Keresés

Részletes keresés

Elektra King Creative Commons License 2000.03.04 0 0 59
Sziasztok!
Most vagyok itt először. Remélem hamar "felveszem a tempót". :)

Üdv,
Elektra

disp_ Creative Commons License 2000.03.03 0 0 58
Cak annyit hogy az Ericsson és a BMW kilóra megvette a produkcsóiót.....csak ezt igy fizezzetik velük vissza...
Előzmény: Gixx-man (57)
Gixx-man Creative Commons License 2000.03.03 0 0 57
Udv, mindenkinek!

Remelem, meg el ez a topic, mar csak azert is, mert meg korantsem volt minden kielemezve az egesz sztori...

Az elso (es sokak szerint az egyetlen Bond) Sean Connery. Bar a Dr No mai szemmel nezve egy viccnek tunik, de akkoriban igen is kemeny akciofilmnek szamitott. Hogy miert irom le mindezt?
Csak azert, mert aki az egesz James Bond-rajongast a Goldeneye-jal kezdte, az sokat veszitett, mert (szerinetem leagalabb is) a Brosnan filmek (onhibajukon kivul) mar nem illenek bele olyan nagyon az "igazi" Bond filmek koze. Nem azt mondom, hogy rosszak, sot nagyon is jok, csak en ugy ereztem, amikor neztem oket, hogy a fele reklam. Nem azert mondom, de mi a fenet keres BMW mind a harom Brosnan-es filmben? Nekem ez valahogy nem klappol. Nem hiszem, hogy nem talaltak normalisabb kocsikat... (gondolom erezheto, hogy nem vagyok nagy BMW rajongo...) Mindenesetre azt azert le kell szogeznem, hogy a kulonbozo szineszi alkotasokat nem lehet egy kaptafa ala venni, mert mindegyiknek kulon hangulata van. Connery a '60-as, '70-es eveke, Moore a '70-es, '80-as eveke. Mas a kor, mas a stilus. Bar a Moore filmekben mar eszrevehetobben torekedtek arra, hogy osszekapcsoljak az epizodokat. A Connery filmekben csak az elejen volt erre pelda (tobbre nem emlekszek): a 'From Russia With Love'-ban ugy emlitik Bondot, mint aki vegzett Dr. No-val.
A mindenkori harom a szememben:
- Goldfinger
- Diamonds are Forever
- Live and let Die.

U.I.: Sallustius!

Nem tudnad bedigizni a filmeket? Ha megoldhato, irj mar egy mailt es akkor megtargyaljuk, hogy hova tudnad feltolteni oket...

disp Creative Commons License 1999.12.20 0 0 56
Természetesen : radio.index.hu
Előzmény: disp (55)
disp Creative Commons License 1999.12.20 0 0 55
Emeberek :A radip.index.hu-n a dózis nulladik adását hallgassátok meg!!!!

Ja és akkor Legyen AFJB :)

Előzmény: DcsabaS_ (53)
sallustius Creative Commons License 1999.12.20 0 0 54
Most olvastam, hogy meghalt szegény Q alias Desmond Llewelyn. Már senki sem maradt az eredeti szereplők közül. Kíváncsi vagyok, vajon John Cleese képes lesz-e pótolni őt.
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.20 0 0 53
Ha már itt járunk, az AFJB nekem is jobbnak tűnik, mint az FJB, mert ki kellene hagynom néhány érdekes nevet...
Előzmény: sallustius (51)
disp_ Creative Commons License 1999.12.20 0 0 52
Jogos... :)
Előzmény: sallustius (51)
sallustius Creative Commons License 1999.12.20 0 0 51
Tilly Mastersonra (Goldfinger), Bibire (For Your Eyes Only) és a pszicho Xenia Omatoppra (Goldeneye) javaslom az AFJB (Almost F***ed by James Bond) feliratot :>>>.
Előzmény: disp (50)
disp Creative Commons License 1999.12.19 0 0 50
Javaslom a FJB (f***ed by James Bond) :)))
Előzmény: DcsabaS_ (49)
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.19 0 0 49
Kedves disp_!

Szent igaz, viszont hozzám csak mintegy "mellesleg" (egyéb okból) jutott néhány (:-))). Ettől függetlenül, gondoltam már arra is, hogy a Bond lányokat megjelölöm valami külön jelvénnyel, pl. "JBG"... Mit javasolsz?

Előzmény: disp_ (48)
disp_ Creative Commons License 1999.12.19 0 0 48
Hát asszem a az én listám teljesebb Bond Lányokból
Előzmény: DcsabaS_ (47)
DcsabaS_ Creative Commons License 1999.12.06 0 0 47
sallustius Creative Commons License 1999.12.05 0 0 46
Ha meg akarod nézni a régebbi Bond-filmeket is, és netalántán budapesti vagy, akkor van egy ajánlatom. A British Councilnak (VI.ker Benczúr utca 26.) megvan az összes régi Bond filmje, igaz angolul, de itt hozzáférhetőek azok a filmek is, amelyek Magyarországon videón soha nem jelentek meg vagy már rég eltűntek a kölcsönzőkből (Thunderball, Man With The Golden Gun, Never Say Never Again, Octopussy). Én is onnan szereztem meg őket. Azt már csak halkan teszem hozzá, hogy a filmeken nincs másolásvédelem...
Előzmény: Aspasia (45)
Aspasia Creative Commons License 1999.12.05 0 0 45
Én sajnos csak az utóbbi években fedeztem fel a JB filmeket és jónéhányról lemaradtam, amikor a TV3 elkezdte vetítetni őket tavaly. Mindenesetre azért a mostani Bond-filmekben jó, hogy végre megengedik, Jimbo legalább néha ziláltnak, izzadtnak és szétesedt hajúnak látszódjon egy-egy akció közben... ami azért a Sean Connery féle filmekben nem fordulhatott elő.
Szerintem nagy ötlet, hogy nőt tettek a titkosszlgálat főnökévé. És a zene... nekem a Tina Turner a legtutibb.
Olvastam a Cinemaban, hogy a következő Bond-filmnek lesz némi köze a 69-es On Her Majestry's Secret Service-hez.
MacPhisto Creative Commons License 1999.12.01 0 0 44
KI AZ?
választ kérek k.ö.gy.l.!!!! :)
Előzmény: disp_ (43)
disp_ Creative Commons License 1999.11.30 0 0 43
Sajnos foglalt :((((((((
Előzmény: MacPhisto (42)
MacPhisto Creative Commons License 1999.11.29 0 0 42
Denise Richards......................járjunk!
exlex Creative Commons License 1999.11.29 0 0 41
Spoiler!!! A szoveg csak kijelolve latszik. Ne nezd meg, ha szuzen akarod latni a filmet! :)


Szerintem eddig nem sok Bond-filmben fordult elo, hogy az igazsagos fohos kozvetlen kozelrol agyonlo egy fegyvertelen not (a lababa nem lett volna eleg?). Ez nem nagyon illik Bond eddigi imazsahoz.

Gofry Creative Commons License 1999.11.29 0 0 40
Nekem is tetszett, bár azzal vitatkoznék, hogy inkább Moore-os hangulata lenne. Ahhoz nem elég könnyed, kissé fogcsikorgatósra sikerült. Persze ez már a kilencvenes évek vége, a hősöknek lelke van...
No meg a robbanásokat kissé túladagolták benne.
Előzmény: Liquid_FX (31)
duck Creative Commons License 1999.11.29 0 0 39
Nagyon ott van ez a film. Óriási, amikor az elején Bond pár másodpercre viz alá kerül a motorcsónakkal: az első dolga, hogy gyorsan megigazitsa a nyakkendőjét. Rulez!
eMM Creative Commons License 1999.11.28 0 0 38
Azt hittem hogy nem kákád van hanem h(b)onlapod! :-)
De ha nagy gond legközelebb nem szólok a hibákért, maradjon csak ott az idők végezetéig...
Előzmény: disp_ (36)
disp_ Creative Commons License 1999.11.28 0 0 37
És hogy növelljem a látogatottságot ismét felraktam egy ujabb lányt :))
Előzmény: disp_ (36)
disp_ Creative Commons License 1999.11.28 0 0 36
Jajj ti a KK-n is csomót kerestek... hadd legyen benne valami bug is :))
Előzmény: eMM (35)
eMM Creative Commons License 1999.11.28 0 0 35
Most már bejön, azonban nem Sophie Marceou, hanem Marceau.
Előzmény: disp (33)
szlanko balint Creative Commons License 1999.11.27 0 0 34
csa,

a fennforgo film cime amugy nem living in daylight, hanem "the living daylights"

balint

disp Creative Commons License 1999.11.27 0 0 33
Ok Boys Müxik a dolog (chmode 755:)))
Előzmény: disp (32)
disp Creative Commons License 1999.11.27 0 0 32
Télleg Gáz de nem tom mi lehet mert offline tökéletesen mükszik a lap a neten meg nem megy... majd intézkedem a jövő héten....
Előzmény: eMM (30)
Liquid_FX Creative Commons License 1999.11.27 0 0 31
Most láttam a TWINE-ot, nekem tetszett, valóban kicsit a moore-os bondokra emlékeztet. A tomorrow..-nál egyértelműen jobb, és NAGYON jó és frappáns szóviccek vannak benne, ezek sajna a magyar feliraton nem igazán jönnek át, angoltudás ajánlott a 100%-os élvezethez...
A vodka-martini tényleg jó ital-még keverve is- de nagyon kell vele vigyázni, mert nagyot tud ütni :-)
eMM Creative Commons License 1999.11.27 0 0 30
Nekem sem jöttek be (Főleg Sophie Marceaura gerjedtem volna), pedig IE5!
Előzmény: sallustius (29)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!