Keresés

Részletes keresés

Alectos Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1324

kedves Colonel

 

Ha szükségesnek mutatkozik, könnyedén módosíthatjuk a topicleírást, hogy módoszkonform legyen. Úgy értem, hogy a móduszban a moderátornak __lehetősége___ van válaszolni, de nem kötelessége. Tehát hozzátehetjük azt, hogy "ha ideje engedi", vagy "ha szükségesnek véli" stb. Vagy egyszerűen töröljük az egészet.

 

Én azonban úgy híresültem el moderátori és felhasználói körökben egyaránt, mint az, aki a legszívesebben és legbőségesebben ad tájékoztatást a felhasználóknak. Ennek jegyében tájékoztatlak, hogy __nálam__ még nem érte el iszugyi azt a szintet, hogy __azért___ amiket tárgyal, letiltsam. Ha úgy véled, megérdemelte, fellebbezz a T.Szerk fórumon valamelyik általános kérdező-javasló topicban. Ott lesznek az áltmodik is, - én is természetesen- és feltehetőleg konzultálnak az iszugyi-kérdésről. Az én szavam csak 1 ebben, tehát elképzelhető, hogy valami "aktívabb" döntés születik.

 

Én azonban tartom magam az elvemhez, hogy legalább a Tudomány fórumon a lehető legnagyobb szabadság legyen, csak a kifejezett fegyelmi jellegű eseteket óhajtom szankcionálni, mint pl a komoly személyeskedés, goromba beszéd, de, mint te magad is tapasztalod nap mint nap, még ebben is igen toleráns vagyok. Egy kis hülyézés és "olvasd el mégeccer" stb még nem ragsztja ujjamat a törlőgombra.

 

Mindehhez hozzátehetjük, hogy iszugyi, igaz nem először, kinyilatkoztatta, idézem:

"A fórumozást abban hagytam. Aki el akar érni, el tud." Meglátjuk, abban az idősíkban mit jelent a végleges.
Előzmény: Törölt nick (1322)
A leleményes Odüsszeusz Creative Commons License 2006.01.26 0 0 1323
1984
A leleményes Odüsszeusz Creative Commons License 2006.01.23 0 0 1321
Igen ez engem is érdekelne. Nemhogy a nickje sem szerepel sehol, de még a hozzászólásai is eltűntek, mintha sose létezett volna. Sőt, a moderálási topikokban sincs róla egy szó sem, se figyelmeztetés, se közlemény a törlésről.

Ez már-már hátborzongató.
Előzmény: Törölt nick (1318)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.22 0 0 1319
T. Moderák!

Topikomban (A Római Birodalom bukása) szeretném elkerülni a kitalált középkor megtárgyalását, mert offtopiknak tekintem.

Kérem a 65-ben talált szöveg beillesztését a topikleírásba, és a továbbiakban a moderációt ennek szellemében folytatni.

Előre is köszönöm.

Bögöy
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.22 0 0 1318

Kedves modik!

 

Szeretném megkérdezni, hova tűnt beyond-ot és főleg miért tűnt el.

Köszönöm.

Angel DC Creative Commons License 2006.01.19 0 0 1316
Köszönöm szépen a törlést, nyelvvizsgáztatóként nagyon felháborított a hozzászólás.
Előzmény: Alectos (1315)
Alectos Creative Commons License 2006.01.19 0 0 1315
A véleményünk? Rossz.
Előzmény: Angel DC (1314)
Angel DC Creative Commons License 2006.01.19 0 0 1314
Tisztelt Moderátor, mi a véleményed a nyelvvizsga topik 256-os hozzászólásáról? Szabad itt ilyet megjelentetni? Nem csak etikátlan, törvényszegő is...
bejuma Creative Commons License 2006.01.18 0 0 1313

TIsztelt moderátorok!

Nem tudom, hogy egy valfil topicban szabad-e cenzúrázásra támogatókat gyűjteni?!

Erről a topicról van szó,a 1516.hsz.

 

http://forum.index.hu/EditArticle/ReplayEditArticle?a=51011943&t=9112206

 

Véleményem szerint nincs ott helye, kérem töröljétek.

 

Alectos Creative Commons License 2006.01.17 0 0 1312

Zoroastro

Kérésedet regisztráltuk, de el kell oszlatni egy sajnálatosan elterjedt tévhitet, amit te is írsz. Semmi olyan joga nincs a topicnyitónak, hogy töröltesse a topicot, vagy hasonló komolyabb változtatás.

Előzmény: Törölt nick (1310)
turtur Creative Commons License 2006.01.17 0 0 1311

Visszatért a Nagy Töröltető, óh Teremtőm!

Modik vigyázz, Zorró újra töröltet! A fórumon nyájasan beszélget áldozatával, itt meg modi-gépágyúval irtja a jónépet.

 

Nekem már a múltkor is felfordult a gyomrom a fickótól.

 

Ha rám hallgattok, azt csináltok, amit akartok...

A gyanútlanok pártjára állok.

Előzmény: Törölt nick (1310)
somi Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1309
erdemeik elismeresekent zsuann es crystal skull 1 napig pihenhet. ha ezek utan is a szemelyeskedes lesz eloterbe helyezve, akkor tovabb.
Dearg Morrigan Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1305

Ha megfigyeled, nagyjából ugyanezt mondtam, csak az összes topicra és az egész fórumra kiterjesztve, a 1299-es hozzászólásban. (Arról igazán nem tehetek, hogy ZsuAnn rögtön szükségét érezte keresni valamit - egy napszemüveges fotót rólam - amibe gyorsan beleköthet. Igaz, nem kellett volna reagálnom rá, de optimista vagyok, sokáig remélek.)

De most, hogy a hozzászólásom tényleg teljesen egyértelműen on legyen:

 

Megragadom az alkalmat, és csatlakozom a moderátorok irányában tett 1289-es, és 1290-es hozzászólásokban foglalt kérésekhez.

Előzmény: Qedrák (1304)
Qedrák Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1304

 

Biztos, hogy az a topik eredeti rendeltetése, hogy ezt az internetes szappanoperát itt adjátok elő?

Szerintem legyen ennyi elég, és csak az írjon ide, akinek javaslata, vagy a moderációhoz hozzászólása van.

Dearg Morrigan Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1299

Legyen az embernek tartása, és bátran mondja a másik szemébe amit gondol!

 

Legyen. Mondja. Esetleg irl, egy kávé vagy egy sör mellett, chatban, vagy privát mailben, füstjelekkel, vagy ahogyan és ahol akarja, kivéve a Zindex fórumait. Ez itt ugyanis nem arra való, hogy más hozzászólok személyét minősítsük - főleg ismeretlenül - , hanem arra, hogy adott témáról nyilvánítsunk véleményt.

A moderátorok feladata, hogy ennek zavartalan működéséhez a  megfelelő körülményeket biztosítják. Ha zavaró tényező lép fel - mint pl. a te, vagy ZsuAnn viselkedése - , és bizonyos türelmi idő elteltével sem szűnik meg sem kérésre, sem figyelmeztetésre, akkor szintén az ő dolguk beavatkozni, és kiiktatni a zavaró tényezőket.

Javaslom, próbálj meg  felnőttként viselkedni, és tartsd be a szabályokat.

Előzmény: CRYSTAL SKULL (1296)
Törölt nick Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1298
És kérem törölni az Az UFO-król komolyan topikból a 12261 és 12262. hozzászólásomat technikai baki miatt. A hozzászólást javítva beírtam újra.
Előzmény: Törölt nick (1290)
kavkaz Creative Commons License 2006.01.16 0 0 1297

T. Moderátor!

Törölnéd ezt a hozzászólásomat? Kicsit szétesett...

 

Köszönet!

CRYSTAL SKULL Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1296

God is in the TV & YSE  ...látjátok, mindig tanul az ember valami újat!

Én pl. most megtanultam  tőletek azt, hogy hova járnak az emberek panaszkodni!(hiszen most vagyok itt először,...és utoljára)

1 dolgot viszont akkor sem teszek meg itt, ha a körmeimet tépik!!!

Panaszt nem teszek senki ellen ,...hanem inkáb magam próbálom megoldani a problémát , ha lehet!

Ha viszont nem tudom magamtól megoldani, ...még akkor sem fogok rohanni panaszkodni!

Legyen az embernek tartása, és bátran mondja a másik szemébe amit gondol!

 

 

Előzmény: Törölt nick (1290)
Lektor Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1295
Már megértettük az érveket és ellenérveket, legyetek szívesek, ne itt vitatkozzatok egymással. Ha szükséges, majd intézkedünk.
nazuna Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1294
Tán személyesen az Úristen teccik lenni, hogy mi tartozik másra, és hogyan célszerű kommunikálni?:-) ... nem vagyunk egyformák ebben. Leírta, ott van. Senkinek eszébe nem jutott volna megemlíteni vaskerék kivételével, akinek egy hónapon belül ez volt az egyetlen hozzászólása a vallfilen, hogy tiltsák ki endit ("monnyon le!"). Figyelte endit mikor "hibázik"? Naponta kb tizenhétezerszer fordul elő a fórumon, hogy valaki nem pontosan a topiknyitó szándékának megfelelően ír, az pedig eligazítást tart - ennyi és nem több, felejtős téma, egy sort sem érdemelt volna meg.
Előzmény: YSE (1293)
YSE Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1293

Ha >baráti évődésről< van szó - ahhoz viszont semmi köze másoknak, nem tartozik a nyilvánosságra. Semmi szükség lejáratni a topik (sokak által úgyis kétségbevont) komolyságát.

Évődni és veszekedni célszerűbb E-mailban...

Előzmény: nazuna (1292)
nazuna Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1292
Lehet, hogy nem szép dolog tőlem ez ügyben ellentmondani, de mint egyik érintett kérem, hogy ne tegyék! Egyrészt bizonyos értelemben valóban csak távolról és érintőlegesen csatlakoztunk a témához (persze ez egyéni felfogás kérdése is), másrészt endi2 megjegyzése egyáltalán nem volt sértő, hanem vagy tréfás, vagy helyretevő (persze ez is egyéni felfogás kérdése). Ha ezen múlik endi2 szólásszabadsága, akkor inkább felvállalom hogy "köcsög" vagyok, bármit is jelentsen az. Másrészt azt gondolom, hogy a moderáció az ilyesmi kvázi baráti évődést egészen pontosan a helyén tudja kezelni. Amint írták - nem rendőrök ők, se nem ovónénik ... hanem takarítók.
Előzmény: vaskerék (1291)
vaskerék Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1291

Tisztelt Moderátor!

 

endi2 újabb moderációt sértő megnyilvánulása.

 

endi2 válasz | megnéz 2006.01.15 10:21:39 (13)

fontos nektek minden topicot szétoffolni, köcsögök? :D (úgy értem agyagedények :)

 

Ha megkérhetném Önt, tiltsa ki a Filosz fórumból őt.

 

Amúgy a "köcsög" pejoratív szó, jelentése a börtönszlengben azokat a férfiakat jelöli, akiket erőszakkal más férfiak anális, illetve orális kielégítésre kényszerítenek. Másokat ennek titulálni elég erős, és sértő. Megérdemli a kitiltást

egy hónapra.

 

Köszönettel: Fehér Balázs.

Törölt nick Creative Commons License 2006.01.15 0 0 1290
1) Csatlakozom az előző kéréshez. "Az UFO-król komolyan" topikban képregény-részletek, összefüggéstelen locsogások, poénkodások tömege teszi próbára azt, aki a témáról szeretne beszélgetni vagy akár csak áttekinteni, mit mondtak a tárgyról.

2) Kérem a moderátort, kísérje figyelemmel ZsuAnn hozzászólásainak stílusát és irányultságát. A tárgyszerű eszmecserének valószínűleg jobbat tenne, ha ZsuAnn felhagyna a hozzászólók attitűdjének, személyének vagy személyes hozzáállásának minősítésével.
YSE Creative Commons License 2006.01.14 0 0 1289
Megkérnénk néhányan a moderátort, hogy az UFO-ügyebn nézzen kicsit körül, mert van(nak?) aki(k?) szándékosan >szétoffolják<, és a lényegről elterelika figyelmet...
Alectos Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1288

Igen, elképzelhető, hogy azokon is segítene a klub.

 

Egyébként azonban 2 megjegyzés: a klubokban nem pont azért nem avatkoznak a modik, mert kizárták ebből magukat, stb hanem mert ott a klubtagok (tanács) maguk intézik azt, hogy kit vesznek fel, és akik bent vannak, feltehetőleg - és gyakorlatban tapasztalhatóan is - jól viselik egymást, és kélsősök nem szólhatnak bele.

 

Másik megjegyzésem, hogy a "Rejtélyes" fórum leírásában nem véletlenül van benne az is, hogy: "alternatív kutatók" Ez épp elég jól kifejezi, hogy a konvencionálistól elütő témáknak és felfogásoknak is helyt ad. Ebbe belefér a naptár különleges értelmezése stb.

Tagadhatatlan, hogy az említett naptár nem konvencionális, hanem alternatív. Vagy pl a parajelenségek, stb.

 

Kellemes hétvégét !

Előzmény: Qedrák (1287)
Qedrák Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1287

 

Nem börtönnek képzeltem el, hanem, megérezve a kitalált középkor híveinek, és a Hungár naptár követőinek azon bánatát, hogy mit keresnek a rejtélyes dolgok között az ő topikjaik, egy megoldást kínálok erre a kérdésre. Azokba a topikokba gondolom úgyis azok írnának, akik eddig is.

Ha meg lenne egy ilyen klubtopik, az újonnan nyíló hasonló témájú topikok oda kerülnének, míg a "kívül maradt" topikok esetén az offdömpinget végre le lehetne állítani.

 

Egyébként lehetne egy klubtopikot nyitni a rovó-féle 50 ezer éves rovásírás topiknak, és a volt-e rovásírás topiknak is, ugyanis ott a moderációval kevesebb problémájuk lenne, mivel a klubokban a moderátorok, ha polklubos tapasztalataim jól súgják, kevésbé szólnak bele a történésekbe.

Előzmény: Alectos (1285)
igen7 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1286
de nagyon zavaró az hogy minden középkoros topikba bejönnek ezek a nikkek és szétoffolják azt a kitalált középkorral.
Előzmény: Alectos (1285)
Alectos Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1285

Te is tudod, hogy a klub létesítése és az abba vonulás önkéntes, és nem mi teleportáljuk oda a júzereket.

 

Az előbb említett "rezervátum" is csak egy képes hasonlat akart lenni, de annak jó, amennyiben a rezervátum határán sincs drótkerítés, hanem csak néha jár arra egy puskás (!!!) , szafárigatyás járőr. :)

Előzmény: Qedrák (1283)
igen7 Creative Commons License 2006.01.13 0 0 1284
ez jó ötlet!
Előzmény: Qedrák (1283)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!