Keresés

Részletes keresés

larzen Creative Commons License 2000.10.20 0 0 270
Ergya.
Előzmény: pataporc (269)
pataporc Creative Commons License 2000.10.20 0 0 269
En tizkor fogok kelni :)). Ehehehehhh.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (268)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.20 0 0 268
Huhh. Már éppen kezdtem nagyon hiányolni a smiley-kat az alanti párbeszédből...
:-)

Larzen: valami brutálisan korai indulást szeretnék magamra kényszeríteni. Kaszásdűlő, Szentendrei úti buszmegálló, negyed öt jó lesz? Még talán korábban is kellene, mert Egeren túl kell menni, de nem vagyok rá képes, ma éjjel is alig aludtam.

Előzmény: pataporc (267)
pataporc Creative Commons License 2000.10.20 0 0 267
Sok sikert nektek! Majd a kerti murin gondolok ratok, mikozben hust majszolgatok, zenet hallgatok, tollasozom es sort iszom :)).
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (266)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.20 0 0 266
Nem jelent még meg a Bükk-atlasz? Nagyon várom már! Egész évben egy rongyosra szakadt Bükk-térképpel túrázom, hogy ne kelljen a régiből újat vennem. De holnap már két fél térképpel indulok harcba, és pont a túraútvonal mentén hosszában szakadt el. :-)
Előzmény: larzen (262)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.20 0 0 265
Ermak: ld. #239
Előzmény: Ermak (264)
Ermak Creative Commons License 2000.10.20 0 0 264
He? Akarom mondani, tessék???
Előzmény: larzen (263)
larzen Creative Commons License 2000.10.20 0 0 263
Aki B-t mond, mondjon /B-t is!
Előzmény: larzen (262)
larzen Creative Commons License 2000.10.20 0 0 262
A Cartographia Földgömb- és térképboltjában (Bajcsy-Zsilinszky út) tíz százalékkal olcsóbbak a térképek. Ez azt jelenti, hogy a turistatérképek ára 495,- forint.
larzen Creative Commons License 2000.10.20 0 0 261
Valahogy előre éreztem, hogy rajtam csattan az ostor.
Előzmény: pataporc (260)
pataporc Creative Commons License 2000.10.20 0 0 260
Azt te csak hiszed. Ezek utan????!
Előzmény: larzen (259)
larzen Creative Commons License 2000.10.20 0 0 259
Ez hangulatfüggő. :-)

A túra jöhet, vagy én mehetek, vagy mi van, lényeg az, hogy holnap a Nu Pogogyi! nekem játszik. Indulás mikor lesz? Én Kaszásdűlőről indulok.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (258)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.19 0 0 258
Remélem, van humorérzéke! :-)
Előzmény: larzen (257)
larzen Creative Commons License 2000.10.19 0 0 257
Holnapra véglegesen meg tudom mondani. Az utsó mondatodhoz csak annyit, hogy ha legközelebb találkozol vele, akkor légy résen!
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (256)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.19 0 0 256
SK!
Ezen a túrán sincs kitűző! :)

A franc egye meg! Erre nem is figyeltem. :-( :-) Hááááááát... Majd viszek magammal egyet. :-)
Amúgy nem nagy baj, mert ez a második prioritási osztályban szerepel. (Bocs, Kivi.)

Előzetesen engem érdekel. Pataporc elméletileg szombaton céges bulizik... Még egyeztetésre szorul...
Jó, mikor lesz végleges? Végül is még szombat hajnalban is hívhatsz, hogy álljak meg a szokott helyen. Elég korai indulást szeretnék, hogy ne kelljen sokat menni lámpával. Hagyd a nőt a csomagmegőrzőben, és gyere túrázni! :-))))

Előzmény: larzen (254)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.19 0 0 255
A cim jo, csak copypaste-lni kell. :-((

Bocs, legnagyobb munkaidő közepe volt, nem volt időm linkelni.

Előzmény: atiir (246)
larzen Creative Commons License 2000.10.19 0 0 254
Előzetesen engem érdekel. Pataporc elméletileg szombaton céges bulizik... Még egyeztetésre szorul...
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (239)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 253
Ezzel meg egyetertek.
Előzmény: atiir (249)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 252
A 35 jol hangzik (kishituseg rulez!), csak mar az osszes buckat ismerem arrafele...
Előzmény: larzen (248)
larzen Creative Commons License 2000.10.19 0 0 251
Vettem egy iránytűt. Ha ráteszem a mobilom számlapjára, akkor mindig a kijelző fele van észak. :)
larzen Creative Commons License 2000.10.19 0 0 250
Van valami nyírségi kerékpáros túra kiírva a naptárban. Az 50km-es táv egy kör, a 100-es meg kettő, hogy ne legyen unalmas. :)
Előzmény: atiir (249)
atiir Creative Commons License 2000.10.19 0 0 249
Bp-Sztendre-Bp-Sztendre-Bp-Sztendre.......
:-)))
Varietas delectat!
De a Duna-part jo hely!
Előzmény: larzen (248)
larzen Creative Commons License 2000.10.19 0 0 248
SK!

Ezen a túrán sincs kitűző! :)

Pataporc!

120 és 35km-es (Bp-Szentendre-Bp) résztávok is vannak...

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (244)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 247
Aha, megvan! Nem tul hosszu ez? Valami koztes tav kellene...
Előzmény: atiir (246)
atiir Creative Commons License 2000.10.19 0 0 246
A cim jo, csak copypaste-lni kell. :-((
Előzmény: pataporc (245)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 245
Ez a cim nem jo. Megegyszer!
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (244)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.19 0 0 244
Meg fogsz lepődni a forráson. :-)
http://www.fsz.bme.hu/ttt/napt00/e452.htm
A kerékpáros topicban beszélgettünk róla Thulyával.
Előzmény: pataporc (243)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 243
Bringas tt engem is erdekene... mondasz rola bovebben infot?
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (242)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2000.10.19 0 0 242
Csúnya, csúnya, legalább illik hozzám. :-) Hát nem próbálkoztam sokat, az tény, csak beírtam a zöld kódját, azt hittem, sötétebb lesz. A lényeg, hogy több energiátokba kerül elolvasni, és nem lehet csak úgy átfutni rajta. :-)

Nekem vasárnap családi arcvizit lesz, hétfőn meg végre bejátszik egy kerékpáros ttúra, ha bírom -- ilyenen még sosem voltam, mert mindig akkor rendezik őket, mikor van gyalogos is, és most hétfőn csak egy gyenge eresztés van talpasból, végre szóhoz jut a második prioritási fokozat is. :-)

Előzmény: pataporc (241)
pataporc Creative Commons License 2000.10.19 0 0 241
Jaj, de csunya az a zold :)). Ha szombaton lesz, akkor sajnos targytalan, mert ceges bulin kell megjelennem. Teged a vasarnapi-hetfoi Kek Tura nem erdekel? Es masokat?
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (240)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!