Keresés

Részletes keresés

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.19 0 0 605
Nekem annyira "tetszett" a Mode hogy sajnálom hogy nem hozzám jött oda az az ember aki 20ezerért megvette volna....

Ez egy fáradt, öreg, leszállóágba került sztárcsapat akik már csak keresik régi önmagukat. Az Alan Wilder kiválása óta a DM egy nagy nulla.

A Die Beste Band Der Welt kb. 200-szor jobb koncertet adott, legalábbis hangulatában biztos.

Előzmény: arpee (604)
arpee Creative Commons License 2001.09.18 0 0 604
hi,
Helmut, nekem total nem jok a hétvégék, de Ti érezzétek jól magatokat, majd meséljetek!

Bela, azota sem jöttem haza, csak épp a Mode-ra. Hogy tetszett? Hallottad, hogy 20000-ért mentek a jegyek elötte???

Matyika_ Creative Commons License 2001.09.18 0 0 603
Az az.
Előzmény: Dino_ (601)
Campi Creative Commons License 2001.09.17 0 0 602
Ezt a talit belinkelhetem a Hosen topicba?
Akkor szvsz 3-mal tobben lennenk.
Dino_ Creative Commons License 2001.09.17 0 0 601
A Kazaa-val találtam egy Rock n Roll Übermensch videot, az lenne a hivatalos klip? Amatőr videonak beállítva egy áruházban zenélgetnek és Bela megnő közben. (Nincs nálunk VIVA, így nem igazán látok Arzte klipet TVben.)

Irtó poénos amúgy az egész, ahogy az az Arztehez illik... Aki még nem látta, keressen rá, érdemes megnézni.

Helmut K Creative Commons License 2001.09.16 0 0 600
Az oktober 6 ugy latom sikert fog aratni.
a reszleteket majd elotte par nappal megbeszeljuk.
Helmut
Die Kranke Creative Commons License 2001.09.15 0 0 599
Asztazeget! Qrvára felélénkültek a dolgok itten...

Csak annyit szeretnék hozzászólni mindehhez, hogy nekem szuper a suli, baromira jól érzem magam Pesten. A szeptember 29-ei miskolci Bankruptra meg jöjjön mindenki aki akar és tud. Sajna szállást csak Emesnek és Hefének tudok felajánlani...

Minden eddigi véleményem mellett is DÄ RULZ!!!
Und DTH auch! (Ugye Campi? ;))

Még valami. Van mobilom: 06304146603.

Helmut K Creative Commons License 2001.09.14 0 0 598
Johetnek:)
Előzmény: Campi (597)
Campi Creative Commons License 2001.09.14 0 0 597
Fogalmam sincs hogy jo-e vagy nem.
Remelem jo, de ha lemondanam akkor sem dolne ossze a vilag...

Telleg, Hosenesek is johetnek?? :))

Előzmény: Helmut K (596)
Helmut K Creative Commons License 2001.09.14 0 0 596
Az Október 6 az emailek tanulsaga szerint eddig tobb embernek jo, és még senki nem szólt hogy neki ne lenne jó.
Helmut K Creative Commons License 2001.09.12 0 0 595
Roxtarek akkor is koncerteznek, raadasul Miskolcon (TeVe es bandaja), tehat lehet hogy jobb lenne ha meg egy hettel elhalasztanank. Tehat oktober 6 Aradi vertanuk?
Előzmény: Bela Lugosi (593)
Matyika_ Creative Commons License 2001.09.11 0 0 594
Az mingyár sokkal jobb!
(fuck the world)
Előzmény: Helmut K (592)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.11 0 0 593
Nekem jó a 29.-e.

Tidzse? Árpi?

Előzmény: Helmut K (592)
Helmut K Creative Commons License 2001.09.11 0 0 592
Ok, vettem, mar harman jeleztetek, hogy 22 nem okes. Szoval a kovetkezo javaslatom szeptember 29 szombat.
tehat szeptember 29-e szombat kinek jo es kinek nem?

Helmut

Dino_ Creative Commons License 2001.09.11 0 0 591
A szemedbe? Inkább Farin szemébe, de ha oldalra is vitt a vaku, akkor ezer bocs (kölcsön volt nálam egy gép, így nem igazán tudom, milyen irányba szokott vakuzni :). Ha a (színpaddal szemben állva) bal oldalon a hangszórónál voltál, akkor amúgy tényleg lehettem én :-))

A félmeztelen lánynak csak a fejkendője látszik az egyik képen (na, az a kép még nincs is fent, ha lesz időm, a maradék elfogadható minőségű 10-15 képet is felrakom még), amikor levette a felsőrészt, már tele volt a 32 MB-os kártya...

Előzmény: Matyika_ (590)
Matyika_ Creative Commons License 2001.09.10 0 0 590
Akkor te vakuztál mindig a legrosszabb pillanatban a szemembe koncert alatt... Szidalmaztalak is erősen, de most visszaszívom mindet, ne haragudj. Képek rúlnak. (Mintha szó lett volna valami félmeztelen néniről is:)

Helmut, 22 nem az igazi :(((

Előzmény: Dino_ (586)
Helmut K Creative Commons License 2001.09.10 0 0 589
sziasztok erctések!

Hugika telefonált hogy felőle lehet már találkozót tartani, szeptember 22 szombathoz mit szóltok? Délutáni-esti órákban. Kérem, hogy egy pár soros üzenettel vagy emaillel jelezzétek, ha jó nektek. Olyat léci ne irjatok, hogy a 22 nem jó de helyette jó ez vagy az, mert abból csak zűrzavar lesz, ha 15 ember 20 féle időpontot javasol. Egyelőre azt akarom felmérni, hogy a 22-e jó-e a társaság többségének. Ha nem jó, akkor majd felvetünk egy másik időpontot.

Köszi,

Helmut

Dino_ Creative Commons License 2001.09.09 0 0 588
A tegnap esti koncert még hosszabb volt, mint az itteni (mondjuk érthető, hiszen egyrészt németeknél voltak, másrészt meg a turné utolsó állomása). 1/4 9 körül kezdték, és 1/2 12-kor még játszottak, a webes közvetítés azonban sajnos ekkor abbamaradt. Amúgy sajnos a net éppen eléggé gyengélkedett (vagy az ő szerverük nem bírta - ki tudja), ugyanis az ISDN-re ajánlott stream is megakadt néha, egyszer pedig teljesen leállt. Kísérletképpen felvettem videóra az egészet, de a 10-15 percenkénti szaggatások sajnos rontják az élményt (és a képminőség se az igazi), de azért élvezhető.
Amúgy ezt is ugyanúgy végigökörködték, mint nálunk :) Csak nagyobb volt a színpad és jobb fényeffektek voltak az egész alatt.
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.08 0 0 587
Jók a képek, kösz!
Előzmény: Dino_ (586)
Dino_ Creative Commons License 2001.09.07 0 0 586
Koncertképek itt (egyelőre 18 darab)
Dino_ Creative Commons License 2001.09.07 0 0 585
Szombat este 19:50-től kb. 23:00-ig élő Arzte koncertközvetítés a www.bademeister.com-on Windows Media formátumban.
Dino_ Creative Commons License 2001.09.06 0 0 584
Na, kicsit lemaradtam, mert egy hétig távol voltam hazánktól, de végre ismét itten vagyok. Pár napon belül összerakom a fényképeket és minden használhatót felrakok az oldalamra, majd jelzek itten, ha készen vagyok.

El Hefe: Aha, akkor ezeket csinálta a színpadon lévő fickó a koncert alatt. Sajnos én pont a másik oldalon voltam, a hangfal mellett, így amikor a felvétel szöge jó volt, akkor Rod takart ki a képről... Na mindegy :))

A koncert pedig nekem is nagyon tetszett (beszámoló cikk pár napon belül lesz róla az Underground online magazinban, már egy része kész van, de még dolgozni kell rajta :), és igazából nem hasonlítanám össze se a Toten Hosennel (az is nagyon jó volt, de másképpen), se a DM-mel (arra még kíváncsi leszek, már az is mindjárt itt lesz...). Szerintem más a stílusa a DTH-nak és a DA-nek, attól függetlenül, hogy mindkettőt punknak mondják.

A dobütőre visszatérve: a peches kifejezés a jobb, mert sajnos kitépték a kezemből a dobütőt, miután lehajoltam érte, ott fetrengtek mások a földön, én meg nem lévén erőszakos illető, hagytam inkább nekik :))

A koncert hossza amúgy meglepő volt, főleg, hogy a DTH és a U2 is két órát játszott a koncerteken, ez a +50% váratlan volt (főleg, hogy utána már nem ment a metró, és emellett éjjelre maradt a bőröndpakolás, ami külön jó volt, mert így 3 és fél óra maradt alvásra :-))). Az egyik ráadásnál a háttéren láttam egy nőt három doboz pizzával, és elég mérges arckifejezéssel, látva, hogy még mindig nem hagyják abba a zenélést :)))

Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.06 0 0 583
Szia Árpi,

köszi a cd-t, majd rádcsörgök ma vagy holnap aztán megbeszélünk vmit, OK?

Kár hogy koncerten csak keveset tudtunk beszélni, de hál'istennek sok volt az ismerős.
Mode-ra hova szól a jegyetek?
Nekünk a színpaddal szemben levő ülőhelyre, asszem 11-es szektor, már csak oda volt.

Előzmény: arpee (580)
El Hefe Creative Commons License 2001.09.05 0 0 582
http://www.deutschrock.de/rodhtms/newsrod114.html
na ki ez a jokepu fiatalember???
El Hefe Creative Commons License 2001.09.04 0 0 581
Na sziasztok pupakok!
szerintem nagyon is jo volt, es jo hogy sokat jatszottak, bar meg igy is sok szam kimaradt!
ami sajnos rontotta a koncert szinvonalat, az
a pogo, megpedig azert, mert egyaltalan nem volt!
Ez a tulekedes, nyomkolodas egy szar!
Akinek van fenykepe a koncertrol (esetleg videofelvetel) okvetlenul szoljon! kosz!
remelem hogy nem ez volt az utolso Arzte magyarorszagon...
pa
hefe
arpee Creative Commons License 2001.09.04 0 0 580
Hello

Tidzse, milyen jo volt Veled koncertezni!!!!
Bela, A Mode biztosan kurva jo lesz! De mért is kéne ezzel összehasonlitani???

Igen, kissé hosszura nyult a dolog, de ez csak azt jelenti, hogy ők kurva jól érezték magukat, mert pl. Welsben, ahol szar volt a hangulat Westerland nélkül elhuztak egyszeri visszajövés után!
De attól, hogy nekem a dth a Nr.1., még Farinék a Beste Band der Welt, mert ezt ők találták ki!
Azért ez a DTH aus Köln nem kellett volna Belatol...
Délután az E-klub mögött közel sem voltak olyan jó fejek, mint Hosenék. Csak Farin jött ki egy kicsit dumálni, meg, hogy csinálhassunk képeket, Bela abszolut nem.
Az Ärzte-tour-t egyébként a Hosen-cég KKT szervezte (ezt a bulit is), és Mannfred (Hosen-technikus)volt a szinpad meg a publikum között, de várható volt, hogy Ärzte-éknek nem lesz ínyére a stagedivin'!
Bela, mi legyen a cd-ddel rajta a maxikkal??? Mode-on talalk. valahogy??
Visszatérve kicsit sok volt a szöveg, meg a dalfélbehagyás.Németországi poénok: kellettek ezek Budapestre???

Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 579
Na latod, akkor ez szep, igazan, de nem otrombitom ezt a topicot a halottgatyas beszolasaimmal.

Legyen man topictali, most nem tudtam menni, mert a Farinekkal kellett beszelgetni :) majdnem!

Előzmény: Bela Lugosi (578)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 578
Hát szerintem én másnap hajnalig is mondtam volna hogy zugabe ha ezen múlik...
Előzmény: Campi (576)
Bela Lugosi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 577
TIDZSE!

Kár hogy csak a bárban tudtunk együtt iszogatni és a koncerten már nem együtt "üvöltöztünk".
Csakhát elég sok régi ismerőssel találkoztam, akiket már évek óta(!) nem láttam, és így állandóan elkeveredtünk.

Na sebaj majd legközelebb!

Egyébként örülök hogy szerinted is fantasztikus volt a koncert!!!

Campi Creative Commons License 2001.09.03 0 0 576
Az a franya () kimaradt :)
Meg szep hogy nem adtak a muvesz urat, nem is illene hozzajuk, ok egyszeruen hujek ezert szeretjuk oket. :)
De a Hosen sem adta a muvesz urat, hiszen naluk fel lehetett menni a szinpadra enekelni, tancolni, nem rugtak le a Waltonosok (mert nem voltak) hanem Campinoek sajat szekjuritimenje volt itt, aki pl engem felhuzott(!!) a szinpadra. O egyebkent most is itt volt. Sot nekem meg az meg egy oriasi dolog hogy a tomegben enekelve (Schonen Gruss) nekem nyujtotta a kezet Herr Frege!

Sza'l en ilyesmik miatt nem fogok toluk elpartolni sosem, de ugyanakkor megprobalok objektiv maradni.

Avagy Krankenak: versuche mal ziemlich objektiv zu bleiben (ugye zavaromban :)

De mondom a koncert elso 2 oraja NAGYON jo volt. Csak a nevsorolos kimenes utan mar nem kellett volna Zugabe

Udv.

Előzmény: Bela Lugosi (575)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!