Keresés

Részletes keresés

kb. Creative Commons License 2007.11.03 0 0 115
Két EF-S objektívem van, a 10-22 és a 17-55. Mindkettővel maximálisan elégedett vagyok.
A 10-22-öt, amíg csak használok APS-C vázat, tuti hogy meg fogom tartani, mivel a 17-55-öt viszont inkább csak akkor használom, ha 1 db objektívvel akarok dolgozni (ami nagyon ritka) és egyébként inkább külön nagylátó és tele zoomokat vagy fixeket használok, kihasználatlanság miatt lehet, hogy előbb-utóbb eladósorba kerül.
vlevi Creative Commons License 2007.07.30 0 0 114
Elvileg kéne neki, mert az itt Offtopic. Ugyanis nem DC, hanem DG jelölésű, tehát fullframe.
Előzmény: Helfgott bácsi (113)
Helfgott bácsi Creative Commons License 2007.07.29 0 0 113
Igaz-e, hogy a Sigma 12-24mm müxik a Canon 5d-vel. Maszkolás nélkül. És a Tamron, Tokina?
Levente1978 Creative Commons License 2007.07.27 0 0 112
ezzel en is igy jartam, meg jo hogy ki tudtam probalni es nem vettem meg egybol!!!! Jo lenne ha a Canon ezt a problemat orvosolna mert ez a tartomany nagyon fontos lenne szinte mindenkinek. En most ez miatt egy EF 28-135 IS USM obit hasznalok, de varokban nem erek vele semmit mert kellene a 28 alatti tartomany. :)
Előzmény: obi van kitobi (106)
dualcs5000 Creative Commons License 2007.07.19 0 0 111
OOOps, a sigma azért nem canon... bocccs (lsd topic title)
Előzmény: dualcs5000 (110)
dualcs5000 Creative Commons License 2007.07.18 0 0 110
SIGMA 18-50mm F2.8 EX DC Canon obi, UV szűrővel, tokkal vonóval eladó.

A fényerő legyen veled!

irányár: 65.000-Ft (06307421006)




link: http://pixinfo.com/cikkek/sigma_18-50_f28_dc.1
zazi76 Creative Commons License 2007.06.27 0 0 109
Sziasztok.
Keresek megvételre Canon EF 28-135 IS ISM obit, elfogadható áron. Ajánlatokat
verboizoltan@freemail.hu címre várok.
.hun Creative Commons License 2007.03.12 0 0 108

gondolom ezt nekem írtad :)

én egy sima (értsd nem vékony) Hoya HMS super UV-t vettem és az sem vignettál :)

Előzmény: halaszdr (107)
halaszdr Creative Commons License 2007.03.12 0 0 107

Attól függ milyen típusú filtert tennél rá. A Hoya Digital Pro1-es UV szűrője alacsony peremmagasságú és egyáltalán nem vignettál.

Ami viszont érdekes- nem tudom másnak van e vele tapasztalata- cirkuláris polárszűrő használata a 10-22-esen...mert elég furcsa dolgokat művel...

obi van kitobi Creative Commons License 2007.03.12 0 0 106
a 17-85öt kipróbáltam egyik nap,hazaérve és a gépre másolva aszittem' besírok,
a képszéleken valami iszonyat,egyébként meg annyira torz nagylátónál,hogy nem akartam elhinni.
ennyi pénzért ez durva:
Előzmény: canon.Eos (103)
KTTech Creative Commons License 2007.03.11 0 0 105
Nekem elég jól bevállik az a 17-55/2.8 IS USM :)
Előzmény: canon.Eos (103)
.hun Creative Commons License 2007.03.11 0 0 104
akkor nekem a legjobb obim van? szuper! ;)
Előzmény: canon.Eos (103)
canon.Eos Creative Commons License 2007.03.09 0 0 103
60 2.8 fasza
17-85 is hulye aki megveszi
18-55 kitobi ----- 3 as fölé
10-22 es legjobb
17-55 is árát nem éri meg de ha valaki nagyon gazdag akkor ütős képe van!

.hun Creative Commons License 2007.03.07 0 0 102

Sziasztok!

Használ valaki Canon EF.S 10-22-esen filtert? Valóban elég rá a sima UV és nem kell slim a vignettálás miatt?

Köszönöm.hun

Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 101

Szia!

Melyikben?

Kezdő fórumozó vagyok.

K.Z.

Előzmény: N. Domi (100)
N. Domi Creative Commons License 2007.01.14 0 0 100
Lehet, hogy más topicban előbb kapsz választ...
Előzmény: Z.K (99)
Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 99

Sziasztok!

 

Megint Én vagyok. Nem tudja valaki az Exakta honlapjának címét? Mert nincs nagyon infom az optikáról, csak ami rá van írva. Ja meg nem tudjátok, hogy az Exakta nem gyárt-e APS méretre optikát.  Akitől a gépet vettem, nem nagyon értett, hozzá. Lehet, hogy az Optika APS méretre készült?

 

K.Z.

 

Z.K Creative Commons License 2007.01.14 0 0 98

Sziasztok!

 

Most vettem egy EOS 50 gépet, hozzá pedig egy Exakta 28-105 1:2,8-3,5 optikát. A Gép teljesen jól működik, de az optika frontlencséjén apró karcok, ami lehet, hogy látszik a leképzésnél. A probléma nem is ez az optikával, hanem az, hogy csal a méter skálája, sőt 105mm állásban, nem képes élesre fókuszálni. igy a gép el se akarja sütni, csak manuál fókuszos állásban hajlandó. Nem tudom valaki találkozott e már ilyen hibával? Ha valaki tud a dologra valami megoldást, kérem, ossza meg velem.

 

K.Z.

 

vanezigy1 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 97

OOPsz az ára lemaradt :-)

 

95.000-Huf

 

 

Előzmény: vanezigy1 (96)
vanezigy1 Creative Commons License 2006.10.22 0 0 96

Sziasztok!

 

Eladó Canon Macro Lens EF-S 60mm 1:2.8 USM.
Az objektív megkímélt, karcmentes állapotban van.

 

Tel: 0630-5600507

vzstrial Creative Commons License 2006.04.22 0 0 95
Canon EF-S 18-55 f3.5-5.6 II objektív (350D illetve 20D kit obija) eladó. Érdeklődni publikus e-mailemen keresztül.
vzstrial Creative Commons License 2006.03.27 0 0 94

Ok, én csak az ervánál néztem az árat. Persze annál csak olcsóbban lehet újonnan megkapni. De a 110 ezekután is még sok:)

Képminőségéről nincsenek tapasztalataim, így nem tudok semmit mondani.

Előzmény: KTTech (93)
KTTech Creative Commons License 2006.03.24 0 0 93
A Sigma 18-50/2.8EX DC kitobi kategória...?
Ezt erősen kétlem... Tudom, mert használom (a kitobit pedig használtam). Közelebb áll képminőségben a 17-40/4L-hez és az építési minősége is az L-es obikhoz hasonló (igaz, USM/HSM nincs benne). Sőt, F2.8-on jobb képe van az enyémnek, mint a kitobinak F8-on (saját tesztem alapján, 18 és 50mm-en próbálva). Persze az enyém lehet, hogy jó példány... Az új ára egyébként 117E az Optiformnál (legalábbis annyiért vettem kb. 1 hónapja).
Előzmény: vzstrial (90)
nord Creative Commons License 2006.03.24 0 0 92

Nah, ha már ismét felbukkant a topic: az EF-S 60mm f2.8 macro eszméletlenül jó darab!

Ha valakinek makróobi és kistele is kell, akkor szvsz ez a legjobb választás. A kettőt megkapja egyben, tökéletes képminőséggel:)

vzstrial Creative Commons License 2006.03.24 0 0 91
ja és ha 135 újonnan az obi, az is elég sok érte, és ez a 110 is az...
Előzmény: vzstrial (90)
vzstrial Creative Commons License 2006.03.24 0 0 90
azért kedves kolléga mert teljesen igaza van. Ennyi. Ami meg az állványrögzítőt illeti, nevetséges, hogy a boltban olcsóbban jutok hozzá, ez meg elvileg használt (Ervánál 28 az állványrögzítő gyűrű A verzió...) A sigma: hát ahhoz képest hogy a kitobi kategória, nagyobb fényerővel azért elég röhelyes árat írt rá. Ha talán adnék érte 50et talán reális... Ja és ezek használt cuccok... Persze érteni lehet az eladót is, ne bukjon nagyot, de talán nem kéne ennyire bebiztosítania magát...
Előzmény: rátót (86)
longue Creative Commons License 2006.01.28 0 0 89
Az EF mínusz S-ről nincs is mit beszélni.
Előzmény: Clairvoy (87)
Abrash Creative Commons License 2006.01.25 0 0 88
ez "leoktatási" próbálkozás, vagy már jól le kellett irni valami "csúnya" szót? ((adokveszekre más topik van, baszta.))
Előzmény: rátót (86)
Clairvoy Creative Commons License 2006.01.25 0 0 87
Hagyd, ennek a topicnak tökmindegy, már rég nincs szó az EF-S objektívekről, a hirdetés is éppúgy belefér :-)
Előzmény: Abrash (85)
rátót Creative Commons License 2006.01.24 0 0 86
....mi a faszér kell leoktatni mindenkit, nem értem...
Előzmény: Abrash (85)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!