Keresés

Részletes keresés

nomoretimeshare Creative Commons License 2006.10.15 0 0 522

Tisztelt YOGUH!

 

Ezúton szeretném elmondani hogy szerintem -bár a tévedés emberi- te nem vagy üdülési jog tulajdonos ugyanis nagyon sokat beszélgettem már tulajdonosokkal és furcsa módon az eladók szavait érzem a mondataidban.

 

nem tartottak fegyvert afejemhez

döntéseket hozunk

a dacia és a mercedes összehasonlítása

felnőtt emberek vagyunk

 

stb :) érdekes nem??

 

még ha egy kicsit megerőltetném magam lehet hogy meg is tudnám mondani melyik céget képviseled annyira jellegzetes a szöveg

 

Szóval a timesharing igenis jó dolog mint a mercedes vagy bármi más amit ténylegesen saját akaratodból veszel meg mert szükséged van rá.ű

 

Ami nem jó:  ha amercedesedet félrevezetések, hazugságok és az esetleges emberi gyengeségedet kihasználva adják el neked.

 

példa: a mercedesedet bármikor!!!!! visszavesszük és akár egy ferrarira is becseréljük!!

 

a mercedesedben 500lóerős motor van amit ugyan nem tudsz tesztelni mert igazából kipróbálni nem lehet de miután megvetted és elvitted egy szakértőhöz kiderül hogy dacia motor van benne!  ha ha ugy kell neked minek vetted meg!

 

a mercedesed nem a tipusnak megfelelő üzemanyagot fogyaszt mert egyszerüen ROSSZ alkalmatlan a használatra a használati utmutatóban leirtak szerint!

 

amikor el akarod adni az 500 lóerős mercidet mert azt mondták hogy semmi akadálya akkor éppen csak 600 lóerősre van kereslet - melyet természetesen előre tudnak már és nincs semmiféle kereslet -  ha ha minek vetted meg akkor???

 

nem akarom tovább ragozni mert nincs elég hely.

 

szóval egy szó mint száz az eladási módszer CSALÁS és HAZUGSÁG ok halmazára épül, ami ugyebár büntethető és jogszabályellenes.

 

add meg nekem azt a lehetőséget mivel ez az én döntésem és mivel hogy felnött ember vagyok és senki nem tart fegyvert a fejemhez -megjegyezném a befolyásolás is tilos- hogy mindent elkövessek annak érdekében hogy a helyzet megváltozzon.

 

az én esetemben a vétel egyszerűen a bizalomra épült ez a bizalom csorbát szenvedett és most a kedves cégeken és alkalmazottakon a sor

 

nagyon sok olyan dolog / információ van a bírtokomban ami igen érzékeny pontokat fog ingerelni de nem baj időm kitartásom és pénzem van hozzá.

 

egy módszer azért van hogy bebizonyítsuk igazunkat és ez az összefogás! egy ember egy perben mond amit akar de képzeld csak el hogy 350 ember /most még "csak", de a kapcsolataim száma +1000!!!/ megszólal és elmondja egy tárgyalás alkalmával hogy mi is hangzott el!!!

 

ugye ugye van mitől félni ennyi ember csak nem fog "tévedni" hogy az XY ezt mondta meg azt mondta, mert érdekes módon mindenkinek uazt mondták!!! NEM FÉLREVEZETÉS??

 

 

na lenyugszom :) és várjuk ügyvédtársaimmal a további panaszosokat!

 

 

Üdvözlettel NMTS

Anti-timeshare Creative Commons License 2006.10.12 0 0 521

Sok sikert kívánok, de félek, hogy nem fogsz sikerrel járni.

 

Az egész rendszer csalásra van kiépítve nemzetközi szinten, az éves világszintű értékesítés milliárdos nagyságrendű - ebből tudtak fizetni jogászokat, akik kitalálták a "biztonságos" módszereket. Rajtad kivül sokan sokféleképpen próbálták megfogni őket nem sok sikerrel (egyedüli siker az EUs szabályozás).

 

A magyar értékesítők csak átvették a már bevált értékesítési módszereket, amik nehezen támadhatók.

 

De mint mondtam, sok sikert! Esetleg gyere át a jobban mozgó Time sharing; RCI; Kereknap; üdülési jog topikba.

 

Üdv

Előzmény: nomoretimeshare (520)
nomoretimeshare Creative Commons License 2006.10.07 0 0 520

T Tulajdonosok!

 


Azt gondolom hogy a fent /fórumban/ említettekben igen sok igazság van. Éppen ezért nem a rendszer ellen , viszont az igazság érdekében indítottam egy akciót ahol a tulajdonosok elmondhatják konkrétan mi is történt valójában.

 


A félrevezetések és a hazugságok , csalások ellen szeretnék mindent megtenni. Ügyvédi hátterem megoldott és remélem hamarosan ugyanannyi bosszúságot fogok okozni a hazudozó cégeknek és alkalmazottainak mint ők az általam felkeresett +1000 személynek.

 


Nem a bosszúvágy hajt hanem hogy visszakapjam a pénzem amit csalással vettek ki a zsebemből. Ez csak egy módon lehetséges, ha többen állítják azt ami igazán történt ezeken az előadásokon és elmondják egyszerűen azt ami elhangzott.

 


Aki meg van elégedve a rendszerrel és semmi kifogásolni valója nincs szoknak szívből kívánom , hogy egészséggel használják tulajdonukat.

 

Többségben az erő!

 

Ezúton üzenem a timeshare értékesítő cégeknek és azok alkalmazottainak, hogy a vég közeleg. Felesleges a személyem utáni érdeklődés valamint munkám megakadályozása, mivel volt rá módjuk /értelmes, mindenféle előítélet nélküli párbeszéd, többszöri megkeresés, az ígéretek betartása stb. stb./, hogy ezt megelőzzék.

 

Sokukat ismerem már /név, beosztás, szokásos szöveg, stb./ valamint a kártérítésre igényt tartók és bátor emberek száma már +1000. Ez semmi más mint egy időzített bomba ami ott ketyeg a vagyonuk alatt!

 

Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy NEM a rendszerrel van problémám, hanem annak jó hazai módszerrel történő értékesítésével!

 

Köszönöm figyelmüket.

 


Kapcsolat: nomoretimeshare@freemail.hu

 

Kérek mindenkit itt jelentkezzen bővebb információért!

 

Nem vagyok elfogult várom a az elégedett üzeneteket is!

 

linkek: http://www.mtv.hu/cikk.php?id=100833  egy a sok közül   http://www.crimeshare.org/

 

Ajánlom GOOGLE üdülési jog átverés, timeshare átverés stb stb

nomoretimeshare Creative Commons License 2006.10.07 0 0 519

T Tulajdonosok!

 


Azt gondolom hogy a fent /fórumban/ említettekben igen sok igazság van. Éppen ezért nem a rendszer ellen , viszont az igazság érdekében indítottam egy akciót ahol a tulajdonosok elmondhatják konkrétan mi is történt valójában.

 


A félrevezetések és a hazugságok , csalások ellen szeretnék mindent megtenni. Ügyvédi hátterem megoldott és remélem hamarosan ugyanannyi bosszúságot fogok okozni a hazudozó cégeknek és alkalmazottainak mint ők az általam felkeresett +1000 személynek.

 


Nem a bosszúvágy hajt hanem hogy visszakapjam a pénzem amit csalással vettek ki a zsebemből. Ez csak egy módon lehetséges, ha többen állítják azt ami igazán történt ezeken az előadásokon és elmondják egyszerűen azt ami elhangzott.

 


Aki meg van elégedve a rendszerrel és semmi kifogásolni valója nincs szoknak szívből kívánom , hogy egészséggel használják tulajdonukat.

 

Többségben az erő!

 

Ezúton üzenem a timeshare értékesítő cégeknek és azok alkalmazottainak, hogy a vég közeleg. Felesleges a személyem utáni érdeklődés valamint munkám megakadályozása, mivel volt rá módjuk /értelmes, mindenféle előítélet nélküli párbeszéd, többszöri megkeresés, az ígéretek betartása stb. stb./, hogy ezt megelőzzék.

 

Sokukat ismerem már /név, beosztás, szokásos szöveg, stb./ valamint a kártérítésre igényt tartók és bátor emberek száma már +1000. Ez semmi más mint egy időzített bomba ami ott ketyeg a vagyonuk alatt!

 

Még egyszer szeretném hangsúlyozni, hogy NEM a rendszerrel van problémám, hanem annak jó hazai módszerrel történő értékesítésével!

 

Köszönöm figyelmüket.

 


Kapcsolat: nomoretimeshare@freemail.hu

 

Kérek mindenkit itt jelentkezzen bővebb információért!

 

linkek: http://www.mtv.hu/cikk.php?id=100833  egy a sok közül   http://www.crimeshare.org/

 

Ajánlom GOOGLE üdülési jog átverés, timeshare átverés stb stb

katiká Creative Commons License 2006.09.29 0 0 518
Nekünk is van ilyen jogunk. Mi "lelakjuk" minden évben. Imádjuk. Az ingyenes utat is igénybe vettük. Jól sikerült. Tehát én rosszat nem tudok mondani a rendszerről. A hazai lehetőségeket nem ismerem. A miénk 4 fős, 2 szobás, 50 m2-es apartman, külföldön.
Előzmény: pilotwhale (484)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.21 0 0 517

Részlet manoka29 hozzászólásából

 

...A kovetkezo nap volt a bemutato, erdekes tervvel, 19500 Euro-rol indult az ajanlat, aztan 8100 lett belole, rogton szerzodest akartak alairatni, de nem akartak megmutatni a szerzodest. Ala kellett volna irni+ befizetni 500 Euro-t. Kertuk a szerzodest, hogy nezzuk at es mondunk majd valaszt, de nem lehetett! Irjuk csak ala, fizessunk, hogyha meggondoljuk akkor van 15 napunk, hogy visszamondjuk.  Este megdumaltuk a dolgokat, mindenkinek egyebet adtak elo…

 

Mint többször írtam a Regency valós ára 1-2 ezer Euró.

rali Creative Commons License 2006.09.16 0 0 516
Ez a vok mit akar jelenteni?
Előzmény: yoguh (514)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.16 0 0 515

De eddig gyengén nyomtátok az igét :)

 

Kérdeztem tőled (is). Ez nem igenyomatás (ez meg mi a franc?) hanem kérdés egy állításodra.

Előzmény: yoguh (514)
yoguh Creative Commons License 2006.09.15 0 0 514
:)))) majd lesz, csak Én nem vok olyan ráérős , mint egyesek. De eddig gyengén nyomtátok az igét :)
Előzmény: Anti-timeshare (513)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.15 0 0 513
Mindenkinek volt egyszer 4 hozzászólása. A fikanickeknek nincs is sokkal több.
Előzmény: rali (512)
rali Creative Commons License 2006.09.15 0 0 512
És meg neki akartál hinni....
Előzmény: Anti-timeshare (511)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.15 0 0 511
Itt vagy még valahol? vagy 4 hozzászólással befejezted a fórumos pályafutásodat?
Előzmény: yoguh (506)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.15 0 0 510

És természetesen vannak, akik információ hiányában is el tudják dönteni, hogy a TS szar. :))))

Mert fikázni mindig menő, és mindig népszerű.

 

1. Ugye te most éppen nem fikáztál?

2. Amikor valaki szépen kér tőled vagy egy "elégedett ügyféltől" információt, akkor sem vagytok hajlandók információt adni a tájmsér előnyeiről. Így az ember a meglevő infó alapján mond véleményt - az alapján pedig szar.

 

Aztán arra is felhívom a figyelmed, hogy aki elégedett, az nem írkál se fórumokra, se újságnak, e sehova, hanem használja.

 

Az elégedett ügyfelek ezek szerint nem ismerik az internetet? Milyen réteg veszi akkor meg az üdülési jogot?

Package holiday, hotel, utazási iroda review-t ezret találni az interneten - elégedett és elégedetlen ügyfelekkel. Azok ismerik az internetet?

 

Előzmény: iceride (507)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.14 0 0 509

Én hiszek neked. Most jöttél a fórumra, új vagy és öszinte.

 

Szerintem senki nem mondta ebben a topikban, hogy pisztollyal kényszerítettek valakit is aláírni bármit (bár olvasgatva a külföldi híreket ilyesmi is előfordult már, öltek is már meg embert tájmseres üzletek miatt www.crimeshare.org)

 

Sőt azt sem mondta senki, hogy ne vegyél, ha valóban tudod, hogy mit veszel és meg akarod venni akkor vedd meg.

 

A kritika arról szól, hogy az értékesítés közben az eladók hazudnak. A cipős példáddal: Ha te Tisza sportcipőt akarsz venni a Nike ár tízszereséért, de közben tudod, hogy sokkal rosszabb a minősége és megveszed, lelked rajta (én ezért palimadárnak gondolnálak, de ez mindegy).

Ehelyett az értékesítők 10szeres áron adják el a Tisza sportcipőt és közben azt mondják, hogy olcsóbb mint egy Nike.

 

A time sharing igenis nagyon jó.

 

Azonkívül, hogy ezt a mantrát ismételgeted, tudnál rá valamit mondani, hogy miért is nagyon jó? Szerinted olcsóbb? Jobb minőségű? Státusz szimbólum?

 

Szerintem az itteni hozzászólók közül olyanok ellenzik ezt , akik nem tudnak üdülési jogot venni és hát ugye az irigység...

 

Szerintem az itteni hozzászólok többsége jár nyaralni. Sőt lenne 1000 Eurója is, hogy vegyen egy tájmsért (mert ennyi az ára, gondolom te sem fizettél többet), így ez az érv nem több felesleges személyeskedésnél.

Maradjunk inkább a tényeknél - le tudod írni, hogy mi is az ami olyan jó az üdülési jogban? Esetleg te hova vettél?

 

Elnézést kérek a Tisza sportcipő gyártótól

Előzmény: yoguh (506)
Otto Normalverbraucher Creative Commons License 2006.09.14 0 0 508

Na megint itt egy hiteles hozzászóló:

 

Nick: yoguh
Email: nem publikus
Weboldal: 
Bemutatkozás: 
Hozzászólások (4)

 

:-DDDDDDDDDDD

 

 

 

Előzmény: yoguh (506)
iceride Creative Commons License 2006.09.14 0 0 507

Elmondom, mért vannak, akik ilyenek. (szvsz)

 

Mert az előadáson túl sokat ígérnek. Mert az emberek nem képesek felmérni az anyagi lehetőségeiket. Mert vannak azért a TS-nek hibái, és ha nem számítasz rá mondjuk hárommillióért, akkor az ütős...

 

Ezenkívül mindig kényelmesebb azt mondani, hogy a TS szar és átverés, mint azt mondani, hogy 'mekkora barom voltam, hogy olyan dolgot vettem, ami nem felel meg az életkörülményeimnek'.

 

És természetesen vannak, akik információ hiányában is el tudják dönteni, hogy a TS szar. :))))

Mert fikázni mindig menő, és mindig népszerű.

 

Aztán arra is felhívom a figyelmed, hogy aki elégedett, az nem írkál se fórumokra, se újságnak, e sehova, hanem használja. A patáliát mindig az csinálja, aki elégedetlen (érthető okból).

Előzmény: yoguh (506)
yoguh Creative Commons License 2006.09.13 0 0 506

Nem tudom, mi a baj a time sharinggel?

Nekem van üdülési jogom. Nem érzem , hogy átvertek volna. Sőt!

Nem tett senki fegyvert a tarkómhoz, hogy írjam alá, minden teljesen normálisan zajlott. Ez egy üzlet és engettessék már meg nekem , hogy én döntsem el,  hogy jól járok- e vele vagy sem. Szerintem az itteni hozzászólók közül olyanok ellenzik ezt , akik nem tudnak üdülési jogot venni és hát ugye az irigység... Vagy netán olyan  extime sharesek, akik nem  tudtak eladni ezért menesztették Őket és most minden rosszat mondanak erről a fajta üzletről.

 

Nem szeretem, ha palimadárnak neveznek.Nem szeretem , ha más dönti el , nekem  mi a jó. Miért ne vegyek pl. egy Nike cipőt , egy Mercit stb., ha nekem az tetszik , pedig van olcsóbb is a kínai üzletben v. egy Dacia Logen. 

 

Felnőtt emberek vagyunk ( legalábbis ezt feltételezem). Az életben döntéseket hozunk.  Nem biztos , hogy olyat , ami másnak tetszik, de biztos hogy magunknak igen.Én se mondom Nektek ( ellenzők), hogy: miért nem vettetek, hülyék vagytok?

Ti döntésetek, és ezt tiszteletben tartom. Mindenkinek el kell fogadni a másikat olyannak , amilyen , ha azzal nem árt másoknak. Élni és élni hagyni..., you know.

 

A time sharing igenis nagyon jó.

 

Üdv Mindenkinek

 

 

 

 

 

Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.06 0 0 505
Előzmény: Törölt nick (502)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.06 0 0 504

Nevezheted elfogult kérdéseknek is - de egyenlőre az van, hogy te állítod, hogy bizonyos esetekben, bizonyos embereknek a tájmsér jobb megoldás az évente befizetett üdülésekhez képest.

 

Több embert érdekelt volna, hogy miért és kinek, de te ködösítésen kívül (nem lehet 2 mondatban összefoglalni, nem lehet hasonlítani és a hasonlók) nem vagy hajlandó mást mondani. Ezek után aki utána gondol - abban felmerülnek szerinted elfogult kérdések. Amikre szintén nem válaszolsz, hanem csak ködösítesz.

 

Így ebben a topikban is csak az marad, hogy vannak a megválaszolatlan - és "elfogult" - kérdések, amik alapján a tájmsér szar és van a ködösítésed a tájmsér előnyeiről.

Előzmény: iceride (501)
iceride Creative Commons License 2006.09.05 0 0 503

EZ félrebeszélés. :)

Előzmény: Törölt nick (502)
iceride Creative Commons License 2006.09.04 0 0 501

Kényes kérdések? Hehe...

Elfogult kérdések inkább.

 

Jah, MLM, utolsó: nem értem mi átverés lehet abban, hogy veszel egy terméket egy értékesítési láncból, eladod, és ezután jutalékot kapsz. Mert az MLM-nek nagyjából ennyi a lényege.

 

A többi, amit esetleg átverésnek lehet nevezni, nem az MLM lényege. SZVSZ.

Előzmény: Törölt nick (499)
iceride Creative Commons License 2006.09.04 0 0 500

Ok.

 

Bár A TS apartmanszálloda általában. De mindegy.

Előzmény: Törölt nick (498)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 499

Úgy tűnik, hogy tőlem konkét bizonyítást vársz,

 

?? Neked üldözési mániád van? Én csak beszélgetek és kérdezek -te magad említetted, hogy nem tudok semmit az egészről-. Én nem várok tőled semmit. Ha nincs kedved válaszolni a kérdésekre, akkor ne tedd. De akkor közöld ezt kérlek, mert nem szeretnélek kényes kérdésekkel tovább zaklatni.

Előzmény: iceride (482)
Törölt nick Creative Commons License 2006.09.04 0 0 498

Minden hozzászólásommal ellenkezel, méghozzá zsigerből.

 

?? Amennyiben egy kérdést ellenkezésnek tekintesz, akkor valóban ellenekzem ;-)

 

TS vagy szálloda. Hasonlókat tudnak

 

Értelmezhetetlen. A TS-ben vehetsz pl. apartmant, ami nem szálloda. Következésképpen, nem tudhat hasonlót ;-)

 

Bár tényleg egyértelműen offtopic, leírhatnád zanzában, hogy szerinted mi az MLM-ben az átverés? Erre igazán kíváncsi vagyok. :D

 

Szerintem létezik erre topik, azt hiszem MLM marketing, vagy Amwey vagy valami ilyesmi. Ott részletesen összefoglalták mi benne az átverés. Én ebbe nem mennék bele ha nem haragszol, mert nem érdekel sem az MLM, sem a DM.

Előzmény: iceride (479)
iceride Creative Commons License 2006.09.04 0 0 497

1) Semmit.

2) Nem hiszem... Nem kizárt, hogy vannak ilyen hetek, de azt sem, hogy ez a jellemző.

Előzmény: mszzs (491)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.04 0 0 496
300 ezerért már Tenerifére is vehetett volna...
Előzmény: mszzs (494)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.04 0 0 495
Ha még 2 héten belül van, akkor visszamondhatja
Előzmény: mszzs (494)
mszzs Creative Commons License 2006.09.04 0 0 494

Koszi,

utanajarok. Az ismerosom 2,6 millaert vasarolt jo hetet, 30 evre...

 

Zsolt

Előzmény: Anti-timeshare (492)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.04 0 0 493
Előzmény: mszzs (491)
Anti-timeshare Creative Commons License 2006.09.04 0 0 492

Hello!

 

1. Az üdülési jog (time-share, tájmsér) csak akkor jó, ha drágábban akarsz nyaralni és van kidobni való pénzed (mondjuk máshova is dobhatnád, de mindegy)

2. A bónusz hetekről kérjél pontos tájékoztatást - kell-e tagsági és ha igen mennyibe kerül, van-e garancia, hogy kapsz is, pontosan mit is igérnek.

 

Általában a következő számítást végezd el:

 

+ Kezdő összeg * éves kamat amit kaphatnál, ha bankba, értékpapírba, valós ingatlanba fektetnél (ennél pontosabb értéket kapsz, ha Excelben számítasz hiteltörlesztést futamidővel)

+ Éves fenntartási költség

+ Éves tagsági költség (általában RCI, ez a cserékhez szükséges)

+ Bónusz hetek költsége

- Szállás költség (ha irodában rendelsz egy apartmant)

 

Ez a számítás általában pluszként végződik, azaz többet fizetsz így.

 

Ami hazugság az értékesítés során:

- nem őrzi az értékét, mert nem lehet eladni a vétel ár töredékéért sem (Tenerifen 10-40 ezer Euróért palizzák be a vásárlókat és jó esetben 1-2 ezerért tudják értékesíteni)

- nem könnyű cserélgetni cancuni, kenyai, svájci apartmanokra

- az árért nem fizeted ki az üdülésedet előre - csak a szállás díjat

 

Megnézted mennyibe kerül 1 hét szállás Bükkfürdőn? (Google első találat: 120 ezerért 1 hét félpanzió belépőkkel egy teljes család részére)

 

Mennyiért kínálják a Birdlandet 5 milláért? 7% kamat esetén 3 hetet tölthetsz ott félpanzióval, belépőkkel.

 

(Adok egy bankszámlaszámot - átutalod az 5 millát - és minden évben fizetem a fenntartási költség és az apartman bérlés közti különböztet. Áll az alku?)

 

Üdv

Előzmény: mszzs (491)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!