Keresés

Részletes keresés

Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 373
Bocs, benéztem, hülyeséget írtam. Te CF-et kérdeztél...
Előzmény: Ati88 (372)
Ati88 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 372
Létezhet. A 4 GB-os kártya nagy valószínűség szerint nem SD, hanem SDHC, amit a régebbi gépek nem tudnak lekezelni. Az SD szabvány elvileg 2 GB-os felső határt szab.
Előzmény: spenot55 (371)
spenot55 Creative Commons License 2010.10.16 0 0 371
Teoretikus kérdés:
Létezhet az, hogy egy fényképezőgép egy 4 GB-os (Kingston) CF-et "nem tud meghajtani" csak 1 GB-osat?
canon csabi Creative Commons License 2010.09.30 0 0 370

Sziasztok!

 

Verbatim SDHC 8GB class 6-os gyorsaságu elcserélhető jó minőségü CF 8GB -ra vagy eladó!

Valamint SDHC Sandisc Extreme III class 6-os elcserélhető CF 8GB Extrem III-asra

vagy eladó!

 

A kártyák újak, canon 500D, 550D-be kiválóak, videózáshoz !!!

 

csabike21@freemail.hu

Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 369
Köszi. Sokat mondták, hogy a drágább nem jobb:)
Előzmény: sefotos (366)
Dajanita Creative Commons License 2010.07.20 0 0 368
Köszi. De sikerült vásárolnom:) Lexar 16GB 100x 9600,-Ft:)
Előzmény: firenze83 (365)
enpesta Creative Commons License 2010.07.20 0 0 367
Írd be a gugliba, hogy "data recovery". Pl. ez jön fel mindjárt az elején: http://download.chip.eu/hu/Adatment_-programok_11911.html
Előzmény: Törölt nick (361)
sefotos Creative Commons License 2010.07.20 0 0 366
Nekem az Adata SDHC jött be, class6 és class10, 4, 8 és 16 GB-ot használok, több darabot. 550Dvideóra, RAW-os képekre rendben működik. Van Sandisk Extreme III kártyám is, de nem jobb lényegesen csak drágább.
Előzmény: Dajanita (364)
firenze83 Creative Commons License 2010.07.19 0 0 365

Dajanita!

Nekem van mem. kártya eladó. Fórumban írtam. Ha érdekel szólj!!

Dajanita Creative Commons License 2010.07.19 0 0 364
Hello! Segítségre volna szükségem!!!
Most vásároltam egy EOS-500D gépet, szeretnék bele jó memóriakártyát venni. Szeretnék vele fényképeket és persze videó felvételt is készíteni. (FUll HD). Nézegettem az ajánlatokat, egy kicsit bele kavarodtam.
Van ami full hd video felvételre hirdetnek (Lexar... 8-16 gb full hd video) ez akkor kimondottan csak videózáshoz ajánlott???? És külön vegyek egy kisebb 2-4 gb sd kártyát fotózáshoz.
Vagy ezek csak reklám fogások... vegyek egy jó minőségű, gyors, 16 gb sd/sdhc (premium 100x)kártyát és arra készítsem műveim?
Igazából melyek azok a márkák amik tudásban és minőségben megbízhatóak de nem drágák. Köszi Anita
firenze83 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 363
Elfelejtettem, hogy az eladandó memória kártyák 8 GB-osak!! :)
firenze83 Creative Commons License 2010.07.18 0 0 362

Szaisztok! Eladó 1 vagy 2 db Sandisk Ultra II-es SDHC memóriakártya.

Darabja 13.000 Ft-ért. Bontatlan csomagolás!!!

Akit érdekel írjon! Köszönöm!

Törölt nick Creative Commons License 2010.07.15 0 0 361
Sziasztok! Szeretnék segítséget kérni Tőletek! SDHC mem.kártyáról szeretnék törölt képeket visszahozni és a tanácsotokat kérném, hogy milyen programot ajánlanátok hozzá! Köszönöm előre is! :)
Törölt nick Creative Commons License 2010.07.06 0 0 360
KERESEK 1-2-4 gigás, közepesen gyors (no videjó, no raw, no sorozat, 10 megapixel) CF kártyát ! Budapest, de postán is átveszem, ha jó az ár !
Emil Publik !
szeni1 Creative Commons License 2010.05.13 0 0 359
 Eladó új SanDisk Ultra II 4GB SDHC memoria kártya, számlával garival.

Ára: 4400Ft

Tel: 20/9349-433

e-mail: kunattila72@gmail.com

ferpet Creative Commons License 2010.05.04 0 0 358

A képek megint.

 

Előzmény: ferpet (357)
ferpet Creative Commons License 2010.05.04 0 0 357
Találtam kettő kártyát, a nevük ugyanaz: Sandisk Ultra II SDHC de másképp néznek ki. A kinézeten kívül is lehet valami különbség köztük?
[IMG:http://electrostore.hu/images/f11a9d24141c59dd78cf33d3d2cc05f0/sd8u2.jpg][/IMG]
[IMG:http://www.edigital.hu/SDHC_memoriakartya/files/kepek/d_32320.jpg][/IMG]
sefotos Creative Commons License 2010.05.02 0 0 356
2 db csont új Kingston elite pro 133X 25/20MB/s CF kártya, bontalan csomagolásban cserélhető class 6 SDHC-re, vagy 6000Ft/db irányáron eladóak.
Törölt nick Creative Commons License 2010.05.02 0 0 355
Sziasztok!

Gépcsere miatt megválnék Kingston 1GB-s SD kártyáimtól (újak, tokosak).

Érd.: buherator@citromail.hu
Nesqq Creative Commons License 2010.01.07 0 0 354
Köszi Roboter, most már minden világos!
Előzmény: DIE_ROBOTER (353)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2010.01.06 0 0 353
Nem, nem kisebb.

A Memory Stick az első, az volt a legnagyobb. Ez volt a régi Sony kompaktokban, videokamerákban.

A MS DUO ami a közepes méret, ez került az SE telefonokba és újabb Sony fényképezőgépekbe.

A MS Micro ami az új SE telefonokban van.

Ez a három méret van.


A PRO nem a méretet jelenti, hanem amikor elérték a 128MByte-ot, akkor meg kellett változtatni az átviteli protokollt, a címzés és a sebesség miatt. Ami nagyobb, mint 128MByte, és nem dual-bankos, az mind PRO.
Előzmény: Nesqq (352)
Nesqq Creative Commons License 2010.01.06 0 0 352

A Memory Stick PRO Duo-t néztem én is, de az jóval kisebb méretű, mint a Memory Stick Duo. Gondolom, valami adapter kellhet hozzá és azzal már használható lesz.

Köszi a választ!

 

Előzmény: DIE_ROBOTER (351)
DIE_ROBOTER Creative Commons License 2010.01.06 0 0 351
DSC-S930:

Memory Stick™ Duo, Memory Stick PRO Duo™. Memory Stick PRO Duo™ nagysebességű (sebességelőny nélkül), Memory Stick PRO-HG Duo™. Belső memória (12 MB)
Előzmény: Nesqq (350)
Nesqq Creative Commons License 2010.01.06 0 0 350

Segítsetek léci!

Vettem egy Sony DSC-S930 digitális fényképezőt. A gép "Memory Stick Duo" típusú memóriakártyát tud fogadni. Körülnéztem, de nem nagyon találtam ilyet. Időközben kiderítettem, hogy ezt a fajtát váltotta a "Memory Stick Pro Duo" típus.

Az lenne a kérdésem, hogy hogyan tudnék egy 2 gigás kártyát varázsolni ebbe a gépbe?  

Köszönöm előre is!

 

Sj Creative Commons License 2009.07.17 0 0 349
Szerintem nagyjából mindegyik jó, én évek óta használom, ha nem rontod el nagyon a berakást nem lesz gondja (ha igen akkor megegyengeted a tűt ami elhajlott)
Annyira azért vigyázz, hogy USB 2 es legyen mindenképp (bár nem is tudom van e egyes még)
Előzmény: bigrace (348)
bigrace Creative Commons License 2009.07.17 0 0 348
Sziasztok!

Ezen a topic-on még nem jártam, úgyhogy üdv mindenkinek! Abszolút amatőr hobbifotós vagyok, jelenleg egy 2004-ben vett canon kompakt digi géppel örökítgetem meg a fontosabb emlékeket. CF kártya van hozzá, és beleolvasgatva itt a hozzászólásokba, látom, nem én vagyok az egyedüli CF-es:)

Egy kis tanácsra lenne szükségem. <B>Kártyaolvasót keresek, USB-s külsőt,</B> olyan nagyonsok az egyben mindenfélét leolvasó, SD-t is. A legfontosabb kérdés, olyant keresek, ami teljes biztonsággal olvassa a CF kártyát úgy, hogy az nem ragad bele, vagy hasonló, de ha lehet, az olcsóbb kategóriások, párezresek közül. Mit javasoltok? TakeMS mini pl jó lehet?
Amit akár ma is meg tudnék venni pl: http://www.speedshop.hu/main.php?page=termek&iid=19803&mitkeres=&kategoria=&sort=eladasi&orient=ASC&kovetkezo=&holkeres=&elotag=%20AND%20nev%20LIKE%20%27Mem%F3riak%E1rtya%20olvas%F3,%%27

BR
xeroxphaser Creative Commons License 2008.08.03 0 0 347
Az előző hirdetéshez email cim: info@fkk.hu
Előzmény: xeroxphaser (346)
xeroxphaser Creative Commons License 2008.08.03 0 0 346

Eladó Sandisk 8GB Extreme IV CF kártya. ~40 MB/sek adatátviteli sebesség, tartozék: tok és adatvisszaállító szoftver. 18,5e Ft.

Postai szállítás kb. 500 Ft.

 

forza.inter Creative Commons License 2008.07.29 0 0 345
Eladó az alábbi CF kártya. Zsír új:
Mailem publikus írj ha érdekel
Sandisk
szeni1 Creative Commons License 2008.06.30 0 0 344
SanDisk új eredeti memóriakártyák:

CF Extrem III 2GB  8900Ft, CF Extrem III 4 GB 10500Ft, CF Ultra II 2GB 6500Ft, 10 év gari, CF Extrem IV 2GB 9900Ft,  SDHC Extrem III 4GB 10 év garancia 10500Ft, mini SD 512MB  2100Ft.

További mem. kártyák itt

Újak magyarországi garanciával számlával!

Tel:20/9349-433

E-mail:kunattila72@gmail.com

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!