Keresés

Részletes keresés

nyuszturenka Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87219

Sziasztok!

 

Kicsit bekukk megnéztelek benneteket. Végre szabin vagyok, mert van annyi munka itthon, de élvezem az eltevést télre, kacsa udvart nagyobbitunk, és esténként horgolgatok.

Utólag minden kedves toppik tagnak boldog szüli és névnapot kívánok.

 

Hogy vagytok? mizujság veletek?

 

Nyüsztürenka

perzsi Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87218

tuod,= tudod

Előzmény: perzsi (87217)
perzsi Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87217

Jolimama!

Egyenlőre úgy néz ki, hogy tudok menni. Sőt nagyon is akarnám, tuod az angyalka perelinje miatt is.

Előzmény: Jolimama (87211)
pilcher Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87216
Hát ketten már legalább vagyunk!:))
Pont az égerfa sem mond nekem semmit, ezért mondtam, hogy a Praktikás leírás kicsit macerás számomra, de a wikipédiás listában szerencsére akadnak ismertebb nevek is.:) És nekem érdekes, hogy a bodza levele sárgára fest, vagy a kökény virága narancsvörösre.
Előzmény: karpamer (87209)
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87215
Már szépen alakul:-))
Törölt nick Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87214
szép napot. Jelentem visszatért a hőség. Felhős az ég de mégis fülledt meleg van ma is. . .
Andus1975 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87213
Köszönöm , Jolimama! Nem is akarom én a fórumot ezzel offolni. Megfogadom a tanácsodat, és próbálok horgolgatni. Az eső úgyis esik, kimenni nemigen lehet.
Előzmény: Jolimama (87212)
Jolimama Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87212
Andus, mivel nagy valószínűséggel gyerek volt, nem hiszem, hogy újra próbálkozna.
Már megint csak ismétlem magam, elő a hajócska, a horgolótű és csináljál szép dolgokat, nem fogsz ráérni gondolkozni.
Mi itt mindnyájan Veled érzünk:-) Nem vagy egyedül.
Előzmény: Andus1975 (87210)
Jolimama Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87211
Perzsi A találkozónkra tudsz jönni? vagy akkor már ott lesznek?
Előzmény: perzsi (87206)
Andus1975 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87210
Szép napot mindenkinek!

LRJudit!
Sajnos még nem. Nehezen teszem magam túl a dolgokon. Rosszul érzem magam itthon, és nem tudom hogy tudnék megnyugodni teljesen.
Előzmény: LRJudit (87208)
karpamer Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87209

Nagyon jó!!! Mivel engem épp a fekete érdekel és a felsoroltak közül a szilvát biztosan ismerem és van is , ezt választom. Érdekes ez a lista..."Fűben, fában..." Az én bajom az, hogy van olyan aminek a neve semmit sem mond nekem. Egyedül vagyok ezzel? :))

Köszönöm a segítségedet :)
LRJudit Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87208

Szép jóreggelt és működő netet Mindenkinek!

Andus kedves!

Megnyugodtál?

pilcher Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87207
Átnéztem az újságokat, az egyikben a húsvéti tojások készítésénél a fekete színhez a tölgyfagubaccsal, égerterméssel vagy égerfakéreggel való festést ajánlották, kevés rézgálic hozzáadásával. Ez nekem elég macerásnak tűnik, úgyhogy rákerestem a festőnövényekre a neten, és íme egy lista a hozzávalókról és a (várhatóan:)) kapott színekről.
Előzmény: karpamer (87184)
perzsi Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87206

Szép Napot Mindenkinek!

 

Bennünket elkerült a vihar, az eső csak megmutatta magát. Ma viszont szép csendesen esik, aminek a virágaim nagyon örülnek.

 

Elnézést csak felületesen tudtam visszaolvasni.

 

Ilonamamzi! Nagyon szépek a terítőid.

Jolimama! Már megint szuper dolgokat alkottál.

Andus! Nagyon sajnálom, ami veletek történt. Még jó, hogy Nektek nem esett semmi bajotok.  Elhiszem, hogy azóta félsz. Mi is kertes házban lakunk, és éjjel minden ablak nyitva van.

Margitmama! Hogy vagy? 

 

A lányoméknak nem jól sikerült a nyaralás kezdete. Vasárnap érkeztek, és lementek a strandra. Mindjár visssza is kellett jönniük, mert Eni elvágta a lábát, úgy, hogy öt öltéssel kellett összevarrni. Így elhalasztották az itteni nyaralást, majd jönnek két hét múlva. Akkor nagy nyüzsi lesz nálunk, mert itt lesz a másik három unokám is.

 

 

Jolimama Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87205
Survivor, a nyaralónkba feltehetnéd a mintát is, ott teljes pompájában megjelenik, és le lehet tölteni:-))

Szép napot Mindenkinek!
Előzmény: Survivor69 (87201)
erzsimami Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87204
Köszi! Megkaptam.
Előzmény: Survivor69 (87199)
karpamer Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87203

Ha én nem is, a férjem biztosan. Ő mindig segít, ha megkérem rá. De ugy vagyok vele, hogy - ha lehet - magam szeretném megtenni, meert még azt gondolja, nem értek hozzá :)))
Egyébként: Biztosan, mert, amikor a lányom küld fotókat az unokámról, akkor a citromail-ben, tömörítve érkezik meg. Azokat sikerül megnéznem. ( van valamilyen kicsomagoló program a laptopomon. - jól mondtam el? )

Megköszönöm, ha elküldöd :)
Előzmény: Survivor69 (87201)
karpamer Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87202

m1: Tenkes kapitánya
Van aki emlékszik még az először vetítettre? Azóta számtalanszor ismételték már. Örök életű.... :)) Akkor a fekete-fehér tv nagyon ritka volt. Eltelt kb 50 év és mostanra ismét ritka lett. Igaz más okból... Hiába fejlődik minden.
Survivor69 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87201
Ezek csak a képek, a leszámolható mintákat nem teszem fel ide, mert úgysem lenne olvasható. De nagyon szívesen átküldöm :)
Kérdés: (mert nem tudom mennyire értesz a géphez) Ki tudsz tömöríteni ZIP fájlt?
Előzmény: karpamer (87200)
karpamer Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87200
Szia Neked és Mindenkinek!


Köszi a segítségért. A "kék színű"-t megtaláltam és a következő amin gyakorlok, az lesz. A másik hármat viszont itt láttam először. Köszönöm. Egyenlőre ennyi is elég lesz. Készítettem már néhányat, csak fotózhatóvá kellene még tennem és le is kellene fotózni+a gépemre tölteni v. tenni ( vagy mi a szöszt kellene tenni vele :)) )
Sok mindent nem tudok egyszerre megjegyezni. És -tudod - egy ujszülöttnek minden vicc uj, egy újszülöttesnek is! :))
Előzmény: Survivor69 (87199)
Survivor69 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87199
Szépjóreggelt kívánok :)

Kicsit lehült a levegő és ez igen nagy örömömre szolgál :) Gyanítom nem vagyok vele egyedül :)

karpamer szinte bármelyik mintából lehet (szerintem) ékszert csinálni :) De ne kívánd, hogy az összes albumom átnézzem, mert nem győzném :) De mutatok képet ízelítőnek:





Erzsimami a karácsonyi és az angyalos albumot mindjárt letörömörítem és átküldöm. A jelszavazás egyszer próbáltam, de valamiért nem sikerült. De nem tart semeddig átküldeni az albumokat :)

Rece-fice Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87198

JOLIMAMA, drága!

 

Kösssssssssssz az invitálást: Tudod, nekem így nyáron az itthonlét a +nyaralás...

CsipkeMarika bekonfereálta a talit, és az autós ajánlat pláne kecsegtető - de most itthon van együtt a család, mert a közös nvakáció már kurta...

 

Október 9-én az elsőszülöttem esküszik!!!!!!!!!! Készülnöm kell az anyósszerepre is  :-))))))))))))))

 

Úgyhogy bármennyire szeretnék Veletek találkozni - most legfeljebb Bábolnára összpontosítok.... Homorítanom kell a csipkésekkel a rececsipke elismertetése végett!

Fél éve nem jutok el Vecsésre sem egy neccelgető csipkeverőhöz...

 

Más: Marika szinte rabszolgasorba süllyedt - 62 évesen 10 órázik hetente 5-6 napon át! + férj, család, kert...  Kb. 1 hónapja megy így, miután eljutott 5 napra Cserépfaluba : most revansot vesz a váltótársa! Ő meg az emlékeiből él........... kicsit drága ár!

A hónap munkája finisében csaknem véresre szőtte az ujjait!

 

Hát én nem haladok ennyire a hálóval, de csinálgatom... Ha lesz mivel, előrukkolok.

 

Apropó! KZSUZSÓ, szépen terem a paradicsomotok! Kész csoda! Ugye Tőletek van?

És vajon a senyvedt csodatölcsér-dugványaim megemberelték magukat??????????

 Ezzel köszöntöm a korábbi és eljövendő ünnepelteket, az újakat, Karpamert és Gonoszkát: ma a kedvükért tobzódjananak szobavirágaim a kerti szanatóriumban!

 

 

Előzmény: Jolimama (87164)
erzsimami Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87197
Húúú! Micsoda készlet! És ha jelszavas lenne?? Van egy-kettő, amibe szívesen belenéznék! Főként az angyalos, és a karácsonyi érdekelne.
Előzmény: Survivor69 (87187)
erzsimami Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87196

Sziasztok!

 

Fürdőszobaszett!! Könnyen tisztítható, elnyűhetetlen!!

Előzmény: krysztasz (87156)
Lia63 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87195

Kedves Andus!

 

Most olvasom, mi történt nálatok, hát ez valami hihetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Borzasztóan meg vagyok rökönyödve, hála Istennek, hogy nektek nem esett bajotok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Remélem nem lesz sokáig szabadlábon a tettes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezek után, hogy félsz, abszolút nem csodálkozom, ha már a saját otthonában sincs biztonságban az ember. Nyugodj meg, biztosan megtalálják a tettest. Ezek ellenére kivánok nektek nagyon szép hetet!

Előzmény: Andus1975 (87119)
Gonoszka2 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87194
na itt megint elkezdett esni szerencsére, sajnos a szúnyogok már bejöttek előtte... most csipnek,

megyek alukálni jóéjt mindenkinek.
Gonoszka2 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87193
bennem??? energia??? ááááááá nincs :-(

horgoláshoz nem jutok, annyi kis időm mindig van, hgoy olvassak és néha irjak.
ma a júliusi könyvelési anyagokat raktam össze, horgolás a közelemben sem volt, most pókert nézek, aztán megyek aludni
Előzmény: karpamer (87168)
Gonoszka2 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87192
Köszöönm a szíves invitálást, szerintem fogok is élni vele.
NAgyon szépek ezek a munkáid id Jolimama... csak csorog a nyálam :-)
Előzmény: Jolimama (87129)
Gonoszka2 Creative Commons License 2009.08.05 0 0 87191
szerencse hogy semmi bajotok nincs és "csak" a kp kellett neki. Én vmikor a múlt héten irtam itt, hgoy nálunk a bukóra nyitott konyhaablakon mentek be a faluban, azóta mindent zárok éjjel kivéve az emeleti szobát ahol alszom...

Én is félek az ilyentől.
Előzmény: Andus1975 (87126)
csipke47 Creative Commons License 2009.08.04 0 0 87190

LRJudit

köszönöm

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!