Keresés

Részletes keresés

tonyi8 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2980
Ok, köszi:)
Előzmény: toth-abri (2979)
toth-abri Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2979
Még sokáig tart. Mielőtt mennétek, beszéljétek le az időpontot ezen e telefonszámom: 417-939.
Előzmény: tonyi8 (2978)
tonyi8 Creative Commons License 2008.08.12 0 0 2978

Szia!

Meddig lehet megtekinteni a kiállítást? Sajnos csak jövő héten fogunk tudni elmenni, remélem akkor még lesz rá lehetőség.

Üdv

Előzmény: toth-abri (2968)
toth-abri Creative Commons License 2008.08.04 0 0 2977

Szia! Nekem is van egy ilyen vakum, így érdekelt nem vagyok.

 

De elárulhatsz magadról többet, ha akarsz: mit szoktál fotózni?

 

Péter

Előzmény: A-Zoli (2976)
A-Zoli Creative Commons License 2008.08.04 0 0 2976

Üdv!

Elnézést, h ide írok, csupán azért teszem, mert van egy eladó vakum, és Nyíregyháza közelében élek, hátha valakinek szüksége lenne rá.

Nikon SB800 két éves nagyon jó állapotban.

50.000,-ft

20/345-5614

toth-abri Creative Commons License 2008.08.03 0 0 2975
Nem ismertem, köszi, hogy beszúrtad. Tényleg jó honlap, bár nekem annyira a színes felvételek nem jönnek be ebben a formátumban.
Előzmény: 300eoss (2974)
300eoss Creative Commons License 2008.08.01 0 0 2974
Peti ezt ismered?

http://www.8x10.se/pages/home.asp
Beszarás amit nyújt ez a formátum..
Előzmény: toth-abri (2973)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.29 0 0 2973
0rulok neki! :-)
Előzmény: 300eoss (2972)
300eoss Creative Commons License 2008.07.28 0 0 2972
Na ma megnéztük-elolvastuk rendesen. Ha azt akartad elérni, hogy "kívülállók" valamennyire megismerjék ezt a vallást, akkor sztem telitalálat. Egyéb módon nem hiszem hogy ennyi ismeretet összeszedtem volna. A tematika is tetszett, ahogyan a képeket elhelyezted.

U.i: így az üres, csendes hűvös teremben egyedül (kettesben) sokkal kellemesebb volt nézelődni :)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2971
:-)
300eoss Creative Commons License 2008.07.17 0 0 2970
Valóban jó, egyszer megnéztem énis, de még egyszer megyek.
ultramarin9 Creative Commons License 2008.07.16 0 0 2969

Aki teheti, feltétlenül nézze meg, nagyon ütős kis anyag és ragyogó színvonalon bemutatva.

Gratulálok itt is!

Előzmény: toth-abri (2968)
toth-abri Creative Commons License 2008.07.01 0 0 2968
A meghívó jobb minőségben.
Előzmény: toth-abri (2967)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.30 0 0 2967
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2966
A Tied még nem jött meg.....
Előzmény: tonyi8 (2964)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2965
Köszi, válaszoltam :-)
Előzmény: madgie (2963)
tonyi8 Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2964
küldtem én is:)
Előzmény: gabancs (2962)
madgie Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2963
Írtam :)
Előzmény: gabancs (2962)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2962
Sajnos a munkahelyemen nem tudom megnézni a címedet, le van tiltva ez a szolgáltatás. Ha gondolod ide írhatsz, ez működik zone@c2.hu
madgie Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2961
Mailem publikus, a héten (minimum) egyszer fent leszek Nyíregyen, a Luther ház környékén :)
Előzmény: gabancs (2960)
gabancs Creative Commons License 2008.06.25 0 0 2960
Van e valaki Nyíregyházáról, aki hajlandó lenne egy próba erejéig egy jól működő objektívet a vázamon (Canon 300D)kipróbálni, hogy kiderüljön a váz hibás, vagy a Sigma?(Sigma 18-50)

És visszafele is érdekes lenne, hogy az Sigmám az Ő vázával is olyan fókuszálatlan e.....

Egy tragédia, amit ketten össze tudnak hozni. Nincs egy pont ami fókuszban lenne. Néha sikerül neki, de azt is csak 18-as állásban :-(
300eoss Creative Commons License 2008.06.20 0 0 2959
Nem azért mondtam, mert enélkül nem lehet, optimális fényviszonyok mellett nyilván ha megméred a digigépeddel,az sem lesz rossz. De ha dia, akkor akkor nem mutat szépen egy "kilyukadt" vagy épp koromfekete rész.
Előzmény: toth-abri (2958)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.20 0 0 2958
OK. akkor nagyon vigyázok!!! Szpot és zóna. Megjegyeztem... :-)
Előzmény: 300eoss (2957)
300eoss Creative Commons License 2008.06.19 0 0 2957
Nem tudom hogy fogsz fényt mérni, de azon a szinten már zónarendszer-szpotméter dukál. 1 elrontott "kocka" zsebbenyúlós.
toth-abri Creative Commons License 2008.06.19 0 0 2956
Akkor kipróbálom. Véletlenül ma felajánlottak nekem 8x10 inches diát, igaz, a szavatossága már lejárt, de kísérletezni jó lesz. :-)
Előzmény: 300eoss (2955)
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2955
Tapasztalatból beszélek :-)
Előzmény: toth-abri (2954)
toth-abri Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2954
Neked volt már részed ilyen "megrendeülésben"?
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2953
Egy 8x10"-es technikailag jól kivitelezett dia megrendítő látvány..
toth-abri Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2952

Már csak a harmónika, az objektívpanel és a mattüveg hiányzik, meg pár apróság! :-)

Előzmény: 300eoss (2951)
300eoss Creative Commons License 2008.06.18 0 0 2951
Készül...
Már azt szeretném hallani hogy kész!!
Na jó, a részeredménynek is örülök :-)
Előzmény: toth-abri (2950)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!