Keresés

Részletes keresés

Eavit Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7552
egy jó adag neveletlenség. de esküszöm ha elkapom nyakonvágom. a múltkor felébredtem, hoyg csurizik. az ajtóig rugdostam ezt a mocskot.
egész eddig sosem pisilt be....
újabban rájött, hogy büntetlenül megússza, és nem kell kimennie ha suttyomban, titokban becsinál.
Előzmény: Gombócartúrné (7550)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7551
Vazz, nálam összevonja a széttagolást.
Előzmény: Gombócartúrné (7550)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7550
Ehh.. gondolod, hogy valami szándékosság van a bepisilésében? Záróvizsga?
Előzmény: Eavit (7549)
Eavit Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7549
az a baja, hogy egy kis köcsög.

szurkolok, hogy jó legyen.
nemsokára eljön az én időm, mikor neked kell értem szorítanod.
:)
Előzmény: Gombócartúrné (7547)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7548
Egek... szanaszét tagoltam a beírásom és ömlesztve jelent meg... Vagy én vagyok részeg, vagy mivan?
Előzmény: Gombócartúrné (7547)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7547
Orrba-szájba, fel-le, jobbról-balra és visszafelé számoltuk magunkat, ma pl. közösen a másik lánnyal, erre bazz 2 elméleti kérdés volt a vizsgán. Ezzel is úgy vagyok, mint az előzővel... adjon a tanbácsi egy kettest, azt' kész. Ez érdekes, választ nyomok rád, és kétszer egymás alatt jelenik meg az írható felület. Mibajavan? Mármint Bockónak. Van valami baja, vagy van valami baja? Bocs, tökhüje vagyok ehhez.
Előzmény: Eavit (7546)
Eavit Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7546
bockó újabban minden éjjel bepisál...
Előzmény: Gombócartúrné (7545)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.20 0 0 7545
Valami fasz az éjszaka kellős közepét tartotta alkalmas időpontnak arra, hogy odaégesse a kibaszott pacalpörköltjét!
Negyed 4-kor orrfacsaró bűzre ébredtem, komolyan majdnem elhánytam magam (ablak ugye nyitva)...
Persze nem bírtam visszaaludni, hangokat is hallottam, neeem, nem itt bennt, hanem a lépcsőházból, lépteket is, úgyhogy háromnegyed 4-kor elindultam lefelé, mondom megnézem már, hátha ég a ház.
Na, 6 emelettel alattam, az elsőn egy faszhoz épp akkor mentek be a tűzoltók, hogy ők azért leellenőriznék, hogy nem ég-e még mindig az a konyha...
Persze, ők egyből mondták, hogy ez bizony égett kajaszag - van némi rutinjuk benne.
Nekem kb. olyan szaga volt, mintha csirkepörköltes-kakaóscsigás hányást meggyújtottak volna...
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7544
Gondolkodtam, vajon mikor meséltem erről a vizsgáról... aztán rájöttem, hogy Te H.o-ról beszélsz :D
Előzmény: Eavit (7543)
Eavit Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7543
tudom. mesélted. :)
Előzmény: Gombócartúrné (7541)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7542

Hogy írni nem tudok, az biztos...

 

A könyvben is van olyan hiba = A könyvben is van olyan feladat

Előzmény: Gombócartúrné (7541)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7541

Sosem nyaraltam még Horvátországban, úgyhogy nekem ez teljesen új lesz.

Összesen 1 éjszakát töltöttem eddig kinnt egy kiránduláskor.

 

Holnap vizsga, és semmit nem értek, és el van írva a jegyzet és a könyv, külön-külön mind, pedig az órai anyagot összeegyeztettem mással, és neki is az van, mint nekem, a könyvet meg épp a tanár írta...

A könyvben is van olyan hiba, amire egymástól függetlenül egy csoporttársammal ugyanaz az eredmény jött ki nekünk, a tanárnak meg nem...

Néha már abban is kételkedem, hogy tudok számológéppel számolni, vagy éppen olvasni (azt számológép nélkül).

Előzmény: Eavit (7540)
Eavit Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7540
klassz!
Előzmény: Gombócartúrné (7539)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.19 0 0 7539

Megkaptam egy céges nyaralást... :)

Július 21-28-ig egy horvátországi hotelben múlatjuk az időt, és én ennek most bazira örülök.

Jó az időpont, jó lesz a társaságom, és nem utolsó sorban, hihetetlenül olcsó :)

Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.15 0 0 7538

Naés ha nem?

Elég sokan vagyunk, akik nem.

Előzmény: Eavit (7537)
Eavit Creative Commons License 2007.04.15 0 0 7537
tényleg nem vagyok aerobic edző alkatú. mondjuk most majdhogynem jól nézek ki testileg.
és reménykedem a perverzióban. :)
Előzmény: Gombócartúrné (7536)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.15 0 0 7536
Hüüüülyeee! :D
Előzmény: Eavit (7535)
Eavit Creative Commons License 2007.04.15 0 0 7535
nem az én szándékaimban van a hiba. csak sajnos én nem úgy nézek ki mint egy aerobic edző....
bár lehet, hogy perverz.
Előzmény: Gombócartúrné (7534)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.15 0 0 7534
Akkor csak egyvalamire használd :)
Előzmény: Eavit (7533)
Eavit Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7533
nem bánnék valami káros szenvedélyt.
de úgy látom neki a teste a szentélye és büszke is rá baromira.
kempó, tenisz, gladiátor izé...no alkohol, no cigi. valószínűleg no narkó.
igazából unalmas fazon lehet. bár egy ideig biztos el bírna szórakoztatni. :D
Előzmény: Gombócartúrné (7532)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7532

Helyette esetleg lehetne drogos :)

Előzmény: Eavit (7531)
Eavit Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7531
sajnos ez olyan mérrtékű ellentét, amely válóok volna.
Előzmény: Gombócartúrné (7529)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7530
hanem = ha nem
Előzmény: Gombócartúrné (7529)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7529
Hát, akkor felejtős, hanem tökéletes :D
Előzmény: Eavit (7528)
Eavit Creative Commons License 2007.04.14 0 0 7528
asszem vége a romantikus álmodozásnak az egzotikus dokiról. kijelentette, hogy soha nem iszik alkoholt.
én meg nem kezdek furcsa fiúkkal.....

(pedig már a múltkor úgy alakult egy bezsélgetés, hogy siekresen a tudtomra adta, hogy ő milyen figyelmes és gyengéd az ágyban. de akkor már nekem mindegy volt. csak arra mérhetetlen mennyiségű pálinkára bírtam gondolni, amit én meg bírok inni egy ültő helyemben.)
Előzmény: Gombócartúrné (7525)
Eavit Creative Commons License 2007.04.06 0 0 7527
Miért vannak csúnya emberek?

Brit kutatók választ találtak arra a kérdésre, hogy az evolúció során miért nem szelektálódtak ki egyebek között az előnytelen külsőért felelős gének, miért vagyunk annyira sokfélék.

Az ember a szexuálisan szelektáló fajok közé tartozik, a legjobb genetikai állományú utódok létrehozása érdekében a nők törekvése, hogy a legelőnyösebb külsejű férfit szerezzék meg maguknak (és viszont).

Felmerül azonban egy kérdés. Elvileg annak kellene történnie, hogy a legelőnyösebb külsejű férfiak szaporodnak a leginkább, génjeiket elsősorban ők örökítik tovább, így hosszú idő alatt a szelekció következtében uniformizálódnunk kellett volna. Ha főként a jóképű macsók génjei jellemeznék világunkat, nem lenne olyan sok előnytelen külsejű ember, egyformábbak lennénk, kívül-belül. Miért van tehát, hogy mégis nagyon különbözünk egymástól?

Az angol Newcastle Egyetem kutatói, Prof. Marion Petrie és Dr. Gilbert Roberts az elmúlt tíz évben a genetikai sokféleség okait kutatták. Abból a feltételezésből indultak ki, hogy a génállomány változatossága valamiféle előnnyel jár, ami még az uniformizált szépségen is túltesz.

Amikor a szerelő nem szerel

Sejtésük beigazolódott. A DNS-nek vannak olyan részei, melyek az úgynevezett „DNS repair kit”-et, azaz olyan fehérjéket kódolnak, amelyek a génállomány megváltozása esetén képesek a hibák, mutációk kijavítására. Ha e „szerelő” fehérjéket kódoló gének területén következik be mutáció, a hibák kijavítása nem, vagy nem teljes mértékben valósul meg.

Ez természetesen veszélyekkel is jár, hiszen a hibás gének következtében szöveti degeneráció és rosszindulatú daganatok kialakulása is megindulhat. Másrészt viszont kedvező is, amikor a mutáció eredményeképp az egyén ellenállóbbá válik bizonyos betegségekkel szemben, képes lesz leküzdeni egyes vírusok és baktériumok támadását.

Úgy tűnik, ez utóbbi előny az, ami magyarázatul szolgál a sokféleség fennmaradására. A kutatók 2005-ben sajátos kísérletet végeztek. Kiválasztottak olyan férfiakat, akik génállományára a „repair” gének mutációja révén jellemző volt a sokféleség, lefényképezték őket, és a képeket megmutatták fiatal nőknek. Kiderült, hogy ezek a férfiak – akik a mutáció révén változatos génállománnyal rendelkeznek, ellenállók sok betegséggel szemben, és ezt a tulajdonságukat nagy valószínűséggel tovább is örökítik utódaiknak – az átlagnál vonzóbbak a nők szemében.

A darwini elképzelésekkel szemben tehát a szexuális szelekció épphogy a genetikai sokféleségnek kedvez. Nem a stabil génállományú férfiak a vonzók, hanem azok, akik genetikai változatosságuk miatt ellenállók – viszont a mutációk miatt kiszámíthatatlan, milyen leszármazottak várhatók tőlük.

Eavit Creative Commons License 2007.04.06 0 0 7526
ehehehe.
Előzmény: Gombócartúrné (7525)
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.06 0 0 7525
Gombócartúrné Creative Commons License 2007.04.05 0 0 7524
Akkor nem nézem meg.
Előzmény: Eavit (7523)
Eavit Creative Commons License 2007.04.05 0 0 7523
el is felejtettem.
de tényleg olyanos link volt.
Előzmény: Gombócartúrné (7522)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!