Keresés

Részletes keresés

NewStyleMan Creative Commons License 2006.07.07 0 0 87
Én imádok tangát hordani, természetesen nőit, és egyatalán nem szorít. Szeretem a csipkés bugyikat is. Melltartót nem nagyon hordok, mert nincs rá szükségem. Imádok minden féle női ruhát. Szeretek magassarkúban lenni, de ezen irányú vágyaim eléggé korlátozottak. :-(
1hope Creative Commons License 2006.07.07 0 0 86
Szia! Azt hittem egyedül maradtam erre a topicra. Sok mindenben hasonlitunk egymásra de azért vannak külömbségek. Én nem hordok nôi ruhákat csak fehérnemuket. Bugyiból én a hagyományosat szeretem, tangám nincs is. Melltartó méretem 95F (nem kicsi), szilikon cicijeim vannak hozzá. Ha a párommal vagy egyedül vagyok otthon akkor mindig hordom. hope
Előzmény: Törölt nick (85)
Törölt nick Creative Commons License 2006.07.07 0 0 85

Szia 1hope!

Örülök hogy bejelentkeztél.

Látom egyetértünk abban hogy csodás dolog a Női fehérnemű viselése.

Én 100/b melltartót hordok gyakorlatilag állandóan ha egyedül vagyok itthon.

Nemrégen amikor még dolgoztam sokszor munka közben is volt rajtam,

temészetesen egyébb fehérnemüvel eggyüt.

Pont a méretem, nem kell kitömnöm vagy hasonlók.

Több féle márkám van, a lényeg hogy jó és kényelmes legyen.

Üdv. Viana



Törölt nick Creative Commons License 2006.07.07 0 0 84

Sziasztok!

Egy szuper női bugyi sosem szorít ha jót választotok.

Az anyaguk szuper könnyű pláne ha selyem vagy hasonló anyagu.

Én általában tangát hordok de van telibugyim is mégsincs semmi problémám vele.

1hope Creative Commons License 2006.07.07 0 0 83
Ha a megfelelő méretet veszel akkor egyáltalán nem.

Előzmény: nebaszki (82)
nebaszki Creative Commons License 2006.07.07 0 0 82

A női bugyira gondolok.

Ha jól tudom kicsit más az anatómia.

 

Előzmény: 1hope (81)
1hope Creative Commons License 2006.07.07 0 0 81
Pontosan nem tudom, hogy mire gondolsz. Minek kellene szorítania? De egyébként semmi nem szorít.

Előzmény: nebaszki (80)
nebaszki Creative Commons License 2006.07.07 0 0 80
Nem szorít?
Előzmény: 1hope (78)
1hope Creative Commons License 2006.07.07 0 0 79
Teljesen kihalt a topic???
1hope Creative Commons License 2006.07.01 0 0 78
Én sem vagyok független de nekem a párom teljes mértékben elfogadja ezt a dolgot mint azt már több hozzászólásomban is írtam. Én minden nap hordok nôi fehérnemut, ha mást nem is de bugyit szinte mindíg. A huvösebb évszakokban szintén minden napos viselet nálam a nylon harisnya is. A kedvenc ruhadarabom a melltartó, azt sajnos csak alkalomszeruen tudom hordani. Kedvenc márkáim a bugyinál és a melltartónál a Felina és a Triumph, harisnyából Calzedoniát vagy Bellindát hordok. Most sajnos csak bugyira van lehetôségem, egy nagyon szép fekete Triumph van rajtam.
Előzmény: Törölt nick (74)
1hope Creative Commons License 2006.06.30 0 0 77
Sajnos nincs még magamról ilyen fotóm, így hát nincs mit felraknom. De ha lesz akkor igérem bepótolom a lemaradást.
Előzmény: Nylonmanus (73)
1hope Creative Commons License 2006.06.30 0 0 76
Sziasztok! A vásárlásnak találtam egy új módját ami egyszerü és olcsó. A neten rendelek a www.nlcafebazar.hu oldalon. Nagyon sok és olcsó jó minôségu fehérnemut lehet találni minden méretben.
Előzmény: Törölt nick (75)
Törölt nick Creative Commons License 2006.06.30 0 0 75

Ugylátom bedugul a téma.

Sajnos csak mostanában találtam rá és már hallódik a topik.

Pedig már soksok éve vágytam egy ilyen forumra ahol megbeszélhetnénk a problémáinkat.

Vidéken ugyan is nagyon nehéz pl. vásárolni fehérnemüket mert az eladók nem olyan toleránsak mint mondjuk egy nagy városban.

Egy kincs ha az ebber talál egy olyan boltot ahol az eladónak megsem rezdül a szeme ha magamnak kérek mondjuk egy melltartót vagy harisnyát,akármit.

Ezért a Siklós környéki sorstársaimnak ajánlom a házi asszonyok boltját.

Az eladó egy bűbáj! Akár meg is szerzi az esetleges nagyobb méretü cuccot.

Állandó vevője vagyok.

Van itt egy bála butik ahol a hölgy még arra is hajlandó hogy telefonon értesít ha van valami nagy méretü cucca.

Ajállom mindenkinek akit érdekel!

Nyiltan mondja meg hogy fiu létére Női cuccokat szeretne.

Ők segíteni fognak.

Törölt nick Creative Commons License 2006.06.27 0 0 74

Szia üdv. mindenkinek!

Gyerekkorom óta viselem a női fehérnemüket!

Mondhatom örömmel teszem.

Most is egy bikiniben ülök a gép elött.

Teljes fehérnemű készletem van.

Természetesen ruháim is.

Sajnos azonban nem minig tudom használni mert nem vagyok független.

Bugyi melltartó meg minden még a munka helyemen is volt rajtam.

Sajna a nejem nem örül neki de most már elviseli és mossa is a cuccaimat.

Legszivesebben én is állandóan női cuccokban járnák.

A szőlőbe egyébként sokszor dolgozgatok pl. bikiniben, vagy bugyiban és melltartóban. Néha vékony nyári ruhát is fölhúzok és úgy dolgozgatok a szőlőben.

Nagyon élvezem, és izgalmas is.

 

Nylonmanus Creative Commons License 2006.06.27 0 0 73
Senkinek nincs vágya hogy megmutassa itt magát csak Nekem!!!
Gyerünk feltölteni a képeket , vagy tényleg enyire féltek magatokat megmutatni?
Nylonmanus Creative Commons License 2006.06.27 0 0 72
Elsülyed a topik?
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.16 0 0 71

Ne haljunk már meg!

 

Indítok egy téma sorzatot: ki kikor kezdte el, hogyan kezdődött.

 

Kezdem is. Még az óvodában voltam középső csoportban, mikor anyáknapjára készültünk. A lányok, ha jól emlékszem virágnak öltöztek, és selymes zölz szaténszoknyát kellet felvenniük. Na itt kezdődött, ugyanis ellenálhatatlan vágyat éreztem, én is felvehessem. Hihetetlenül elkezdett izgatni a fantázi, hogy felpróbáljam. Arra, sajnos nem emlékszem, hogy felpróbáltam e vagy sem, de tény hogy a selymes anyagokat, mint a szaténmind a mai napig imádom. Aztán egy ideig nyugi volt, majd 11 éves koromban újra elkezdtem beöltözni, akkoriban anyám mérete jó volt rám, mind a cipő, mind minden egyébb, ebben az időszakomban teljesen beöltöztem. Később csak fehérneműket vettem fel, meg szatén hálóingben aludtam, aztán úgy 15 fele lehettem, mikor ez abbamaradt. Egy ideig, ugynis tavaj minden eddiginél jobban rámtőrt a vágy, hogy női ruhában lehessek, egy ideig zavart, aztán visszagondoltam az eddig eltelt életemre, és beismertem, hogy ez az én sorsom. Így elkezdtem feltölteni női ruhatáram. Most 23 fölött, ha tehetném egész nap csak női ruhákban lennék. Sminkelni ritkán szoktam magam, viszont sokszor használok női illatszert. Igyekszek úgy vásárolni női ruhákat, hogy azokat mindennaposan tudjam hordani, legtöbbször hordom is. Természetesen a fehérneműkkre ez nem vonatkozik, mert azt senki nem látja, hogy mi van rajtam.

 

Bár igazán akkor érezném jól magam, ha minden megvető pillantás nélkül sétálhatnék magassarkúban, vagy bármi másban, de sajnos a magssarkúm viselése eléggé korlátozott. :-(

NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.14 0 0 70
Viszont azt nem értem, hogy hogy voltam képes elutazni az epilátorom nélkül hetekre, mikor indulásom elött 1,5 héttel epiláltam, most eshetek neki borotvával, valahogy ne érzek hangulatot a gyantához, meg tuti szenvednék vele mire normálisan lerántom...
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.14 0 0 69

Szia!

 

Én személy szerint ne nagyon használok meltartót, vagy csak nagyon ritkán, mivel a mellbőségem alapból 100 fölött jár, így egy csipkés triumphom van. A kosár méret attól függ, hogy mekkora melleket szeretnél. Nekem B kosaras van.

 

A cici megoldásra és egyebekre találhatsz megoldást, tanácsokat http://www.freeweb.hu/ritacd/

 

Vagy egyszerűen kitömöd valamivel.

Előzmény: 1hope (68)
1hope Creative Commons License 2006.06.13 0 0 68
Sziasztok!

 

Ti milyen melltartó márkát használtok? Mekkora méretben (nyílván a kosár méretre gondolok)? Hogyan oldjátok meg a cicit?

wandacd Creative Commons License 2006.06.13 0 0 67

Szia!

Megpróbálok utánanézni a témának, csak mostanában ritkábban kerülök nethez, ahogy tudok valamit irok. Megkérem a barátnémat is, irja itt le, hogyan kell használni és hol lehet beszerezni.

Előzmény: NewStyleMan (66)
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.12 0 0 66

Köszi Wanda.

 

A szemöldök gyurma v. szemgyurma engem is érdekelne, mert én is szívesebben néznék tükörbe, vékony nőies szemöldökkel találkoznék, de sajnos nem engedhetem meg magamnak, hogy kiszedjem, mert lehet hamar munka nélkül találnám magam, vagy legalábbis nem a legjobb színben tűnnék fel. Ráadásul úgy érzem a főnököm egyre jobban nyomja a karrierem, próbál a lehető legtöbb tárgyalási nyűgöt és minden egyebet a nyakamba sózni. Így félig mosoly, félig szomorú vagyok.

 

Várom a szép újvilágot, a Valhallat, hogy Freya-ként tündököljek.

 

Így, kedves Wanda, megkérnélek, ha van valami az említett termékkel kapcsolatban, kérlek írj vivien_cd@yahoo.de.

 

 

 

Előzmény: wandacd (65)
wandacd Creative Commons License 2006.06.12 0 0 65

Sziasztok!

NewStyleMan: nosza, rajta....A feelinggel egyébként igazad van, örülök, hogy Te is igy látod: megnyugvás.

Analexam: egyik barátnémnak szintén sűrű a szemöldöke, ő szemgyurmát használ. Pontosan nem tudom, hogy műxik, felkeni a szemöldökre, eldolgozza, rásminkel, és  olyan, mintha csak a bőre lenne. Szólok neki, hogy irja meg, mi az, és hogyan kell.

Nylonmanus: jók a képeid, és külön tetszik, milyen enbéegyes módon van eltüntetve az, aminek nem kell látszani.

Végül: szombaton részt vettem egy egész napos kerti partyn. Csodálatos dolog volt egész nap nőiben lenni, és mások által nőként kezeltetni.  Annyira jó volt, hogy még a csizmámnak is elnéztem, hogy szoritott...

És legvégül: a Tranny Baráti Kör továbbra is nyitva áll mindenki előtt.

Előzmény: NewStyleMan (54)
Nylonmanus Creative Commons License 2006.06.11 0 0 64
Neked is köszi az elismerést , örülök hogy tetszik.
Előzmény: 1hope (55)
Nylonmanus Creative Commons License 2006.06.11 0 0 63
Köszi az elismerést , nincs szőrtelenítve.
Ha valakinek van saját fotója az feltehetné ,és akár szavazást is indithatnánk, hogy kinek melyik kép tetszik és persze miért !
Előzmény: analexam (51)
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.11 0 0 62

Mindenki a foci VB nézi :-)

Na jó én tegnap shoppingoltam egy világoskék újatlan felsőt -természetesen nőit- és terveztem, hogy veszek valami papucsot -szinén nőt-, csak nem volt a méretemben :-(

1hope Creative Commons License 2006.06.11 0 0 61

Hová tüntetek? Semmi téma, semmi kérdés?

analexam Creative Commons License 2006.06.10 0 0 60
ha jól sejtem, ez gyártónként némelyest eltér, de itt van egy, ami leglább kg/m és számokkal ellátott. én itthon leginkább ilyesmivel találkoztam.













egyébként a lenti linken található még több is:
http://images.google.com/images?hl=en&lr=&rls=GGGL,GGGL:2006-12,GGGL:en&q=pantyhose+size+chart&btnG=Search&sa=N&tab=wi
Előzmény: loszar (59)
loszar Creative Commons License 2006.06.09 0 0 59
Harisnya illetve combfix méretekről hol találok útmutatást?
NewStyleMan Creative Commons License 2006.06.09 0 0 58

Én is örülök, hogy egyre többen vagyunk, szerintem mindig is voltunk, cd-k bőven, csak nem vallottuk be se magunknak se másoknak.

 

Őszintén belegondolva, mikor újra kiújjult bennem ez, majd tudatosult, hogy nincs már visszaút, vagy csak nagyon lassan és hosszan, töprengtem egy kicsit, majd belegondoltam, és bevallottam magamnak, hogy jól érzem így magam, megnyugtat, ilyen vagyok, voltam és leszek is.

 

Amikor az ember beöltözik, akkor teljesen megnyigszik, mintha egy nagy meditáció lenne az egész, egy felnséges meditáció.

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!