Keresés

Részletes keresés

Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 511
Sőt, egyre tartabb, ha jól ragzom!

Ha még itt vagytok, gyorsan nézzetek be ide: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9028751&uq=2

A ma esti holdfogyi adatai vannak ott.

Előzmény: pataporc (509)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 510
Díjazás: bekerülhetsz a Magyarország remetéi c. kiadványunkba.
Előzmény: pataporc (507)
pataporc Creative Commons License 2001.01.09 0 0 509
Tenyleg SK, tart meg az alomkorod? Nem lehet veletlen, hogy eppen te figyelmeztetsz a kisparnara... :)
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (504)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 508
Mondjuk Trabantért buszjegy? Átadja Demszky Gábor. Ilyen már volt, és akkor is milliószámra rohantak az emberek leadni a Trabit...
Előzmény: pataporc (507)
pataporc Creative Commons License 2001.01.09 0 0 507
:))))))))))))))). Es mi a dijazas es a turakozi szolgaltatas?
Előzmény: larzen (499)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 506
Ez nem rossz. Úttörőkoromban rendeztek szemétgyűjtő versenyeket. Habár még az egyetemen is volt az első héten a gólyáknak egy akció, ahol buszjegyekért is lehetett pontokat kapni. De a kocsmahivatali bélyegző ott is értékesebb volt. :-)
Előzmény: larzen (502)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 505
Nemnem. Ez a sárga specialitása. Az 50 km-en összesen tíz jelzést fogsz találni, annak a fele is le van rohadva. Az idő arra megy el, hogy állandóan eltévedsz.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (504)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 504
Azt hiszem, több lesz 50-nél az a sárga. És kifelejtetted a plüssmacit meg a kispárnát a kellékek közül.
Előzmény: larzen (499)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 503
Aha. Akkor már értem, miért a Trabira specializálódtál. Merthogy van még egypár leamortizált eszköz erre-arra... Mi lesz a Ladákkal, dzsipekkel, tűzhelyekkel, hűtőszekrényekkel?

(A másik meg, hogy hova teszed a Trabit? Mert ha nem találsz jó helyet neki, akkor te is illegális hulladéklerakást fogsz elkövetni az áthelyezéssel, mint az eredeti megszabaduló.)

Előzmény: larzen (501)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 502
Még jobb ötlet. Szervezünk egy túrát arra. Automata ellenőrzőpont: mindenki hoz egy darabot a Trabiból (Vasfűrészt biztosítunk). A célban be kell mutatni a darabot, majd elhelyezni a gyűtjőkonténerben.
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 501
Nekiugrok egy kib***ott vasfűrésszel és szétvágom. Egy Trabi nem olyan masszív. Aztán darabonként elhordom.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (500)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 500
Te egy Grál-lovag vagy. Komolyan mondom. Trabantokat elvinni az erdőből olyan, mint vizet hordani az óceánba. :-( De jelzést szívesen festek rá én is. :-) Vagy keressük meg a tulajt, és fessünk turistajelzéseket a mostani autójára körbe-körbe, a szélvédőn kezdve... :-))))))
Előzmény: larzen (496)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 499
Sárga 50. Tájékozódási futóverseny. Kötelező felszerelés: térkép, tájoló, GPS, bozótvágó kés, három napi hideg élelem. Szintidő nincs, de aki naponként legalább egyszer nem ad életjelet magáról, automatikusan kiesik.
Előzmény: pataporc (498)
pataporc Creative Commons License 2001.01.09 0 0 498
Sarga 50? Szintido? :))
Előzmény: larzen (497)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 497
A gonoszkodókat feljegyzem, és eltűnős tintával kapják a bélyegzést.
Előzmény: pataporc (495)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 496
Áááááá!!! Sárga! Stip-stop az enyém. Utána felásom, felégetem és sóval szórom be az egészet! :)

Erről jut eszembe. Másik két tervem idénre:
1. jelzésfelújítás. Olvastam a vonatkozó írást az MTSZ honlapján. Tudom, hogy nem játék. De néhány jelzést olyan szívesen felújítanék. Legfrissebb tippem: Pomáztól Lajos-forrásig a jelzés elég light-os. Majdhogynem lighthatatlan. :)
2. Pilisszentlászló után az erdőben van egy Trabant váz. Úgyszintén van egy roncs Virágos-nyeregnél is. Ezeket szeretném eltüntetni.

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (494)
pataporc Creative Commons License 2001.01.09 0 0 495
Szerintem remes pont lennel :). Nagy, sotet, veszjoslo. Ki vagyik ilyenre? :)
Előzmény: larzen (493)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 494
1. Azt hiszem, igen. Azokra, akik 2-3 egyesületben is benne vannak. :-)))))
2. Szerintem a Vasas Maratonon örülnek, ha pontnak jelentkezel, ahhoz még tagnak sem kell lenni. Vagy megszervezzük mi a kedvenc színeden végighaladó túrát? :-))) De akkor sietni kell, mert már a nagy J.Z. is forgatja a fejében, aki két másik színt már lenyúlt, csak még nincs pénze rá.
Előzmény: larzen (493)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 493
Mondjuk egyszer szívesen lennék pont... :)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 492
Nem biztos, hogy én azok társaságára vágyom, akik egyesületi tagok. Tudjátok kikre gondolok.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (491)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 491
Azok hát. Én csak akkor járok be, amikor leadom a túrajelentést és felveszem a pénzt. Ha társaságra is vágysz, akkor nem biztos, hogy ez a megfelelő választás, viszont a visszatérítést, amennyire tudom, máshol nem csinálják.
Előzmény: pataporc (490)
pataporc Creative Commons License 2001.01.09 0 0 490
Masodik nekifutas: csak annyit akartam mondani, hogy az egyesulet marpedig jo dolog! SK, nem tul oregecskek a Vasasosok? Olyan tul nyugdijasaknak tunt a zomuk.
Előzmény: Sánta Kutya (SK) (489)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 489
Most meg Pataporc van kiírva, az övét is elnyelte!

Sok helyütt nem is szívesen adnak számlát a rajtban a tolongás miatt, hanem elkérik az adataidat, és a célban kapod meg. Ilyen volt pl. a Bakonyi Mikulás is.

Előzmény: larzen (488)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 488
A lényegre reagálva:
Az ötlet jónak tűnik. Mondjuk számlákért nem nagyon fogok sorban állni pl. egy BEAC előtt. Bár mondjuk az Öreg Bence túráján, ahol vagy húszan voltunk és ezres volt a nevezési díj és az már valami...
De nem nagyon akarok belefolyni ilyen dolgokba, hogy gyűlés, közös kirándulások satöbbi...

(4. próbálkozás)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (485)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 487
Nézd csak meg a benyögések sorszámait...
Előzmény: larzen (486)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 486
Láttalak utolsó hozzászólóként, szóvá is tettem, de el is veszett, csakúgy, mint a tied. Ez van. Szar az index.

(2. próbálkozás - erre is azt mondta, hogy dupla.)

Előzmény: Sánta Kutya (SK) (485)
Sánta Kutya (SK) Creative Commons License 2001.01.09 0 0 485
Na, legeslegeslegutolsó....

http://forum.index.hu/forum.cgi?a=mf&t=9001551
Na, most vágólappal, új ablakban a legutsó kísérlet:

Hát ilyen nincs! Én előbb válaszoltam, mint Gödény, erre harmadik kísérletre kiírta fenn a kedvenceknél a nevenm hogy utsó hozzászóló, de nem jelent meg a hozzászólásom.

Szóval azt akartam mondani, hogy gyere a Vasasba, mert ott kifizetik a ttúrák nevezési díját, ha van pofás számla. A második ttúrán megtérül a teljes tagdíj (Vasas + MTSZ), de bicskamaxiból talán már az elsőn is. Persze akkor te is úgy jársz, mint én. a számlához túrajelentés is kell, és akkor elkezdik számolgatni a pontocskáidat, és egyszer csak azon kapod magad, hogy már gyűjtöd őket... :-)))

HA MOST SE MEGY ÁT, FELADOM!!!! MÁR MÁSODSZOR TÖRTÉNIK UGYANAZ!!!!

Ez a hozzászólás se jelenik meg, de ha leokézom, akkor duplázást ír ki a rohadék mocskos szerver. Bocs, Larzen, de így nem tudok felelni!

Na, utolsó próba...

Ja, az előző két utolsóra ezt kaptam a kedvenc indexemtől
:
HIBA

A kért URL nem tölthető le

Az alábbi URL letöltésekor: [no URL]

a következő hiba lépett fel:

Üres válasz

A Squid nem kapott semmilyen választ a fenti kérésre.

larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 484
Valami ilyesmi derengett fel előttem is, de konkrétan ezt nem láttam sehol leírva.
Na most 2. kérdés tízezerért:
Melyik egyesületbe akarjak belépni?
(Leginkább egyesületi tagok véleményére lennék kíváncsi. :)
Előzmény: Gödény (483)
Gödény Creative Commons License 2001.01.09 0 0 483
Nem te lehetsz MTSZ tag, mert az MTSZ-nek csak egyesületek, szakosztályok lehetnek a tagjai. Tehát egy olyan egyesületbe kell belelépned, aki MTSZ tag.

Ez persze azzal jár, hogy tagdíjat kell fizetni - ennek egy fix részét az egybesület továbbítja a megyei, budapesti szervezetnek vagy az MTSZ központnak, a máßik részét az egyesület maga határozza meg - és használja fel.

Ha az egyesület befizette a tagdíjak megfelelő részét a fölötte álló szintnek, akkor kapja meg az érvényesítést bizonyító betétlapokat a túrista igazolványokba - és ezzel lehet a kedvezményeket igénybevenni.

Előzmény: larzen (482)
larzen Creative Commons License 2001.01.09 0 0 482
Valaki mesélje már el nekem hogyan lehetek MTSZ tag? Mert ugye arra jár egy csomó kedvezmény (túra nevezési díj, ingyenes a Kéktúra jelvény, olcsóbban vásárolhatok az MTSZ központjában stb.).
Nekem azt írták, hogy Az ervenyesitessel kapcsolatban Januar masodik feleben erdeklodjon annal az egyesuletnel, ahol tagsagit szeretne valtani.
Na ez mit is jelent? 'Benevezek' egy egyesületbe, amit után jár MTSZ tagsági? Vagy mi? Ki tudja hogy megy ez? Gödény?

Ha kedveled azért, ha nem azért nyomj egy lájkot a Fórumért!