Keresés

Részletes keresés

potyómotyó Creative Commons License 2000.07.27 0 0 19
Itt vagyok blrad!
Nem tüntem el, csak akadályoztatva voltam. Az ördögöt meg kell ölni néha egy kis munkával. Jajaj a korom?:-) Adjál hozzá a tiedhez még hatot, de azt is csak októberben fogom betölteni.:-) Na, szívedhez kaptál ilyedtedben?
A nick-et megtudhatod a "Honnan jött a nich neved" c. topicból. (Remélem jól idéztem a topic címet.)
Előzmény: blrad (18)
blrad Creative Commons License 2000.07.19 0 0 18
Potyomotyo

Hogy-hogy "atkozottul fiatal"? En marhara sokallom. Eszrevettuk a haverokkal, hogy regebben elmentunk buliba, mindig csak idosebb csajokat lattunk, most meg? Hozzank kepest csak fiatalabb fruskak szaladgalnak minden fele. Ha nem vagyok indiszkret: te mennyi vagy? Ja es honnan vetted ezt a nicket?

Előzmény: potyómotyó (17)
potyómotyó Creative Commons License 2000.07.17 0 0 17
Bocsika, blrad. Nem akartalak eltemetni, te kis 22 éves. Istenem, te is milyen szemtelenül fiatal vagy!:-)))
Előzmény: blrad (16)
blrad Creative Commons License 2000.07.10 0 0 16
Bocs, hogy csak most valaszolok, most jottem haza a nyaralasbol. Amugy meg kosz, hogy maris eltemettel. Gondolod, hogy 22 evesen mar eljart felettem az ido. Ram mondod ezt egy erotol duzzado, kicsattano formaban levo jokepu fiatalra.
Előzmény: potyómotyó (15)
potyómotyó Creative Commons License 2000.07.04 0 0 15
Ez nem igaz, hogy másnak nincs valami igazán jó ötlete.:-( Árokzsír, tojássampon,... stb.
Belső gyulladás is okozhat hajhullást. Az is lehet, hogy eljárt feletted az idő, blrad.;-)))
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.30 0 0 14
Eszembe jutott még két szer. Régen kapható volt a "Bánfy hajszesz" és a Bojtorján sampon. Persze, lehet, hogy a sampont korpásodás ellen kellett használni. Már nem tudom.
D V D Creative Commons License 2000.06.27 0 0 13
Egy van még ami talán tényleg használ.

"Regain",jobb gyógyszertárakbna lehet kapni.

Eredetileg vérnyomás csökkentő szerként indult,belsőleg és akkor derült ki a mellékhatása hogy a kopaszabbaknak elkezdett nőni a haja.

Ez a változat külsőleg használandó.

Előzmény: blrad (-)
blrad Creative Commons License 2000.06.27 0 0 12
Itt vagyok, es fentrol figyellek beneteket. Olvasgattam a hozzaszolasokat, es mivel senkinek semilyen negativ (de pozitiv sem) elmenye nem volt a nevezett dologgal, ezert vettem egyet. Gondoltam sokat nem veszithetek (hacsak nem az arat, ami potom 4500 huf volt). Potyomotyo koszi a tippeket. Ha meg van hozzaszolas, akkor varom.
Előzmény: potyómotyó (11)
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.26 0 0 11
Hahó, blrad! Nincs észrevételed hozzászólásainkhoz?:-)
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.23 0 0 10
Patkánynak apróra zúzott farkát?! Na, ne! Brrr! Azért legalább a csatornába kéne alászállni, és ezt nem várnám el senkitől.
Előzmény: God Save The Changes (9)
God Save The Changes Creative Commons License 2000.06.23 0 0 9
Ez így nem teljes. Oroszlán-napokon, ez igaz, de csak akkor, ha telihold van és cickafarkfüvet összekeverünk döglött patkány apróra összezúzott farkával és sziámi lúdtojás nedvében etc etc...
Előzmény: potyómotyó (7)
Törőlt_nick Creative Commons License 2000.06.22 0 0 8
Kb. 2-3 évente - amikor már minden birka elfelejtette, hogy egyszer már átlökték a palánkon - feltalálnak valamilyen csodaelíxirt, pedig már megtanulhatnák az emberek, minden szer, amelyet természetes hajhullás ellen kotyvasztanak egy nagy mocskos átverés.
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.22 0 0 7
Még nézelődtem egy kicsit. Javasolja, hogy Oroszlán-napokon vágassuk a hajunkat, mert az akkor vágott haj erősödik. Ezt kifejezetten férfiak esetében megszívlelendő tanács.
Oroszlán-napok - ebben az évben - a következők:
Augusztus: 1., 27. és 28.; Szeptember: 24. és 25.; Október: 21. és 22.; November: 17. és 18., December: 15. és 16.
Előzmény: potyómotyó (6)
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.22 0 0 6
Szóval, aszongya a könyv, hogy a bojtorjángyökér hatásos szer a hajnövekedés serkentésére. Gyógyszertárban talán kapható, vagy a már előbb említett gyógynévönyes boltokban. A főzetét kell hajmosásra vagy higítva utolsó öblítésként használni.
Hatásos még a csalánlevél illetve annak gyökere, amit vízben vagy alkoholban forralva kell használni. Az alkohol azt hiszem a gigámon hamarabb lecsúszna, minthogy a fejemre kenjem.:-))
Előzmény: potyómotyó (5)
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.22 0 0 5
blrad: Oké! Én nem kopaszodom, de mostanában erősebben hullik a hajam a megszokottnál. Ez többnyire a hajmosáskor látványos, de napközben is elhullatok párat.
Javaslom még a Herbáriákat. Ott biztos található jó gyógynövényből készült termék. Utána nézek még Johanna Paungger: Gyógyító Hold c. könyvében, hátha találok a problémádra valamit.
kukaca Creative Commons License 2000.06.22 0 0 4
Helló
Egy rokonom a nyolcvanas években kapott valahonnan nyugatról egy kapszulás hajregeneráló szert, gyulladásos betegség miatt kezdett csomókban hullani a haja, és helyrejött, megállt a hullás és a haja kezdett, először pelyhesen, majd erősebb szálakban visszanőni.
Most a HairGain kapszulát meglátva úgy rémlett neki, mintha ez a gyógyír lett volna az, természetesen más dobozolásban. Most ismét hullik a haja, vett is belőle kb 4000 Ft az ára, nem tudom pontosan, és egy doboz egy hónapra elég.
Ő mondta, hogy ettől a szertől nem kell csodákat várni, ez nem egy TVteleshop-os cucc, hogy kapja be és rögtön kinő a haja!Idő kell hozzá és kitartó szedés na meg pénztárca.
Sok szerencsét hozzá, érdemes kipróbálni, egy-két hónap után pelyhes hajszálaknak kell megjelennie a fejeden.
Előzmény: blrad (2)
Piskóta Creative Commons License 2000.06.22 0 0 3
Egy-két hónappal ezelőtt olvastam róla valahol. Úgy emlékszem svéd termék, kikísérletezték, hogy ők nem kopaszodnak annyira valamelyik tengeri hal miatt. Állítólag segít (nem az p*náját), de hát nem tudni. Azóta nem hallottam róla, csak most itt.
blrad Creative Commons License 2000.06.22 0 0 2
Na ne mondjátok, hogy senkinek sem volt még ilyen problémája rajtam kívűl.
potyómotyó Creative Commons License 2000.06.21 0 0 1
blrad, talán ki kéne próbálnod azt a csodaszert. Nem hiszem, hogy leégne a fejedről a haj. Bár, én könnyen beszélek, nekem nincs ilyen problémám.
Előzmény: blrad (-)
cinquecento Creative Commons License 2000.06.21 0 0 0
A nulla is kopasz, mégse bánja...
blrad Creative Commons License 2000.06.21 0 0 topiknyitó
Enyhen szolva kopaszodok es lattam a patikaban egy 'csodaszert': HairGain.
Van valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban. Esetleg valami mas szerrol?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!