Keresés

Részletes keresés

Hangyasav Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5859
Aztán hol, Te lány?
Előzmény: genyanya (5852)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5858
Na, vajon miért kerülhet?
Előzmény: purba (5855)
purba Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5857
és miért ignoráltad?
Előzmény: Celtic Moon (5856)


Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5856
Miért kell, hogy egy gondolat egy gondolkozós topicban valakihez szóljon?
Nem kerülök senkit, így téged sem. Amennyiben kérdezel én válaszolok, de nem látok kérdést.

Más.
Én egyetlen nicket ignoráltam és ezt nyíltan közöltem. Ehhez pedig tartom magam mert ritkán ígérek de ha megteszem akkor azt betartom.

Előzmény: purba (5850)
purba Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5855
én úgy érzem, engem is kerül. miért? :)
alakult egy újabb triumvirátus, jóban-rosszban egymásért. ez már csak nem lehet akkora baj???
Előzmény: Hangyasav (5853)
Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5854
Ha most azt mondom, hogy egészen élvezem a veled való beszélgetést, mert hosszú idő után először van valaki, aki valóban vitázik, akkor azt mások nyalásnak fogják venni, te nem hiszed el, én meg csak nevetek, mert tényleg jól érzem magam.
Ki akar kibújni az önismereti gyakorlat alól?
Önismeret úgy amúgy.
Teljesen egyértelmű, hogy a magadról kialakult képed az nem magadból, hanem másokból jön.
Úgy alakul ki, hogy visszajelzéseket kapsz. Ilyet is, olyat is. Ezek után viszonyítasz, elszűrsz dolgokat, önigazolsz vagy sem de a végén ott áll egy kép önmagadról, önmagadban.
Ez persze (hogy változnak a dolgok és változol te magad is) folyamatosan változik.

Nem beleszóltam a beszélgetésbe, hanem hozzád szóltam. Nem kötelező válaszolni, de te megtetted:)
Nem hessegettem el még egy ismeretlen balfaszt sem ha normálisan szólt, vitázott sőt...

Nekem viszont még soha nem akadt meg a szemem azon, hogy valaki azt mondta volna a másiknak, hogy ne csesztesd már azt a nicket mert az annak a nicknek a másodnicke. Tényleg olvastál ilyet?

GumiKacsa neked egy nick, nekem egy valóságos ember. Amit én tudok,ismerek róla/ belőle az nekem az igaz. Amit meg te látsz, az neked igaz. Viszont a kíváncsiságodat nem elégítem ki vele kapcsolatban, mert bármit mondanék, nem lenne számodra igaz, hiszen egy emberről kialakított kép csak akkor hiteles, ha azt te magad alakítod ki.

Előzmény: Törölt nick (5849)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5853
Nyilván én sértem a köreit, nekem nem képes soha értelmesen válaszolni. :)
Előzmény: purba (5850)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5852
ez azért sánta itt-ott.
Előzmény: Hangyasav (5845)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5851
igen, olvashattad. nekem is eszembe jutott róla valaki.:))

Nézd, nyílván én sem tudom, hogy működnek az emberek. csak szeretném tudni. És ezért figyelek... többek közt a véleményekre, és az itteni megnyilvánulásokra. Minden tapasztalásból tanulhat az ember, és nem vágom el magam a tanulás lehetőségétől csak azért, mert az itteni nickek többségét nem ismerem, és soha nem is fogom.
Az ellentmondásokat pedig nem nálam találtad. :)

Előzmény: Törölt nick (5846)
purba Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5850
és még csodálkozol, hogy nem értenek.
ez pl. kinek szólt?
szólhatott morselsnek is, meg nekem is. morsels is másról beszél, meg én is.
Előzmény: Celtic Moon (5848)
Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5848
Hát ez tényleg vicc.
A szövegértést már általálnos iskola 2 oszályában tanítják, mert nem elég elolvasni érteni is kell a betűket.
Nem azt kell érteni amit érteni akar az ember, hanem azt ami le van írva, sem hozzá rakva, sem elcsenve a szövegből bizonyos szavakat!!!!

purba Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5847
OFF
békanyál rakásra kapja a leveleket a ládikójába.
celticnek megszaporodtak a levelei az elmúlt napokban.
...
ON
Előzmény: Celtic Moon (5844)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5845
Kedves Celtic Moon!

Az a nagyon nagy baj, hogy folyton ellentmondásba keveredsz magaddal. (Mindjárt igazolom.)
Meg aztán az is nagy baj, hogy ha pár percig nem rólad szólnak a topicok, akkor rögtön irogatsz valami "elméset" akárhová. Aztán pedig megdöbbenve, tágranyílt szemekkel nézel körül, (persze segélykiáltás a barátoknak) hogy "jajistenem de szeretnék szürke egérke lenni, elbújni a tömegben, stb...".

Szóval.
Azt mondod, hogy Te is feltetted már a kérdést levélben embereknek, hogy mit gondolnak Rólad, mi jön le az írásaid alapján. Akkor miért írod, hogy: "Egészen addig, amíg valaki arctalan és névtelen baromira nem számít, hogy mit gondol /lát/ érez rólam."? Nem értem. Ezek szerint csak azoktól kérdezed meg, akiket IRL ismersz? Vagy mindenkit ismersz? Nem hiszem.

Aztán.
"A válasz pedig azokban a lvelekben rejlik amiket az itt lakóktól kaptam. Sokan elmondták mit gondolnak rólam, mi az ami az írások alapján átmegy /lejön (mindig meglepődöm egy-egy ilyen levélen)."
Ha azt állítjátok, hogy minden fikanikk valakinek a másodnikkje, akkor nem gondolsz bele abba, hogy a "nyalós levelek" amiket a ládádba kapsz, nem őszinték? Tehát eredeti néven nyalnak, másodnikken fikáznak. Nem gyanús?

Kellene egy kicsit gondolkodnod. Hmmm?

Előzmény: Celtic Moon (5836)
Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5844
Olyan dolgot állítasz rólam, amit nem tudsz, max feltételezheted, de amíg nem mondom, hogy az úgy van addig ez csak egy gondolat, egy feltételezés marad.
Egyetlen szóval sem állítottam, hogy feloldottam volna az ellentétet és azt sem, hogy egyáltalán fel akarnám oldani. Ez is, mint sok más dolog egy fura ellentét. És akkor mi van?
Azt sem állítottam, hogy azoknak hiszek akik levélben mondják el a véleményüket rólam (ez az utóbbi napokban amúgy igen csak megszaporodott) és azt sem, hogy azoknak hinnék akik itt teszik ugyanezt.
Hinni az én Istenemben szoktam. Véleményt elfogadni meg a hozzám közelállóktól. Rendkívül kritikus vagyok és ez leginkább önmagammal szemben nyilvánul meg és sajnos ezt a környezetem a szeretteim is „élvezik”. Ez egy rossz tulajdonság, de van és tudom.
Téged zavar, hogy az ide járók többségének (és most nem a fikanickekről beszélek) átlag 2 esetleg 3 nickje van? És az is zavar, hogy ezt tudjuk egymásról?

Gumi Kacsa.
Ő az egyik olyan ember, akit személyesen is megismertem, és mert személyesen is ismerem egészen más a véleményem róla.

Előzmény: Törölt nick (5838)
mvp_pimpdragon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5843
régóta nem jártam errefelé, de most hogy végigolvastam pár topicot, úgy tűnik egyre több ember érzi azt, hogy neki itt valamiféle küldetése van.

nyomorult kockák....

//over and out

purba Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5842
látod, aki balhét keres, az talál.:))
Előzmény: BékaNyál (5837)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5841
Brekusz, lehet hogy rossz hir, de megjott a golya. :)
Előzmény: BékaNyál (5837)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5840
ehemm:)

nagyon érdekes, hogy pusztán az itteni megnyilvánulásaim alapján mások milyennek láthatnak, de nem fontos egyáltalán. Az életben is mindenkinek meghallgatom a szavát, de csak azok véleményére adok, akiket tisztelek. Nos, itt csak elvétve van olyan nick, akinek a tulaja felé így ismeretlenül érzek valami ilyesmit.
Ismered a pszichológiában a Johari ablakot? A nyílt terület növeléséről is szólhat ez a kiváncsiság.

de engem ezen kívül is érdekel a pszichológia... szeretném megérteni hogy az emberek, és az egyes emberek hogyan működnek. Ehhez az is hozzátartozik, érdekes adalék lehet, hogy én mit kommunikálok magamról (nem tudatosan), és mások ebből mit látnak meg, és mikre érzik fontosnak, hogy reagáljanak. Magamról a véleményem talán elég stabil, ha itt azt mondja valaki, hogy hülye, ostoba pitsa vagyok, akkor azt nem hiszem el neki.:))) Meg azt sem, ha azt mondja, csúcsintelligens vagyok.

Előzmény: Törölt nick (5835)
BékaNyál Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5837
Azon elmélkedtem, hogy mennyi képmutató ember van itt. Sorba kapom a leveleket csatolt fájlokkal és a fikanickek eredetijének felfedésével. Kapok linkeket is -az egyébként az érintetteknek nyaló- emberkéktől másodnickekről linkekkel megtűzdelve.
Elgondolkodtató.
Nem kevés nézegetni- és olvasnivalót adtak.
Celtic Moon Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5836
Tökéletesen egyetértek az utolsó mondataiddal.
Pontosan ez a filozófiám. Egészen addig, amíg valaki arctalan és névtelen baromira nem számít, hogy mit gondol /lát/ érez rólam.
Nem tartom fontosnak, hogy mindenkivel jóban legyek és nem akarok mindenkinek megfelelni.
Ennek viszont ellent mond az, hogy én is feltettem már azt a kérdést, amit lány...

A válasz pedig azokban a lvelekben rejlik amiket az itt lakóktól kaptam. Sokan elmondták mit gondolnak rólam, mi az ami az írások alapján átmegy /lejön (mindig meglepődöm egy-egy ilyen levélen).

A másik érdekes dolog, hogy nekem is lett néhány valódi barátom a net által...amit viszont kifejezetten úgy élek meg, hogy ajándékot kaptam az élettől.

Előzmény: Törölt nick (5833)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5834
(jééé, nem kötekedsz!:)

Engem érdekel. Nem fontos, hiszen van valós világom, valódi ismerősökkel és barátokkal (és ide sorolok már néhány embert, aki itteni nickből lett IRL barát). Van kialakult képem magamról. De kíváncsi természet vagyok.:)

Előzmény: Törölt nick (5833)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5832
ááá, azt külön nem kérdezem meg. :))))
Előzmény: Törölt nick (5831)
genyanya Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5830
hogy vajon milyennek látszom a hozzászólásaim alapján...

és hogy a nem csak felületes szemlélődő mennyire ismerhet meg itt... Vajon mennyire valós az a kép, ami itt kialakulhat rólam?

LudasMari Creative Commons License 2004.02.17 0 0 5829
...hogy nem hagyja abba...csak mondja, csak mondja, csak mondja...:))))))
EDM Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5828
:))
Előzmény: Törölt nick (5823)
Törölt nick Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5827


BékaNyál Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5826
Is?
Előzmény: Hangyasav (5825)
Hangyasav Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5825
Ebben is ludas akarsz lenni?
Előzmény: BékaNyál (5821)
Cool_Halidge Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5824
Ha lenne hozzá közöm, megkérdezném...
mirol beszéltek ti itt?!?!

Ez nem elgondolkodtamrébuszokbanlegutóbb topic!
Gyakran "bejárok" ide, mert sok okos dolgot lehet itt olvasni.

Nem értem mikrol gondolkoztok.

Egymásról?

purba Creative Commons License 2004.02.16 0 0 5822
te most miről beszélsz?
olvass vissza, akkor hátha ki lehet elégíteni a balhé utáni vágyadat. van itt elég sok topic történ már jó párban egy-két érdekesnek mondható dolog, ami talán belefér a te balhés kategóriádba is.
Előzmény: BékaNyál (5821)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!