Keresés

Részletes keresés

Vajk Creative Commons License 2002.02.11 0 0 95
Akkor borókai megint hazudott volna az egyetem rangját iletően? Ejnye bejnye...

:))

dolphin Creative Commons License 2002.02.11 0 0 94
Igaz, forditva van, mint ahogy en emlekeztem, az egyetem a 28. es a Med School a harmincegynehanyadik.

p.s.: Veletlenul a Fletcher Schoolt kulon nem talaltad meg? En sem a Law Scooloknal sem a Political Science reszen nem talalom.

Előzmény: RlCh (88)
csisztapuszta Creative Commons License 2002.02.11 0 0 93
Pixy, azt se feledjük el, hogy Blairhez is úgy keveredett, mint a Hajtás Pajtás futárszolgálat alkalmazottja, hogy aszongya Mr. Blair, hoztam egy csomagot, itten tessék aláírni, kösz a borravalót előre is... :)))
Amúgy meg engem sem fogadott Bush, sőt, téged sem, sag schon!
Előzmény: Törölt nick (89)
csisztapuszta Creative Commons License 2002.02.11 0 0 92
Pixy, azt se feledjük el, hogy Blairhez is úgy keveredett, mint a Hajtás Pajtás futárszolgálat alkalmazottja, hogy aszongya Mr. Blair, hoztam egy csomagot, itten tessék aláírni, kösz a borravalót előre is... :)))
Előzmény: Törölt nick (89)
Yolee Creative Commons License 2002.02.11 0 0 90
Szerbusz koma!

Nalatok igy megy a diskurzus? Jo lehet nalatok!
Rendben, felveszem a kesztyut! Minden erv utan, ami alatamasztja miniszterelnokunk dijat en is mondok egy tenyt ami a volt koztarsasagi elnokunk dijait magyarazza. Elore is koszi! Na mindegy!

stb..

Előzmény: Gyéressy Ádám (77)
RlCh Creative Commons License 2002.02.11 0 0 88
A mintegy 1600 US egyetem, college kerül évente rangsorolásra számos kritérium alapján, a legjobb 400 eredményét teszik közzé.

A 244 országosan elismert teljes profilú (sok terület, BSc, MSc, PhD fokozatok) egyetem 'TOP 50' listáján a Tufts U. a 28.-ik.

(Forrás: America's Best Colleges, 2002 Rankings

http://www.usnews.com/usnews/edu/college/rankings/rankindex.htm)

Előzmény: Vajk (76)
Vajk Creative Commons License 2002.02.11 0 0 87
Vajk: "Nem az a hülye, aki nem tud, hanem az, aki mást ismeretlenül annak néz"

De sebaj.
És itt hol is van leírva, hogy a második legjobb egyetem?
Én leginkább erre lennék kíváncsi...
Vagy Borókai esetleg hazudott? ÁÁ, egy kormányszóvivő soha nem tenne ilyet, ugye?

Előzmény: Törölt nick (82)
dolphin Creative Commons License 2002.02.11 0 0 86
p.s.: a 32. hely javareszt annak koszonheto, hogy nagyon jo Medical School-ja van az egyetemnek, a tobbit ez huzza fel. A Fletcher School kulon osztalyozasat en nem talaltam meg, de ha valaki rajon, akkor irja mar be.
Előzmény: dolphin (80)
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 85
A 32 milla töredékéért már vehetett volna magának bármilyen doktori címet. Valószínű nem konzultált a szombathelyi polgármesterével... :-)))
Előzmény: dolphin (84)
dolphin Creative Commons License 2002.02.11 0 0 84
Vilagos: teged qrvara nem erdekel, hogy miert kapja, csak kapja man'..... hiszen O a "zsenialis" OVi... akkor meg mit pofazik, ez a sok hisztis bolsi-libsi??? Kap oszt kesz, neki alanyi jogon jar!
Előzmény: Gyéressy Ádám (77)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 83
Kettős mérce annyiban, hogy Göncz letett már valamit, mielőtt köztársasági elnök lett nem? Orsós mitt tett le? Milyen tudományos munka fűződik a nevéhez?
Előzmény: Gyéressy Ádám (79)
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 81
Ha nem érted a kérdést, kérdezd meg újra! Ez még nem alap a mocskolódásra!
Előzmény: Gyéressy Ádám (79)
dolphin Creative Commons License 2002.02.11 0 0 80
"Tegnap az óriáscsecsemő Boronkai, mielőtt kitették volna a homokozóba, elkottyintotta, hogy ez csak a "második legjobb egyetem a Harward után.
:-)))"

Ha jol emlekszem a USNews rangsoraban a 32.-ik, ami amugy egy eros kozepes egyetemet jelent. De hol 2.???? A 2. egyetem amit Orban meglatogat, de azert Bostonban van meg nehany hely ami lenyomja a Tufts Uni.-t.......

Előzmény: Lewinfiú (42)
Gyéressy Ádám Creative Commons License 2002.02.11 0 0 79
Nem öreg, a kérdés volt hülye!!!

Meg mondjuk jelezné, hogy most nem a kettős mérce működik.

Előzmény: furzschrank (78)
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 78
Ha megkérdezte volna, az mennyiben emelné Orbán díszdoktori címének értékét?
Látszik, hogy Neked tök mindegy miről van szó, csak mocskolhasd a másikat! :-(((
Előzmény: Gyéressy Ádám (77)
Gyéressy Ádám Creative Commons License 2002.02.11 0 0 77
"Ki tud bovebbet errol a doktori cimrol? Miert? Mit is jelent? Es mivel erdemelte ki?"

Ezt Göncz (Patkány) Árpi esetében sosem kérdezted meg.

Előzmény: Yolee (75)
Vajk Creative Commons License 2002.02.11 0 0 76
Nem az a kérdés, hanem ez: ki tud egyáltalán erről az egyetemről?

Előzmény: Yolee (75)
Yolee Creative Commons License 2002.02.11 0 0 75
Sziasztok!

Ket kerdesem lenne!
1. Milyen erkolcsi mercerol beszelsz Torres? Egyenlore maradjunk mar a hatalmon levok penz herdalasanal. Szoval, legy szives tamaszd ala miniszterelnokunk utjat TENYekkel, amik megmagyarazzak az ut koltsegeit. Ha aprilis utan MSzP-s kormany lesz, akkor hidd el oket fogom szamonkerni, de most maradjunk a temanal es elo a magyarazattal.
2. Ki tud bovebbet errol a doktori cimrol? Miert? Mit is jelent? Es mivel erdemelte ki?

furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 74
Ebből is látszik, hogy a diktátorok változhatnak, de mindegyiknek kijár a díszdoktori... :-)))
Előzmény: borzimorzi (73)
borzimorzi Creative Commons License 2002.02.11 0 0 73
Az még hagyján, hogy valszeg az első tízben sincs, de nem ez az véletlenül, ahol Elena Ceausescunak is sikerült már beszereznie egy díszdoktorit? Bár végül is min1, a kategória kb. ugyanaz...
Csót:
b
Előzmény: Törölt nick (55)
Derek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 72
"Horn Gyula rosztovi doktori cimének átvétele nem került 32 millió forintba, azt szerényebben számitották meg szovjet barátaink. Egy kis hortobágyi kitelepités, meg egy két akasztófán végzett szerencsétlen"

Aztan meseld el mar te hulyegyerek,hogy a rosztovi egyetemnek, de barmelyik szojuzbeli egyetemnek mi a feszkes fene koze van vagy volt az akkori politikai rendszer dolgaihoz. Ha nem tudnad a sztalini rendszer eppen eleg ronda tisztogatasokat csinalt eppen az egyetemi korokben. Bar en az ilyen diszdoktori cimeket nem tartom semmire, de Horn megiscsak annak az egyetemnek volt diakja, es miert ne adhattak volna diszdoktorit egykori diakjuknak,mig Orbannak igazan semmi koze nincs Bostonhoz. Bar ha akarnak hat adjanak neki az o dolguk.

Előzmény: Törölt nick (65)
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 71
Miből gondolod, hogy magas? Összemérted a sajátoddal?
Előzmény: Törölt nick (70)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 70
A Te erkölcsi szintedhez még a parketta is magas.
Előzmény: furzschrank (68)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 69
A Te erkölcsi szintedhez még a parletta is magas.
Előzmény: furzschrank (68)
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 68
A Torreshez hasonló jobboldaliaknak csak sérelmeik vannak, erkölcsi mércéjük nincs...
Előzmény: hajek (67)
hajek Creative Commons License 2002.02.11 0 0 67
kedves baratom, hogy jon ez ide? az erkolcsi merce abszolut - ha meg nem hallotad volna soha.
Előzmény: Törölt nick (65)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 66
Torres! találjon meg 1 igazi 2szarvú bika!
wizes.
Előzmény: Törölt nick (65)
Törölt nick Creative Commons License 2002.02.11 0 0 65
Horn Gyula rosztovi doktori cimének átvétele nem került 32 millió forintba, azt szerényebben számitották meg szovjet barátaink. Egy kis hortobágyi kitelepités, meg egy két akasztófán végzett szerencsétlen. Pedig csak élni szerettek volnam szabadon és magyarként és Magyarországon.
Ez nem csipi a pofátokat?
furzschrank Creative Commons License 2002.02.11 0 0 64
"APEH-kommandó mikor megy ellenőrizni?"

Annak is eljön talán majd az ideje, bár erősen kétlem, hogy bizonyítékot találnának, mert addig eltünteti majd a klientúra...

Előzmény: wizes (63)
wizes Creative Commons License 2002.02.11 0 0 63
Pardon!
Elkerűlte kisfidelmem, hogy az adófizetők pénzéből!
Akkor egyértelmű. hogy 44% SzJA-t kell fizetnie, "MAGÁNHASZNÁLAT" miatt!
KÍváncsi vagyok mibúl fizeti kia 32*0,44% kb. 14 millát, mikor bevallásában nincs is ennyi kanyi.
Vagy sumákolunk?
APEH-kommandó mikor megy ellenőrizni?
Előzmény: wizes (59)

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!