Keresés

Részletes keresés

CsFeco Creative Commons License 2000.10.05 0 0 86
Az én első teljesítménytúrám a Csepel 25 volt. A második a Lemaradás 50.
A harmadik a Mátrabérc. Mind megvolt szintidőn belül. A Mátrabérc után másnap még
szőlőt kapáltam. :)

Szerintem mennie kell. :)

Előzmény: altvizsla (82)
evezo Creative Commons License 2000.10.05 0 0 85
A helykihasználás elég jó, ugyanis egy opel kadett kupeval megyunk 2en+2 bicó a csomagtartoban és a ledöntött hátsó üléseken+nem Pesten keresztül megyünk. Szóval mi tutira kozmálunk 60-al Kozmáig s onnan. Gyertek minél többen.
pataporc Creative Commons License 2000.10.05 0 0 84
:)))))))))))))))) Szerintem elotte menjenek el sportorvosi vizsgalatra, nehogy komolyabb serules legyen belole. Szolocukor, inzulininjekció elengedhetetlen. En is rettegek :)).
Előzmény: altvizsla (82)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.04 0 0 83
Honnan es mikor indulsz? En is kocsival mennék, egy jó korai starttal, de össze is állhatnánk spórolásilag.
Előzmény: atiir (81)
altvizsla Creative Commons License 2000.10.04 0 0 82
Célunk hogy a Kozma 10/A távon megduplázzuk a tavalyi résztvevők számát, mivel úgy véljük túl kevesen képesek teljesíteni. Tavaly csak 7 ember tudta megcsinálni. Mi most hatan megyünk, szerintem ebből legalább 50% meg fogja csinálni. Azért bevallom nagyon félek hogy mindenki célba ér-e szintidőn belül, mivel 4 embernek ez az élete első teljesítménytúrája ! Szerintetek mekkora az esélye ennek a 4 illetőnek a sikeres teljesítésre ? Főleg annak a kettőnek aki aztán tényleg nincs hozzászokva ilyen megterheléshez ?
Előzmény: pataporc (78)
atiir Creative Commons License 2000.10.04 0 0 81
A 10-et? :-)
Ha megyek és kocsival, van néhány hely.

ataxis

Előzmény: pataporc (80)
pataporc Creative Commons License 2000.10.04 0 0 80
Ki jon Kozmara gyalog? Remelem, ezt most kivetelesen nem adom fel :)).
atiir Creative Commons License 2000.10.04 0 0 79
Remélem nekem is összejön. Azért a sima gumik ennyi eső után kalandosak lehetnek! A Vértesben szerintem komolyabbak az ÉNY-ról jövő esők. Ez tapasztalat. Plusz vannak jó mély völgyek is amik nemigen száradnak ki pár nap alatt. Szóval rakd csak vissza a rücsköset. :-)
Autóm nekem is van, de a helykihasználás érdekében beszélhetnénk.
Ja, most jut eszembe, hogy vonattal is lehet menni! (Szárig, aztán az erdészeti aszfalton Kozmára) Nagyon klassz út!
at
Előzmény: evezo (77)
pataporc Creative Commons License 2000.10.04 0 0 78
Hoppa! Mindenki itt lapul????? AV, bevallaljuk a 10 kilometert a Kozman :))?
evezo Creative Commons License 2000.10.04 0 0 77
Atiir! Most, hogy kérdezed! Megyünk a kozma 60-ra. Csak a jövőheti emléktúrát terveztük, de sikerült kocsit intézni és így tudunk menni most is. Valamit írhatsz a terepről, mert most cseréltem simára a gumikat. Meg amúgy is, itt még nem jártunk.
larzen Creative Commons License 2000.10.03 0 0 76
Ott jöttünk el a Rám szakadék bejárata előtt, nemde?
Az ott látottak determinálják, hogy tele volt turistákkal.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (74)
IST Creative Commons License 2000.10.03 0 0 75
Kösz az infokat CsFeco es larzen! Teljesen részletes leírást találtam a honlapon, ilyenre gondoltam. Gyorsan meg is jegyzem magamnak a címet...
Üdv, IST
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.02 0 0 74
Larzen, hogy kerültetek ti a Rám-szakadékba?
Előzmény: larzen (70)
CsFeco Creative Commons License 2000.10.02 0 0 73
Bővebb infó itt:

Kozma 60/50/40/30/20/10B/10A

Előzmény: IST (71)
larzen Creative Commons License 2000.10.02 0 0 72
HAZAI teljesítménytúrák 2000

Itt megtalálsz mindent.

Előzmény: IST (71)
IST Creative Commons License 2000.10.02 0 0 71
Sziasztok!
Bár nem vagyok egy nagy túrázó, de azért ha a környéken van, akkor elmegyek vala. Szóval a kérdésem: nem tudtok egy kicsit több infot adni nekem a hétvégi Kozma túráról? Mert egyszer már voltam, és most is elmennék, csak az a kérdés, hogy pontosan mikor lesz (a másik meg az, hogy melyik távon indulok...). Előre is kösz:
Üdv, IST
larzen Creative Commons License 2000.10.02 0 0 70
Ez a hétvége nem hozott nagy eredményeket. :)
A Mártai Táncot elaludtam. Igaz megébredtem normális időben, de képtelen voltam magam függőlegesbe hozni... Bántam is, mert nagyon szép idő volt.
A Vasas Maratont meg 35-nél feladtuk. :)
Reggel, a szendvicsek készítése közben egy kemény kenyérhéjszikánk befúródott a körmöm alá, ez eléggé lüktet még most is. Az elején a forgóm fájt, a végén a fejem. Pataporcnak hasproblémái voltak, hazafele a buszon majdnem elaludtam, olyan álmos voltam már. :-)
Lényegileg ez a túra kb. annyira viselt meg, mint a BEAC első 80 kilométere. És a motiváltságom sem volt tökéletes. Azt meg kell adni, hogy nagyon szép helyek voltak Maratonon, főleg a Szőke-forrás völgye volt gyönyörű. Érdekes, hogy Dömös fölött, a Rámszakadékban óriási tömeg volt, tőle párszár méterre, a Szőke-forrás völgyében viszont alig volt pár turista. Viszont a Rámszakadéki turisták jól kiidegeltek. Forgatókönyv:
kocsi a parkolóban marad, kisgyerekre ráadódik a gumicsizma, dobozos sör a kézbe (doboz valószínűleg ott marad a patakban), adomamesélés, mi vagyunk a turisták feeling. :-(((
Előzmény: CsFeco (69)
CsFeco Creative Commons License 2000.10.02 0 0 69
Ez most lesz!

Hát erről lemaradok. Pedig Vérteskozmát ismerem egy barátom szüleinek van ott háza.
Gyönyörű hely! Már nagyon sokszor akartam csinálni egy Kozma teljesítménytúrát.
Aki tudjon menjen! Ha szép idő lesz, akkor különösen szép lesz így ősszel a Vértes.

A Mátrai tánc élményeimről majd kicsit később írok.
A lényeg, hogy gyönyörű volt és megvan a jelvény is! :)

Előzmény: altvizsla (67)
atiir Creative Commons License 2000.10.02 0 0 68
Alighanem :-)))

Bringaval mennek a 60-ra. Ha mas nem jon kozbe.
Imadom Kozmat. Valaki tervezte meg? Evezo?

at

Előzmény: altvizsla (67)
altvizsla Creative Commons License 2000.10.02 0 0 67
Jön valaki a hétvégén a Kozma 10-esre ? Pontos táv 8,87 km, és 5 óra van a teljesítésre !!! Ennyi idő alatt szerintem meg lehet csinálni ! Vagy tévedek ?
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.01 0 0 66
Pedig ott volt már szó róla, hogy ez még csak egy előzetes verzió. Valamikor mostanában kell leadniuk a végleges adatokat a szervezőknek a jövő évi hivatalos füzethez.
Előzmény: evezo (65)
evezo Creative Commons License 2000.10.01 0 0 65
Tényleg szépet pihizett a topic. Aki tudja, hogy a tavaji októberi emléktúra 110 hogyan sikerült, vagyis mennyien voltak és összejött-e az együtt kerekezés az írjon róla légyszike. A jövőévi ttt tervezetben nem látom a BEAC MAXIT, jól látom? Tényleg nem akarják megszervezni? Ezt direckt nem a beac topicba írtam, hogy larzen is örüljön.
altvizsla Creative Commons License 2000.09.28 0 0 64
... és a második hozzászólás
altvizsla Creative Commons License 2000.09.28 0 0 63
Az első Altvizsla hozzászólás e témához: ...
vizinoveny Creative Commons License 2000.09.27 0 0 62
Hello
most lattam csak meg ezt a franko kis topicot.
Hetvegen nem megyek, de egy kesobbi idopontra mar le vagyok fixalva.

ize.... most ennyi.

vizinoveny

larzen Creative Commons License 2000.09.27 0 0 61
Azt én is szeretném tudni, de úgy látom, nem nálam van cache probléma.
Szóval:
Mivel egyedül megyek, ezért a 4.35-kor induló vonattal megyek, ami 7-re odaér a rajthoz.
Ezután laza 10 óra 30 perc van a 45 km teljesítésére és elérem a 17.30-as vonatot vissza Pestre. Így még ki is tudom aludni magam rendesen Vasas Maraton előtt. Lényeg, hogy nem szabad eltévedni. :) Ez persze nálam már magában vicces.
Ha nem szélsőségesen rossz időjárás, és semmi nem közbe addig, akkor megyek.
Előzmény: Ermak (60)
Ermak Creative Commons License 2000.09.27 0 0 60
Hová tűnt larzen uccsó hozászólása???
CsFeco Creative Commons License 2000.09.27 0 0 59
Én Gyöngyösről. A szüleim kivisznek autóval Nagybátonyba.
Én ha lehet már 7-kor el akarok indulni, mert este 7 felé már sötétedik és nem jó
a sötétben botorkálni az erdőben.
Előzmény: larzen (58)
larzen Creative Commons License 2000.09.26 0 0 58
Te honnan indulsz? A dolgok jelenlegi állása szerint mi Bpről reggel, kb. 9 után nem sokkal érünk be vonattal. De ez még korántsem biztos.
Előzmény: CsFeco (56)
larzen Creative Commons License 2000.09.21 0 0 57
Akár.
Eltévedésben profik vagyunk! :)
Előzmény: CsFeco (56)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!