet úszni egy Kenyai vagy Orlandói hetet? (mert ez is tipikus értékesítő duma, lasd iceride egymillios mexikoja)

 

Én kérdezetm, mert te árakról beszélsz, sőt, van ahol szállodáról... de nem jött rá válasz.

 

Mi az hogy nem jött válasz? Talán nem olvastad el. De ideírom még egyszer:

 

360.000 Ftból meg lehet úszni egy Kenyai vagy Orlandói hetet?

 

http://www.secondcasa.at/dir/en/kenya/mombasa/index_1.html

Google első találat. 6 fős 150 nm-es apartman 100 Euró per hét. (gyengébbeknek 25 ezer forint)

Repjegy, kaja a timeshare-ben sincs benn

 

 

Előzmény: Tenerife (263)
rali Creative Commons License 2006.02.11 0 0 267

Vesztesekbõl van már elég
Legyél inkább nagymenõ
Akcióhõs vagy bomba nõ
A divatos külsõ fél siker
Annak, aki szart ad el
És ha megvan minden, ami kell
Refr.:
Kell egy sláger, kell egy sláger
Legyél ilyen, mert mind ilyenek
Mind ilyenek, akik jó fejek
Ha felpörgetve a hangulat
Pozitív minden gondolat
Egy cuki kis popsztár énekel
Hogy mirõl, az senkit sem érdekel
Tapsolj, és észre se vedd
A szarodat hogy etetik meg veled
Táncolj, mert táncolni jó
Álmodik az új generáció
Míg kábítod magad a mesével
A stricik járnak Porschével

iceride Creative Commons License 2006.02.11 0 0 266

"Amit viszont el kéne mondani a bulikon  (bár nemtom, mostanság hogyan zajlik egy ilyen), hogy ez a cumó annak jó, aki sokat költene amugy is nyaralásra...Aki minden évben elmenne családostul minima egy hétre külföldre, és nem kempingbe, hanem valami drágább szállásban gondolkodik. "

 

Ezt el szokták mondani az előadáson, bár igazából nem céljuk, hogy tudatosuljon. Ők annak is el akarják adni, aki keveset utazik. Ez van.

 

Egy csomó ember semmit sem lát az ég világon, csak amit az értékesítő gondosan felépített prezentációja láttat vele. Ez félig az emberek hibája,de hát senkinek nem kötelessége mindent látni a világban, mert az kivitelezhetetlen. Ezért lehet mindenkit minden számára ismeretlen témában borzasztóan megvezetni. (legyen az TS, politika, gazdaság, akármi).

Előzmény: Beebite (264)
iceride Creative Commons License 2006.02.11 0 0 265

"hha a jeges srácnak van igaza, és a szerződés nem hagy maga után kivetni valót és egyformát állít a bíróságon minden tanú (eladó), akokr hogyan bizonyítja - sajnos -bárki, mi történt valójában?"

 

Nos, mivel a szerződés gyakorlatilag támadhatatlan, szerintem nincs esély a sérelem orvoslására.

 

Amit én gondolok az az, hogy egy jogalap van a szerződés semmisnek nyilvánítására, de azt nem lehet bizonyítani.

 

Az a szerződés, melyben az egyik fél az általa nyújtott szolgáltatást aránytalanul magasabb értékűnek tűnteti föl, mint a valós értéke, semmis. (vagy valami ilyesmi, jogászt kell megkérdezni).

De ezt a büdös életben be nem bizonyítod, mert írásos anyagot csak a valós dolgokról kapsz. A cég meg nem fog maga ellen tanúskodni.

Előzmény: Tenerife (263)
Beebite Creative Commons License 2006.02.11 0 0 264

Na, tessék, én egy másik oldal vagyok, hogy ne csak a fujjogók irjanak:-)

Mi az elején vettük, és már rég lenyaraltuk/leteleltük az árát.

Nekünk semmi komoly bajunk vele, de van pár apró "húzás", ami kimaradhatna: pl. elsőre sose igazán jó cserét ajánlanak...Mindig zsémbelni kell, hogy legyen olcsóbb a csere, legyen jobb helyen, jobb időben. És persze végül mindig találnak. :-)

 

Amit viszont el kéne mondani a bulikon  (bár nemtom, mostanság hogyan zajlik egy ilyen), hogy ez a cumó annak jó, aki sokat költene amugy is nyaralásra...Aki minden évben elmenne családostul minima egy hétre külföldre, és nem kempingbe, hanem valami drágább szállásban gondolkodik. Mert ha nem igy van, akkor csak szívás az egész, ez tény. És sztem egy csomó ember ezt nem látja.

Előzmény: Tenerife (263)
Tenerife Creative Commons License 2006.02.11 0 0 263

Nem, nem lehet félre érteni. Legalábbis ott nem, ahol szerepelnek. CSokorba rendezve, kicsinosítva, új környezetben kissé mást mutat. Pont arra tettem megjegyzést, hogy Te így dolgoozl. Kiszedsz mondatok, mondatrészeket, hogy igaloni llásd önmagadat. Lehet, ezért nincsenek vitapartnereid. Ez nem győzelem... ez veszteség. Mert amig a ténykehez, az általad javasolt összehasonlításokhoz ragaszkodunk, addig nem lehet semmi gond. De pont úgy személyeskedsz, vagdalkozol, mint azok, akiket itt  leszólsz. de aki szarral dobálózi, maga is szaros lesz.

 

Ime, egy kis magyarázat a többieknek:

 

Kiderült, hogy kint nem kell ezt tukmálni az emberekre. Így az eladókat nem is nagyon érdekli, hogy vki vesz vagy sem. Mert vannak csehek, lengyelek, dánok, finnek angolok tömegesen és ők mindig elviszik, amit kínálnak. Ott más kultúrája van ennek.

 

 

ez a rész arra vonatkozott, ha vki kimegy és fapofával meghallgatja az előadást, nem kell attól félnie, hogy rátukmálnak bérmit, vagy hetekig hivogatják, amig van bőven érdeklődő, azzal foglalkoznak, így másabb as kúltúrája.

 

Azok nem keseregnek ezeken a fórumokon, akik jól jártak az üdülési joggal. Pedig nem kevesen vannak ők is. 

 

 

Mennyi ts tulaj van a világon? s hányan panaszkodnak itt? ez arravonatkouott, hogy jó lenne a másik oldaLT is hallanui, de itt nincs másik oldal.

 

Ezért írtam, hogy bárki, aki szeretné kipróbálni kötöttségek nélkül a szállodát, szeretne tájékozódni a rendszerről - mielőtt belép vagy nem lép be - , akkor keressen meg bennünket. Mi a visszatérő ügyfelek hívei vagyunk. Olyanoké, akik terjesztik a jó hírünket. Hisszük, hogy a legerősebb reklm a szájreklám. A szomszédasszonynak mindenki hisz...

 

 

a visszatérő ügyfelek nem a tsre vonatkoznak, hanem pl. olyan cégekre akikkel 10 éve dolgozunk együtt. mi nem árulunk ts-t

 

Kicsi koromban mindig arról álmodtam, hogy vadászpilóta leszek. ...  Mert álmodozni jó. Más utazni szeretne, úgy élni, hogy bejárja az egyész világot. Csábító, ha vki azt ígéri, a timesharing mindezt lehetővé teszi. ...  Szóval a time sharing is azon múlik ki tudjuk-e használni a benne lévő lehetőségeket.

 

valóban azon múlik. a kérdés, amit feszegetsz, hogy ki vannak e lehetőségek és azokat ki lehet e használni ha vannak... hanincsenek, nincs mirl beszélni.

 

...hibás csak az, aki tévesen aláír. (mert tipikus értékesítő duma)

 

ez pusztán jog...

 

Az USA-ban a "hálózatos" cégek ott vannak a TOP100-as listában. S ezek az üzletek a világ legdinamikusabban fejlődő vállakozásai.

 

nem a tsről, hanem mlm cégekről. ez pedig mewgint tény. ennek is utána nézhetsz... meg fogsz lepődni, mekkor forgalamt bonyolítanak, mennyi embert "foglakoztatnak"

 

360.000 Ftból meg lehet úszni egy Kenyai vagy Orlandói hetet? (mert ez is tipikus értékesítő duma, lasd iceride egymillios mexikoja)

 

Én kérdezetm, mert te árakról beszélsz, sőt, van ahol szállodáról... de nem jött rá válasz.

 

Szűk látókörű vagy, kissé szemellezzős. Mjad egy csokorral össeszedek a te hozzászólásaidból, mert mint írtam is, abból is ki lehet, hozni, hogy te a TS propagálod. csak nem iktthon. Mindenk ipofátlan csak te vagy megváltó... szóval ez erlég primitiv gondolat...

 

Ki mondja, hogy nem vagyok semleges még?

 

 

Viszont mindazt amit ide írtok, ugyanaz a bíróság hitelrontás miatt bírságot szabhat ki. Nem is keveset. Mert ez itt van, regisztrlt felhasználókkal.

 

Ezt kifejthetnéd bővebben. Így nagyon rosszul hangzik (csak feltételezem, hogy nem azt akartad írni, amit írtál)

 

hha a jeges srácnak van igaza, és a szerződés nem hagy maga után kivetni valót és egyformát állít a bíróságon minden tanú (eladó), akokr hogyan bizonyítja - sajnos -bárki, mi történt valójában? S ami még szomorúbb, hagy egy hitelrontás miatt indított keresettel még a cég nyerhet is, mert pl itt a fórumon leírtak feketén fehérhen tartalamzzák a véleményeket. Bármennyire szomorú, ez kb. igy néz ki.

 

Látszik, hogy feléületes az ismerettséged, mert akkor nem kérdezted volna ezt vissza... vagy figyelnél arra, amit más mond. Olyan vagy kicsiben mint a politikusok.

 

Mindenki ellen a saját fegyverével. Pofátlanok ellen pofátlansággal.

Előzmény: Anti-timeshare (262)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.10 0 0 262

Szemét dolognak tartom azt mondani, hogy én a TS propagálom.

 

Akkor valószínűleg ezeket a mondataidat lehetett félreérteni:

 

Kiderült, hogy kint nem kell ezt tukmálni az emberekre. Így az eladókat nem is nagyon érdekli, hogy vki vesz vagy sem. Mert vannak csehek, lengyelek, dánok, finnek angolok tömegesen és ők mindig elviszik, amit kínálnak. Ott más kultúrája van ennek.

 

Azok nem keseregnek ezeken a fórumokon, akik jól jártak az üdülési joggal. Pedig nem kevesen vannak ők is. 

 

Ezért írtam, hogy bárki, aki szeretné kipróbálni kötöttségek nélkül a szállodát, szeretne tájékozódni a rendszerről - mielőtt belép vagy nem lép be - , akkor keressen meg bennünket. Mi a visszatérő ügyfelek hívei vagyunk. Olyanoké, akik terjesztik a jó hírünket. Hisszük, hogy a legerősebb reklm a szájreklám. A szomszédasszonynak mindenki hisz...

 

Kicsi koromban mindig arról álmodtam, hogy vadászpilóta leszek. ...  Mert álmodozni jó. Más utazni szeretne, úgy élni, hogy bejárja az egyész világot. Csábító, ha vki azt ígéri, a timesharing mindezt lehetővé teszi. ...  Szóval a time sharing is azon múlik ki tudjuk-e használni a benne lévő lehetőségeket.

 

...hibás csak az, aki tévesen aláír. (mert tipikus értékesítő duma)

 

Az USA-ban a "hálózatos" cégek ott vannak a TOP100-as listában. S ezek az üzletek a világ legdinamikusabban fejlődő vállakozásai.

 

360.000 Ftból meg lehet úszni egy Kenyai vagy Orlandói hetet? (mert ez is tipikus értékesítő duma, lasd iceride egymillios mexikoja)

 

Ezek a te mondataid és azért valld be, hogy könnyen érthetőek úgy mint rejtett propaganda (hiszen saját bevallásod szerint pont marketing tanácsadással foglalkozol)

Főleg minden hozzászólásodban említed a promociós hetedet és tudod jól azt is, hogy az első fontos lépés a vásárlót becsábítani a boltba.

És szerintem nem én vagyok az egyetlen aki szerint nem semlegesen nyilatkoztál.

 

Viszont mindazt amit ide írtok, ugyanaz a bíróság hitelrontás miatt bírságot szabhat ki. Nem is keveset. Mert ez itt van, regisztrlt felhasználókkal.

 

Ezt kifejthetnéd bővebben. Így nagyon rosszul hangzik (csak feltételezem, hogy nem azt akartad írni, amit írtál)

 

Az autó példa: nekem többbet ér a biztosság és a kénylem. hogy tugom, ott a tartalék autó...

 

Akkor sem értem, hogy hogyan kapcsolódik a time share rendszerhez.

 

Egy példa a nem kedves módszerre...

 

Mindenki ellen a saját fegyverével. Pofátlanok ellen pofátlansággal.

Előzmény: Tenerife (261)
Tenerife Creative Commons License 2006.02.10 0 0 261

A másik oldalon is leírtam, lassan csak személyeskedésekből áll ez az oldal.  S úgy vélem, az eszközökben senki sem válogat. De leírom ide a személyes tapasztalatomat, mert naponta jót tenni, jó...igaz?

 

Szemét dolognak tartom azt mondani, hogy én a TS propagálom. Már csak azért is, mert se pro se kontra nem beszéltem. Nem mondtam, hogy megéri, de azt sem hogy nem. Csak azt hogy nem tudom. Egy pár sorral arébb vki azt mondta, hogy Tenerife (én) szerint sem éri meg. Most ugyanaz a vki azt mondja, én propagálom a TS-t. De!

 

mi hárman résztvettünk egy promóciós héten. MIvel "akció" volt, mi a szállás mellett a félpanziót is "ingyen kaptuk". Azért így írom, mert vki szerint ez úgy is benne volt a repjegy árában és ő ettől is tud olcsóbbat. De mi nem számolgattunk. Jól érzetük magunkat és szerintunk megérte az út az árát akkor is, ha egy elődást kint meg kellett hallgatni.

 

Akik előttünk voltak egy héttel 9.900 forintért vették a jegyet. Tehát a szállsáért, a repjegyért, és a kajáért két főre 20.000 fizettek. De biztos ettől is van olcsóbb.

 

Egy másik pár last minute jeggyel 2x40.000 fizetett a jegyért, a szállás benne volt.

 

Szerintem megéri elmenni, mert ha a fapados járatok tavasztól szintén ennyiért ínálnak repjegyet, akkor nem lesz igati különbség egy hazai és egy kinti nyaralás között - szerintem.

 

És én ezt propagálom, hogy használjuk ki az ilyen akciókat, mert sokan teszik ezt. (korábban írtam már) De azt is írtam, hogy nem kell vásárolni! S azzal Anti, hogy megvezetsz rólam itt emberket... remélem másik visszaolvassák a szövegeket, hogy lássák, hogy fordul a véleményed...

 

Gyakran elhangzik a bíróság, per, ügyvéd, etc.. A jeges fiú szerint, jók a szerződések és nincs tanú sem arra, ami az ajtók mögött történik. Ezt így kijelenteni szégyen. Mert elismeri, hogy az eladók nem pont azt mondják, ami a szerződésekebn van (remélve hogy senki nem olvassa végig) sőt azt is, hogy gond esetén az eladók teljesen mást álítanak (pl. hogy nem volt semmi lelki terror). Ez valóban mínősíti az eladókat és azt is, aki ide írta. Kissé olaj a tűzre. Ezt a részt mindenki figyelmébe ajánlom, aki ügyvédre gondolt: ha igaz, amit a jeges srác írt, a szerződés korrekt, az eladók pedig tudják mit kell mondani a bíróságon, nem sok esélyt hagy senkinek. Viszont mindazt amit ide írtok, ugyanaz a bíróság hitelrontás miatt bírságot szabhat ki. Nem is keveset.  Mert ez itt van, regisztrlt felhasználókkal. Ezt nem a TS védelmében mondom, csak azért, hogy a szubjektív igazságok egy jogilag jól felépített rendszerrel szemben akár az ellenkezőjére is elsűlhet.

 

 

Az autó példa: nekem többbet ér a biztosság és a kénylem. hogy tugom, ott a tartalék autó, és hogy nem vagyok taxihoz, hévhez, semmihez kötve. Itt a világ szélén nem ooyan egyszerű. Ez nem a XII kerlet.

 

Egy példa a nem kedves módszerre: Sokszor az egyénileg vett repjegy drágább mint a package holiday. Viszont jó móka elmenni az előadásra. - tehát Anti szerint is érdemes utani, mert jó móka az előadás. Akkor használjátok ki ti is... az ilyen jellegű idezgetésektől viszont tényleg nincs mit mondani...

 

Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.09 0 0 260

Erre adom a választ Tenerifenek.

 

Egyetlen egy dolgot propagálok, hogy mindenki használja ki az ingyen szállások és a promóciós hetek előnyeit.

 

Szerintem erősen probálod propagálni a time share előnyeit is.

 

Szerintem az számít, ki lehet használni egy lehetőséget vagy nem. Attól függ az értéke, a használattól, az élvezettől, s nem csak a piaci ártól.

 

Milyen szempontokat vegyünk akkor figyelembe?

 

  • Ár - nem szálltál vitába, hogy a time share drágább (még Kenyába is)
  • Flexibilitás - a time share kötött dolog, utazási iroda rugalmasabb
  • Színvonal - ez az ártól függ. Amennyibe a time share kerül annyiért (sokszor kevesebbért) ugyanolyan szinvonalú helyen is lehet szállást bérelni.
  • Kockázat - Utazási irodával is kifoghatsz rossz szállást. Nem sok eséllyel kérhetsz kártérítést, de a következő évben nem lesz kötelező megint oda menned. Timeshare esetén mond el Tóbiásnak, hogy mit tegyen!

Milyen szempontot hagytam ki? Az autós példád alapján, ha a második autód csak a garázsban áll és egy évben mindössze kétszer használod, hogy elmenj vele a Tescoba (tudom, hogy szereted) akkor könnyen rájöhetsz, hogy a költsége sokkal magasabb mint azon két alkalommal taxit fogadni. A taxi pedig ugyanolyan kényelmes. De szerintem próbálj meg nyaralással kapcsolatos példát hozni, mert biztos meg lehet egyeseket győzni azzal is, hogy a csirkefarmon a kék lámpa világítás miért jobb és azért jobb a timesharing is, csak ezek a példák már nagyon áttételesek.

 

Szóval az nem várható el se egy jó se egy rosssz kereskedőtől, hogy azt mondja, menj máshová, mert ott ugyanez olcsóbb...

 

Ha hiszed ha nem nem azt várom el a kereskedőktől, hogy ezt mondja.

 

De végülis azzal, hogy ezt bemutatod és nem azt mondod, ember, ez mindenhol rossz üzlet, az jön le helyette, itthon pofátlanul magas az ára, de kint megéri megvenni, mert ott nem felárral, hanem árában veszem.

 

Pedig pontosan ezt mondom. Ez mindenhol rossz üzlet.

 

Szájreklámot csinálsz nekik. Hogy menjenek oda az emberek megnézni az árkülönbségeket.... Ez a mai világban pénzbekerül, te meg ingyen teszed...

 

Amikor az emberek rájönnek, hogy az eladó mekkorát hazudott az árral, akkor kezdenek el gondolkodni. Ha elmennek oda megnézni az árkülönbséget, akkor másutt is utána olvasnak. Ha kicsit utánaolvasnak, akkor rájönnek, hogy mekkora lufi az egész.

Én ingyen teszem, mert Jehova, Jézus és Mohamed szerint minden nap tegyél valami jót önzetlenül embertársaidért.

 

Hogy benne voltál-e, azért érdekel csupán, mert vlahol úgy olvastam, hogy igen.

 

Közeli ismerőst majdnem bepaliztak és akkor olvastam utána. A leggagyibb US oldalaktól kezdve (akik szerint az egész egy ingyenes rózsaszín álom) a másik véglet www.crimeshare.net oldalig (ahol a gyilkosságig eljutó értékesítés szerepel)

 

De végül is abban egyet értünk, akár veszl jogot, akár nem, érdemes a promóciós hetre kiutazni, ugye?

 

Ezt is érdemes összeadni. Sokszor az egyénileg vett repjegy drágább mint a package holiday. Viszont jó móka elmenni az előadásra és elmesélni a negyedét annak amit itt már pár hozzászólásban leírtam. Főleg ha az ember hangosan teszi, hogy a szomszédos asztaloknál is meghallják.

 

Amivel adós vagyok még, megirom pénteken

 

Ha olyan konkrét szempontokat tudnál adni, hogy miért előnyösebb a timeshare az tenne igazán jót a beszélgetésünknek. Pl. jobb a közönség, vagy nagyobb az ételválaszték, vagy biztosabb a jó idő. (vagy ha beismered, hogy ilyet te sem tudsz és akkor folytassuk a társalgást a JÓ zsaru ROSSZ zsaru témában)

Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.09 0 0 259
Ismételten sikerült a tények számát nullával, a személyeskedések számát eggyel növelned. Éljenek sokáig a time share értékesítők ilyen szinvonalon!
Előzmény: iceride (257)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.09 0 0 258
Szerintem meg inkább itt kellene folytatni, mert nem igazán a West Coronáról, hanem inkább a Time-sharingről, RCI-ról beszélgetünk.
Előzmény: Tenerife (256)
iceride Creative Commons License 2006.02.09 0 0 257

Kösz, de kihagyom.

 

ATS-t méginkább, ha ilyen kaliberű emberrel akarok beszélgetni, feltétlen szólok. :D

Előzmény: Tenerife (256)
Tenerife Creative Commons License 2006.02.08 0 0 256
iceride! gyere át egy másik fórumba, haláli jól szórakoznánk ott. ... Anti már tudja, vele isteniket levelezünk. Sőt, bárki, akit ez a téma érint vagy érdekel, jöjjön át a másik fórumra. Vagy vegyen részt egy promóciós héten tenerifen minden kötöttség nélkül (egy progitól eltekintve)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.07 0 0 255

A rendszer tud mondjuk 100%-ot (tekintsük ezt az általánosan igénybevehető szolgálatatásnak, amit ki lehet belőle hozni, ha jobban kifogod)

 

Remek példa. Ha a timeshare tud 100%-ot, akkor a sima "becsoszogok az utazási irodába és foglalok szállást" tud 300%-ot (olcsóbb, flexibilisebb, jobb).

 

Szomorkás, de ez van.

 

Nem is érthetnék jobban egyet veled!

Előzmény: iceride (254)
iceride Creative Commons License 2006.02.06 0 0 254

Nos, konkrétan az én tanáromat hallottam azt mondani, hogy az MLM tulképp egy pilótajáték. Nos, ez egy marhaság, még ha a laikusok hangosan ünnepelnék is ezt a kijelentést.

Azt nem állítottam, hogy az általad említett ügynökök zsenik lennének. Ennyit erről, ez itt télleg off.

 

"az "átkosból" beléjükragadt beletörődés miatt nem mernek fogyasztóvédelemhez fordulni"

 

Nos, ahol én dolgoztam, ott volt példa rá, hogy ide-oda fordultak, de egyetlen esetre sem emléxem, ahol igazat adtak volna nekik. Emlékeim szerint a kereskedelmi kamara által jóváhagyott szerződésmintával dolgoztunk, amibe épp ezért rohadt nehéz volt belekötni.

Az egyéb dolgokat meg ugye borzasztó nehéz bizonyítani, mivel nagyjából négy tanú állítja a cég részéről amit kell, és akárhányat tud hozni az 'általános procedúrá'-ról.

 

Elmondom neked, hogy a 'csak ma csak most csak neked' duma jól előadva elég csábító lehet, még ha aztán persze el is múlik a hatása. De maga a módszer ennél jóval többet tesz. Hidd el, szuper az mellébeszélés nélkül is.

 

És ha hazamegy, utána tényleg nem fogja megvenni, de nem az átverés miatt. Hanem mert a módszer a felfokozott érzésvilágra épít, és AZ elmúlik.

 

A nagy hiba ott van, hogy nem azt adják el, ami van.

 

A rendszer tud mondjuk 100%-ot (tekintsük ezt az általánosan igénybevehető szolgálatatásnak, amit ki lehet belőle hozni, ha jobban kifogod, akkor 120%, ha kevésbé, akkor 80). Ezt eladják, mintha  250%-ot tudna. Az egyszeri vevő meg nemhogy 250-et, de sokszor 50%-ot sem tud kihozni belőle, mert az értékesítéshez nem szükséges megtanítani a használatára...

Szomorkás, de ez van.

 

 

 

Előzmény: Otto Normalverbraucher (253)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.02.06 0 0 253

Ezt fölösleges folytatni, mert nagyon OFF lesz. Hát persze. Természetesen az egyetemi tanárok se értenek az mlm-hez, az orvosok meg főleg nem értenek a gyógyításhoz, bezzeg a négyelemis két hétvégi tanfolyamot elvégzett FLP aloe-ügynökök.  Ugyan menj már..... !

Szerencsére a ts-balektoborzók saját magukat járatják le. Csak azokat tudják bepalizni, akik végképp tájékozatlanok, és az "átkosból" beléjükragadt beletörődés miatt nem mernek fogyasztóvédelemhez fordulni, vagy csak egyszerűen elküldeni az asztalukhoz leülő agresszív ügynököt a frászba.  Vajon miért van az, hogy mindenkit ugyanazzal a dumával húznak csőbe, hogy "Csak önnek, csak itt és csak most ennyiért"   Hát persze! Mert ha hazamegy a balek, átgondolja még1x, és rájön a hatalmas átvágásra. Leül asszonykával, és kiszámolja még1x. Vagy jobb esetben leül a számítógépe mellé, és keres néhány infót.

 

Előzmény: iceride (249)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.06 0 0 252

Ez legalább akkora hazugság, mint amit a TS cégek tolnak.

 

Azt szeretem bened, hogy saját magad mondod el az igazságot a tájmser cégekről és ezzel te járatod le őket.

Előzmény: iceride (249)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.02.06 0 0 251
Én is értem, hogy miért nem akar válaszolni - hozza a formáját.
Előzmény: Otto Normalverbraucher (248)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!