Keresés

Részletes keresés

Cool_Halidge Creative Commons License 2004.02.21 0 0 5917
Igazad van.
Előzmény: Bojlertestű nő (5914)
Málnafagyi Creative Commons License 2004.02.21 0 0 5916
Azon, h mindenhol ugyanaz... ugyanazok a játszmák, ugyanaz a képmutatás...
Színjáték...

:/

LudasMari Creative Commons License 2004.02.21 0 0 5915
...azon, hogy ma elmúlt valami...
...azon, hogy 1 főt lehúztam a barátaim listájáról...
...azon, hogy a történtek után nem vagyok benne biztos, hogy mindezeket nekem sajnálnom kéne...


Bojlertestű nő Creative Commons License 2004.02.21 0 0 5914
Aki igazán menni akar, az fogja a motyóját és csendben , vagy épp az ajtót becsapva maga után távozik, de semmiképp nem áll le kisajtolni, az: "ugyan, Te annyira jó kis Fórumos pajtás vagy, meg tökéletes ember is, és úgy szeretünk, és nélküled minden más lesz, és nagyon fogsz hiányozni, és nem úgy gondoltuk, hogy szemét vagy, ahogy azt te gondoltad, és tényleg a barátunk vagy és minden topik-talin olyan jó hangulatot hoztál magaddal, és ilyen bókokat csak te mondtál, ilyen jót csak veled beszélgettem" etc. mondatokat.
Ha menni akarsz, hát menj!
Ha maradni, hát maradj. Csak ne játszd a mártírt, mert az mókás.
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
2x2-né Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5913
Na meg ne halljam ezt mégegyszer! Gyere csak ide egy pofonért! Én mint BANYA, ezennel kijelentem, hogy nem lehet mindenkinek megfelelni, gondolj bele, milyen unalmas lenne, ha mindenki imádna!
Biztos vagyok benne, hogy sokan vannak, akik szeretnek, és akad olyan is, aki kevésbé rajong érted. Ettől függetlenül, ha jól érzed magad itt, akkor felesleges egy-két ember akarata miatt abbahagynod a fórumozást.
Ui.: Mostmár árulja el egy öreg, elvált vénasszonynak, hogy hány éves is kend???
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
genyanya Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5912
genny alak? Hát, ez nekem még egyáltalán nem tűnt fel. A korodhoz képest érett gondolkodással ellentétben. ne rontsd el az összképet, tudjad már magadról a frankót!:) Nem kell mindent elhinni, amit mondanak.
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5911
Kössz, énem!
Előzmény: BékaNyál (5909)
Tormah Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5910
Apáám! Hogy én mennyire irigyellek téged azért, hogy csak ennyi gondod van.
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
BékaNyál Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5909
Azon, hogy aki csomagol, annak segíteni kell!

(a kulcsot tedd a lábtörlő alá távozás után)

zebrina Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5908
Eszedbe ne jusson! Semmi baj veled. :))
Csak azt kellene megszoknod, hogy nem felelhetsz meg mindenki elvárásának.
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
értelmiségi Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5907
ötévesen. Bocs.
Előzmény: értelmiségi (5904)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5906
Valószínű csak fiatal vagy és nagyon befolyásolható.
Meg a BANYÁK nagyon elvittek az erdőbe Téged. :(((
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
Lénike Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5905
Nem biztos, hogy ez most kellene...
Előzmény: értelmiségi (5904)
értelmiségi Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5904
Megnyugtatlak, nem vagy genny alak. A nagy gonoszsághoz nagy tehetség kell. És te ebben sem vagy tehetséges. Inkább infantilisnek neveznélek. Gügyögsz, gagyogsz csakhogy elnyerd a helyi nagyasszonyok rokonszenvét. Ez öt évesen még elmegy, de felnőttként szánalmas.
Előzmény: Cool_Halidge (5903)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.02.20 0 0 5903
Abba kéne hagynom a fórumzást.
Érdekel mások véleménye, fáj ha nem jó.
Egyre több helyrol hallom, hogy egy genny alak vagyok.
Ha igazatok is van, nem szeretném tovább viselni ezt a táblát a nyakamban.
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5901
Málnafagyi képeit nézegetve...
a nézésen...
genyanya Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5900
karikatura? Akkor köszi a bókot. ;)))
Előzmény: Törölt nick (5891)
moonrise Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5899
nyomasztó gondolatok egész nap:(...azon gondolkodom, hogy valószínűleg mindenki akkor lép be az életünkbe, amikor ennek eljön az ideje, mégha azt gondoljuk is néha, hogy sokkal jobb lett volna, ha egyes találkozások korábban megtörténnek. vagy soha... azon gondolkodom, hogy milyen jó lenne, ha soha nem kellenne (meg)bánnunk azt, ami történt velünk...a választásainkat, tetteinket...
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5898
Nem, a negyedik már más volt.
Előzmény: zebrina (5897)
zebrina Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5897
4x
Előzmény: Törölt nick (5896)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5896
Á, ez semmi. Valamelyik topicba ma sikerült ugyanazt a hozzászólásomat 21 másodperc alatt 3-szor benyomnia az Indexnek :-)
Előzmény: Törölt nick (5895)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5895
Na ja, és kétszer is elvitted előlem az 5800-ast!!!!

Tessék össze-vissza szégyelleni magadat!!! :-))
Milyen dolog ez?? :-)))

Előzmény: Törölt nick (5893)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5894
Hát, neked gyereked van, nekünk időnk ;-)*
Előzmény: jinjang (5884)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5893
És nekem is igazam van. Még mielőtt elfelejtenéd.
:-)
Előzmény: Törölt nick (5890)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.19 0 0 5892
Azon, hogy miért keverik a boltban a tejcsokis piros mogyorósok közé az étcsokist, amit aztán csak otthon vesz észre az ember.
Na mindegy, legalább tovább tart. Azt hiszem, valahol a szekrényem mélyén van olyan étcsokim, amit még 1992-ben nyertem - ruletten (Csiszár Jenő lett a 2. helyezett, ő valami marcipánt kapott, de nem akarta elcserélni :-)
EDM Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5889
óóóóó...
(pirul)
:)
Előzmény: Celtic Moon (5886)
genyanya Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5888
Szerintem nem kell eldönteni, hogy magunkat, vagy másokat. A kettő ugyanis nagyon is összefügg.:)
Hogy maga a megismerés mit jelent? Hmm... jobban örülnék, ha inkább csak a finomabb ismerkedés szót használnánk, mert a legkevésbé sem hiszem, hogy itt "megismerésről" lenne szó. Csak próbálkozom minél többet megtudni, és minél több, lehetőleg helyes következtetést levonni. (bár úgy gondolom, hogy ha különösebben nem is gondolkodom el, a tapasztalás akkor is formálhat valamelyest)

Hehe:) nagyon megtisztelő, hogy engem kérdezel, de komolyan, ezt most dicséretnek veszem :)) Azt hiszem el is pirultam... :)))))

Mi lenne, ha lenne egy melltartód?:))) gyanítom, elég, ha nekem van.:)))) meg bugyis is van, de látom, téged csak az előző érdekel! ;DDDDDD

Najó, komolyan. :) Látom, hogy nem érzed, hogy túljutnék a sablonon. Látom, hogy valamiért piszkálja a csőröd, hogy vannak fent "melltartós" képeim. De azt is látom, hogy valamiért biztosan érdekellek, különben nem pazaroltál volna rám ennyi höszöt. Ha szeretnél megismerni, nincs akadálya. Ha azt várod, mikor bizonyítom be magamról, hogy sülthülye vagyok, vagy akár az ellenkezőjét, akkor még elfecseghetünk egy darabig. Szívesen, nekem érdekes vagy.:)

Előzmény: Törölt nick (5875)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5887
Azon, hogy az összes lecsapott labdát felveszik egyesek, újabb és újabb játszmát provokálva, kifulladásig nyomva... :)))

Ja és én ha valakit ignorálnék, akkor "új hozzászólásként" sem írnék NEKI. Mert ezek szerint nem vagy képes levegőnek nézni. :DDDDDDD

Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5886
EDM :)
Előfordul ez és tulajdonképpen így van jól, mert számít-e ha valaki nem kedvel akkor, amikor a másik oldalon ott álsz pl. Te ? :))

Máríjá Barátném!
Te megint tömör voltál és velős...mit is tehetnék ehhez még hozzá? :)

Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.18 0 0 5885
Erről beszéltem. Nem csak nézni kell, hanem látni is.

Pontosan arról van szó, amit mondasz, te érted amit olvasol. Én egyértelműen azt mondtam, hogy tettem már fel a kérdést…jah, hogy nem fűztem hozzá azt, hogy úgy mint te? Csak úgy magamnak, amolyan költőien? Elvégre felnőtt emberek vagyunk, csak nem kell minden mondatunkat megmagyarázni.

Igen, ahogy azt írtam gyakorlatilag azonnal ott voltak a válaszok a levelekben (kéretlen, önszorgalomból írt levelekben). Mert abban biztos lehetsz, hogy hamarabb vágnám le a kezem vagy harapnám le a nyelvem, mint hogy ezt valakitől is megkérdezzem. És igen. Meglepődöm, amikor valaki azt írja, hogy nem kevés időt rám szánva elolvasta az összes hsz-em mert érdemesnek tartott rá, mert olvasott egy-két olyat, ami után kíváncsi lett… Van itt köztünk olyan aki a saját bevallása szerint szintén elolvasott a Celtic Összesből 400 hsz-t…vajh miért érdeklem ennyire, vajh miért váltam számára ennyire fontossá?? J A kérdés megint csak költői, mert válaszolva a kérdésedre nem ismerem, nem tudom ki ő és éppen ezért nem is érdekel, egyetlen megjegyzése sem. Inkább csak sajnálom őt, amiért nem tudja abba hagyni. Szerintem elég kellemetlen, ha valakire rámondják, hogy ingorálták (azaz szándékosan levegőnek nézik) és az ignorált személy továbbra is csak mondja, csak mondja….paranoid módon minden egyes gondolatot magára véve :)
De hát mindannyian mások vagyunk…ha őt nem zavarja, hogy ezzel is csak minősíti magát….

És LAP kedves, tökkkkkéletesen igazad van….az utolsó mondatokban….megdől az egész!

Előzmény: genyanya (5871)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!